Skocz do zawartości
PanPawcio

Sports Champions

Rekomendowane odpowiedzi

hehehe

ja już kilka meczy z nim przegrałem. Dziś kolejne podejście :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy co wybrac sports champion czy racket sports ? porownywal ktos te gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy co wybrac sports champion czy racket sports ? porownywal ktos te gry ?

Zainstalowałem demo racket sports. Zagrałem raz i chyba więcej nie wróce. O ilę w sports champion czuje że gram kontrolerem, to w racket sports kontroler mi tyko przeszkadza. Ja nie polecam. Ale jako że demo jest na PSN warto ściągnąć i się przekonać samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem demo racket sports. Zagrałem raz i chyba więcej nie wróce. O ilę w sports champion czuje że gram kontrolerem, to w racket sports kontroler mi tyko przeszkadza. Ja nie polecam. Ale jako że demo jest na PSN warto ściągnąć i się przekonać samemu.

tu sie zgodze ... w porównaniu do mistrzowst w sporcie ta gra ... nie ma porównania :) ... jedynie tenis może dać namiastke teogo czego możesz oczekiwać od sześciopaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem demo racket sports. Zagrałem raz i chyba więcej nie wróce. O ilę w sports champion czuje że gram kontrolerem, to w racket sports kontroler mi tyko przeszkadza. Ja nie polecam. Ale jako że demo jest na PSN warto ściągnąć i się przekonać samemu.

a no dzieki za info , ogolnie to dzis w empiku ta gre wypatrzylem i chcialem zapytac o porownanie bo na stronie cos cicho o niej. ja move jeszcze nie mam ale od razu zakupie z gra i chyba bedzie to sports champion bo widze wrazenia sa odpowiednie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo! Dziś wreszcie przyszła do mnie gierka. Pierwsze wrażenia? Zajebista!! Na razie grałem tylko w ping-ponga. Grałbym dłużej, ale zaraz muszę wyruszać, więc moja pierwsza sesja trwała około 1h. Skończyłem cały brązowy puchar bez najmniejszych problemów. Na razie żadnego zagrożenia nie wyczuwałem :P Trochę mnie nogi bolą, bo ręce to normalnie, heh. Mam 32/33 gwiazdki, gdyż tego robota nie mogę obczaić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racket sports to jakies nieporozumienie. Bierz Sport Champions a na pewno nie pozalujesz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo! Dziś wreszcie przyszła do mnie gierka. Pierwsze wrażenia? Zajebista!! Na razie grałem tylko w ping-ponga. Grałbym dłużej, ale zaraz muszę wyruszać, więc moja pierwsza sesja trwała około 1h. Skończyłem cały brązowy puchar bez najmniejszych problemów. Na razie żadnego zagrożenia nie wyczuwałem :P Trochę mnie nogi bolą, bo ręce to normalnie, heh. Mam 32/33 gwiazdki, gdyż tego robota nie mogę obczaić..

Ja po przejściu brązowego i srebrnego miałem podobne odczucie, na złotym miałem niewielkie problemy ale dopiero na platynie leją się ze mnie siódme poty :) od 2 dni męczę trzeciego zawodnika. Najbliżej wygranej byłem jakąś godzinę temu ale niestety poległem 20:21 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby było łatwo byłoby sromotnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis dostalem drugiego dildo i w koncu moge zagrac w pingla i gladiatorow z zona :)

No i pewnie strzelanie z luku, gladiatorzy i siakowa beda latwiejsze.

Edytowane przez alle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie udało mi się osiągnąć 15 wynik na świecie w wyzwaniu ping ponga ;] Zdobyłem 36575 pkt

Jeaaa

ja cie ale ty jestes super gosciu-wyslesz mi autograf na mail ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja cie ale ty jestes super gosciu-wyslesz mi autograf na mail ?

Czemu jesteś nie miły ?  :ermm: Należy się cieszyć z sukcesów kolegów z forum! Przemyśl swoje zachowanie i wyciągnij wnioski bo sprawiasz swym sarkastycznym zachowaniem przykrość! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huraaa.

Kurde bele, ten ostatni bos na złotym pucharze trochę mnie denerwuje. Cały czas piłki podkręca.. Jakieś rady? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi najleoiej idzie siatkówka :) ... chyba najłatwiejsza ze wszystkich dyscyplin do ogrania :)

Edytowane przez azazelek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, ja nie potrafię jeszcze dokładnie serwować tam gdzie chcę...

serw jak serw .. ale w pucharze mistrzów ciężko dokładnie rozegrać akcję ... trzeba być naprawde precyzyjnym ... :)

PS. ja nie umiem zrobic tej ostrej (podpalanej) zagrywki ... ale i bez tego można dać rade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak zwanej ściny. :psbutton: i możesz zacząć :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huraaa.

Kurde bele, ten ostatni bos na złotym pucharze trochę mnie denerwuje. Cały czas piłki podkręca.. Jakieś rady? :P

Dzisiaj mi się udało z nim wygrać, musisz się po prostu wczuć w mecz. Najdłuższa moja gra z tym kolesiem to 17 do 19 dla niego... ale jaka satysfakcja później, że się go pokonało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mi się udało z nim wygrać, musisz się po prostu wczuć w mecz. Najdłuższa moja gra z tym kolesiem to 17 do 19 dla niego... ale jaka satysfakcja później, że się go pokonało.

Heh ... Pamietam jak jeszcze 3 dni temu sie z nim meczylem i mialem olbrzymia satysfakcje z pokonania go ....... dopoki nie zagralem z nastepnymi przeciwnikami :D W porownaniu z nimi tamten robot to totalny amator i teraz wydaje mi sie to smieszne ze ja z nim sie w ogole napocilem ;) Na razie jestem na 4 gosciu w ostatnim pucharze ale nie mialem jeszcze czasu z nim zagrac :) Sprobuje zaraz sie z nim zmierzyc ;)

Rada odnosnie bossa - ten robot moze i bardzo podkreca pilki ale popelnia mnostwo bledow. Jezeli skoncentrujesz sie na obronie i bedziesz doprowadzal do dluzszych wymian to on sam odda Ci punkty. Dla mnie byl on o wiele latwiejszy niz ten koreanczyk przed nim ...

Edytowane przez volvo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, pokonałem Kenjiego na Złotym Pucharze oraz tego tajnego przeciwnika (tego za pierwszym razem, o dziwo). Kenji też po walce z tajnym pinglarzem wydaje się być bardzo łatwy, może dlatego, że po prostu wyczułem jak dobrze podkręcać piłki. Jak ja serwuję to z całej siły w róg stołu, bardzo często Kenji nie potrafił tego odebrać. Gierka przekozak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×