Skocz do zawartości
crux

Play > Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

ostro. ja to bym siedzial w tym salonie az do skutku. dry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę powiedźcie mi ile czekaliście na zgodę podpisania umowy? To coś co babka w salonie wysyła do centrali i czeka na potwierdzenie, że wszystko ok z tym klientem , że nie zalega z płatnościami itp.

Byłem dziś w Sosnowcu (jechałem specjalnie 50km w jedna strone) bo tylko tam mieli na stanie ps3 z move, byłem w salonie o godz 19:40 , dałem dowód, rachunek, coś tam wypisała i wysłała prośbę do centrali o zgodę podpisania umowy, mówi, że potrwa to max 15min i mogę sobie gdzie iść na ten czas. Wracam po ok 20min, a babka mi mówi, że jeszcze nie zatwierdzili, pytam sie czy dzis zatwierdza , a ona ze tak, czekalem, czekalem dobiła 21:00, a ona do mnie, że jednak nie zatwierdzili i że nic z tego bo już zamykają! SZOK! Ponad godzina czekania i taki wałek!

Pamiętajcie, Sosnowiec, Plejada - ul. Staszica 8B , salon play w centrum handlowym, odradzam w 100%!!!!!!!

Mialem to samo, czekałem ze 2 godziny na ogolne potwierdzenie danych itp i jeszcze system siadl im. kleska.. ale wyjechalem do domu dzwoni ze juz jest gotowe. Więc czekałem ze 2 godziny ogolnie.

Co do kolegi ktory pytal jakie są pakiety.. wiem tyle ze jest z move inna zGoW i uncharted 2. Tyle chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, nie róbcie afery. Centrala czy też ich tzw. BussinesInfo daje odpowiedź średnio w 15 minut, ale wszędzie może się zdarzyć kolejka, dużo zgłoszeń, błąd ludzki itd. A konsultant w salonie akurat nie ma na to wpływu, jedyne co może to Was przeprosić że tak wyszło i odłożyć pudełko z konsolą pod ladę dla Was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakimś cudem wyrwałem w Galerii Mokotów zestaw PS3 z move. Okazało się, że jakaś godzinę przed moim przybyciem do salonu, przyjechała nowa partia konsol z move i jedna mogli mi jeszcze dać. A sama aktywacja numeru trwała u mnie ok. 20 min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Godzine temu,odebralem w lodzi(rzgowska 180)ps3(320gb) z move.Ciezko bylo znalesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie panikujcie tak z tą centralą to jest normalne... Sam jak kupywałem telefon to musiałem odebrać na następny dzień bo potwierdzenie nie doszło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale spoko, nikt nie panikuje, tylko mowie, ze cos takiego sie zdarza.. co nie znaczy zeby unikac tego punktu sprzedaży czy cos. Wazne ze odebrałem.. niestety z move nie mieli ale dostalem pakiet z gow i uncharted 2. Ostatnia sztuka 320 gb.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już prawie miesiąc czekam na PS 3 z move i nigdzie nie mogę dostać a zamówiłem w 3 salonach w 3 rożnych miastach chyba lepiej poszukam konsoli z grami może będzie łatwiej. Nawet sieć Plus ma teraz w ofercie konsole tylko że xbox 360 i wii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak zmałpować od innej sieci i to jeszcze gorszym produktem haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla osób które kupiły konsole w PLay , jaka wersja softu wgrana jest do konsoli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla osób które kupiły konsole w PLay , jaka wersja softu wgrana jest do konsoli ?

Kupowałem ok 1 mieś temu i była 3.40. Sport Champion krzyczy 3.50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JB to zło woot.gif, moim zdaniem sony powinno zrobic takie myk że jak konsola tylko sie podłączy do neta to odrazu szuka aktuatlizacji i jak taką aktualizacje znajdzie to otwiera sie okno z zapytaniem pobieram lub wyłącz system i tylko to, a jak sie konsole uruchomi odnowa to te samo pytanie i wsio i kazdy by musiał pobrać aktualke bo inaczej by nic nie zrobił w ps3. rofl.gif moim zdaniem to jest numer one dla sony zeby wprowadzili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JB to zło woot.gif, moim zdaniem sony powinno zrobic takie myk że jak konsola tylko sie podłączy do neta to odrazu szuka aktuatlizacji i jak taką aktualizacje znajdzie to otwiera sie okno z zapytaniem pobieram lub wyłącz system i tylko to, a jak sie konsole uruchomi odnowa to te samo pytanie i wsio i kazdy by musiał pobrać aktualke bo inaczej by nic nie zrobił w ps3. rofl.gif moim zdaniem to jest numer one dla sony zeby wprowadzili.

Ale możesz przecież pobrać aktualizację z netu na pc i zainstalować ją offline, bez połączenia playa z netem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja brałem konsolę z playa 2 grudnia i soft 3.5 - ale to już chyba nowa partia była bo dostałem slim 320

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzmy sobie szczerze: wszystkie konsole z nowej partii (juz weszla) beda mialy soft 3.5 (albo nowszy), wiec zaden jailbreak nie zadziala. wiec skonczcie z tego typu pytaniami!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale możesz przecież pobrać aktualizację z netu na pc i zainstalować ją offline, bez połączenia playa z netem.

JB czyli JailBreak czyli "przeróbka" konsoli aby czytała piraty. Nie działa na nowszym sofcie, dlatego co jakiś czas ktoś pyta czy ta i ta konsola ma jeszcze starą wersję softu. Chodzi o to koledze aby aktualizacje były obowiązkowe jak tylko konsola je wykryje, bez możliwości grania.

Ale gdyby mi konsola zablokowała możliwość grania przez wykrytą aktualizacje, ale dajmy na to nie zdążę jej pobrać bo padnie sieć (często zabieram konsole w delegacje i w hotelach to się zdarza) to bym się wkurzył...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich! (Nowy tu jestem). Też kupiłem z Play. Mam tylko taką różnicę że dali mi ją jako drugi abonament - jeden już u nich mam. (po tych wszystkich ulgach łącznie za oba będę płacił około 75 zł, też te wszystkie minuty (jak zliczę oba to coś koło 300- 400 będzie do wszystkich) etc, regularne opłacanie abo, wierny klient itp sprawy., ). Za rok mogę prosić podobno o zbicie obu numerów w jeden.

Tak więc czasem chyba się opłaca wziąść jako drugą aktywację.

Generalnie jej nie chciałem, wyraziłem lekkie zainteresowanie. Dosłali do salonu i mnie wezwali czy łaskawie bym się jej nie zrzekł bo tłumy są do niej...

Nie zrzekłem się - będzie na prezent dla syna.

Teraz znowu oglądam reklamy w TV PlusGSM (wii/xbox kusi), w sumie też mam tam abo ale taka paczka elektrośmieci w domu to już przesada.

Tak więc witam jeszcze raz wszystkich, wprawdzie wiele pożytku ze mnie nie będzie (jedyna gra jaką przeszedłem to Wolfenstein na PC , atari commodore etc nie liczę) bom zainteresowania mam inne (foto) ale czasem się odezwę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz znowu oglądam reklamy w TV PlusGSM (wii/xbox kusi),

Nie ma co porównywać. Plus nie ma najmniejszych szans ze swoja ofertą. W Play-u za 59 zł miesięcznie otrzymujemy dopłacając jednorazowo 349zł- PS3 320 GB. Natomiast w Plusie w takim samym abonamencie (59zł) dopłacając 599zł mamy Xboxa 360 4GB (śmiech, normalnie on kosztuje ok 700zł) albo dopłacając 499 zł mamy Wii (512 MB pamięci wbudowanej-to są dopiero jajka). Także Play jeżeli chodzi o promocję z konsolą jest bezkonkurencyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nie biorę. Play był pierwszy. Poza tym nawet nie wiedziałem że takie mają warunki. Dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale możesz przecież pobrać aktualizację z netu na pc i zainstalować ją offline, bez połączenia playa z netem.

ty wogóle przeczytałes oco mi chodzi?

mi nie chodzi gdzie moge pobrać tylko żeby sony taki myk wprowadziło co wyzej opisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty wogóle przeczytałes oco mi chodzi?

mi nie chodzi gdzie moge pobrać tylko żeby sony taki myk wprowadziło co wyzej opisałem.

Ale jeśli pobrałbyś aktualizację tak jak wspomniałem, to co niby system miałby aktualizować po połączeniu z netem skoro miałbyś już najnowszy soft? Twój "myk" chyba by się nie sprawdził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey!

Czy któryś z użytkowników planuje w najbliższym czasie przejście do PLAY? Operator rozszerzył ofertę dla stałych abonentów i brakuje mi kilku osób z polecenia, by zgarnąć swój egzemplarz "czarnuli". Chętnych do pomocy proszę o kontakt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli pobrałbyś aktualizację tak jak wspomniałem, to co niby system miałby aktualizować po połączeniu z netem skoro miałbyś już najnowszy soft? Twój "myk" chyba by się nie sprawdził.

ale mi chodzi zeby jak jest nowa aktualizacja to te okno sie pojawiało. że przykazdym nowym połączeniu z internetem konsola sprawdzała aktualke jak by sprawdziła i by była to wiadomo co by bylo co wyzej opisalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szperając sobie na allegro rzeczewiście można zauważyć znacznie większą sprzedaż PS3 320 GB + Move z dopiskiem "Z salonu Play" :D. Widocznie niektórzy sobie zarobią jeszcze na tej promocji. Szkoda tylko że umowe trzeba podpisać na 2 lata, co daje nam 59*24=1416 złotych - a więc wartość konsoli, więc ciekawe jaki Play ma w tym biznes (więcej umów, lepsze staty, więcej kasy (?). Ide dalej szperać tak z nudów :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szperając sobie na allegro rzeczewiście można zauważyć znacznie większą sprzedaż PS3 320 GB + Move z dopiskiem "Z salonu Play" :D. Widocznie niektórzy sobie zarobią jeszcze na tej promocji. Szkoda tylko że umowe trzeba podpisać na 2 lata, co daje nam 59*24=1416 złotych - a więc wartość konsoli, więc ciekawe jaki Play ma w tym biznes (więcej umów, lepsze staty, więcej kasy (?). Ide dalej szperać tak z nudów :D.

Dodaj do swoich wyliczeń jeszcze cenę konsoli. Przy abo który wziąłeś pod uwagę to będzie 349zł - razem 1765zł . Mamy przekroczoną rynkową wartość konsoli. Nie dowiemy się, ile faktycznie P4 płaci za konsole. Ale nawet bez takich danych widać, że jest w tym jakiś sens biznesowy.

Poza tym przybywa abonentów (część z nich na pewno przedłuży umowy po tych 24 miesiącach) - wartość rynkowa operatora przejawia się w liczbie aktywnych użytkowników kart sim. A będzie miało to znaczenie chociażby przy próbie sprzedaży operatora lub chęci dokapitalizowania na nowe inwestycje.

Sens jest - a obie strony muszą być zadowolone - ja skorzystałem z tej promocji i jestem zadowolony (chociaż walczę z Playem, ponieważ zamiast 59/ms naliczają mi 69zł i nie mam stanu darmowego na 6 ms gratis). Ale tutaj jest wina pracownika salonu, który zresztą przyznał się do tego na piśmie :pardon:

Pozdro!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×