Skocz do zawartości
Fuczak

Liga 3

Rekomendowane odpowiedzi

dokladnie jedna duza mgla i punktem odniesienie byl twoj bolid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

listek pod koniec sezonu pomyslimy zeby do lata nie odlozyc tego tematu moze ktos bedzie mial pomysl na to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Części pierwsz

Też wielkie dzięki za fajną walkę,był to dla mnie udany wyścig no może po za jednym blędem gdzie straciłem 2pozycje :biggrin:

Naszczęście pojechałe ten sam wyścig co wszyscy ;D

CZ.2

http://youtu.be/s0ysk3KriW4

Edytowane przez sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na kszcinach, chlamy od 10ej. Ale pojade chocby pies wode ch...em pil. Sprawdze jak na innym paliwie sie jedzie.

Napisane spod stolu z mojego tapa talk.

dobra...hyyyyyp... wrocilem, bania napier...nicza , liga jest jak religia ;)

musze wziac jakies 2kace, widze 2 tv ..fajnie drugi gratis ;)

plan jest taki, stawiam host 20.30 ...i maly "warm up" przed wyscigiem...

zapraszam full ekipe...

ktos sie lapie to o 20.35 jedziemy quali i wyscig 5 kolek...

o 20.55 powtarzam zaproszenie na wlasciwy wyscig, moze byc?

pozdr.

Edytowane przez listek2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od rana problem z netem także jak mnie nie będzie to znaczy że nic się nie zmieniło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze dzieki za restart :thanks: znowu mi net przerwal tak jak wczoraj w testach miedzyligowych. :down:

Po drugie brawo Sieniu w koncu po tylu wyscigach Sauber ma swoje długo wyczekiwane podium :banana:

a wiem ze miałes szanse na P1 także gratuluje wspaniałej jazdy. :thumbsup:

Co do mojego wyścigu to nie napalałem sie na dobry wynik jednak z poczatku dobrze szło jednak gdy zaczeło kropic zaryzykowalem

deszczowe opony efekt wszyscy widzieli przy dublowaniu.

Pod koniec nie majac nic do stracenia zmienilem na przejsciowki i co znacznie polepszylo moje tempo.

Na ostatnim okrazeniu minalem yelona ale co tam sie stalo nie mam pojecia pewnie efekt slabej przyczepnosci i awansowalem na 8P

Dobre i to taka mala nagroda za walke do konca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niema za co czego się nie robi dla teammata :D

Wielkie dzięki Werdus :D a o wyścigu napiszę później

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12dd847a492d2da9med.jpg

siemka , ja znowu musze przeprosic za start,

zagapilem sie na krakse z przodu i za pozno zahamowalem :(

bardzo cie yelon przepraszam :(

najgorsze,ze idzie okres niedzielnych balang i za tydzien tez chlamy :(

jakies bierzmowanie ma byc... ech

wyscig fajny, nie dalo sie wystartowac na twardych po kwalifikacjach na miekkich :(

a bylby to dobry pomysl,ale i tak na twardych wytrzymalem do pelnych deszczowek,

i nie zakladalem przejsciowek, gratulacje dla sw.trojcy ;)

filmik nagral mi sie bez dzwieku, bo nie skojarzylem poustawiac tu i owdzie...

taki stan ;) dlatego dodam jakas muzyczke :) pozdr.

http://www.youtube.com/watch?v=Jo6-mN7uyq4

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

listek świetna muza :) czułem sie jak bym jechał 20T Truckiem po stanach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za niezapowiedzianą nieobecność i jednocześnie dziękuje za wszystkie wspólne kilometry na torach tym samym kończę swój udział w lidze, mam nadzieje - do zobaczenia. :psbutton:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja się pytam, kto mi zajebał na starcie i zabrał ostatnie chęci grania w tą grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno ja ci zajebalem jak wyleciales na sam środek toru po kontakcje (chyba z lotusem) później zamieszcze filmik moze cos bedzie widać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja się pytam, kto mi zajebał na starcie i zabrał ostatnie chęci grania w tą grę?

:whistling:

Napewno ja ci zajebalem jak wyleciales na sam środek toru po kontakcje (chyba z lotusem) później zamieszcze filmik moze cos bedzie widać

Sieniu co ty? dwa bolidy lece w poprzek toru a ty piszesz ze wpakowałes sie w Fuczaka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja wiem i wiem tez ze kontakt Fuczak mial z Matimisio przynajmniej oni wyladowali za mna :) a u ciebie to widac najlepiej

Edytowane przez sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka, szkoda,ze keilone odchodzi... wykrusza nam sie ekpia... troche zaluje,

ze tak pozno odkrylem ta lige , bo to 5 sezon i brak jak widac zapalu,

ale co sie dziwic po 5 latach to i wlasna kobita sie znudzi ;)

widze,ze dzialo sie jeszcze troche na starcie za plecami ;) z mojej perspektywy dalekiej i w zwolnionym tempie

widac,ze fuczak daje lekko w prawo i dotyka (?) bokiem matimisio i razem leca na bande (?), ja sie na to troche zagapilem i wale w yelona,

ale na kolejnym filmie widac,ze fuczak z matimisio odbijaja sie od tej bandy i wracaja na tor w poprzek i wpadaja pod kola koncowej stawki... no samo zycie ;) just fun ;)

takie rzeczy sie zdarzaja :)

mysle,ze yelon jesli ma filmik to najlepiej bedzie widac akcje fuczak vs.matimisio...

tylko pamietajcie,ze za tydzien jest znowu niedziela i mozna odrobic straty, wiec kominy do gory ;) pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja się pytam, kto mi zajebał na starcie i zabrał ostatnie chęci grania w tą grę?

yyyghmm... Kontakt był ze mną, ale żebym w Ciebie 'zajebał' to chyba lekka przesada. Delikatnie zmierzałem do środka toru żeby jakkolwiek wejść w pierwszy zakręt, a nawet na filmie listka widać że Ty odbijasz w prawo zanim dochodzi do kontaktu...

Edytowane przez MatiMisio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co tu pisac wszystko szlo po mojej musli do momentu deszczu zbyt szybka wymiana opon i potem koncert niepowodzen ale może w nastepnym bede mial wiecej szczescia. listek ta piątka co mi ja przybiles bardziej mnie zmotywowala oby takie cześciej hehehe ale bez uszkodzen tak jak to bylo teraz tomluc na 8 kolku paliwa chyba ci zabraklo tak mnie to zaskoczylo ze w ostatniej chwili zauwazylem ze chyba nie jechales

gratki dla tych na pudle i dzieka za nastepne sciganko oby jak najmniej rezygnowalo z wyscigów

filmik wstawiam jak kino nieme nie mam takiej nuty jak listek

http://youtu.be/-KsjubSx92A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze trzy wyścigi , dotrzymajmy do końca w tym składzie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego mielibysmy nie wytrzymac nic sie zle go nie dzieje wrecz przeciwnie wg. mnie zabawa przednia nawet na jeden wyscig chyba z kilo z wagi lece. hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre teraz ja troche o Wyścigu,który był dla mnie naprawde udany.

Start z P11 na twardych i gonitwa za stawką, dość szybko zyskałem dwie pozycje z racji kolizji między Fuczakiem a MatiMisio.Póżniej zespołowa walka z Werdusem i nieszczęsny bład Listka pozwoliły przesunąć mi się na P7 i o tego momentu zaczeła się gonitwa za Yelonem do którego zbliżałem się jak (Vettel do Hamiltona) a on czując mnie za sobą podkręcił tempo i (Tak wyglądało to u mnie)obaj zaczeliśmy doganiać Michała, obaj go wyprzedziliśmy ja z troche większym trudem ale się udało :biggrin:

Jak yelon zjechał do pitu zyskałem kolejną pozycję i od tego momentu zaczełem realizować taktykę która zakładał utrzymanie się na twardych aż do deszczu dość rozsądna ale nie za szybka zmiana na przejściówki póżniej pełne deszczowe i tak wylądowałem na P3 :biggrin:(przez chwile nawet byłe dzięki taktyce na P1 ale jak się zorientowałem to zaczełem popełniać błedy)(a i jeszcze śmieszna sytyacja z yelonem po której otrzymałem od gry 20s kary i aż się blady zrobiłem widząc że syki zaczyna odrabiać strate ale naszczęście była bardzo duża i P3 zostało dla mnie i zespołu Sauber :biggrin:

Cz.1

cz.2

Edytowane przez sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm... no a ja sie pytam kto zabetonowal na wyscig ten pacholek na zakrecie??? ;)

normalnie na treningach to on sie pieknie scinal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×