Skocz do zawartości
Kitana

Czego Wam Brakuje W Ps3?

Rekomendowane odpowiedzi

taki bajer :whistling:

Mi tam brakuje kompatybilność kierownic z ps2 :D

Wystarczy odpowiednia przejściówka i ew. odpowiednie sterowniki.

Mnie tam by interesowało, co mój znajomy robił x godzin temu. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jesli ktoś jest za młody i mieszka z rodzicami, nie ma lapka swojego, to gdzie ma oglądać red... ykhm youtuba? tongue.gif

Byś się zdziwił:whistling: ta przeglądarka jest do niego stworzona :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy odpowiednia przejściówka i ew. odpowiednie sterowniki.

ciekawe gdzie i jak bys te sterowniki wgrywal :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe :whistling:

WTF (dzieci nie zrozumieją :laugh:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby przeglądarka działała tak jak na PC, to lapka prawie wogóle bym nie używał. Według mnie, jak Sony dało taką opcje, to powinna ona działać poprawnie i tego mi najbardziej brakuje na tą chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Wydaje mi się, że jest to możliwe.

Niestety to nie jest możliwe i wielka szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w PS 3 brakuje takiego otworu ( nie ,nie takiego jak myślisz ) takiego gdzie wkładam kartę od bankomatu i wypłacam pieniądze, takiego gdzie wrzucam monetę, ciągnę za drążek ( no nie o takim drążku mówię ) i rozbijam bank a kasa wypłacana jest w euro.... :tongue: A tak serio to niczego mi nie brakuje, są pewne rzeczy ,które mogły by być lepsze ,ale PS 3 takie jest i nikt tego nie zmieni. Wiedziałem co kupuję, zawsze można wybrać inną konsole. "Cause you’re amazing Just the way you are" :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to nie jest możliwe i wielka szkoda

Aż z ciekawości sprawdzę. pamiętam, że kiedyś taka opcja była, więc jeśli nic się nie zmieniło, to nadal można atak robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchanie muzyki w trakcie gry? Żaden problem. Od czego jest komórka z odtwarzaczem mp3. A to co ktoś z mojej listy znajomych robił x godzin temu nie jest moją sprawą i jako takie g mnie obchodzi.

Dlatego właśnie Sony musi ostrożnie podejść do zagadnienia płatnych usług sieciowych.

Po pierwsze- muzyka w grze, w tle z konsoli jest tak odpowiednio przyciszona, że ci leci w tle i normalnie sobie grasz, a fajne bity wpadają w ucho. Nie tłumi ci dzwięków, słyszysz kroki przeciwnika itp itd- Nic z drugiego zrodla dzwieku ci tego nie zaoferuje, bedzie rozpraszac.

Dwa- jezeli SONY wprowadzilo by teraz do PS3 przymusowy płatny online to mogło by się pożegnać z wieloma tysiącami ludzi- Xbox LIVE by ich zjadło na śniadanie a M$ zacierał rączki i nawet podniósł by trochę cenę, bo jednak oferuje coś co PSN nie oferuje nawet na dziś dzień w PS+. Badaniem rynku bym to nie nazwał- po prostu chcieli sobie w jakiś sposób skompensować koszty prowadzenia usługi sieciowej.

I naprawdę nie oczekuje wiele od SONY bo tylko 2ch kwestii- muzy w tle(ktora działa nawet jak nie jestes podlaczony do internetu, nawet jak nie kupujesz GOLD'a na Xboxie to sobie mozesz posluchac, ustawic zapętlanie itp itd) oraz party chatu niezależnego od gier. Nawet przebolał bym gdyby wprowadzili ograniczenie, że założyciel tego chatu musiał by być subskrybentem PS+. Szkoda bo brakuje mi po roku uzytkowania PS3 powiadomienia typu: "XXXXX dzwoni do ciebie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że można. Pod warunkiem, że mamy ustawioną częstotliwość dźwięku na 48 khz.

Hmmm, pierwszy raz o tym słyszę. Jeśli faktycznie działa to dla mnie news dnia :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raps>>> W takim razie wywal ten beznadziejny sprzęt, który jest syfny bo nie możesz na nim poczatować, ani posłuchać umca. Faktycznie beznadziejna ta konsola. Ale nie ma problemu, za 600 zeta kupisz sobie X360 i wszystko będzie tak jak lubisz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że można. Pod warunkiem, że mamy ustawioną częstotliwość dźwięku na 48 khz.

Kill, sprawdziłem tę metodę, ale u mnie to niestety nie działa. Nie wiem jak to działa u Ciebie skoro żeby przenieść się z poziomu music do photo trzeba wcisnąć kółko na padzie i wyłączyć tym samym odtwarzanie muzyki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele dałbym za dobrą przeglądarkę, ta mi się zacina nawet jak odpalę jeden film z redtuba ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzą ploty, że w najbliższych miesiącach ma wyjść firmware z całkowicie przebudowaną a w zasadzie wymienioną na nową przeglądarką (Chrome?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MI tam REDTUBE nie zacina :)

I to w HD :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam też redtube działa ale wyszukiwanie coś nie działa. Wpisuję nazwę i nic, nie szuka. Klikam na lupę i znowu mogę wpisać czego szukam. Zastanawiam się jak jest sprawa z trojanami na tych stronach, czy ma szansę wejść takie coś na ps3, gdyby je pod niego napisać :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, a EYETOY będzie Cię szpiegował i streamował wydarzenia z salonu Twojej chaty. :D Komputery i internet to ZUO. :D

BTW Chrome jest do rzyci..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

expresu do kawy sprawe z tosterem mozna rozwiazac po kilku godzinach grania %-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi opisu jak jestem offline :confused: Mała rzecz, a nie moga tego zrobić...Ale co nam da narzekanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, iż dziwnie to zabrzmi, ale cycki są zawsze mile widziane :D

A tak na serio to znalazło by się parę rzeczy takich jak:

-Możliwość podłączenia PSP z daną grą, i gra na dużym ekranie na DS3, (być może nie wyglądałoby to dobrze, ale nie było by też źle.

-Możliwość słuchania muzyki i przeglądania internetu w tym samym czasie (chyba iż coś się zmieniło od ostatniego czasu, gdy chciałem zrobić te 2 czynności na raz)

-Możliwość zakładania klanów poza grami

-Ogólny czat, z różnymi podziałami jak gatunki gier, regionalne itp.

-Możliwość bezpośredniego podłączenia internetu mobilnego

-Uniwersalny komunikator mogący się łączyć z najpopularniejszymi sieciami

-Rankingi dla trophy whores

-Możliwość zobaczenia, ilu graczy podłączonych do internetu obecnie gra w daną grę, oraz jej tryb MP.

-I jeszcze parę by się znalazło

Edytowane przez ExiledDiclonius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O boże widzisz a nie grzmisz :fool:

To jest konsola a nie komp + xbox + xbox360 +psx + ps1 + ps2 + psp

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×