Skocz do zawartości
PanPawcio

Sports Champions

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio w sports champions pojawiła się krótka informacja o pracach nad nową grą na move (pewnie robiona przez ten sam team od Sony, więc można się spodziewać czegoś konkretnego na move), ale niestety nie zdążyłem spisać nazwy gry (w menu wyboru dyscyplin pojawiło się to info), nigdzie indziej nie słyszałem o tej grze. Czy ktoś może wie o jaką grę chodzi ? Ktoś też zostawił menu na jakiś czas może i wyskoczyła mu ta informacja? Próbowałem później ale bez skutku, tylko info o pracach na serwerze.

edit: wzmianka o tym była tutaj Link, widać prace posunęły się do przodu :)

edit2: poszukałem na necie i jest :) Link sorry za zaśmiecanie :) ale mamy następce sports chapmions od Zindagi Games :) reklamowaną w sports champions, sorry jeżeli większość wiedziała o tym a tylko ja mało zorientowany :)

Edytowane przez Marcoch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie następca Sports champions tylko zupełnie nowa gra. Swoją drogą zapowiada się nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! dla wszystkich forumowiczów co męczą się z ping pongiem w ostatnim pucharze. Ja znalazłem taki sposób, jak ja serwuje daje lekkie piłki podkręcone które spadają odrazu tuż za siatką i prawie każdy serw mam jako as serwisowy bo przeciwnik nie odbiera. Podam przykład, ostatni kenji (gra do 21 w dwóch rundach ) miałem np ponad 20 asów serwisowych , a jak on serwuje to się w zasadzie tylko bronię. Tak przeszedłem ten ostatni 4 puchar (nie pamiętam jak się nazywa) z każdym przeciwnikiem zwycięstwo trzygwiazdkowe i punktacją po 4000 pkt. Idąc tym tropem wróciłem do wcześniejszych pucharów srebrny , złoty i tu już niestety te moje serwy nie działają tak jak w ostatnim pucharze tzn przeciwnicy je odbierają bez większych problemów. Mam nadzieje że pomogłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie brakuje mi jeszcze tylko złotego medalu w dyskach jak go zdobędę odblokuje mi się bos ale pytanie jest następujące:

Przecież do odblokowania mam jeszcze 2 postacie a powinna być jedna?

Jak mam odblokować tą ostatnia bo jak wygram z bosem w dyskach to zostanie mi jeszcze jedna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bodajze w ping pongu można zdobyć 2 postacie ( czy tam w innej dyscyplinie), ale mogę się mylić bo dawno nie grałem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bodajze w ping pongu można zdobyć 2 postacie ( czy tam w innej dyscyplinie), ale mogę się mylić bo dawno nie grałem.

Czasem jedna postać nie odblokowuje się za przejście tutoriali we wszystkich dyscyplinach?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem jedna postać nie odblokowuje się za przejście tutoriali we wszystkich dyscyplinach?

Mozliwe, moglem nie pamietac, mowilem, ze mogę się mylić ale chyba masz rację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki mieliście rację a teraz do rzeczy odblokowałem już sobie wszystkie postacie i teraz zabieram się za brakujące trofea(68% już mam zrobione).

Chodzi o to trofeum żeby rzucić dysk tak blisko przeciwnika by ten odskoczył 20 razy problem jest taki że ustawiłem sobie brązowy puchar i nawalałem w kolesie non stop on kucał skakał przesuwał się 27 razy(liczyłem) a trofeum nie wpadło :/

Napiszcie mi co źle robię jakieś wskazówki? Jak wy zrobiliście tego trofika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki mieliście rację a teraz do rzeczy odblokowałem już sobie wszystkie postacie i teraz zabieram się za brakujące trofea(68% już mam zrobione).

Chodzi o to trofeum żeby rzucić dysk tak blisko przeciwnika by ten odskoczył 20 razy problem jest taki że ustawiłem sobie brązowy puchar i nawalałem w kolesie non stop on kucał skakał przesuwał się 27 razy(liczyłem) a trofeum nie wpadło :/

Napiszcie mi co źle robię jakieś wskazówki? Jak wy zrobiliście tego trofika?

Jesli dobrze pamietam to kucanie i skoki nie sa zaliczane..tylko i wylacznie przesuniecia na boki

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pomogło +

I kolejny problem srebrny trofik na dyski WTF!? jak mam to zrobić bo nie kminie :sweat:

Jak poziom wybrać itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za trophyhunters:

All Too Easy... / Kaszka z dyskiem...

Kolejne trudne trofeum. Włącz wolną grę i wybierz wszystkie dołki w disco golfie. W każdym dołku masz wyznaczoną liczbę rzutów. Jeżeli zrobisz mniej dostajesz "-", jeżeli więcej dostajesz "+". Twoim zadaniem jest dostanie not -10.

;)

Edytowane przez camil666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nic mi to nie pomogło ale już sobie poradziłem :P

Za chęci +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka... :) Mógłby mi ktoś podać liste konkurencji/sportów w tej grze :) Bo na święta mam zamiar kupic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I platyna wbita :wink:

Z niecierpliwością czekam na Sports Champions 2 !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem ze świeżym gwiazdkowym prezentem, a konkretnie nie mam dzwięku w grze Sports Chamipns. W menu PS3 XMB dzwiek jest, a po odpaleniu gry cisza :/, any ideas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem ze świeżym gwiazdkowym prezentem, a konkretnie nie mam dzwięku w grze Sports Chamipns. W menu PS3 XMB dzwiek jest, a po odpaleniu gry cisza :/, any ideas?

U mnie wyjęcie płyty, wyłączenie konsoli i ponowne jej odpalenie działało jak miałem taki problem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że w innych grach tez nie ma dzwieku :/. Konsola jest podpieta do innego telewizora i na innym kablu hdmi niz zazwyczaj, może tu leży przyczyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak włączasz ps3 to przytrzymaj przycisk włączania (chodzi mi o ten przycisk na konsoli) - zrestartują się ustawienia dźwięku i powinno być dobrze. thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero zacząłem w to grać, na początku jest easy, ale podobno już dalej nie jest tak łatwo do 100% trophes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero zacząłem w to grać, na początku jest easy, ale podobno już dalej nie jest tak łatwo do 100% trophes.

Jak dla mnie najtrudniej zdobywało mi się pucharki w grze Bonce(nie wiem czy tak się to pisze) nie rozkminiałem tego w ogóle :pardon:

Reszta pucharków dla mnie czysta przyjemność jak by się dało to dokupił bym jakieś DLC z dodatkowym 1000 zadań.

Nie powiem bo niektóre musiałem zaliczać po 100 razy ale fun był niesamowity aż żałuję że już dawno zdobyłem 100%.

Wydaje mi się że po zdobyciu 100% trofików pomyślisz tak jak ja: "Będzie Sports Champions 2?"

:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam te grę już ponad miesiąc i bardzo fajnie spędzam czas. Zapraszam kolegów i razem gramy :) Fajnie się gra w walki gladiatorów, strzelanie z łuki i oczywiście siatkówkę. Kto kupi nie pożałuje :)

Edytowane przez MPMG1997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, nawet pokusiłem się o drugiego move'a do tej gry, ale na razie z powodu braku czasu nie zdążyłem jeszcze sprawdzić jak dziala gra na dwóch kontrolerach.

Używacie dwóch move'ów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×