Skocz do zawartości
Sir Siekier

Liga 4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów z 4 ligi :)

Panowie, mam do Was pytanie. W jakim trybie gry kręcicie te czasy w Valencii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów z 4 ligi :)

Panowie, mam do Was pytanie. W jakim trybie gry kręcicie te czasy w Valencii?

GP z ustawieniami ligowymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niestety wyscig szybko sie zakonczyl, pierwszy raz mnie spotkalo cos takiego, mianowicie na kazdym okrazeniu na tym samym zakrecie moj ekran zamienial sie w jakies biale bryly, nie bylo widac nic;/

Rullon, mam nadzieje ze to wina neta,to co sie dzialo dzis z Twoim udzialem  na tych pierwszych 3 kolkach. Mialem te przyjemnosc jechac za Toba i tylko widzialem jak potracasz pokolei wszystkie wozy przed Toba, malo tego bolid przemieszczal sie z jednej strony toru na drugo, jakbys chcial wrocic do przeszlosci:D

Edytowane przez Buchenko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nawet nie będę komentować swojej jazdy, póki byłem na 6m, to jeszcze jakoś to wyglądało ;] ale wystarczył jeden błąd i spoiler poszedł się j..., a następne 2 błędy pozbawiły mnie szans na jakąkolwiek walkę, chociażby o 2 pkt. Na 3 okr. przed metą, dzwon i koniec imprezy, ale chociaż paliwa mi nie zabrakło :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dobrych kwalifikacjach (2 miejsce), a trenowałem tym razem bardzo mało na tym torze dobrze wyszedłem ze startu i ostro w pierwszym i drugim zakręcie walczyliśmy z Deenym (ostro, ale czysto), później walka na następnych 8 okrążeniach, dość szybko zjechałem do boksu - po 8 okrążeniu i zaczęły się problemy, przestrzeliłem pierwszy zakręt i musiałem zawracać, ale na szczęście bez uszkodzeń, a na następnym okrążeniu w tym samym miejscu (ostry zakręt w prawo po starcie) za późno dohamowałem i przednie skrzydło w całości zostawiłem na torze, więc kolejna wizyta w boksie, później już jechałem czysto (ktoś, kogo zdublowałem wjechał we mnie z tyłu), no ale niestety zabrakło mi paliwa i ledwo dotoczyłem się do mety, pod koniec ostatniego okrążenia jak się toczyłem wyprzedził mnie Sieniu i skończyłem na 3 miejscu. Dziwne z tym paliwem - pół wyścigu jechałem na szybkim silniku, a pół na standardowym, w między czasie często przyspieszałem zmienianie biegów, bo kontrolka temperatury silnika zapalała się na czerwono - na innych GP do tej pory chyba nawet żółta kontrolka paliwa się nie zapalała - no trudno, choć jestem wściekły, bo była szansa na 1-2 miejsce.

Za tydzień w święta się nie spotykamy, ale nie wiem czy uda mi się również pojechać 2-go stycznia, bo gdzieś mniej więcej na przełomie roku urodzi mi się córeczka i mogę nie dać rady wygospodarować trochę czasu na GP w pierwszym tygodniu ;) W kolejnych postaram się już być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Buchenko To nie tylko ja tak latałem, przedemną tez zawodnicy nie byli gorsi :). W ogole dzisiaj jakies dziwne legi były.

Przez to miałem stluczkę z Polo, wtedy tez byl lag i raz byles obok , raz Cie nie było wiec nie mialem tam duzo do powiedzenia.

@Laptok Mam nadzieje ze na pierwszych kółkach nic Ci nie zrobiłem, ale to przez te ww. lagi

Ogolnie dzisaj wyscig byl dla mnie wymuszony, nie mialem nawet ochcoty grac, ale trzeba walczyc o mistrzostwo xD

Dużo błedów, głupich błedów z mojej strony i te stłuczki dlatego dojechałem jako ostatni z tych co skonczyli wyscig.

Gratuluje zwycięscy :thumbsup:

Edytowane przez Rullon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że zielu 2 x pod rząd olał wyścig, to daje chłopakowi czas do środy, jeśli się odezwie i zadeklaruje, że chce dalej się ścigać, to zostanie, jeśli nie, to - tutaj info dla Siekiera - od czwartku, będzie wolne miejsce.

Ps. z filmiku, raczej nici, statyw w postaci drabiny nie sprawdził się :P

@Rullon - spoko, w każdym razie, ja nic nie poczułem :]

Graty dla sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Sieniu :)

Nie wiem jak w pozostałych ligach, ale od Ciebie i ode mnie idzie po 10 punktów dla HRT :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za nami już prawie półmetek sezonu :] przypominam, że teraz mamy przerwę świąteczną i widzimy się dopiero 2 stycznia na Silverstone

--

klasyfikacja.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim ale poprawne miejsce dla mnie to 3 :rolleyes: ale jako że koledze deenemu i slamowi zabrakło paliwa to przeskoczyłem na miejsce lidera, Koledze Fuczakowi jadącemu na 4 miejscu też się to przydarzyło... dodam tylko że wszystko się wydarzyło na 29 okrążeniu czyli ostatnim ..

Wcześniej kilka Fajnych okrążeni miałem z kolegą Fuczakiem A to ja jakiś błąd wykręciłem a to on i tak 3-4 4-3 jeszcze raz dzięki wszystkim oraz technicznym Renault i Red bull oraz Williamsowi :thumbsup:

Edytowane przez sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sieniu nic nie mów :D Masakra jakaś z tym paliwem... Jechałem cały wyścig na Standardowym silniku, biegi zmieniałem specjalnie przed zapaleniem się czerwonej kreski na obrotomierzu, a i tak ostatnie kółko jechałem 80 km/h... Żenada...

Jedyny + to kwalifikacje. Szybkie kółko na początku, a później spacerek ;d

Gratki dla sienia za niezasłużone ( bez obrazy oczywiście :P) zwycięstwo.

Pozdrawiam i do zobaczenia w Wielkiej Brytanii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga rezerwisci, jest wolne miejsce w 4 lidze. Zielu zrezygnowal. Prosze sie do mnie zglaszac na pw. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Chciałbym zapisać się do Ligi co muszę zrobić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Chciałbym zapisać się do Ligi co muszę zrobić??

patrz post wyzej... :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam Was dziewczynki ale z powodu wyjazdu sylwestrowego nie będzie mnie w niedziele na wyścigu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do waszej ligi dolacza, shizmon (psnid: shizmon). Prosze sie przywitac, pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie Panowie czasy na Silerstone kręcicie? Ja dzisiaj prawie bez żadnego treningu pojadę, więc powalczę w dolnej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie Panowie czasy na Silerstone kręcicie? Ja dzisiaj prawie bez żadnego treningu pojadę, więc powalczę w dolnej części.

Kurde, bylem przekonany , ze zrezygnowales z ligi bo w skladach w reno nie bylo Ciebie tylko jakis typek ktorego nie widzialem nigdy. No coz, moge powiedziec zegnaj podium bo odkad sie pojawiles zaczalem byc stalym bywalcem 4 miejsca :P

PS. Stara punktacja jest do dupy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie lepiej byłoby z nową punktacją. Dołączyłem do ligi dopiero od 5 wyścigu, więc od razu z dużą stratą, a w nowej punktacji miałbym szansę szybciej to odrobić.

NewNick - na Silverstone będziesz miał szansę załapać się na podium, bo jak już pisałem będę jechał w zasadzie bez treningu (pojeżdżę godzinkę przed wyścigiem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×