Skocz do zawartości
cwir

[Online] Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

My mamy jeszcze zaległy meczyk, prawda? Jeśli tak, to zagrajmy go i szlus. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O której gramy dzisiaj ligę?

Po drugie primo widzę, że sporo napisaliście od wczoraj nie mam czasu i nie chcę mi się wszystkiego czytać więc wyjaśnijcie mi o co chodzi z 3 edycją? bo czytałem tak z grubsza i widzę, że spro osób odchodzi i zaczeliście już wybierac drużyny, a przecież miało być o określonej godzinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja forum dzisiaj oddam Wam do rąk. Na tą chwilę nie wyobrażam sobie mojego udziału w lidze, zobaczymy co będzie za tydzień. Za duża samowolka-już kluby wybieracie? Jakieś zasady powinny być. Takim zachowaniem tylko zniechęcacie tych co by chcieli dołączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopaczk grasz

Edytowane przez michal333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja forum dzisiaj oddam Wam do rąk. Na tą chwilę nie wyobrażam sobie mojego udziału w lidze, zobaczymy co będzie za tydzień. Za duża samowolka-już kluby wybieracie? Jakieś zasady powinny być. Takim zachowaniem tylko zniechęcacie tych co by chcieli dołączyć.

To jest jedna z przyczyn kłopotów z obecną edycją.

Michał>>> Gram.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja forum dzisiaj oddam Wam do rąk. Na tą chwilę nie wyobrażam sobie mojego udziału w lidze, zobaczymy co będzie za tydzień. Za duża samowolka-już kluby wybieracie? Jakieś zasady powinny być. Takim zachowaniem tylko zniechęcacie tych co by chcieli dołączyć.

w każdej chwili moge wybrać inną drużynę, a gdybyś doczytał dokładnie kosu napisał , że to wstępny wybór aby określić ilu jest chętnych na 3 edycje bla bla.

a jak tak bardzo zależy ci na graniu barca-barca to przeceiż quick match jest dostępny non stop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda, że od tak już wybieracie zespoły to rzeczywiście jest nie w porządku zwłaszcza, że umawialiśmy się inaczej.

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten wybór jest tylko rodzajem symbolicznego poparcia dla następnej edycji. Nie zwracajcie na to zbytniej uwagi, chodzi o sprawdzenie kto ma chęc dalej grac.

Pozwolę sobie zaproponowac kilka zasad.

1. Im mniej gadania tym więcej grania.

2.Liga żeby wystartowała musi mieć co najmniej 10 osób

3.Plan kto z kim gra w danym dniu i informowanie jeśli ktoś nie może.Więcej dogadywania na priv kiedy dana osoba ma grac.

4. Wybór drużyn cywilizowanym systemem " kto pierwszy ten lepszy"

5. W lidze każdy gra inną drużyną ,drużyny nie mogą się powtarzać.

6. Nie rozgrywamy rewanży przed ukończeniem pierwszej rundy

7. Nie krytykujemy na forum publicznym drugiej osoby czy też stylu gry jaki dana osoba praktykuje.Zabronione jest też gadanie w stylu "wygrałeś bo masz lepszą ekipę "itp. Ewentualne wątpliwości rozpatrujemy na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten wybór jest tylko rodzajem symbolicznego poparcia dla następnej edycji. Nie zwracajcie na to zbytniej uwagi, chodzi o sprawdzenie kto ma chęc dalej grac.

Pozwolę sobie zaproponowac kilka zasad.

1. Im mniej gadania tym więcej grania.

2.Liga żeby wystartowała musi mieć co najmniej 10 osób

3.Plan kto z kim gra w danym dniu i informowanie jeśli ktoś nie może.Więcej dogadywania na priv kiedy dana osoba ma grac.

4. Wybór drużyn cywilizowanym systemem " kto pierwszy ten lepszy"

5. W lidze każdy gra inną drużyną ,drużyny nie mogą się powtarzać.

6. Nie rozgrywamy rewanży przed ukończeniem pierwszej rundy

7. Nie krytykujemy na forum publicznym drugiej osoby czy też stylu gry jaki dana osoba praktykuje.Zabronione jest też gadanie w stylu "wygrałeś bo masz lepszą ekipę "itp. Ewentualne wątpliwości rozpatrujemy na priv.

Kto pierwszy ten lepszy, ale miało być o ustalonej godzinie bo tak mogę zarezerwować zespoły na 5, 6 i 7 edycje.

Coś czytałem, że Evi odchodzi czyli co chcecie nowe community zrobić??

Jakie zespoły są wolne, które mogę wybrać, chociaż nie wiem czy zagram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kira , mówię że to było symbliczne.Wybór dopiero się odbędzie jak zbierzemy co najmniej 10 osób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten wybór jest tylko rodzajem symbolicznego poparcia dla następnej edycji. Nie zwracajcie na to zbytniej uwagi, chodzi o sprawdzenie kto ma chęc dalej grac.

Pozwolę sobie zaproponowac kilka zasad.

1. Im mniej gadania tym więcej grania.

2.Liga żeby wystartowała musi mieć co najmniej 10 osób

3.Plan kto z kim gra w danym dniu i informowanie jeśli ktoś nie może.Więcej dogadywania na priv kiedy dana osoba ma grac.

4. Wybór drużyn cywilizowanym systemem " kto pierwszy ten lepszy"

5. W lidze każdy gra inną drużyną ,drużyny nie mogą się powtarzać.

6. Nie rozgrywamy rewanży przed ukończeniem pierwszej rundy

7. Nie krytykujemy na forum publicznym drugiej osoby czy też stylu gry jaki dana osoba praktykuje.Zabronione jest też gadanie w stylu "wygrałeś bo masz lepszą ekipę "itp. Ewentualne wątpliwości rozpatrujemy na priv.

Przy takim regulaminie(pkt7) z całą pewnością będę tylko pomagał w organizacji, ponieważ otwiera szeroko bramę dla stylu gry, który większości graczy(w tym mnie) nie pasuje. Może na forum bedzie mniej kłótni, ale wiecej bedzie na priv i atmosfera nadal bedzie do niczego. Nie ma przyjemności z gry gdy jedna ze stron gra nie fair, a ten regulamin daje szersze pole tym graczom.

Wystarczy mi granie z Wami w sparingach i z konsolą.

Edytowane przez nazarssj2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kira , mówię że to było symbliczne.Wybór dopiero się odbędzie jak zbierzemy co najmniej 10 osób

Nie odpowiedziałeś czy zamierzacie stworzyć zupełnie nowe community czy możemy grać w tym co zrobił Evi.

I czemu Evi odchodzi, jakieś kłótnie bo naprawdę nie chcę mi się czytać 50x postów do tyłu.

Jak co to ja chciałbym zagrać Arsenalem lub Realem tak wstępnie.

Co do wyboru to nie powinno być tak, że jeśli zagram Arsenalem w 1 edycji to nie mogę nim grać już do końca świata tak jak napisaliście tylko np. przez kolejne 5 turniejów, reszta zasad mi odpowiada.

Niech się inni wypowiedzą bo nie zaczniemy 3 edycji.

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KopaczK michał ,Kroker nazar Barney i inni zapraszam do community :D

Edytowane przez pogoniarz1948

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstepnie możecie mnie zapisać. Jeśli nie będzie żadnych problemów, zrobicie dobry terminarz i będzie odpowiedni czas grania i zasady dobrze ustalone(te co sa teraz wymyślone przez domina są ok) to zostanę w lidze a jak coś będę nie tak to się nie zapisze w community.

Nazarro19 wiem że moja gra ci się nie podoba i że jest to nie fair że tak gram, ok rozumiem to. Tylko powiedz teraz mi czy jak dostaniesz rzut karny po faulu którego nie było a bardzo często się tak zdaża również, albo gdy przeciwnik strzeli sobie samobuja przez błąd jakiś, bo były samobuje że zamiast wybić piłke to obrońca wchodzi z nią to bramki, to co robisz w takiej sytuacji, nie strzelasz karnego albo strzelasz sobie równiez samobuja bo tak by trzeba było zrobić żeby było fair i grało sie przyjemnie, ale nie, tak nie jest i nikt tak nie robi, czekamy na błędy przeciwników, typu karne, samobuje albo nawet złe podania bramkarza zamiast wyrzucić daleko piłkę wyrzuca krótko i pod nogi przeciwnika i zamiast oddać piłke to strzelamy bramkę i to również nie jest fair no i chyba nie ma się przyjemności z strzelenia takiej bramki. Bo jeśli moje granie piłką jest nie fair i nie daje przyjemności innym graczom to takie sytuacje również nie i można powiedzieć że nikt nie gra fair play bo wszyscy wykorzystują te sytuacje.

Edytowane przez krokerinio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eVi zapowiedział że odchodzi.

Nie ma problemu ze stworzeniem nowego community albo dalsze korzystanie z tego choć nie wiem czy eVi się zgodzi.

Kluczem jest żebyśmy mieli co najmniej 10 osób.

1. Im mniej gadania tym więcej grania.

2.Liga żeby wystartowała musi mieć co najmniej 10 osób

3.Plan kto z kim gra w danym dniu i informowanie jeśli ktoś nie może.Więcej dogadywania na priv kiedy dana osoba ma grac.

4. Wybór drużyn cywilizowanym systemem " kto pierwszy ten lepszy"

5. W lidze każdy gra inną drużyną ,drużyny nie mogą się powtarzać.

6. Nie rozgrywamy rewanży przed ukończeniem pierwszej rundy

7. Nie krytykujemy na forum publicznym drugiej osoby czy też stylu gry jaki dana osoba praktykuje.Zabronione jest też gadanie w stylu "wygrałeś bo masz lepszą ekipę "itp. Ewentualne wątpliwości rozpatrujemy na priv.

8. Wybór drużyn może się powtarzać.Ludzie mają czerpać przyjemność z gry tą drużyną która im pasuje

Chętni do gry w 3 edycji:k0su,domin,pakasiedlce, NemsPL,Pogoniarz1948,Kiba,darkmack, krokierinio,kira

Edytowane przez domin 107

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KopaczK michał ,Kroker nazar Barney i inni zapraszam do community :D

Już wchodzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziemy zmuszeni stworzyć nowe to chciałbym je założyć. Ogolnie mam nadzieję, że Evi się zgodzi lubię statystyki i wolę, grać już w tej lidze bo 2 community skończone. Zasady Domina mi odpowiadają i się podporządkowuję.

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstepnie możecie mnie zapisać. Jeśli nie będzie żadnych problemów, zrobicie dobry terminarz i będzie odpowiedni czas grania i zasady dobrze ustalone(te co sa teraz wymyślone przez domina są ok) to zostanę w lidze a jak coś będę nie tak to się nie zapisze w community.

Nazarro19 wiem że moja gra ci się nie podoba i że jest to nie fair że tak gram, ok rozumiem to. Tylko powiedz teraz mi czy jak dostaniesz rzut karny po faulu którego nie było a bardzo często się tak zdaża również, albo gdy przeciwnik strzeli sobie samobuja przez błąd jakiś, bo były samobuje że zamiast wybić piłke to obrońca wchodzi z nią to bramki, to co robisz w takiej sytuacji, nie strzelasz karnego albo strzelasz sobie równiez samobuja bo tak by trzeba było zrobić żeby było fair i grało sie przyjemnie, ale nie, tak nie jest i nikt tak nie robi, czekamy na błędy przeciwników, typu karne, samobuje albo nawet złe podania bramkarza zamiast wyrzucić daleko piłkę wyrzuca krótko i pod nogi przeciwnika i zamiast oddać piłke to strzelamy bramkę i to również nie jest fair no i chyba nie ma się przyjemności z strzelenia takiej bramki. Bo jeśli moje granie piłką jest nie fair i nie daje przyjemności innym graczom to takie sytuacje również nie i można powiedzieć że nikt nie gra fair play bo wszyscy wykorzystują te sytuacje.

Błędy , o których mówisz spotykają dwie strony i nie są od nas zależne. A ja mówię o świadomej grze nie fair.

Co do stylu gry to napiszę na priv. To nie miejsce na to.

Edit: Kira dawaj gramy ligę.

Edytowane przez nazarssj2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buffon jednak jest najlepszy... Gratuluję Ci 3 punktów, ale to co wpadło dla Argentyny woła o pomstę do nieba. :D

Gratuluję czubowi tabeli sukcesów i życzę przyjemnej gry w dalszych edycjach.

Liczę na to, że dokończymy te 3 mecze.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KopaczK przy pierwszej bramce ja dobijałem do pustej bramki więc nie wiem czemu masz pretensje do buffona,z resztą twoja bramka w ogóle padła z przypadku,ale to nie znaczy że nie miałeś okazji bo miałeś i to całkiem sporo.Jeśli chodzi o czerwone kartki to według mnie obydwoje dostaliśmy je nie słusznie z tym że ty w 75 minucie a ja w 30 minucie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eVi zapowiedział że odchodzi.

Nie ma problemu ze stworzeniem nowego community albo dalsze korzystanie z tego choć nie wiem czy eVi się zgodzi.

Kluczem jest żebyśmy mieli co najmniej 10 osób.

1. Im mniej gadania tym więcej grania.

2.Liga żeby wystartowała musi mieć co najmniej 10 osób

3.Plan kto z kim gra w danym dniu i informowanie jeśli ktoś nie może.Więcej dogadywania na priv kiedy dana osoba ma grac.

4. Wybór drużyn cywilizowanym systemem " kto pierwszy ten lepszy"

5. W lidze każdy gra inną drużyną ,drużyny nie mogą się powtarzać.

6. Nie rozgrywamy rewanży przed ukończeniem pierwszej rundy

7. Nie krytykujemy na forum publicznym drugiej osoby czy też stylu gry jaki dana osoba praktykuje.Zabronione jest też gadanie w stylu "wygrałeś bo masz lepszą ekipę "itp. Ewentualne wątpliwości rozpatrujemy na priv.

8. Wybór drużyn może się powtarzać.Ludzie mają czerpać przyjemność z gry tą drużyną która im pasuje

Chętni do gry w 3 edycji:k0su,domin,pakasiedlce, NemsPL,Pogoniarz1948,Kiba,darkmack, krokierinio,kira

zgadzam sie panowie. nie ma zadych przeszkod zebyscie korzystali z community obecnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×