Skocz do zawartości
Fuczak

Liga 3

Rekomendowane odpowiedzi

na tym torze to w 16 bedzie sie dzialo obstawiam ze wszyscy sie zglosza

Edytowane przez yelon65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tym torze to w 16 bedzie sie dzialo obstawiam ze wszyscy sie zglosza

Szczegulnie na pierwszym zakręcie :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie na pierwszym zakręcie startujacy z prawej strony bede mieli przerabane

Edytowane przez yelon65
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jak piszesz ale ci z lewej tez łatwo nie będą mieli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bede o 19 także jak kto ma ochote przetestowac setapy od siebie dodam że deszczu jeszcze tu nie jechalem a obawiam sie go (3X w deche odpukane)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nowego kierowce :)

Co do niedzielnego startu to burdel na 99% jak nie na pierwszym zakręcie to na drugim też łatwo o złe ocenienie odległości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to super! Moze raz pierwszy peknie 16tka ;)
juz nie pyknie bo ja nie mam dostepu do ps3 i nie bede mogl pojechac w wyscigu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lotus ma problemy z wizą. A tak na prawdę Mati boi się wojny i też nie wiem jak to z nami będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj nie pojadę, mam gorączkę i jedyne na co mam siłę to oglądanie filmów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyścig . Szkoda kurcze że ta gra ma strasznie zj@ba*ny system kar .. Na stracie dostałem w dupę i jako jedyny dostałem karę ... . I potem to już było coraz gorzej .. Wybrałem troszkę dziką taktykę , chciałem przejechać z 15 kółek praktycznie na flakach a nie oponach i do tego jeszcze inżynier mnie kłamie w żywe oczy, że za 5 minut zacznie padać. a po 5 minutach powiedział że za 5 minut zacznie padać ;p . No, ale człowiek uczy się na błędach w końcu to był mój pierwszy wyścig powyżej 25% dystansu i myślę, że gdyby nie ta głupia kara to było by nawet ciekawie . Mam nadzieję że jeszcze uda mi się z wami zagrać aby się odgryźć :)

Pozdrawiam i do zobaczenia na torze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyścig . Szkoda kurcze że ta gra ma strasznie zj@ba*ny system kar .. Na stracie dostałem w dupę i jako jedyny dostałem karę ... . I potem to już było coraz gorzej .. Wybrałem troszkę dziką taktykę , chciałem przejechać z 15 kółek praktycznie na flakach a nie oponach i do tego jeszcze inżynier mnie kłamie w żywe oczy, że za 5 minut zacznie padać. a po 5 minutach powiedział że za 5 minut zacznie padać ;p . No, ale człowiek uczy się na błędach w końcu to był mój pierwszy wyścig powyżej 25% dystansu i myślę, że gdyby nie ta głupia kara to było by nawet ciekawie . Mam nadzieję że jeszcze uda mi się z wami zagrać aby się odgryźć :)

Pozdrawiam i do zobaczenia na torze.

no wlasnie ktos na poczatku porozrabial nieco , tak , ze znalazlem sie prawie na koncu , obok mnie wlasnie kolega Obtained , pozniej gonitwa i odrabianiee co wymaga wysilku , poniewaz do kazdego bolidu nie tylko trzeba sie zblizyc , ale go gdzies wyprzedzic , przez co sie traci , po wyjezdzie z pitu znalazlem sie za PONQ , no i troche jechalismy razem ,niestety moj blad i trace duzo , na poczatku tez troche walki z kolega Otainedem , jechal za mna i musze przyznac , ze nie moglem sie od niego oddalic , kiedy przejechalem zakret , zaraz zerkalem do tylu i zajebiscie pokonywal wedlug mnie zakrety , takze gdyby nie te kary to duzo przyjemnej walki by bylo , gratulacje dla Grega oczywiscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety nie dojechałem na własne życzenie... Mimo że mieliśmy przerwę świąteczną to nie znalazłem czasu na trening. Dlatego zamiast jechać Q to szukałem setupu na deszcz, który okazał się raczej słaby :) Wystartowałem na miękkiej mieszance i w oczekiwaniu na deszcz przejechałem na niej chyba 15/16okr. Założyłem medie na których jechało się jak po lodzie, zjechałem po pełne deszczówki i mnie obróciło zaraz po wyjeździe z pitu i urwałem skrzydło... Dość zdenerwowany za późno zacząłem hamować po najdłuższej prostej i skończyłem wyścig na bandzie.

PS. cześć Obtained

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://youtu.be/tjhBnyAtw4I



e8f756efe8f2a360med.jpg

c8a1af89b8b418a5med.jpg

dobrywieczor... z pewna niesmialoscia tu wchodze ;)
ale narozrabialem :( , az mnie glowa przed snem rozbolala :(
chcialem was wszystkich przeprosic za ten balagan na starcie :(
(po co ja to nagrywam ;) ) a przede wszystkim michala za to stukniecie w kolo,
a dalej to juz efekt domina... cala czolowka sie posypala... tak mi glupio i raz jeszcze przepraszam :(
to samo werdus ciebie :( nie wyhamowalem i wypchnalem cie z toru... :(
co prawda poczekalem... ale swoje i tak straciles, bo tam jest ciezko sie wygramolic :(

wyscig poza tym super i wiecej walki z pogoda, kto wskoczyl od razu w deszczowki
ten sporo zyskal, podejrzewam,ze michal tak zrobil, bo zaczynalem go dochodzic wiec musial byc dluzej na wetach, wiec chyba wskoczyl od razu w kalosze bez przejsciowek, tak gdybam?

na nic sie zdaly treningi po 5okr. :( jazda cysterna to zupelnie inna fizyka,
musze zmienic cykl i sposob przygotowan ;)

gratulacje dla zwyciezcow, greg wreszcie dojechales ;)
no i dzieki michal, werdus, yelon i sieniu i calej reszcie za walke :)

nie karajcie... przeciez dobry host byl ;) Edytowane przez listek2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrywieczor... z pewna niesmialoscia tu wchodze

ale narozrabialem , az mnie glowa przed snem rozbolala

wlasnie te emocje nas zjadaja , uczymy sie coraz bardziej panowac nad soba przez takie sytuacje

ale widac , ze to stukniecie nie powinno az takiego domina spowodowac , bolidy sie zachowywaly

jak ze styropianu , nierealnie , zreszta szkoda slow na ta gre , narzekanie nie zmieni jej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny i prawie bezbłędny wyścig ,z mojego fotela odniosłem wrażenie że Ponq spónił start co troszkę mi pomogło. Na pierwszej zmianie opon stwierdziłem że skoro ma padać szkoda zakładać inne opony, a tylko super miękkie, potem przejściówki i pełne deszczówki na których bardzo fajnie sie jechało na deszczu , a tego się bałem bo wiadomo jak z ta grą jest .Werdus przepraszam za trącenie na dohamowaniu , pozycja oddana ( na chwilę ) :) . To chyba nie był dzień Ponqa systematycznie budowałem przewagę do ponad 20 sek na mecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałem w dupala a starcie i musiałem odrabiać. O ile na suchym zmniejszyłem przewagę do 5s to na mokrym przez pewiem czas jechaliśmy równo, aż do 22 okrążenia. Mały błąd i jak straciłem kontakt wzrokowy to już osłabłem i popełniałem błąd za błędem.

Graty dla Grega, Valdka bo strasznie cisnął tam za mną, na szczęście drugie miejsce nie jest złe:)

o kary nie wnoszę

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również kary nie wnoszę , incydent wyścigowy . Ale pamiętajcie że wyścig nie kończy się na pierwszym czy drugim zakręcie , nie lepiej delikatnie odpuścić ? Najbardziej zirytował mnie fakt, że ja dostałem karę za spowodowanie kolizji ?... Ale cóż może nst edycji 2013 poprawią to .

Edytowane przez Obtained
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Optymizm nowego :D bardzo watpliwe aby poprawili :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem pisałem, że nie pojadę tylko mi się Japonia z Koreą pomyliła i napisałem, że pojadę za tydzień u Koreańców a była to Japonia. Także w sobotę stawiam się na jakiś trening. :-)

Panu już podziękujemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz ja cos nabazgram

to byl moj debiut po raz pierwszy jechalem z wylaczona trakcja czyli wszystko off i od razu gleboka woda jazda w deszczu mysle ze 6 pozycja jest bardzo dobra calkiem inna jazda

wyscig ustawienia pod deszcz na suchym nie najlepsze tempo ale udalo mi sie ominac kolizyjke na pierwszym zakrecie ,podczas opadow zmiana na przejsciowki potem dosc dobre tempo ale pokaralo mnie bo opuznilem zmiane na deszczowe uznalem ze jeszcze kolko dam rade,ale wszyscy zdazyli mnie dojechac i kicha

dzieka sieniowi i listkowi stracilem chyba pare kilo jeden mi caly czs uciekal drugi gonil mialem kilka okazji do wyprzedzenia listka nawet noge z gazu sciagalem ale uznalem ze za slisko i sieniu mal by prezent a my nieprzespana noc lepiej odpuscic niz rozwalic sieniu tez jechal niesamowicie i przemyslanie jazda byla w formie. nic na sile super chlopaki w takim towarzystwie chce sie scigac nie ujmujac innym

dziekuje wszystkim za wyscig i do nastepnego

jezeli chcecie fragment ze startu moge wstawic ale chyba nie ma sensu widac ze by,lo to strasznie nienaturalne

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dzis na chlodno oceniam, ze wyscig mozna bylo wygrac nawet przy slabym tempie,

wbijajac sie w odpowiednia strategie kol: trzeba bylo na start dac twarde buty i deszcz przyszedl dosc gwaltownie,

wiec szlo delikatnie przeczekac i wskoczyc od razu w kalosze ;) czyli jeden pit :)

ale ta jazda w ulewie to byl terror w zatoce ;) nie jechalem nigdy w czyms takim ...

nie widzialem zakretow a juz jak do sienia sie zblizalem to niewidocznosc potegowalo to,ze chlopak jechal bez chlapaczy ;)

wiedzialem,ze go nie wyprzedze w takich warunkach bo kazde dojscie zmniejszalo widocznosc,ale popelnil blad i sie udalo,

potem yelon mnie scigal, ale mialem jakos spokoj i nie spinalem sie bo wiedzialem, ze on im blizej mnie musial miec ten sam brak widocznosci co ja przed sieniem... fajnie,ze sa grupy na pewnych poziomach,ze kazdy moze sie poscigac...

szkoda,ze ta liga sie konczy :( mam super zabawe, pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×