Skocz do zawartości
PanPawcio

Sports Champions

Rekomendowane odpowiedzi

Sam zastanawiam sie jaka frajda z tej gry jest na dwoch kontrolerach ;]

Wiec jak juz pograsz, przetestujesz, to podziel sie opinia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam zastanawiam sie jaka frajda z tej gry jest na dwoch kontrolerach ;]

Wiec jak juz pograsz, przetestujesz, to podziel sie opinia ;)

Ja powiem tak mam przegrane ponad 50h w SC i powiem ci że gra dwoma muvami ma sens jedynie z kimś innym...

Sam obejdziesz się z jednym.

To jest oczywiście tylko moja własna opinia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jednak do gladiatorów czy łucznictwa lepiej jest mieć dwa, ale i tak dla mnie największą frajdę daje pingpong i disc golf z kimś : )

btw. można zrobić np. w discgolfie tak jak w start the party, że parę osób gra jednym movem? jak mam dwa movy a chciałbym np. we 3 osoby zagrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam zastanawiam sie jaka frajda z tej gry jest na dwoch kontrolerach ;]

Wiec jak juz pograsz, przetestujesz, to podziel sie opinia ;)

Mnie osobiście bardzo kiepsko strzelało się z łuku za pomocą dwóch tzn. jedną świecącą kulką zasłaniałem sobie w TV cel.

P.S.1 Za używanie 2 kontrolerów w strzelaniu dostajesz więcej punktów.

P.S.2 Gierka już parę ładnych miechów się kurzy może ją czas odkurzyć, chociaż frajda przeszła :P.

Edytowane przez bileczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jednak do gladiatorów czy łucznictwa lepiej jest mieć dwa, ale i tak dla mnie największą frajdę daje pingpong i disc golf z kimś : )

btw. można zrobić np. w discgolfie tak jak w start the party, że parę osób gra jednym movem? jak mam dwa movy a chciałbym np. we 3 osoby zagrać

Tak, da się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej i jak Wam idzie gra? ja skupiłam się głównie na ping pongu i disc golfie, w ping pongu zatrzymał mnie Connor w platynowym pucharze :( szlak mnie trafia i mam ochotę rzucać kontrolerem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Waszym radom w końcu pokonałam Connora.... :)))) ale mam do Was pytanie, o co chodzi w tych gladiatorach, tzn wiem, że trzeba ich pokonac, ale szlak mnie trafia gdy macham kontrolerem, blokuje tarczą a i tak moje ciosy nie sięgają przeciwnika, poruszam się w prawo i w lewo, ale mam wrażenie, że to "nie działa" :((( macie jakieś sztuczki aby się tak nie namachać? ;)

Mnie osobiście bardzo kiepsko strzelało się z łuku za pomocą dwóch tzn. jedną świecącą kulką zasłaniałem sobie w TV cel.

P.S.1 Za używanie 2 kontrolerów w strzelaniu dostajesz więcej punktów.

P.S.2 Gierka już parę ładnych miechów się kurzy może ją czas odkurzyć, chociaż frajda przeszła :P.

co masz na myśli pisząc, że za używanie 2 kontrolerów w strzelaniu dostajesz więcej punktów? jest to jakoś inaczej liczone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

co masz na myśli pisząc, że za używanie 2 kontrolerów w strzelaniu dostajesz więcej punktów? jest to jakoś inaczej liczone?

Np. Trafiając w arbuza używając dwóch kontrolerów dostajesz 100pkt. zaś jednego 80pkt.

P.S. Zweryfikuj jeszcze moją wypowiedz gdyż gierka była w napędzie jakiś rok temu i mogłem coś "pokiełbasić".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Waszym radom w końcu pokonałam Connora.... :)))) ale mam do Was pytanie, o co chodzi w tych gladiatorach, tzn wiem, że trzeba ich pokonac, ale szlak mnie trafia gdy macham kontrolerem, blokuje tarczą a i tak moje ciosy nie sięgają przeciwnika, poruszam się w prawo i w lewo, ale mam wrażenie, że to "nie działa" :((( macie jakieś sztuczki aby się tak nie namachać? ;)

co masz na myśli pisząc, że za używanie 2 kontrolerów w strzelaniu dostajesz więcej punktów? jest to jakoś inaczej liczone?

To zdradź swój sekret na pokonanie Connora w platynie. Też z nim nie mogę :) Za bardzo podkręca te piłki :)

W gladataorach zatrzymałem się na złotym pucharze z którą laską Cat się chyba zwie . Wczoraj chyba miałem 8 prób nawet jednej rundy z nią nie wygrałem :)

W siatkówce doszedłem do bossa

W bocce w złotym puchraze jestem na początku drogi chyba na 3 przeciwniku

W dysk golfie srebrny puchar (chyba najbardziej mnie nudzi) jeszcze te moje rzuty są przypadkowe więc może dlatego

W łucznictwie srebrny puchar mniej więcej w połowie tu się wściekam bo chyba źle kalibruje albo powinienem inaczej ustawić kamerkę bo przy celowaniu w górę gubi się dildos i krzyczy że jest poza zasięgiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np. Trafiając w arbuza używając dwóch kontrolerów dostajesz 100pkt. zaś jednego 80pkt.

P.S. Zweryfikuj jeszcze moją wypowiedz gdyż gierka była w napędzie jakiś rok temu i mogłem coś "pokiełbasić".

Sprawdzę to :) dzięki :)

To zdradź swój sekret na pokonanie Connora w platynie. Też z nim nie mogę :) Za bardzo podkręca te piłki :)

W gladataorach zatrzymałem się na złotym pucharze z którą laską Cat się chyba zwie . Wczoraj chyba miałem 8 prób nawet jednej rundy z nią nie wygrałem :)

W siatkówce doszedłem do bossa

W bocce w złotym puchraze jestem na początku drogi chyba na 3 przeciwniku

W dysk golfie srebrny puchar (chyba najbardziej mnie nudzi) jeszcze te moje rzuty są przypadkowe więc może dlatego

W łucznictwie srebrny puchar mniej więcej w połowie tu się wściekam bo chyba źle kalibruje albo powinienem inaczej ustawić kamerkę bo przy celowaniu w górę gubi się dildos i krzyczy że jest poza zasięgiem

Connora pokonałam cufalem bo 22 do 20 przy secie do 15 ale zawzięłam się strasznie ;) ogólnie serwowałam blisko siatki albo w jego kierunku wtedy on odbija tak,że można zrobić ścinkę, poza tym długie wymiany polegające tylko na obronie powodują, że zaczyna się mylić :) mam nadzieję, że pomogłam :)

W gladiatorach jestem w połowie srebrnego i szlak mnie trafia bo mam wrażenie, że moja postać nie reaguje na moje ruchy :( koszmarna jest ta konkurencja :) może nie dla kobiet hehehe

W dysk golfie jestem w połowie złotego... ważne jest precyzyjne rzucanie, na kilku planszach grałam całkiem inaczej niż mi się ustawiał zawodnik, zmieniałam kierunek rzutu i zadziałało :)

W łucznictwie zostały mi dwa mecze do złotego pucharu, ogólnie gra się dobrze tylko czasem nie zakłada mi się strzała i tracę cenne sekundy :///

W siatkówce jestem w połowie złotego pucharu ale szczerze to odpuściłam sobie tą dyscyplinę ;)) trochę mnie nudzi :)

Bocca - 4 mecze do złotego.

No i w tenisie stołowym Tatupu w platynie, może dzisiaj go pokonam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie jak przejść rundę w łucznictwie na najwyższym poziomie, gdy mamy 9 celów i się któryś odwraca i trzeba w niego trafić. Cały czas za późno strzelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie jak przejść rundę w łucznictwie na najwyższym poziomie, gdy mamy 9 celów i się któryś odwraca i trzeba w niego trafić. Cały czas za późno strzelam

też się na tym wczoraj zatrzymałem pokonałem wczoraj bossa i wszystkie wcześniejsze mecze podrasowałem na 3 gwiazdki. No i teraz platyna i 3 przeciwnik z otwierającymi się celami. Koszmar. Nie wiem jak są generowane te cele otwierające się ale może któreś otwierają się częściej :0 wtedy trzeba mieć wycelowany łuk w ten cel bo w inne trafić przed rywalem to jakiś koszmar :) . Aha i już nie mam problemu z celowaniem po prostu strzelam z biodra :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani zdobyłam platynę w łucznictwie chyba 2 dni temu i na 9 celow sposób jest taki, że czekasz ze strzałą wycelowaną w środkowe pole i obserwujesz, gdzie zacznie się odwracać koło tam strzelasz lekko przechylając kontroler w tą stronę, nie ma czasu na precyzyjne celowanie ale to powinno wystarczyć. Czekając ze strzałą wycelowaną w sam środek macie do każdego celu po bokach tą samą odległość i dlatego powinniście zdążyć, ta konkurencja i kółko - krzyżyk są moimi ulubionymi :)) powodzenia!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani zdobyłam platynę w łucznictwie chyba 2 dni temu i na 9 celow sposób jest taki, że czekasz ze strzałą wycelowaną w środkowe pole i obserwujesz, gdzie zacznie się odwracać koło tam strzelasz lekko przechylając kontroler w tą stronę, nie ma czasu na precyzyjne celowanie ale to powinno wystarczyć. Czekając ze strzałą wycelowaną w sam środek macie do każdego celu po bokach tą samą odległość i dlatego powinniście zdążyć, ta konkurencja i kółko - krzyżyk są moimi ulubionymi :)) powodzenia!! :)

heh ok takim sposobem to robiłem właśnie na wcześniejszych poziomach a na platynie już mi nie teges. Ale ok trzeba być jeszcze szybszym :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ok takim sposobem to robiłem właśnie na wcześniejszych poziomach a na platynie już mi nie teges. Ale ok trzeba być jeszcze szybszym :P

najwidoczniej ;) trzeba refleks ćwiczyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś z was ma taktykę na dallasa w tenisie na najwyższym poziomie? Fajnie się gra, tylko ten dysk golf to jakaś porażka, nawet nie mogę przejść wyzwania.Jak najlepiej grać w dysk golfa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś z was ma taktykę na dallasa w tenisie na najwyższym poziomie? Fajnie się gra, tylko ten dysk golf to jakaś porażka, nawet nie mogę przejść wyzwania.Jak najlepiej grać w dysk golfa?

hehehe w dysc golfie jestem w połowie złotego pucharu ale wyzwania nie potrafię wcale ;P a metoda... skupić się na wyborze najwygodniejszej drogi do dołka a nie na samym trafieniu :)) no i kwestia opanowania nadgarstka przy rzucaniu, mnie do tej pory czasem dysk skręca i kompletnie się nie słucha ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wczoraj chyba za drugim razem załatwiłem łucznictwo z 9 odkrywanymi celami :). Po prostu refleks się liczy. Trzeba się skupić i wyłapywać cele jak tylko zaczyna się ruszać

Z rozpędu pojechałem platyne do końca i z łuczniczych wyzwań pozostało mi 3 razy pod rząd rozszczepić strzałę. jakieś podpowiedzi ??

Poza tym wczoraj też pokonałem bossa w bocce i to za pierwszym razem. Albo miałem farta albo jest gościu cienki bo o wiele bardziej namęczyłem się z innymi na złotym pucharze.

także do dużego grania zostały mi jeszcze dysk golf i gladiatorzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aby rozszczepić strzały to najlepiej jest włączyć pierwsza rundę na brązowym poziomie z jednym movem. Rękę opierasz na czymś i celulesz. Masz nieograniczony czas

mam jeszcze pytanie odnośnie dysk golfa. Czy trofeum kaszka z dyskiem można zdobyć w pucharze czy musi być wolną gra? Bo jeżeli to drugie to platyna mi się oddala...

Edytowane przez adasQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aby rozszczepić strzały to najlepiej jest włączyć pierwsza rundę na brązowym poziomie z jednym movem. Rękę opierasz na czymś i celulesz. Masz nieograniczony czas

mam jeszcze pytanie odnośnie dysk golfa. Czy trofeum kaszka z dyskiem można zdobyć w pucharze czy musi być wolną gra? Bo jeżeli to drugie to platyna mi się oddala...

dzięki za trzecim razem zrobiony i wymaksowane pojedynki na 3 gwiazdki. Także łucznika mam skończonego

Najgorzej chyba mi pójdzie z dyskiem no ale zobaczymy trening czyni mistrza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aby rozszczepić strzały to najlepiej jest włączyć pierwsza rundę na brązowym poziomie z jednym movem. Rękę opierasz na czymś i celulesz. Masz nieograniczony czas

mam jeszcze pytanie odnośnie dysk golfa. Czy trofeum kaszka z dyskiem można zdobyć w pucharze czy musi być wolną gra? Bo jeżeli to drugie to platyna mi się oddala...

trofeum kaszka z dyskiem zrobisz w rozgrywce dowolnej ustawiajac gre medalowa bez przeciwnika :) powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaszka z dyskiem była jednak banalnie prosta. A macie jakiś sposób na 5 tys w wyzwaniu dysk golfa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaszka z dyskiem była jednak banalnie prosta. A macie jakiś sposób na 5 tys w wyzwaniu dysk golfa?

ja cały czas te wyzwanie próbowałem robić backhandem i nie dawałem rady

popatrzyłem na filmik w tym temacie z jakiejś gościówy 38 albo 39 strona tego tematu i patrze że ona forhandem rzuca dyski. I tu mi poszło dość szybko kilka prób i wyzwanie się udało . Oczywiście najwięcej punktów na pierwszej próbie .

Aha robiłem to dość spokojnie nie spieszyłem się i starałem się trafiać kilka razy pod rząd żeby wieksze punkty dostawać.

Ps trochę pograłem i zostali mi gladiatorzy jestem na 7 zawodniku wczoraj po wielu próbach pokonałem 6 zawodnika na złotym pucharze. Z wyzwań zostanie tylko grupowe granie :) gwiazdek po zrobieniu złota w gladiatorach do poziomu 600 zostanie nie wiele także przemęczyć gladiatorów i będzie platyna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

no i 96% trofeów zrobione

teraz tylko kogoś zaprosić na wspólne granie i będzie platynka :)

nie dawałem rady z gladiatorami dwoma movami . w końcu jeden był rozładowany więc pomyślałem spróbuje jednym :)

i poszło do końca nawet bossa za piewrszym razem pokonałem :)

edit: no i jest platynka :)

ale jak patrzę to żeby zdobyć we wszystkich konkurencjach puchar mistrzów to jeszcze masa gry :)

Edytowane przez Dejf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×