Skocz do zawartości
Fuczak

Liga 3

Rekomendowane odpowiedzi

a dzieki dzieki, ale to chyba jest wypadkowa waszej slabszej dyspozycji niz moich umiejetnosci,

bahrain marzenie, a potem juz coraz gorzej :( ale zabawa jak zawsze super...

razem tworzymy sile o jakiej im sie nie snilo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

listek w lidze musisz na setupach z gry jechać :) Good Job Graty

sorki za udeżenie na |Hockiklocki ale Boonku mnie w Ciebie wepchnął

Edytowane przez PONQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie , to porażka całkowita ;p nic mi nie szło ;p jest chyba szansa ze wygramy ;) szkoda ze grega wywalilo 2 razy i chyba Ponq raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej Listek jestem pod wrażeniem aż się boje co to jutro będzie :thumbsup:

Michał: Sory za Suzuke ja na mokrym nie umiem jeżdzić na szczescie potem SC wyszystko wyzerował

Ogólnie chłopaki super pojechaliście nie było u nas spinki, w ostatnim momencie skompletowaliśmy skład a zaprezentowaliśmy się zacnie :thanks:

Edytowane przez werdus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hj nie zacnie, w bah ktoś na starcie mnie zdemolował. a w Hockiklocki si ę podnieciłem i przejechałem białą linie :) i dupa blada, jebłem jeszcze listka i jak debil walczyłem z gregiem :( . za karę odpuszczam jutrzejszy trening i jade na przypał w Wyscigu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale na Suzuce byliscie we 3 w pierwszej 5 a Listek wygral pierwszy wyscig slabo nie bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponqu nie ma sprawy, to tylko zabawa, wogole to bylo jakies crash derby ;)

nie wiem czy to z powodu emocji ;) bo ja wybitny kierowiec nie jestem,

do tego ja jezdze na automacie, wogole tego pojedynku nie traktuje jako wykladni umiejetnosci,

ciezki tydzien przygotowan i fart ;)

w lidze mi idzie o wiele trudniej co widac... cos z netem bylo nie tak pierwszy raz mi sie to dzialo w lidze, ze widzialem was jako duchy :(

nie wiem jaka byla tego przyczyna, jak z wami jezdze to zero problemow... lacze mam dobre 40/40, hm...

nieoficjalne wyniki mowia,ze przegralismy (3 miejsce) ale ja wam mowie ze wszyscy wygrali bo zabawa byla extra!

Edytowane przez listek2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze to nie zabrakło umiejetnosci tylko dobrego łącza, no nic ja w tym sezonie i tak pierwszy raz na podium :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam jestem w duzym szoku. Jako druzyna pojechaliscie znakomicie. Listek, jestem pod duzym wrazeniem, byles w wielkiej formie, to nie byl przypadek ze tak jechales, bo mialem okazje obserwowac twoja jazde.

W waszym przypadku zdecydowalo chyba lacze, bo tak by bylo mistrzostwo.

To co mi sie podobalo, ze wasi ,,Slabsi'' kierowcy, pojechali lepiej niz cala czolowka malej ligi.

W waszym przypadku nie bylo narzekania tylko ostre zapierdalani..

Powiem wam jeszcze ze dosc czysto jechaliscie.

Gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

listek GRATULACJE jestem pod wrażeniem.Szkoda że wywaliło mnie z 2 wyścigów było by pare punktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratuluje Panowie!

miło się czyta wypowiedzi z innych lig :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej net mi strasznie laguje a na ps3 nawet nie dziala wiec sory ale mnie nie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wywaliło mnie i przy okazji wjechałem komuś w dupsko na szybkim kółku, zaczyna mnie to irytować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

%&%##$%$^%^%$&$&$ nie wieże P3 start zostaje wypchnięty po za tor a póżniej wywala mnie z gry noż quwa,Przepraszam Werdus za kontak i za to że nie ukończyłem wyścigu nosszzz #@$#@%#$^%&%^%$##$@

Edytowane przez sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No @#$%^#@ mac wszystko szło super idealna taktyka przesuwalem sie do przodu dobre tempo juz doganialem 3P i nagle @#$ internet padł Co to dzis sie dzieje na serwerze u nas to ja nie mam pytan. Z winy neta odpadli oprocz mnie Greg Sienu i Fuczak a wyscig jeszcze trwa. Przeciez to jest 25% calej dzisiejszej stawki.

Sieniu: za co ty chcesz przepraszac spoiler caly ci poszedl a wpadles we mnie tylko dlatego ze ktos wypadl potem ktos chcial ominać a tobie pozostalo cale towarzystwo przeskoczyc. Z reszt ja nic nie poczułem u mnie wygladalo tak jak bym po prostu sobie pojechal- zapewne zasluga neta

Edytowane przez werdus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no to jest jakas kurwa lekko mowiac parodia... chce wyjechac na kolko kwalifikacyjne i dostaje kare za przekroczenie bialej linii ktorej nawet nie dotknalem, mowie spoko zakladam twarda mieszanke srednie obroty i dzida... zlapalem niezle tempo przez moment nawet prowadzilem w wyscigu ale na zjechanych gumach nie moglem nie dac sie wyprzedzic ponq i tomlucowi. na 17 kolku zjezdzam po nowiutkie miekkie gumy. wyjezdzam 4 sec za michalem (p3) majac nowki opony i paliwa na +5okr. i co? kara za linie ktorej nie dotknalem... mysle sobie no dobra p4 nie jest zle, wiec do 3 razy sztuka, zjezdzajac do boksu na kare jestem tuz za michalem wjezdzam na kare i co? kolejna kara za przekroczenie jebanej kurwa bialej linii ktorej nawet nie dotknalem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (przepraszam za slownictwo ale ta ...... gra............!!!!!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że coś poczułeś, ale powiem ci że jestem taki w ku....... że dramat najpierw srebrna strzała mnie wypierd.... z toru a póżniej to rozłączenie :/ $#%^#$^2^%3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze Matimisio tez juz na forum czyzby znowu magia serwera?

PS: nie zauwazylem posta powyzej :P

Edytowane przez werdus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale coś dzisiaj było nie tak z PSN Jakub niemógł wbić Greg też przed wyścigiem coś wspominał ale wiem jedno to był ostatni tor gdzie naprawdę miałem szanse na podium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakaś ujnia wyszła, Valdek co się stało po wyjeździe z boxu? byłeś jakieś 2 długości przede mną i nagle zjeżdżasz w bande. Szkoda bo była by walka a tak musiałem wygrać. Bez Grega to nie ściganie , pisałem żeby zrstartować ale już byłeś offline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sieniu: obejrzalem jak to z mojej perspektywy wygladalo i u mnie to nie dosc ze nie masz ze mna kontaktu to na dodatek wogole ciebie tam nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory Sieniu to chyba ze mną był kontakt , nie mam tego nagranego ale u mnie to było lekkie dotknięcie ;/ jeżeli chcesz mogę zrezygnować z punktów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×