Skocz do zawartości
PanPawcio

Sports Champions

Rekomendowane odpowiedzi

Echhh pomóżcie :) Bodaj trzeci gość (taka duża, napakowana czarna małpa, nie mylić z tym koszykarzem chudziutkim czarnuchem) w superpucharze tenisa...szlag mnie trafia, nie wiem jak ani gdzie mu serwować...do tej pory w tenisa grałem, z tym typem jestem w stanie jedynie się bronić i to tak miernie, że głowa mała. Nawet jak uda mi się zrobić przewagę na kilka punktów, koleś odwala coco jumbo z tymi podkręconymi i przewaga idzie się je*ać. Z wcześniejszym typem dałem sobie radę, bo w pewnym momencie koleś dawał piłki pod siatkę i można było ciąć, w ogóle grał ciut inaczej. Teraz grałem ponad godzinę i zero pomysłów jak go ugryźć..w gladiatorach się odwdzięczę i zrównam tego czarnego pedała z ziemią, tymczasem w tenisie jest porażka.

W ogóle czułem się, jakby trochę move nie chciał grać tak jak ja chcę, czasem jest tak zajefajnie a czasem kijowo...rozładowana bateria (bo mało jej już zostało), czy ta kalibracja, którą jednak trzeba zrobić mega precyzyjnie? Jak się gra raz na tydzień to mi to zawsze mniej więcej wisiało, ale do wyników przydaje się jednak full precyzja w sterowaniu. Kamerkę mam w kółko w tym samym miejscu, stoi na monicie...

Odechciewa mi się włączać tenisa przez tego czarnucha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w "kryzysowych sytuacjach" w pingpongu zazwyczaj skupiałem się na obronie - nie ryzykowałem ścinami czy mocniejszymi uderzeniami tylko się broniłem i lekko i prosto odbijałem piłeczkę - w końcu przeciwnik popełniał błąd i punkt wpadał, trochę to czasochłonne ale jednak skuteczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ja nie potrafię pokonać kenjego w złotym pucharze na końcu. On bardzo podkręca piłki najczęscie mam 11 do 5 i mnie rozwala. Macie jakieś rady??

chodzi mi oczywiście o pingpong

Edytowane przez pawciu199722

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie potrafię pokonać kenjego w złotym pucharze na końcu. On bardzo podkręca piłki najczęscie mam 11 do 5 i mnie rozwala. Macie jakieś rady??

chodzi mi oczywiście o pingpong

Na Kenjego jest prosty sposób

Mi się udało go pokonać tym sposobem wysoko

Powodzenia

Edytowane przez osobowosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już kenjego dawno pokonałem ale teraz nie mogę boomer pokonać w pucharze mistrzów. Bardzo wysokie piłki wali i niby da się ściąć ale ona wszystko broni i potem sama ścina. Na nią jest jakiś sposób??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabrałem ochotę na sports champions przez ten temat ;=)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zaopatrzyłem się w kompletny zestaw PS Move (ten z Sorcery) i przy okazji dokupiłem Sports Champions. Też mam chrapkę na pingla przed TV :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos moze kiedy wychodzi 2 część?

Edytowane przez Sussaner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś pojawił się preorder. Ale dziwnie wygląda, bo niby kosztuje 159zł, a jak się wejdzie głębiej to pokazuje 72zł... o co biega?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś pojawił się preorder. Ale dziwnie wygląda, bo niby kosztuje 159zł, a jak się wejdzie głębiej to pokazuje 72zł... o co biega?

Mam to samo nawet złożyłem preoder za 72zł. Ciekawe czy to przejdzie?

2mepm6t.png

mvrzp3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z jednym motion controllerem można grać bez problemów ?

wiem że np w ping ponga to bez problemu bo 2 rakietkami na codzień nie gramy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, można. W singla, a czasami w multi kanapowe - jeden po drugim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"My Aim is True" - to trofeum nie dawało mi spokoju. Nie umieliśmy zdobyć więcej niż dwa tysiące punktów w trzech rundach. Już myślałam, że muszę się pożegnać z platyną (tylko to trofeum mnie od niej dzieliło). Zagraliśmy na dwa kontrolery, z tą różnicą, że jedna osoba trzymała jeden kontroler a druga drugi. Trofeum wpadło za trzecim, czy czwartym podejściem. W pierwszej rundzie mieliśmy 3 tysiące, w drugiej 1600 i w trzeciej tysiąc. Mam nadzieję, że komuś się ta porada przyda i pomoże zdobyć trofeum :)

 

Pozdrawiam,

Marta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opcjach jest opcja_ wspomaganie brązowy puchar, czy to się tyczy tylko brązu? Pytam bo kiedyś ktoś się upierał ze dotyczy wszystkich pucharów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest sposób na gwiazdki w disc golfie?

Nie do końca czaję punktacje - oprócz tego, że sam mam mieć najlepiej kilka birdie to znaczenie pewnie też ma wynik przeciwnika, rajt?

 

Ktoś ma w ogóle jakiś sprawdzony sposób na wszystkie gwiazdki w którejś z dyscyplin? Bocce już rozgryzłem i 4 puchar spokojnie można trzasnąć na wszystkie gwiazdki.

W ping ponga do złota mam prawie wszystkie (nie mogę rozpykać na 3 gwiazdki przedostatniego przeciwnika w złotym pucharze, Rin bodaj) + do tego 6 gwiazdek w 4 pucharze.

Siatkówka - zatrzymałem się na bodaj 5 meczu w pucharze mistrzów, boss nie do rozpykania.

 

Co robić? Mam do zebrania jeszcze ponad 40 gwiazdek i brakuje pomysłów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po meczu w disc golfa gdy przyznają Ci punkty pokazuje Ci za co są. Dalekie rzuty chyba i wiele innych. Ja zrobilem całą siatkówkę na maksa, pingponga prawie na maksa i pojedynek gladiatorów mój brat młodszy zrobił też na maksa i uzbierało się 600 gwiazdek.

Edytowane przez Nervusek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×