Skocz do zawartości
pitian

Liga 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, rozumiem ze dzis wszyscy sie stawiaja na wyscigu o wlasciwej godzinie? Jak zwykle w miare mozliwosci prosze o dokumentacje z wyscigu (foty jak wrzucajcie to nie wybierajcie zaby a jakis mniejszy hostingowy www). Mile widziane komentarze oraz relacje video, udanego wyscigu, szerokosci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pier.....Jade sobie spokojnie na 5 pozycji na 5 kolku i nagle trace polaczenie.Zajebis...Kolejny raz jak gram w F1 trace polaczenie.Super.Brak słów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mogę powiedzieć po 2GP, jestem w miarę zadowolony, kwalifikacje poszły mi bardzo słabo bo zaliczyłem kapcia i skończyłem na 8 miejscu jak dobrze pamiętam, wyścig już na starcie kogoś wyprzedziłem później była kolizja i wskoczyłem na 5 miejsce ale niestety na jednym zakręcie nie wyrobiłem i zaliczyłem kolizje przez co musiałem zjechać do pitstopu i zmienić skrzydło, później bardzo długo jechałem ostatni żeby na parę okrążeń przed końcem wskoczyć na 7 miejsce które utrzymałem do końca, miejsce może odległe ale mnie cieszy tym bardziej że trenowałem na torze 2 godziny przed startem ligi bo wcześniej nie było czasu, tyle z mojej strony, pozdro dla wszystkich uczestników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim wielkie brawa dla Kowala, który wydaje się być bezkonkurencyjny, przynajmniej na początku sezonu. Dla Pitiana gratulację za walkę chociaż zapewne coś się stało (puncture, uszkodzenie bolidu) gdyż nie było walki w drugiej części wyścigu. Zająłem drugie miejsce, podobnie jak w kwalifikacjach. Jestem ogólnie zadowolony z wyścigu. Praktycznie żadnych kontaktów z bolidami przeciwników. Wyjątkiem był start oraz późniejszy wjazd Pitiana w mój bolid na trawie (około 8 okrążenia?), to chyba tam uszkodziłeś bolid?:P

Kilka błędów których nie da się uniknąć, tragiczny trzeci sektor w moim wykonaniu i do tego puncture na 28 okrążeniu. Mimo to, zadowolony z wyścigu.

Jak to jest z ligą za tydzień? odbędzie się wyścig, czy mamy przerwę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa, co powiem? Uważać kurwa na 1 okrążeniu!!! Dostałem dzwona na 3 zakręcie (brawa za 2 pierwsze czyściutkie) i urwane przednie skrzydło. Potem to już wkurwa przez 15 okrążeń, następnie mała walka z Jarasem, niestety zakłócona przez dublujących :)

I powiem tyle: jedziemy 45minut, więc opamiętajcie się na pierwszym okrążeniu! Noga kurwa z gazu przed zakrętami! Nie wiem kto we mnie wjechał i w sumie w dupie to mam, ale po to zapisałem się do ligi, żeby pojeździć, a nie wracać do boksu na kółku. Nie będę więcej teraz pisał bo za dużo przekleństw tu będzie i jeszcze warn'a dostanę :)

Gratulacje dla czołówki. Mam nadzieję, że za bardzo nie zblokowałem przy dubelku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki Quala:

1. kowal9023 1:26.755

2. lukaszasada 1:27.807

3. pitian 1:28.440

4. RobZOMBIEpL 1:29.504

5. matijad 1:31.146

6. andre_maks_pl 1:31.419

7. bart161180 1:33.091

8.  voximdo 1:34.614

9. JarasPL 1:34.632

10. Scalpel911 1:34.826

11. babciakundzia 1:42.068

2j451xx.jpg

vpyik9.jpg

Wyniki wyscigu:

1. kowal9023 43:54.778

2. lukaszasada +52,3

3. pitian +63,6

4. RobZOMBIEpL +1lap

5. matijad +1lap

6. andre_maks_PL +1lap

7. JarasPL DNF

8. Scalpel911 DNF

9. bart161180 DNF

10. babciakundzia DSQ

11. voximdo DSQ

2czq0bs.jpg

2ef1gzn.jpg

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a co ja mogę powiedzieć? początek wyścigu dość udany 2-3 na starcie połknąłem jade sobie jade.. a tu na 4 okrązeniu kapeć wrr.. ok wyjezdam z pit-stopu na podajże 7-8 pozycji. dojezdam tak do 21-23 okrążenia na zmianę opon. no i na ostatnich okrążeniach wziął mnie podajże jaras, z kimś tam nie pamiętam dokładnie. ale mniejsza z tym.

co mogę powiedzieć. Wyścig dla mnie nieudany całkiem. ale cóż takie życie; ) i tak sie liczy dobra zabawa. Pozdrawiam.

PS: Gratulacje oczywiście dla Kowala:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku wyglądało tak: kwalifikacje 5 miejsce a na starcie byłem na 10(nie zauważyłem żebym dostał jakąś karę)...do pierwszego zakrętu ładnie wszyscy spacerowym tempem więc też powolutku sobie a tu nagle podcięty przez babciekundzie i po spojlerze:P... 1 okrązenie i 1 pitstop na wymiane..później przede mną jakaś większa kolizja była i żółta flaga. ktoś przede mną zachamował i żeby nie wjechać w zad to wyprzedziłem ale przez to nałożyli kare przejazdem przez pit...kolejne okrążenia wporządku..sorki Jaras za podcinke, ale już nie miałem jak zjechać..Ty mnie nie widziałeś bo byłem na połowie bolidu(moja wina)...matijad byłem blisko:P........poza tym (gdyby nie 1 zakręt) to byłoby fajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wyścig był całkiem solidny. Wiedzialem, że o zwycięstwo na tym torze będzie ciężko, więc podium zadowala. Co do przebiegu wyścigu, to start całkiem czysty, nie dostałem żadnego dzwona, jedynie lukaszasada wywiózł mnie na trawe i straciłem tam 4 pozycje, ale nie mam o to pretensji, takie rzeczy sie zdarzają. Lepsze to niż dzwon. Dalej była całkiem zacięta rywalizacja przy odrabianiu strat z RobZOMBIE, a potem z lukaszasada. Co do tego incydentu między nami, to było to troche kuriozalne, wiedziałem że bedzie ciasno, poza tym był tam też dublowany kierowca (chyba Lotus). Ty przestrzeliłeś zakręt i ja za Tobą i doszło do kontaktu już na trawie, na szczęście bez konsekwencji dla żadnego z nas. Miałem nadzieje dogonić lukasza po pit stopie, ale w końcu złapałem puncture'a... Moja przewaga pozwoliła mi wyjechać po kolejnej zmianie na 3 miejscu, więc odetchnąłem z ulgą. Pod koniec miałem więc dużą stratę, ale widziałem że sporo odrabiam ze względu na wolne tempo lukasza, nie wiem co było tego przyczyną.

Podsumowując, myśle że wyscig udany. 2 miejsce było w zasięgu, ale jest podium więc jestem zadowolony. Gratulacje dla Kowala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyscig naprawde udany tym razem, nie przytrafily sie kapcie i popelnilem tylko jeden blad przez ktory stracilem kolo 10 sekund. Bardzo dobre rowne tempo na wszystkich kolkach zaowocowalo dobrym wynikiem. Pierwsze kilka kolek przejechane na crusie zeby na koniec paliwa nie zabraklo. Powoli acz systematycznie udalo mi sie odjezdzac od lukaszazasady i reszty stawki tak ze przy pitsopie na po 11 kolku udalo mi sie wyjechac tuz za lukaszem. Przelaczenie na tryb standart i podkrecanie tempa zeby wywrzec presje na moim przeciwniku. Lukasz popelnil blad i wysunalem sie na prowadzenie ktorego nie oddalem do konca. Na spokojnie budowana przewaga coraz bardziej sie powiekszala. Mniej wiecej kolo 19 kolka na szybce kasku pojawily sie krople deszczu. Na szczescie okazalo sie ze byla to tylko jakas mala chmurka i jeszcze na tym samym kolku przestalo padac. Ostatnie dwa kolka zalaczylem tryb Fast i udalo sie wykrecic 1:16.9xx. 

Gratulacje dla wszyskich ktorzy sie pojawili na starcie i dojechali. Bura dla Jacko1st za nie stawienie sie na starcie i nie poinformowanie wczesniej ze sie nie pojawi. Teraz pora na malezje, i trzeba ustalic kiedy dokladnie jedziemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ty jestes powazny?? 1:16?????????????? Jakim cudem!!?

ps...

to ja wyciag z regulaminu wyciagam,

** 1 nieobecność (bez poinformowania): - 10 punktów kary!

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i udalo sie wykrecic 1:16.9xx.

Hmm? A nie czasem 1:26:9xxx ? :)

Taki jaki Ty podałeś to raczej nierealny jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra pewnie i 1:26.9xx zawsze mi sie myli na tym torze xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standings updated :start:

P.S. Patricko, jakbyś był tak miły i usunął trzeci post z 1 strony ze starą tabelką to byłbym wdzięczny. Teraz tabela jest w 1 poście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dalej się zastanawiam czemu z 10 ruszałem :whistling:...a tak wogóle to ciekawie się ułożyło 6 pierwszych miejsc- Q i R takie same

Gratulacje dla Kowala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. W tabelce popraw mnie na Lotus :)

Po 2. Jakiś błąd w wynikach ostatecznych się zrobił po wyścigu. DNF na pewno nie miałem - raczej +2lap - tak samo jak 2 koledzy JP i Jaras. Zamiast 8 pozycji przeniosło mnie na 9. Oby do patcha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zmisciles sie w czasie z dojechaniem do mety?? jak nie to zawsze wlepia DNF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jasne dla mnie jest. Przede mną jechał Jaras i też ma DNF. Zresztą po wyścigu gra nie czekała do końca czasu, więc wszyscy dojechali. Następny błąd do poprawki :)

[edit]: Niestety nie wiem czy zdążę dzisiaj wrócić na 21, więc od razu z rana oddaję miejsce chętnemu rezerwowemu. Powodzenia w wyścigu!

Edytowane przez bart161180

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli oczywiscie ligowcy chca kogos na twoje miejsce... Decyzja najpierw nalezy do ligowcow z ligi a potem mozna ewentualnie kogos dokoptowac.

Co tam ligiowcy jak przygotowania po 2 tyg przerwie...?? Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masakra, jeszcze nie zacząłem treningu na tym torze a każdym kto jeździł ze mną testy wie jak mi na nim idzie:)

zobaczymy.. oby nie padało w Brazylii, bo jak opóźnią start wyścigu to nie poćwiczę.

Kowal, powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety w dniu dzisiejszym nie będę mógł wystartować z wami w wyścigu, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również muszę przeprosić, także nie dam rady, w ostatniej chwili coś wypadło :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ładnie zapowiada się dzisiejszy wyścig :whistling:...mi też średnio pasuje ale będę...

..rezerwa się dołacza dzisiaj? 4 nowych i może byc SC na torze cały czas :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×