Skocz do zawartości
Fuczak

Liga 3

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam Listek jeszcze od siebie że u werdusa tego kontaktu nie było :biggrin: ,a odniosłem wrażenie że jechałem w innym świecie tak jak napisałeś :P

Jeszcze jedno u mnie wszystko z netem było ok jeszcze o 20:00 resetowałem modem wiec niewiem co było nie tak poprostu losowo przeniosło mnie do innego wymiaru takie Gwiezde wrota :biggrin:

Edytowane przez sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fuczak:

Czym się kierowałeś odnośnie punktacji za ostatni wyścig? Bo widzę że dostałem 2 pkt za 9 miejsce chociaż mnie rozłączyło z kolei jak jechaliśmy SPA to też mnie wywaliło i zostałem sklasyfikowany na 10 miejscu ale już za to 1 pkt nie otrzymałem.

Z resztą jest jeszcze inny aspekt tego wszytkiego bo ja, Sieniu i Greg zostaliśmy rozłączeni a z całej 3 tylko ja mam punkty i to tylko dlatego że rozłączyło mnie później...

Wyścig:

Edytowane przez werdus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie dopisuje się do tego bo jest to dla mnie trochę dziwne co do przyznawania punktów w takiej sytuacji ja wiem że to są niewielkie ilośći ale zaużmy że wywala większośc po 10% wyścigu i zostaje np 5 kierowców i ten ostatni mówi a i tak nie mam szansy na lepszy wynik i wyłacza gre po 12%

Edytowane przez sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kierowałem się tym że w SPA nie policzyłem ci punktu, następnym razem się upomnij od razu gdy są jakieś nieścisłości. Temat był poruszany tydzień temu. Uzupełnię ci pkt. przy następnej aktualizacji. Jestem tylko człekiem :P

Z resztą jest jeszcze inny aspekt tego wszytkiego bo ja, Sieniu i Greg zostaliśmy rozłączeni a z całej 3 tylko ja mam punkty i to tylko dlatego że rozłączyło mnie później...

Temat poruszany, jeśli nie ma DSQ to liczy sie klasyfikacja z gry. Tak stanowi regulamin ligi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat poruszany, jeśli nie ma DSQ to liczy sie klasyfikacja z gry. Tak stanowi regulamin ligi

Bardzo głupi punkt :D ale co zrobić :dntknw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy jakies treningi (kurcze nie ma jak przetestowac setapu online) chyba ze z przyczyn politycznych impreza odwolana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy jakies treningi (kurcze nie ma jak przetestowac setapu online) chyba ze z przyczyn politycznych impreza odwolana

Jestes juz sprawny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 90% ale musze dac rade ile sie mozna obijac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2, bo slawek i marcin nie daja znaku zycia.

ps. widze ,ze marcintangul jest usuniety z listy wiec zrezygnowal i nie zauwazylem,

wiec 1 jest na pewno i jak wspomnialem z drugim watpliwosci sa co do slawka i jego telewizora bo mial kupic...

ale tez cos wspominal,zeby szukac kogos na jego miejsce.

mysle,ze najlepiej jak opiekunowie zajma oficjalne stanowisko, bo ja tu jestem tylko od jezdzenia i zmiany kol ;)

odnosnie postawienia hosta na wyscig to nie ma problemu, tylko dobrze by bylo to przetestowac, w jakiejs ustawce, treningu, i fajnie by bylo jakby greg wzial w tym udzial, bo chyba on ma najwieksze problemy...

Edytowane przez listek2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie posta, w ktorym bym zrezygnowal z ligi, ale skoro ktos tak zdecydowal to niech bedzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha,no widzisz, przepraszam cie najmocniej, poprostu nie zauwazylem cie na liscie. Mysle,ze jesli masz chec jezdzic to nikt ci tego nie odbierze,sorry za zamieszanie,tak jak wspomnialem najlepiej jak sie odezwie opiekun. Milego dnia,pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławek chyba czeka na wiosenne promocje a to może potrwać :) także jego miejsce mozna zająć , szkoda, ale skoro się nie odzywa to chyba tak jest .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie posta, w ktorym bym zrezygnowal z ligi, ale skoro ktos tak zdecydowal to niech bedzie...

no nawet nie piszesz ze nie pojedziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bedziecie mieli ochote na jakies treningi to dajcie znac taka cisza ze śok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do waszej ligi dolacza:

Obtained - psnid: Obtained_PL - G27.

Prosze sie poznac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nowego kolegę i życzę przyczepności :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nawet nie piszesz ze nie pojedziesz

Za każdym razem pisałem, że nie pojadę tylko mi się Japonia z Koreą pomyliła i napisałem, że pojadę za tydzień u Koreańców a była to Japonia. Także w sobotę stawiam się na jakiś trening. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :) . Mam nadzieję, że dam radę wam dorównać i będziemy się razem dobrze bawić :P . Mam prośbę , mianowicie mógłby mnie ktoś nakierować na terminarz wyścigów i w jakiem teamie wystartuję w najbliższym wyścigu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy , masz zaszczyt zasiąść za kierownicą McLarena, tak że odrazu głęboka woda, w tym teamie nie ma taryfy ulgowej :) Wyścigi w Niedzielę o 21 , więcej informacji str 1.Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema. dodaj nas do znajomych jak chcesz to kolo 19 pojezdzimy troche

Edytowane przez yelon65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×