Skocz do zawartości
PanPawcio

Sports Champions

Rekomendowane odpowiedzi

Aha, nie wiedziałem, bo jeszcze nie grałem w Disc Golfa z kimś, więc nie zwróciłem uwagi, że tam jest napisane 1-4. :tongue:

Chyba lepiej grać jednym dildo w 4 osoby, 4x dildo robi już chyba dużo zamieszania w pokoju :P.

P.S Od zabawy w gladiatora prawa ręka boli mnie od niedzieli :D.

Edytowane przez Kabu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przez cały dzisiejszy dzień "wyczuwałem" Kenji ? w pingla w złotym pucharze aż po 20 tej udało mi się go pokonać...10.000 kalorii spalonych - bezcenne

...a tu jep -

robocik - czy ktoś już znalazł na niego dobry sposób ?

edit by kill:

Na poprzedniej stronie dałem małe wskazówki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S Od zabawy w gladiatora prawa ręka boli mnie od niedzieli :D.

Ja również zrobienie golda w gladiatorach odczuwałem przez parę dni, zwłaszcza moja prawa ręka. Teraz póki co gram w bardziej spokojne dyscypliny, choć i tam czasami trzeba się trochę namachać. Fajnie jakby w przyszłości wyszedł jakiś dlc dodający multi lub jakąś nową dyscyplinę typu tenis, golf albo coś bardziej oryginalnego... baseball?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w złotym pucharze jestem dopiero na 3 przeciwniku. Jak rozwalę jednego to na następnego już nie mam siły, a bez odpowiedniej szybkości i mocy uderzeń ani rusz :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przeciw, bo nie mam neta, a kocham tą grę żeby przepuścić dlc. :tongue:

uważam, że baseball mógłby być i trudny do zrobienia i niezbyt ciekawy. bo co? machasz kijaszkiem, to czaję, ale jak łapać piłkę? pad w lewą rękę i biegamy? niezbyt dobry pomysł. tak samo jak i ciut wielkość pokoju przeszkadza w tenisie ziemnym. w brew pozorom kort tenisowy jest dość duży...

ja za to proponuję wydać drugą część gry. dodać jakieś dyscypliny, zrobić sondy i dodać nowych graczy i tych najbardziej lubianych (postacie w sensie) :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że takie Sports Champions 2 mogli by wydać już za kilka miesięcy, z tą samą grafiką i (jeśli nie chciało by im się robić) postaciami (tylko te do odblokowania byłyby inne). Tak naprawdę mogli by wydać tą samą grę tylko z sześcioma innymi dyscyplinami. :pardon:

Edytowane przez PanPawcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że takie Sports Champions 2 mogli by wydać już za kilka miesięcy, z tą samą grafiką i (jeśli nie chciało by im się robić) postaciami (tylko te do odblokowania byłyby inne). Tak naprawdę mogli by wydać tą samą grę tylko z sześcioma innymi dyscyplinami. :pardon:

Ja bym brał :D. Wie może ktoś jak wygląda sprzedaż tej gry na dzień dzisiejszy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że stoi w pudełkach w sklepach :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może jak zmienić kolor w "dildo" :D W różnych grach jest różny kolor. Tu w tej grze mam zawsze różowy balonik, a w Heavy rain miałem błękitny i przy akcji czerwony. Apropo samej gry bardzo fajny ping pong i disc :) Naprawdę super zabawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolorki się zmieniają , że tak się wyraże od nastroju w pokoju lub pod grę samego koloru niedarady zmienić. Graczyk zgaduje kupiłeś konsolę z MOVE :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu dotarła do mnie paczka z move i sports champions, więc opisze swoje wrażenia.

Na początku miałem problem z ustawieniem kamer, ale w końcu się udało zrobić to idealnie i wszystko ładnie grało :)

Od razu zabrałem się za tenis i byłem zaskoczony precyzją ! , naoglądałem się trochę tych filmików na youtube i do końca nie mogłem uwierzyć czy ten kontroler jest tak precyzyjny jak było tam napisane. Teraz mogę powiedzieć krótko, Jest precyzyjny !

Gra się rewelacyjnie, jak w prawdziwego tenisa, chociaż nie zaprzeczam, że na żywo gram o wiele słabiej :P . Satysfakcja po wygranym meczu(trudnym) jest ogromna :)

W sumie więcej dodawać nie muszę, bo większość osób napisała już wszystkie zalety tego sprzętu, także i Ja również gorąco polecam. Naprawdę warto !

Edytowane przez swiatek94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy kolor :kuli" możemy dowolnie zmieniać? i czy w trakcie gry się zmienia np. w zależności od konkurencji czy też od tego co robimy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy kolor :kuli" możemy dowolnie zmieniać? i czy w trakcie gry się zmienia np. w zależności od konkurencji czy też od tego co robimy?

mastefix@

Zobacz co jest napisane 2-3 posty wyżej ! :)

Panowie czytajcie trochę, pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sports Champions nie mogę oderwać! Kozacka zabawka, niesamowita precyzja :) Sport jest zdrowy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przeciw, bo nie mam neta, a kocham tą grę żeby przepuścić dlc. :tongue:

uważam, że baseball mógłby być i trudny do zrobienia i niezbyt ciekawy. bo co? machasz kijaszkiem, to czaję, ale jak łapać piłkę? pad w lewą rękę i biegamy? niezbyt dobry pomysł. tak samo jak i ciut wielkość pokoju przeszkadza w tenisie ziemnym. w brew pozorom kort tenisowy jest dość duży...

ja za to proponuję wydać drugą część gry. dodać jakieś dyscypliny, zrobić sondy i dodać nowych graczy i tych najbardziej lubianych (postacie w sensie) :thumbsup:

Co do baseball to tak tylko walnąłem, myśląc w sumie tylko o odbiciach i rzucaniu piłki (coś jak rzut dyskiem, szybka, wolna, podkręcona piłka itd.). Po odbiciu, aby nie utrudniać postać sama by mogła biec w kierunku piłki by ją złapać a my robimy odpowiedni gest w odpowiednim momencie (coś jak w siatce, trzeba odbić kiedy jest na zielono). Możliwe ze nie było by to dla niektórych za ciekawe ale w sumie wiesz, rzucanie kulami też nie wydaję się zbyt fascynujące a mimo wszystko potrafi wciągnąć. Jeśli chodzi o tenis to już w ogóle nie problem, wystarczy zrobić jak w siatce 2 na 2 i po kłopocie że pokój jest za mały, oczywiście postać sama by się ruszała. Pograć w tenisa już teraz można ale 1 na 1 w demie Racket Sports, choć mi się osobiście średnio podoba, jakaś ta gra taka niedopracowana mi się wydaję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swiatek94

racja:) jest wszystko:)

BTW

nie powiem na początku byłem lekko sceptyczny ale teraz już poszło zamówienie na startem + sports champions.

jeżeli daje taką przyjemność z gry jak WII to już Sony mnie kupiło. a z tego co wyczytałem z Waszych postów to jest na prawdę bardzo dobrze. tylko dziwi mnie to, że nie widziałem żadnych słów nawet najmniejszej krytyki. Co mnie oczywiście cieszy.

Ale tak na siłę co Was denerwuje w MOVE, albo co byście zmienili/dodali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swiatek94

racja:) jest wszystko:)

BTW

nie powiem na początku byłem lekko sceptyczny ale teraz już poszło zamówienie na startem + sports champions.

jeżeli daje taką przyjemność z gry jak WII to już Sony mnie kupiło. a z tego co wyczytałem z Waszych postów to jest na prawdę bardzo dobrze. tylko dziwi mnie to, że nie widziałem żadnych słów nawet najmniejszej krytyki. Co mnie oczywiście cieszy.

Ale tak na siłę co Was denerwuje w MOVE, albo co byście zmienili/dodali?

Gwarantuje, ze nie bedziesz zalowal wydanych pieniedzy. Wrecz przeciwnie, w mgnieeniu oka bedziesz biegal po sklepach za druga palka :)

Co bym zmienil czy tez dodal?

Moze mogliby wylansowac wersje kolekcjonerska ze sciagaczem na bark, mascia na bol miesni i recznikiem do wycierania potu ;)

A tak na powaznie to jestem raczej bardzo zadowolony z samej gry. Wiadomo, ze ma ona za zadanie zapoznac nas z samym kontrolerem ruchu i wprowadzic nas w troche inny wymiar. Mysle, ze na lepsze gry dlugo nie bedziemy musieli czekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciagla potrzeba kalibracji.

oczywiscie rozumiem, dlaczego jest potrzebna zmieniajac gry ale zmieniajac dyscypliny w ramach sports champions mogloby juz jej nie byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciagla potrzeba kalibracji.

oczywiscie rozumiem, dlaczego jest potrzebna zmieniajac gry ale zmieniajac dyscypliny w ramach sports champions mogloby juz jej nie byc.

caly proces trwa 2 sekundy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema! Jak wam idzie zdobywanie gwiazdek w pinglu? Ja w brązowym mam wszystkie, w srebrnym brakuje mi 2, w złotym dopiero 2 przeciwnika mam więc dopiero początek!

Ogólnie grywalność jest super! Polecam niezdecydowanym! ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM

Mam mały problem z gra mianowicie podczas gry jak gram w rogrywke pucharową i po danym meczu ,obojetnie jaka dyscyplina ,wyskakuje mi komunikat w prawym, gornym rogu ze "wystapil blad z polaczeniem serwera tabeli wyników" co moze byc powodem?

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema! Jak wam idzie zdobywanie gwiazdek w pinglu? Ja w brązowym mam wszystkie, w srebrnym brakuje mi 2, w złotym dopiero 2 przeciwnika mam więc dopiero początek!

Ogólnie grywalność jest super! Polecam niezdecydowanym! ;]

Ja nie gram nastepnego meczu dopoki nie mam 3 gwiazdek w kazdym poprzednim. Zostal mi tylko ostatni koles w zlotym pucharze (zostawilem go sobie na dzis) i cokolwiek jest po nim :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja brąz i srebro wszystkie gwiazdki. W złotym mam 2 przeciwników do pokonania (na razie nie walczę tu o gwiazdki) ale już wczoraj nie miałem siły. 2 razy próbowałem ale nic to nie dało. Byłem zbyt zmęczony. Dziś powalczę :D

Mam mały problem z gra mianowicie podczas gry jak gram w rogrywke pucharową i po danym meczu ,obojetnie jaka dyscyplina ,wyskakuje mi komunikat w prawym, gornym rogu ze "wystapil blad z polaczeniem serwera tabeli wyników" co moze byc powodem?

Też tak wczoraj miałem. Myślę że przeciążenie serwera :D

Edytowane przez savior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM

Mam mały problem z gra mianowicie podczas gry jak gram  w rogrywke pucharową i  po danym meczu  ,obojetnie jaka dyscyplina ,wyskakuje mi komunikat w prawym, gornym rogu ze "wystapil blad z polaczeniem serwera tabeli wyników" co moze byc powodem?

POZDRAWIAM

Wczoraj miałem to samo! Przez cały dzień wyskakiwał mi taki komunikat, dzisiaj od rana już jest normalnie! Zalicza staty i trofea! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok zobacze wieczorem czy sie poprawi ..moze faktycznie serwery zapchane :happy:

eeech gdyby tak rozgrywki przez neta bylo :tongue: zeby z kims pograc ....bylo by fajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×