Skocz do zawartości
PanPawcio

Sports Champions

Rekomendowane odpowiedzi

Rzuty jakimikolwiek przedmiotami można wrzucić do jednego worka, poza tym zdaję się, że twórcy Sports Champions postawili w pierwszej części na sporty, które wymagają więcej precyzji niż siły. Jak niby miałyby wyglądać takie rzuty? Jeśli byłoby to jak najszybsze/mocniejsze machanie kontrolerem to nie widze w tym funu ;) szermierka wystąpiła w formie walk gladiatorów. Badminton mógłby być ciekawy, gdyby tylko nie było w nim automatycznego podchodzenia do lotki, tak jak do piłki w siatkówce w SC, bo wtedy byłby właśnie połączeniem siatkówki z tenisem stołowym. A boks imo ma sens tylko na 2 kontrolerach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy bossowie zdobyci:)

93% trofe- platyna sie zbliza:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy bossowie zdobyci:)

93% trofe- platyna sie zbliza:D

Pogratulować.

Ja dzisiaj zamierzam zetrzeć kurz z pudełka i dorobić trofeum Owned All (te czasochłonne) w związku z czym mam pytanko tak dla formalności. W tym trofeum chodzi o to abym wszystkimi standardowymi 10 postaciami wygrał rozgrywkę w każdej z 6 dyscyplin (disc, tenis etc.)?. Czyli rozgrywki mogę rozgrywać za każdym razem na brązowym pucharze z pierwszym przeciwnikiem a po wygranej zmienić swoją postać na następną ?

Edytowane przez bileczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka z ostatnimi przeciwnikami w ping ponga doprowadza powoli do szału. Tym nie mnie gratuluję wytrwałości, której pewnie mi zabraknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka z ostatnimi przeciwnikami w ping ponga doprowadza powoli do szału. Tym nie mnie gratuluję wytrwałości, której pewnie mi zabraknie.

Tez tak mialem:)

Dam ci mala rade... Nie atakuj! Bron sie przed nimi i skupiaj sie na tym zeby oddawac podkrecone pilki bo jesli dasz zwykla to zazwyczaj scinaja. Jak masz szanse na scine to wal! ale glownie obrona i czychanie na blad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z kim walczycie teraz tenisa? Ja z BellaJ

A do zrobienia z trof mam jeszcze wyzwanie siatkówki i wybrana do zera w pucharze mistrzów, co wydaje się do zrobienia ale co najgorsze wyzwanie w kulki co nie mam pojęcia jak zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bocca mi dobrze idzie. Gram obecnie na srebrnym i rozwalam przeciwników równo. Zobaczymy jak będzie na złotym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować.

Ja dzisiaj zamierzam zetrzeć kurz z pudełka i dorobić trofeum Owned All (te czasochłonne) w związku z czym mam pytanko tak dla formalności. W tym trofeum chodzi o to abym wszystkimi standardowymi 10 postaciami wygrał rozgrywkę w każdej z 6 dyscyplin (disc, tenis etc.)?. Czyli rozgrywki mogę rozgrywać za każdym razem na brązowym pucharze z pierwszym przeciwnikiem a po wygranej zmienić swoją postać na następną ?

Dokładnie tak mozesz zmieniać po każdej grze na następną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

długo nie grałem w tą grę. dzisiaj ściągam ją z półki i spróbuje zrobić platynkę :smile: ale nie wiem czy mi się to uda :sad:

Edytowane przez kkonrad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

wyobrażcie sobie że włączyłem sports champions i na początek chciałem zdobyć trofeum zrób z robota małpkę zdobyłem więcej niż 17000 punktów a tu nic trofeum nie ma :scare: . wiecie co się stało?

Edytowane przez kkonrad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdobyłeś trofeum ? Tylko zgaduję. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jak sprawa ma się w odniesieniu do walki gladiatorami na arenie ( bo takowy filmik widziałem na YT zatem rozumiem, że w Sports Ch. jest taka opcja) czy trzeba mieć dwa kontrolery, czy wystarczy tylko jeden ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jak sprawa ma się w odniesieniu do walki gladiatorami na arenie ( bo takowy filmik widziałem na YT zatem rozumiem, że w Sports Ch. jest taka opcja) czy trzeba mieć dwa kontrolery, czy wystarczy tylko jeden ?

Starczy 1. No chyba, że z kolegą to 2.:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście można jednym, ale o wiele fajniej jest grać dwoma kontrolerami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem dwa kontrolery i sport champions no i jestem mile zaskoczony, z drugiej strony mogło by być więcej dyscyplin za te 140zł. I troche nużące jest ciągłe wygrywanie na początku

kupiłem dwa kontrolery i sport champions no i jestem mile zaskoczony, z drugiej strony mogło by być więcej dyscyplin za te 140zł. I troche nużące jest ciągłe wygrywanie na początku

kupiłem dwa kontrolery i sport champions no i jestem mile zaskoczony, z drugiej strony mogło by być więcej dyscyplin za te 140zł. I troche nużące jest ciągłe wygrywanie na początku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, spoko

Wow, spoko

Wow, spoko

miłej gry

miłej gry

miłej gry

!

!

!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To świetna gra. :)

To świetna gra. :)

To świetna gra. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Ja dzisiaj się biorę za ostatni puchar w pingla ;)

Dokładnie! Ja dzisiaj się biorę za ostatni puchar w pingla ;)

Dokładnie! Ja dzisiaj się biorę za ostatni puchar w pingla ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas gry w Pucharze Mistrzów będę zmieniał zawodników, może kiedyś wpadnie.

Wpadło! :D

Choć nie powinno :D

Zrobiłem sobie tabelkę i zaznaczałem kim wygrałem. Po jednym z meczy trofeum wpadło, choć w tabelce nadal były puste miejsca :/ Wcześniej grałem tylko jedną postacią, więc odpada teza, że wcześniej wygrałem tymi postaciami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem nowym posiadaczem tego cuda i mam pytanie.

Jak lub w którym momencie odblokowuje się reszta postaci dostępna w grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukryte postaci są ostatnimi przeciwnikami w złotym pucharze każdej z dyscyplin, odblokowują się po ich pokonaniu ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kolejne pytanie jak brzmi treść ukrytego trofeum? Co trzeba zrobić by wpadło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Earn at least 500,000 points in your total score. Nigel would be proud." - czyli wystarczy ogólnie zdobyć 500 000 punktów ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Earn at least 500,000 points in your total score. Nigel would be proud." - czyli wystarczy ogólnie zdobyć 500 000 punktów ;)

Czyli trofeum "samo" wpadnie jak dobrze zrozumiałem :)

Dzięki +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×