Skocz do zawartości
cwir

[Online] Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Małe porównanie

Buffon 95, Eduardo 81 - Nawet rezerwowy De sanctis jest lepszy 83

Lewa obrona - Maggio 78, Coentrao 75

Śr obrony Chiellini 93, Cannavaro 79, Bruno Alves 83 Carvalho 84

Prawa obrona Zambrotta 81, Miguel 81

Defensywny pomocnik De Rossi 85, Pepe 78

Środek pomocy Pirlo 90, Montolivio 80, Meireles 80, Deco 88

Lewy skrzydłowy Di Natale 81, Danny 78

Prawy skrzydłowy Pepe 81, Simao 81

Napastnik Iaquinta 84, Ronaldo 96.

Dodatkowo Włochy mają do zmiany Bonnuci 81, Marchisio 79, Camonaressi 79, Gilardinio 81, Pazzini 81 No i wspomniany De Sanctis 83. Portugalia Rolando 81, Miguel Veloso 79, Liedson 77 a reszta to wszyscy ok 70. W Portugali nie ma Naniego, Manicha czy Vareli.

Pisałeś KopaczK że nie lubisz jak ktoś wciska ci głupote i robi z ciebie idiote, chodzi o nowy regulamin. Tak samo nie lubie jak ktoś mi będzie wciskał że siłowo Portugalia jest lepsza niż Włochy bo tak nie jest. Ekipy są wyrównane, ten ma mocniejszego tego a ten tego, ławka Włochów mocniejsza z pewnością. Porównanie zrobione do tych samych ustawień. Włochy mają 5 zawodników mocniejszych na poszczególnych pozycjach a Portugalia tylko Ronaldo. Jeśli chodzi o ogólną się zawodników to tak to wygląda, w poszczególnie umiejętności nie będę wnikał. Także sorry ale nie macie racji że Portugalia jest mocniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli przenosimy sie na nowe forum ;)

P.S. Kroker tylko bez takich numerów w 3 edycji, ok? Albo chociaż uprzedzaj wczesniej ;)

Chyba pisałem do ciebie żeby tego nie robić bo jest zainteresowanie FB ,mamy już tam profil. I kolejne osoby się zapisują.

Kolejne forum nie ma sensu.

Panowie wysłałem wam namiar do profilu na FB na priv. Dopisujcie się mamy już 5 osób.

Edytowane przez domin 107

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba pisałem do ciebie żeby tego nie robić bo jest zainteresowanie FB ,mamy już tam profil. I kolejne osoby się zapisują.

Kolejne forum nie ma sensu.

Panowie wysłałem wam namiar do profilu na FB na priv. Dopisujcie się mamy już 5 osób.

oki domin , tylko mam fikcyjne konto:)

i zabardzo sie po fb poruszać nie umiem;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki domin , tylko mam fikcyjne konto:)

i zabardzo sie po fb poruszać nie umiem;d

Może byc fikcyjne, Szybko ogarniesz to prostsze i do tego bardziej przejrzyste niż forum.

Panowie dopisujcie . IM SZYBCIEJ TO ZROBICIE TYM SZYBCIEJ ZAGRAMY .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe porównanie

Buffon 95, Eduardo 81 - Nawet rezerwowy De sanctis jest lepszy 83

Lewa obrona - Maggio 78, Coentrao 75

Śr obrony Chiellini 93, Cannavaro 79, Bruno Alves 83 Carvalho 84

Prawa obrona Zambrotta 81, Miguel 81

Defensywny pomocnik De Rossi 85, Pepe 78

Środek pomocy Pirlo 90, Montolivio 80, Meireles 80, Deco 88

Lewy skrzydłowy Di Natale 81, Danny 78

Prawy skrzydłowy Pepe 81, Simao 81

Napastnik Iaquinta 84, Ronaldo 96.

Dodatkowo Włochy mają do zmiany Bonnuci 81, Marchisio 79, Camonaressi 79, Gilardinio 81, Pazzini 81 No i wspomniany De Sanctis 83. Portugalia Rolando 81, Miguel Veloso 79, Liedson 77 a reszta to wszyscy ok 70. W Portugali nie ma Naniego, Manicha czy Vareli.

Pisałeś KopaczK że nie lubisz jak ktoś wciska ci głupote i robi z ciebie idiote, chodzi o nowy regulamin. Tak samo nie lubie jak ktoś mi będzie wciskał że siłowo Portugalia jest lepsza niż Włochy bo tak nie jest. Ekipy są wyrównane, ten ma mocniejszego tego a ten tego, ławka Włochów mocniejsza z pewnością. Porównanie zrobione do tych samych ustawień. Włochy mają 5 zawodników mocniejszych na poszczególnych pozycjach a Portugalia tylko Ronaldo. Jeśli chodzi o ogólną się zawodników to tak to wygląda, w poszczególnie umiejętności nie będę wnikał. Także sorry ale nie macie racji że Portugalia jest mocniejsza.

o czym ty psizesz....

Gram Meksykiem i dwa razy ograłem Włochy

bramkarz mój ma jakies 73 ptk, najmocniejszy jest lewy napastnik Guatracho który ma 81. Reszta drużyny to gracze w okolicach 70 , rezerwa jesli takowa istnieje to ma po 50 kilka nawetn ie ma kogo wstawic. ale jak sie chce grac to mozna :) tylko dwa mecze przegralem bez walkireszta to minimalne 1 bramkowe porażki i nacisk z mojej strony ale trudno taka jest gra :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie paka jak się chce to można i ja o tym dobrze wiem, ale jak ktoś ciągle zwala na zespół a zespół całkiem mocny no to w czym problem, chyba w osobie która prowadzi ten zespół i akurat KopaczK nie mam ciebie na myśli. Porównałem tylko zespoły bo mi mówią że Portugalia jest mocniejsza a widać że nie jest tylko są w miare wyrównane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze do rozegrania troche meczów kto gra ja w tym momencie wbijam na konsole

Oj będzie grubo mod przegląda temat!

Edytowane przez pogoniarz1948

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrażając kogoś na forum kompromitujesz się.Ja ciebie nie wyzywam.

Dużo wcześniej było zainteresowanie FB które stłumiliście a po 2 dniach było 5 osób się dopisało i to by się udało. Fejs jest wygodniejszy i bardziej przejrzysty.

Ale przede wszystkim trzeba uciekac z tego piekła które stwarzają osoby które nie są zainteresowane grą.

Ty też nie jesteś zainteresowany uczestnictwem więc nie dyktuj innym co mają robic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grajcie tę mecze trzeba skończyć 3 edycje.

Pogoniarz będę za pół godziny bo brat gra w infamous.

To co teraz się tworzą 2 fronty jedni organizują ligę na forum drudzy na fejsie muszę to przemyśleć.

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrażając kogoś na forum kompromitujesz się.Ja ciebie nie wyzywam.

Dużo wcześniej było zainteresowanie FB które stłumiliście a po 2 dniach było 5 osób się dopisało i to by się udało. Fejs jest wygodniejszy i bardziej przejrzysty.

Ale przede wszystkim trzeba uciekac z tego piekła które stwarzają osoby które nie są zainteresowane grą.

Ty też nie jesteś zainteresowany uczestnictwem więc nie dyktuj innym co mają robic.

nie wmawiaj mi niczego proszę. "chyba powiedziałem ci zebys nie robił forum". Jesteś na tym forum niestety nikim, i nie masz prawa mi dyktować,co będę robić, a co nie. A potem wmawiać, że to ja dyktuję, co masz robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wole forum niz Facebooka ....

Też wolał bym forum, kompletnie nie kminie tego fb, a na forum są do wszystkiego odpowiednie tematy, ale jeszcze się zastanawiam.

W sumie próbowałem się zarejstrować, ale niewyraźne te kody do wpisania i dopiero za jakiś czas będę mógł stworzyć konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie brawa za kulturę osobistą i wasze zdolności socjalne..

Bardzo proszę wszystkich o raportowanie jakichkolwiek postów z wulgaryzmami, obrazą innych lub nie wnoszące nic do tematu (czyli też powtarzające w kółko to samo). Nie jestem w stanie przeczytać tych wszystkich przekrzykiwanek, za to chętnie otworzę raport i wlepię warna lub bana komuś kto robi syf. Toteż raportujcie śmiało.

A co do różnic poglądowych odnośnie forów czy fejsbuków to jak się ewidentnie dogadać nie możecie to nie gadajcie ze sobą w ogóle, niech sobie każdy robi swoje. Tylko bez wyzywanek i obrażania się nawzajem.

Alternatywnie możemy zamknąć temat na jakiś czas i się gdzie indziej organizować będziecie, gdzie chamstwo jest tolerowane...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chcę grać i nie stawrzam problemów, zdecydujcie się więc czy mam prowadzić to konto na fejsie czy robimy forum. osobiscie uważam że można pogodzić obie funkcje czyli zapisujemy sie na forum, a umawiamy na mecze na FB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chcę grać i nie stawrzam problemów, zdecydujcie się więc czy mam prowadzić to konto na fejsie czy robimy forum. osobiscie uważam że można pogodzić obie funkcje czyli zapisujemy sie na forum, a umawiamy na mecze na FB.

Ja też chcę grac ale coraz bardziej wątpie więc chyba zrezygnuje z organizowania bo nie widzę chęci porozumienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spinacie sie jak panienki przed okresem

chcesz grać jeden z drugim to przestań odpowiadać na tępe texty tych którzy nie grają a gadają

załóżyl ktoś forum nowe a nikt tam nie wszedł może by tak każdy kto gra wszedł i sie wpisał

nick psid

druzyna wstępnie zobaczysie ilu chetnych

i zacznie na dniach ta lige czy coś

przynajmniej nie bedzie tam tych gamoni co dyskutują

to nowe forum już zamknięte czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum stworzone przeze mnie nie jest dostępne dla wszystkich użytkowników, tylko dla zaproszonych dla mnie lub eVi92. Proszę o nierejestrowanie się bez zaproszenia.Będę kasować niechciane konta.

Edytowane przez nazarssj2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest akcja wymierzona przeciwko mnie. Pewnie każdemu wyślą zaproszenie i mnie pominą :) To jest zabawne:D

Edytowane przez domin 107

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz będą 2 ligi? Jedną organizuje domin a drugą nazarro z eVim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz będą 2 ligi? Jedną organizuje domin a drugą nazarro z eVim?

ja pisałem wcześniej że rezygnuje z organizowania.

Edytowane przez domin 107

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ktoś w ogóle organizuje 3 edycje? Czy wszyscy przerzucili się na sparingi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka doszła do mnie gierka :)

mój psn darkmack666

Z tym że niemoge zalgowoać sie do sieci, niewiem dlczego (neta mam w konsoli) wyskauje mi błąd

Może coś źle robie?

Pomózcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×