Skocz do zawartości
PanPawcio

Sports Champions

Rekomendowane odpowiedzi

Ale tak na siłę co Was denerwuje w MOVE, albo co byście zmienili/dodali?

Właściwie to w samym kontrolerze nic bym nie zmieniał, wygodnie się go trzyma i działa precyzyjnie. Jedynie mam nadzieję ze wyjdzie więcej ciekawych gier pod move (obecnie moim kandydatem jest Sorcery)

eeech gdyby tak rozgrywki przez neta bylo :tongue: zeby z kims pograc ....bylo by fajnie

Też mi tego brakuje, chętnie bym pograł ze znajomymi przez sieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acha, no tak, dzieki!

captain-obvious-to-the-rescue.jpg

Nie poinformowalem Cie ze caly proces trwa 2 sekundy bo zapewne o tym wiesz, tylko zauwazylem ze caly proces trwa zaledwie 2 sekundy..

Co w porownywaniu z loadingami i czasem grania jest niczym. A potrzeba miedzy grami jest m.in. po to ze moze grac ktos nizszy badz wyzszy. Mogla by sie gra pytac co prawda czy zrekalibrowac, ale i tak nie jest to zadnym problemem..

Tak ze wsadz sobie swojego kapitana wiesz gdzie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę zawiodłem się poziomem przeciwników na "złotym poziomie", dojście do ostatniego zajęło mi chwile zaliczając jedynie jedną porażkę! O wiele trudniejszy wydawał mi się poziom srebrny w którym nie pokazywało już toru lotu piłki i przeciwnicy puszczali niskie piłki, na złotym poziomie kilku pierwszych zawodników zagrywa wysokie piłki które bardzo łatwo można uderzyć zamieniając w płonące strzały! 

Finału jeszcze nie wygrałem po kilku nieudanych próbach postanowiłem dać odpocząć trochę ręce :) Zauważyliście że zagrywając podkręcone piłki zawodnikowi który też zagrywa podkręcone przy każdej okazji,  częściej popełnia błędy?

P.S. jaką mieliście najdłuższa wymianę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić Move'a ze sportsem w przyszłym tygodniu. Pytanie o Ping ponga, czy ktoś z was grał w realu "na poważnie"? Na wielu filmikach osoby grają na dość przeciętnym poziomie przez co nie widzę czy da się wykonać pewne zagrania. Mowa przede wszystkim o skrótach, zagraniach wyrzucających za boczną linię, ktoś kto często gra powinien wiedzieć o co chodzi.

Tak więc, czy ten ping pong to symulacja z prawdziwego zdarzenia czy raczej fajna gra dla średnio-zaawansowanych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić Move'a ze sportsem w przyszłym tygodniu. Pytanie o Ping ponga, czy ktoś z was grał w realu "na poważnie"? Na wielu filmikach osoby grają na dość przeciętnym poziomie przez co nie widzę czy da się wykonać pewne zagrania. Mowa przede wszystkim o skrótach, zagraniach wyrzucających za boczną linię, ktoś kto często gra powinien wiedzieć o co chodzi.

Tak więc, czy ten ping pong to symulacja z prawdziwego zdarzenia czy raczej fajna gra dla średnio-zaawansowanych?

Nie jest to symulacja w zadnym razie. Raczej gra dla malo i srednio zaawansowanych. Mozna grac blizej i dalej, podkrecac, scinac, ale dokladnosc ruchow przy tym w porownaniu do prawdziwego pingla to niebo a ziemia. Musisz generalnie od odpowiedniej strony machnac, w pewnej odleglosci (blizej, normalnie lub dalej) od tv, pod odpowienim katem trzymajac dildosa i w odpowiednim momencie. Tyle. Jakos specjalnie w kulke celowac nie musisz (pomiajajac wybuchajace kulki na challenge).

Ale i tak warto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z tym brązowym, srebrnym i złotym pucharkiem? To są po prostu poziomy trudności czy jak?

Jeszcze gry nie otrzymałem :/ Wysłali dziś i będzie dopiero po niedzieli, eh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Po dłuższym ograniu muszę przyznać, że każdy znajdzie coś dla siebie w Sports Champions. MOVE jest świetny :thumbsup:

Osobiście gram tylko jednym MOVE i nawet łucznictwo czy walki gladiatorów sprawdzają się doskonale.

Jedynie czego brakuje w Sports Champions to rozgrywka online ale jeżeli dodadzą możliwość grania online w przyszłości to będzie to produkt wręcz idealny.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Po dłuższym ograniu muszę przyznać, że każdy znajdzie coś dla siebie w Sports Champions. MOVE jest świetny :thumbsup:

Osobiście gram tylko jednym MOVE i nawet łucznictwo czy walki gladiatorów sprawdzają się doskonale.

Jedynie czego brakuje w Sports Champions to rozgrywka online ale jeżeli dodadzą możliwość grania online w przyszłości to będzie to produkt wręcz idealny.

Pozdrawiam

nie wiem czy ktos to zauwazyl ale w demku jest info o rozgrywce online do 3graczy, albo klamali albo ... ja zle widzialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwaliłem ukrytego bosa robota w pierwszym podejściu!  Pierwsza partia 12-14 dla niego później 11-6 & 11-6 dla mnie ;] Mój wyżej opisany sposób się sprawdził doskonale!

Robot cały czas podkręca piłki i trzeba mu w miarę możliwości wszystkie wysyłać podkręcane, wtedy często popełnia błędy i traci punkty!

Ograłem go na 3 gwiazdki punktów zdobyłem 3812 ;]  Odblokowując jednocześnie możliwość gry owym robotem oraz 4 turniej "Puchar Mistrzów" jeaaa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś odpowiedź na moje powyższe pytanie? ;)

I jeszcze jedno, za co zdobywamy punkty? Jak jedziemy równo gościa bez błędów to pucharek złoty wpada czy jak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł pacz, ktos wie co zmienia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zaraz zaczynam grać w złotym z Kenji :)

a i jest właśnie jakaś aktualizacja !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zadnych zmian nie zauwazylem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś odpowiedź na moje powyższe pytanie? ;)

I jeszcze jedno, za co zdobywamy punkty? Jak jedziemy równo gościa bez błędów to pucharek złoty wpada czy jak??

Są podziały na turnieje np musisz najpierw zdobyć puchar brązowy (pokonać 10 przeciwników), aby móc walczyć o srebrny itd. Można powiedzieć że te turnieje odzwierciedlają poziom trudności, brązowy jest łatwy, srebrny trudniejszy itd. Punkty zdobywa się za różne rzeczy, w zależności od dyscypliny np za zdobycie punktu (w sensie takiego punkciku w czasie rozgrywki) przez serw, końcową różnice punkcików między tobą a przeciwnikiem, za wybicie z ringu itd. dość sporo tego jest. Po każdej grze z danym przeciwnikiem dostajesz gwiazdki od 1 do 3 w zależności od ilości zdobytych punktów za "całokształt". Mam nadzieję ze nie zamotałem ci za bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanko, czy nie zastanawia was napis w demku, "gra sieciowa do 3 graczy" sprawdzilem i wyraznie jest tak napisane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE! nie interesuje mnie to, że w wersji beta myśleli o multi. WCALE A WCALE!

kolego większość demek ma lagi i błędy, gry nie są w finalnym etapie produkcji (w demach), więc daj sobie już spokój! :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online w tej grze to by było zabójstwo popełnione na gameplayu. Nawet najmniejszy lag w np. ping-pongu prawdopodobnie kosztowałby utratę punktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no raczej, poza tym, taka gra byłaby trochę bezosobowa, no chyba że doszedłby rozpraszający tryb rozmowy, ale to by miało sens tylko jakby były krajowe serwery.

na razie nie ma co się tak napalać na multi, może za 2 lata, kiedy internet będzie sprzedawany w większych workach, będziemy mogli grać w sc2 czy już sc3 online :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...,jak kupilem caly zestaw plus gre SP i szybko odpalilem na tv to zrobila na mnie duze wrazenie ,pozniej juz na spokojnie jak emocje opadly :tongue: wrzucilem gre na projektor ,ale byla jazda dodalo to jeszcze wiecej realnosc stół do pinga mialem wielkosc prawie normalnego stolu ,nie wspomne o walkach gladiatorów .....i nastepne 5 godzin "walczyłem" ..nastepnego dnia mialem mega zakwasy ,i jeszcze jeden mega atut, moja zona "pokochala" ta gre i przekonala sie do playa teraz juz mnie nie meczy ze gram :biggrin:

Edytowane przez natalcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś co dodaje/poprawia patch 1.01 ważący 17 mb ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawia działanie tablicy wyników, bo wcześniej były problemy, :tongue:

Edytowane przez PanPawcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do trybu multi, moim zdanie nie do końca było by to takie złe. Fakt że lag mógłby być zabójczy... ale nie koniecznie musiałby być lagi (obecnie są w miarę sprawne łącza). Ja osobiście multi bym widział mniej więcej tak:

- serwery można by było zakładać samemu (1 vs 1 lub na większą liczbę osób ) lub by już były ustalone np po 4,8,16 graczy

- gra na zasadzie turniejowym, przykładowo 8 graczy z ps3site :) chce ze sobą zagrać, jeden zakłada server, reszta się do niego dołącza lub dołączają do istniejącego (jednego z tych które działałyby cały czas). Gdy już by był pełen serwer, gracze dobierani by byli losowo w pary i gra by była na zasadach turniejowych, przegrany odpada, wygrany przechodzi dalej i gra z osobą, która wygrała drugi mecz itd.

- wiadomo że niektóre meczę mogą trwać dłużej, wiec albo osoby które już swoje mecze skończyłyby mogły oglądać gry które jeszcze trwają lub trafialiby do poczekalni

- jeśli chodzi o komunikacje, ludzie którzy obecnie że sobą grają mogą ze sobą rozmawiać i osoby które oglądają mecz lub czekają w poczekalni :)

Moim zdaniem takie rozwiązanie jeszcze bardziej poprawiłoby grywalność, dałaby również możliwość organizowania różnorakich turniejów.

Edytowane przez <Verin>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niby fajnie, ale nie uwzględniłeś tego, że konsolka ci chyba nie zakłada gry na samej sobie, tylko na maszynce zwanej ,,Serwer''.

Przy takim natężeniu gry, nikt by nie pograł normalnie, albo gierka kosztowała by jakieś... z 2 razy więcej... serwery są potrzebne, i to dużo jeśli chcesz sobie pograć jak biały (przepraszam za określenie) cywilizowany człowiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×