Skocz do zawartości
PanPawcio

Sports Champions

Rekomendowane odpowiedzi

nie mam pojęcia, grałem i nagle ciach! odblokował się :D

Zobacz w jakiej dyscyplinie masz złoty puchar ;)

A co do samej gry, ostatnio testowałem siatkówkę i muszę przyznać że nie jest w cale taka zła. Jak się w nią trochę pogra, można nauczyć się ciekawych rzeczy i na wyższych poziomach gra się bardziej dynamiczniej, a co za tym idzie ciekawiej. Tylko to jest jedna z tych dyscyplin w której lepiej mięć 2 kontrolery. Ze znajomymi też się fajnie idzie, ale mi osobiście zbyt dziwnie się gra w siatkę jednym kontrolerem (tak samo jak w łucznictwie, granie jednym movem przypomina mi strzelanie z pistoletu, którego trzeba co chwile ładować).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA mam move od godziny. mam co prawda tylko demko tej gry, ale stwierdzić mogę:

-postacie są ładne (panie wręcz urzekające) aczkolwiek ciut plastikowe.

-pingpong jest tak emocjonujący, że dopiero brat mi uświadomił, że śmieje się jak zły geniusz gdy zdobędę punkt :D

-rzut dyskiem jest ciekawy, aczkolwiek wolałbym gdyby panowanie nad dyskiem było łatwiejsze, mniej podkręcania i siły, bo na przykład z siłą, jaką machałem ręką w grze, dysk leciał... względnie blisko jeśli za punkt odniesienia wziąć dysk realny którym rzucałem niedawno w wakacje.

-move odwzorowuje idealnie każdy przechył i każdy ruch.

jak na razie grałem tylko w sport champions, eye peta oraz tą grę co się stawia klocka, co nie pamiętam jak się nazywa [edit w przyszłości :thumbsup: ]

generalnie zbieram na pełną wersję gry z tytułu tematu i na ''gruchę''.

oceniam i grę i produkt sony na 9+/10

[bo nie doświadczyłem jeszcze pełni akcji i nie da się machać świecącym badylem w xmb, a chciałbym se pomachać...] :thumbsup:

btw, ja kupowałem move-starter packa w media za 250zł (około) a wy za ile?

Edytowane przez sowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie da się machać świecącym badylem w xmb, a chciałbym se pomachać...] :thumbsup:

Spróbuj trzymać klawisz T [trigger] i wtedy pomachać w XMB ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu wielu wypowiedzi i tego jak ludzie zachwycaja sie PSMove zamowilem wczoraj gre Sport Champions, Move Startpack i dodatkowa rozdzke dla zony.

Odbieram dzis po pracy i wtedy ocenie.

Mam nadzieje, ze sie nie zawiode ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że jest to mój pierwszy post - witam wszystkich.

Move spowodował że po pół roku przymierzania się - wreszcie kupiłem PS3. Czemu akurat Move mi w tym pomógł - wreszcie miałem argument żeby przekonać kobietę do PS3 :)

Co do samego Mova - jest wykonany bardzo dobrze, we wszelkich grach jego odwzorowanie w przestrzeni jest po prostu genialne. Ja niestety mam mały pokój i gram tak z około 1,5m. Generalnie nie jest źle ale w tenisie stołowym zdecydowanie przydało by się więcej miejsca...

Narazie mma tylko jeden kontroler - dodatkowego samego kontrolera na razie nie mogę nigdzie znaleźć.

Sports Champions - świetny zestaw dyscyplin sportowych genialnie obrazujących jak perfekcyjnie można wykorzystać Mova. Testuję od trzech dni i podzielę się troszkę z Wami moimi wrażeniami.

1. Disc Golf - gra przypadła do gustu szczególnie mojej kobiecie. Fajna odskocznia od bardziej męczących dyscyplin no i generalnie mogę sobie bez problemu pograć z moją lubą :) Odwzorowanie ruchów moim zdaniem świetne. Po treningu można na niektórych planszach próbować trafiać jednym rzutem. Jest parę plansz zakręconych gdzie trafienie wymaga niezłej wprawy.

2. Siatkówka - Na początku wydaje się nudna ale generalnie jest fajnie. Moja kobieta uwielbia tą dyscyplinę ale i mnie się gra przyjemnie. Niestety mam jeden kontroler i wydaje mi się że z dwoma odwzorowanie ruchów będzie zdecydowanie lepsze. Gra się fajnie, można się nauczyć paru sztuczek (np. przebicie przy drugim uderzeniu). Niezła gra na zrzucenie paru kalorii :)

3. Gladiatorów nie uruchamiałem jeszcze - czekam na kupno drugiego kontrolera

4. Łucznictwo - j/w

5. Tenis stołowy - nie napiszę tutaj nic nowego - po prostu rewelacja. Gdy człowiek się wczuje naprawdę ma się wrażenie gry w prawdziwego ping-ponga. Możliwość podkręcania, ścin, skracania. Gra wyciska z nas siódme poty a od kupna gry boli mnie ręka :)

5. Bocce - generalnie nie wiele grałem. Najmniej mnie wciągnęło. Lekka dyscyplina poziomem podobna do disc golfa. Pewnie jak mi się troszkę obędą inne dyscypliny będę w to trenował.

Podsumowanie - gra na pewno zapewni mi sporo frajdy w oczekiwaniu na inne tytuły na mova :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz w jakiej dyscyplinie masz złoty puchar ;)

to nie jest postać za złoty puchar, bo w momencie kiedy sie odblokowała złotego pucharku nie miałem. :)

co do złotych pucharków to odblokowałem postać za siatkówkę. Panią pirat :P

Edytowane przez marek1234itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że jest to mój pierwszy post - witam wszystkich.

Narazie mma tylko jeden kontroler - dodatkowego samego kontrolera na razie nie mogę nigdzie znaleźć.

Cześć!

Jako, ze widzę, że jesteś z Wrocławia, to podpowiem, że wczoraj widziałem pojedyncze kontrolery na Bielanach w Empiku. Były całe zestawy, jak i pojedyncze sztuki, dodatkowo także pozostały osprzęt.

Ja się na razie z kupnem wstrzymuję, ale powiem ci, że nieźe mnie zachęciłeś. Szczególnie tym, ze kobieta z Tobą gra. Moja ma PS-wstręt jak na razie ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna sie powoli przekonuje do Move'a. Pare dni byliśmy w MM. A moja tekst : " łeee Wii nie ma włączonego" Wydaje mi sie że kontrolerruchu to najlepsza okazja żeby grac wspólnie ze swoją dziewczyną/zoną :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem w sobote MOVE , zona popatrzyla jak gram i stwierdzila nic ciekawego, namowilem ja do gry, stwierdzila ze takie sobie ale kontrolera nie chciala oddac :) dla tych co sie jeszcze nie zdecydowali to moge napisac tylko ze nie ma co sie zastanawiac - kupowac , precyzja , szybkosc , wykonanie to 1klasa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamowilem Move + Sports Champions, przyszlo w czwartek, w piatek dokupilem drugie dildo, dzis lewej reki nie moge podniesc wyzej niz na wysokosc ramion i mam zakwasy :). Za to w ping ponga wymiatam jak Grubba, a z luku strzelam niczym Robin Hood :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli do gry w Łucznictwo oraz Gladiatorów polecacie lepiej 2 didosy? Jednym gra się gorzej czy jak?

w Gladiatorow jeszcze ujdzie, choc na pewno lepiej dwoma, ale Lucznictwo zdecydowanie dwoma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, iż w gladiatorach, jednym didosem uderzam mieczem, drugim steruję tarczą? Czy jak to jest?

Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak, to jak to wygląda z jednym didosem? :)

W Gladiatorow wciskasz T (cyngielek) zeby tarcza sterowac, a w Lucznictwie grasz jakby tylko prawa reka (wyciagasz strzale i naciagasz luk i celujesz), mozesz trzymac lewa reke w powietrzu dla uczucia ale glupio to wyglada bez dilda w rece :). Poza tym z dwoma jest duuzo dokladniej i szybciej, a czas ma duze znaczenie w lucznictwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wielki dzięki cwir za pomoc. Czyli tak ogólnie z dwoma didosami przyjemniej, szczególnie w walce, gdyż nie musiałbym wciskać żadnych przycisków.

Jeszcze tylko tak btw. gdzie i za ile można najtaniej wyrwać didosa? Bo jednak skusiłem się, a do tego chciałbym pograć w ping-ponga ze znajomymi.

Edytowane przez DawidekFCB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o to, że nie świeci w trakcie zabawy w xmb.

nie jestem idiotą kolego... :thumbsup:

do killa

btw, ile będzie drugi dildoch kosztował? bo w media nie widziałem i w saturnie też tylko startery...

Edytowane przez sowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisz w zgodzie z tym co masz w sygnaturze to nie będzie niedomówień ;)

Pojedyncze dildo kosztuje z tego co zauważyłem od 119 do 159 złotych.

Czy ktoś pokonał już ostatniego ukrytego bossa w Ping Pongu na Gold? Nie mogę za cholerę znaleźć na niego patentu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebralem wlasnie Sport Champions i Starter Pack z kamera i jedna laska. Bylem tak sobie nastawiony co do tego wynalazku ale powiem tylko tyle, ze WYMIATA!!!

Jak jest jeszcze ktos niezdecydowany to naprawde nie ma sie co zastanawiac. Czy to z kumplami czy z dzieckiem czy zona czy nawet samemu mozna sie zajebiscie bawic.

Mocno polecam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nie widziałem negatywnej a nawet neutralnej wypowiedzi co do move'a. Wygląda na to, że sony zna się na rzeczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak:

move jest bardzo ciekawą ale i rozwijającą formą rozrywki. co ''gorsza''! nie ''uzależnia'' jak siedzenie z padem na kanapie!

grałem w demka ze startowej płytki z bratem- super zabawa w rzucie dyskiem, kupa śmiechu w tv superstars! pomazane twarze w beat sketchers!

Grałem z kumplem- kupa śmiechu i bez move, ale z movem... takich akrobacji nie widziałem przy stole pingpongowym! :tongue:

grałem z rozdzinką- ojciec mało brata nie stratował odbierając piłkę z rogu stołu w pingpiongu!

gra na move wciąga, przeżuwa, wypluwa, rozgniata i wymiata.

jeśli TY [czytelniku] jeszcze nie masz move, nie zastanawiaj się, wydaj ostatnie pieniądze, okradnij staruszkę, napadnij na bank, zdobądź move!

[to na górze piszę z myślą, że Polacy nie amerykanie, nie wezmą tego dosłownie]

Naprawdę polecam. samemu też od razu ciekawiej.

Pełną gierkę kupię na 100% kupę na pewno i drugiego dildoha! :tongue:

aczkolwiek takie tytuły jak kung-fu rider, bit sketcher, czy shoot nie są tytułami za które bym zapłacił 150zł.

podobałaby mi si składka z tych gier, za cenę ok 200zł. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram, sports champion jest wypasne, move rewelacyjne, nie spodziewalem sie ze az tak precyzyjne itd. P.S. The shoot jest tez fajniutkie, kupie napewno jak stanieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×