Skocz do zawartości
PanPawcio

Sports Champions

Rekomendowane odpowiedzi

Nagraj film i pokaz jak Ty to robisz.

:biggrin: Wedlug mnie jest zupełnie dobry.Co prawda nie poswieciłem tyle czasu na golf ile na inne dyscypliny i zatrzymałem sie na finale złotego pucharu wiec moge sie nieznac:P

rónież zatrzymałem się na ostatnim zawodniku w złotym pucharze w dysku:(

praktycznie nie ma miejsca na błąd:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał wcześniej ze jest jakaś opcja ze jeśli gra się układa a na którymś dołku żle wychodzi to trzeba się wyłączyć przed końcem i rozpoczynamy grę od początku tego nieudanego dołka .Pytanie :w jaki sposób się rozłączyć?Ktoś zna-pamieta szczególy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał wcześniej ze jest jakaś opcja ze jeśli gra się układa a na którymś dołku żle wychodzi to trzeba się wyłączyć przed końcem i rozpoczynamy grę od początku tego nieudanego dołka .Pytanie :w jaki sposób się rozłączyć?Ktoś zna-pamieta szczególy?

Sprawdzę dzisiaj to o czym piszesz.

Myślę, że wystarczy wyjść z pucharu i wejść ponownie. Zobaczymy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Big progress.Mam złoto w golfie.Próbuje teraz bossa ograć :rolleyes:

Edytowane przez MareSeraf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę dzisiaj to o czym piszesz.

Myślę, że wystarczy wyjść z pucharu i wejść ponownie. Zobaczymy....

jednak to działa! złoto w golfie z tym trikiem to była formalność.

trochę zabija to przyjemność z gry...:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Podobnie z kulami.

Mam pytanie odnośnie łucznictwa. W finale gra polega na tym ze strzela się do tych otwierających się pól na sześcianie, kto pierwszy. Jak rozpoznajecie która się otworzy bo na czuja to przeciwnik jest bardzo szybki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Podobnie z kulami.

Mam pytanie odnośnie łucznictwa. W finale gra polega na tym ze strzela się do tych otwierających się pól na sześcianie, kto pierwszy. Jak rozpoznajecie która się otworzy bo na czuja to przeciwnik jest bardzo szybki.

niestety łucznictwo wymaksowałem już dawno więc nie pamiętam:(

ale jak wrócę do domu to sprawdzę i dam Ci znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Podobnie z kulami.

Mam pytanie odnośnie łucznictwa. W finale gra polega na tym ze strzela się do tych otwierających się pól na sześcianie, kto pierwszy. Jak rozpoznajecie która się otworzy bo na czuja to przeciwnik jest bardzo szybki.

Dawno nie grałem w łucznictwo, ale pamiętam, że komputer jest dosyć szybki. Trzeba być szybszym od niego i tyle nie ma zasady które pole sie otworzy. Liczy sie tylko refleks.

Wczoraj pograłem troche w inne konkurencje i awans na 26 miejsce. Myślałem, że wynik w siatkówke w wyzwaniu, który ma jakiś gościu 1700000 to jakiś hack, ale pograłem troche i widze, że jest to możliwe nie popełniając żadnego błedu, ja niestety jeszcze aż taki dobry nie jestem, ale będę atakował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo punktów uzbierałeś. Gratulacje :P

Mi udało się jak na ta chwile odblokować wszystkich bossów oprócz łucznictwa w którym faktycznie jestem w połowie drogi do złotego pucharu.i utknołem na tym szescianie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam szczerze, że nie wyobrażam sobie tutaj robić platyny. Zwycięstwa na 3 gwiazdach w złotym pucharze to już nie lada wyzwanie szczególnie patrząc na dyski. Obecnie brnę przez tenis stołowy i z mniejszymi bądź większymi problemami jakoś idę do przodu.

Najlepsze dyscypliny wg. mnie łucznictwo, tenis stołowy. Walki gladiatorów też są niezłe ale tam bez dwóch kontrolerów raczej marne szanse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam szczerze, że nie wyobrażam sobie tutaj robić platyny. Zwycięstwa na 3 gwiazdach w złotym pucharze to już nie lada wyzwanie szczególnie patrząc na dyski. Obecnie brnę przez tenis stołowy i z mniejszymi bądź większymi problemami jakoś idę do przodu.

Najlepsze dyscypliny wg. mnie łucznictwo, tenis stołowy. Walki gladiatorów też są niezłe ale tam bez dwóch kontrolerów raczej marne szanse.

Z jednym kontrolerem w gladiatorach przejdziesz cały złoty puchar i bossa -gwarantuje Ci to:)

Mi znów najbardziej pasuje tenis, gladiatorzy ,golf.

Jeśli dobrze czujesz się w łucznictwie może mi podpowiesz czy jest jakaś metoda żeby wygrać na tym sześcianie, co się otwierają koła i wygrywa ten, kto pierwszy trafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym sześcianem też się męczyłem jest strasznie ciężko. W końcu jednak udało mi się. Niestety, nie mam żadnego sprawdzonego sposobu żeby coś zasugerować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u Was też za kzadym razem jak wygracie jest napisane Gracz 1 - nie da się tego zmienić? irytuje mnie

zeby zdobyc platyne to trzeba miec wszystkie gwiazdki? czy tylko te 600 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłem ale skoro mamy 6 dyscyplin to wychodzi na to, że trzeba każdego przeciwnika (brąz, srebro, złoto) pokonać na 3 gwiazdkach.

O ile brąz i złoto jeszcze mogę stwierdzić że jest to w zasięgu ręki to już granie na złotym zaczyna powodować frustrację.

@draq nigdzie opcji zmiany tego gracz 1 nie widziałem, więc podejrzewam, że nie można.

Edytowane przez Valchall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłem ale skoro mamy 6 dyscyplin to wychodzi na to, że trzeba każdego przeciwnika (brąz, srebro, złoto) pokonać na 3 gwiazdkach.

O ile brąz i złoto jeszcze mogę stwierdzić że jest to w zasięgu ręki to już granie na złotym zaczyna powodować frustrację.

@draq nigdzie opcji zmiany tego gracz 1 nie widziałem, więc podejrzewam, że nie można.

masz jeszcze dodatkowy puchar jak przejdziesz złoty więc nie musisz wszystkiego przechodzić na 3 gwiazdkach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem z trofeum "Wszyscy pod obcasem"

Zrobiłem sobie karteczkę i zaznaczałem, którą osobą wygrałem. (Chodzi o to, żeby wygrać każdym zawodnikiem, nie z każdym, co nie?)

Zapełniłem całą kartkę, a trofeum nie wpadło.

Graj nie w pucharze mistrzów, a w dowolnej grze. ;)

Discgolfa zrobiłem w Brązowym Pucharze (3 dołki zamiast 6), resztę w dowolnej grze.

Spróbuję poprawić discgolfa, może w końcu pucharek wpadnie :)

EDIT: Nie zadziałało ;(

Może ktoś dokładnie napisać jak zdobyć to trofeum. Szukałem nieco w necie, ale na każdym forum piszą co innego :confused:

Edytowane przez rozwalkompa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem z trofeum "Wszyscy pod obcasem"

Zrobiłem sobie karteczkę i zaznaczałem, którą osobą wygrałem. (Chodzi o to, żeby wygrać każdym zawodnikiem, nie z każdym, co nie?)

Zapełniłem całą kartkę, a trofeum nie wpadło.

Discgolfa zrobiłem w Brązowym Pucharze (3 dołki zamiast 6), resztę w dowolnej grze.

Spróbuję poprawić discgolfa, może w końcu pucharek wpadnie :)

EDIT: Nie zadziałało ;(

Może ktoś dokładnie napisać jak zdobyć to trofeum. Szukałem nieco w necie, ale na każdym forum piszą co innego :confused:

W disc Golfie jak wejdziesz w dowolną rozgrywkę masz 2 tryby: grę zwykłą i medalową. Żeby platyana wpadła musisz zagrać wszystkimi zawodnikami w obu trybach ;). No i mam mała radę, graj jakimś zawodnikiem przeciwko temu zawodnikowi np. Kenji vs Kenji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaję, że żeby zdobyć to trofeum trzeba wygrać z każdym z zawodników przynajmniej raz, ale w pucharze mistrzów. Podczas przechodzenia pucharów zmieniaj zawodnika co mecz, aż wygrasz po 1 spotkaniu każdą postacią. U mnie zadziałało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
grę zwykłą i medalową. Żeby platyana wpadła musisz zagrać wszystkimi zawodnikami w obu trybach

Ok, spróbuję. Bo mniej roboty :)

ale w pucharze mistrzów

A jak się nie uda, to będę zmieniał zawodników w Pucharze Mistrzów.

Dam znać która metoda zadziałała.

EDIT: pierwsza metoda nie pomogła :(

Może dlatego, że nie grałem "przeciwko temu zawodnikowi np. Kenji vs Kenji", ale w żadnej dziedzinie tak nie grałem, więc i tak musiałbym zacząć od początku...

Podczas gry w Pucharze Mistrzów będę zmieniał zawodników, może kiedyś wpadnie.

Edytowane przez rozwalkompa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Macie jakieś newsy odnośnie tej gry ? Będzie "2" ,jakieś nowe DLC czy patch -np z możliwością gry online ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Macie jakieś newsy odnośnie tej gry ? Będzie "2" ,jakieś nowe DLC czy patch -np z możliwością gry online ?

Gra jest na tyle popularna, że dwójka jest gwarantowana. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby z marketingowego punktu widzenia dwójka powinna powstać, ale osobiście nie jestem w stanie sobie wyobrazić jakie konkurencje mogłyby w niej być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×