Skocz do zawartości
cwir

[Online] Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

ale on to do kopaczk napisał:)

ps . a państwami zadnymi nie lubisz grac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczy ile uczestników będzie chiało ten sam zespoł. Z tych co się zgłosili chyba jeszcze powtarzalności nie ma.

Będzie edycja bez państw ale Niemcy a reszta to chyba nie bardzo.

Edytowane przez krokerinio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczy ile uczestników będzie chiało ten sam zespoł. Z tych co się zgłosili chyba jeszcze powtarzalności nie ma.

Będzie edycja bez państw ale Niemcy a reszta to chyba nie bardzo.

hehe niemcy tezż misie podobają , pierwsza brame w ta wersje strzelilem podolskim z wolnego;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebiście :).Jak tu się umówić z wami jak w ogóle nie odpisujecie mam tu namyśli pake i michała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosu michas kiedy będziecie w community??

Edytowane przez krokerinio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kopaczk skoro nie chcesz grac to po co się wtrącasz w nasze ustalenia?

Ty wszędzie widzisz tylko problemy nawet tam gdzie ich nie ma, w drużynie którą grasz w innych tylko nie w sobie.

Nie chcesz grac więc daj nam spokój i nie mąć

Edytowane przez domin 107

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja forum dzisiaj oddam Wam do rąk. Na tą chwilę nie wyobrażam sobie mojego udziału w lidze, zobaczymy co będzie za tydzień. Za duża samowolka-już kluby wybieracie? Jakieś zasady powinny być. Takim zachowaniem tylko zniechęcacie tych co by chcieli dołączyć.

To jak z tym forum ;) komuś je przekazałeś ? Czy jak ?

Ten wybór jest tylko rodzajem symbolicznego poparcia dla następnej edycji. Nie zwracajcie na to zbytniej uwagi, chodzi o sprawdzenie kto ma chęc dalej grac.

Pozwolę sobie zaproponowac kilka zasad.

1. Im mniej gadania tym więcej grania.

2.Liga żeby wystartowała musi mieć co najmniej 10 osób

3.Plan kto z kim gra w danym dniu i informowanie jeśli ktoś nie może.Więcej dogadywania na priv kiedy dana osoba ma grac.

4. Wybór drużyn cywilizowanym systemem " kto pierwszy ten lepszy"

5. W lidze każdy gra inną drużyną ,drużyny nie mogą się powtarzać.

6. Nie rozgrywamy rewanży przed ukończeniem pierwszej rundy

7. Nie krytykujemy na forum publicznym drugiej osoby czy też stylu gry jaki dana osoba praktykuje.Zabronione jest też gadanie w stylu "wygrałeś bo masz lepszą ekipę "itp. Ewentualne wątpliwości rozpatrujemy na priv.

Co do twoich zasad, to jak bedzie forum to niech będzie też podforum kącik zażaleń w którym każdy moze napisać co zechce

Co do terminarza, to proponuje ustalić termin do kiedy ma sie zakończyć jedna runda, i każdy powinnień sie z każdym umawiać, bo nie każdy da rade orazu sie umówić na wyznaczona pore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mam do nich napisać jak nie są online.EVI widze że przeglądasz temat dawaj zagramy te brakujące mecze skończymy tą lige i git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przegladam. i jak wy chcecie utrzymac dobra atmosfere? dzieki jakiemus dzieciakowi "kiba" ktory stwarza problemy i krytykuje innych? takich jak on to nawet sie dopuscic nie powinno ale nie obchodzi mnie to zreszta. he myslalem ze od wczoraj sie tu uspokoilo a jednak nie;/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak z tym forum ;) komuś je przekazałeś ? Czy jak ?

Jestem za tym żeby nazarr, eVi i nemsik zostali w lidze. Są to bardzo dobrzy zawodnicy których szkoda stracić. Każdy z nas popełnił błąd i najwyższa pora sie przeprosić i zapomnieć o całej tej 2 edycji i aferze z nią. Niech się zastanowia jeszcze ale mam nadzieje że zagraja z nami. Nazarro by wtedy był adminem forum jeśli go zrobił. Jeśli zrobił to szkoda żeby oddał bo pewnie napracował się.

Kto chce żeby nazarr, eVi i nemsik zostali w lidze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

Kto chce żeby nazarr, eVi i nemsik zostali w lidze?

Oni sami muszą chcieć zostać :)

Ja chce by byli tutaj z nami :)

Co do forum to czekam co powie nazarr :) no i w końcu ktoś musi być tym zarządcą ligi który ustali regulamin :) i bedzie pilnował by kazdy go przestrzegał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli było by forum to założylibyśmy wątek i wspólnie wymyślilibyśmy zasady i regulami a sporo już chyba mamy. Jak każdy coś od siebie dorzuci to w miare sprawnie to pójdzie i chyba wszyscy byli by zadowoleni.

Wiadomo że oni sami muszą chcieć, może warto do nich napisać na priv że chcelibyśmy żeby zostali bo są solidnymi graczami, bo pewnie tych wszystkich stron czytać nie będa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli było by forum to założylibyśmy wątek i wspólnie wymyślilibyśmy zasady i regulami a sporo już chyba mamy. Jak każdy coś od siebie dorzuci to w miare sprawnie to pójdzie i chyba wszyscy byli by zadowoleni.

Wiadomo że oni sami muszą chcieć, może warto do nich napisać na priv że chcelibyśmy żeby zostali bo są solidnymi graczami, bo pewnie tych wszystkich stron czytać nie będa

Tak racja, jakby było forum to mozemy razem wszyscy ustalać regulamin hm.. no potrzebujemy forum :)

No tak ktoś musi ich przekonać :) ale kto ma taką moc przekonywania ;)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie trzeba nikogo przekonywać. Trzeba tylko im powiedzieć że chcemy ich w swojej lidze, trzeba stworzyć miłą atmosfere, zapomnieć o edycji 2 i wszystkich nie przyjemnościach i myśle że wtedy by chętnie wrócili bo fajnie sie im grało w 1 edycji i wieże że 3 będzie tak samo fajna jak 1 jak stworzymy dobre zasady i miłą, przyjazna atmosfere :)

Edytowane przez krokerinio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paka>>> Będziesz jeszcze o 23?

kopaczk skoro nie chcesz grac to po co się wtrącasz w nasze ustalenia?

Ty wszędzie widzisz tylko problemy nawet tam gdzie ich nie ma, w drużynie którą grasz w innych tylko nie w sobie.

Nie chcesz grac więc daj nam spokój i nie mąć

Bo zachowujesz się jak polityk. Wciskasz ludziom, ze coś jest białe, choć w najlepszym razie jest szarobure. Piszesz o uczciwym podziale drużyn, o grze fair, ale chyba sam w to nie wierzysz. Nie znoszę, jak ktoś usiłuje robić ze mnie głupka. Robisz to pisząc, że "każdy będzie mógł zagrać ulubioną drużyną", po czym stwierdzasz, że nie mozna dublować zespołów. Od początku twierdzisz, podobnie, jak część ligowców z pierwszej edycji, że wszystko jest fair, że są jakieś reguły, itp. po czasie wychodzi jednak szydło z worka.

Oczywiście, że widzę je w sobie. Pierwszym błędem było wejście do waszej ligi, w której ustalono tak nierówne zasady, w której faworyzowany jest tak chamski styl gry. Robicie z siebie bogowie wiedzą co, ale jak jednego z drugim przycisnąć, okazuje sie, ze bez wykorzystywania luk w grze, żaden z was nic nie jest w stanie zdziałać. Michał i Nems pokazali Wam, że takimi kozakami nie jesteście. Nieskromnie dodam, że i ja co nieco udowodniłem.

Nie będę "mącił", ale przestań obrażać inteligencję innych forumowiczów. Przynajmniej dopóki muszę tu zaglądać (powodem są wieści od paki i kiry).

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

domin dla ciebie sa to durne sparingi ktore bedziemy sobie grac z nazarem i kopaczk a dla nas to jest czysta przyjemnosc z gry czego wy nigdy chyba nie doswiadczycie zaslepieni wola zwyciestwa i pokazania jakimi jestescie kozakami. szacunek dla gruchy , kiry , krokerinio , pogona i k0su. to jedni lepszych graczy z ktorymi gralem :) mam nadzieje ze spotkamy sie w sparingach bo zanosi sie ze tutaj nic sie nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KopaczK dzisiaj pokazałeś że przeciwko 2 obrońcom umiesz tylko 1 bramke strzelić. Mam prośbę do ciebie, jeśli nie chcesz grać w 3 edycji to nie wypowiadaj się bo chcemy wrócic do poprzedniej miłej atmosfery a ty nam to bardzo utrudniasz co chwile krytykując kogoś. Zagraj ostatnie mecze i nie wypowiadaj się bo nie jesteś już potrzebny skoro nie chcesz grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KopaczK dzisiaj pokazałeś że przeciwko 2 obrońcom umiesz tylko 1 bramke strzelić. Mam prośbę do ciebie, jeśli nie chcesz grać w 3 edycji to nie wypowiadaj się bo chcemy wrócic do poprzedniej miłej atmosfery a ty nam to bardzo utrudniasz co chwile krytykując kogoś. Zagraj ostatnie mecze i nie wypowiadaj się bo nie jesteś już potrzebny skoro nie chcesz grać.

nawet ty musisz siac tu atmosfere fatalna :) hehe ...zaprzeczasz samemu sobie kroker. jesli tak pragniesz milej atmosfery z 1 edycji to przestan takie posty pisac i juz bedzie lepiej. jesli dajesz komus rady to najpierw sam z niej skorzystaj :)

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KopaczK dzisiaj pokazałeś że przeciwko 2 obrońcom umiesz tylko 1 bramke strzelić. Mam prośbę do ciebie, jeśli nie chcesz grać w 3 edycji to nie wypowiadaj się bo chcemy wrócic do poprzedniej miłej atmosfery a ty nam to bardzo utrudniasz co chwile krytykując kogoś. Zagraj ostatnie mecze i nie wypowiadaj się bo nie jesteś już potrzebny skoro nie chcesz grać.

Kolejny politykujący. Zgoda, miałeś 2 obrońców, ale ja grałem tylko 1 napastnikiem, do tego przy Twoim ustawieniu, musiał operować w okolicach środka pola. Wybacz, ale jeśli chciałeś mnie zdeprecjonować, to Ci nie wyszło. Gdybym miał Rooneya, czy Krychę, to faktycznie byłoby to żałosne, ale moi napastnicy do demonów szybkości nie należą.

Przyczepiłeś się do mojej gry, to i skrytykuję Twoją

Miłej atmosfery nie będzie i to nie przeze mnie, a przez Wasze nastawienie. Co jeden, to lepszy. Uważacie się za świetnych graczy, ale szału nie robicie. Są wyjątki, o których złego słowa nie powiem, bo odstają poziomem od reszty czołówki (Nazar i Nems), ale Ty jesteś przeciętniakiem, który daje radę tylko kiedy gra silnym zespołem. Domin, też szału nie robi, choć wygrał ligę z palcem w nosie. Z tak kiepskim graczem jak ja ugrał tylko 3 punkty i to po wrzutce ze skrzydła (albo rożnego). Bramka była ładna, ale nie daje prawa się przechwalać.

Ale dobrze, skoro to wszystko moja wina (co za żałosna wypowiedź), to wiedz, ze niedługo znikam z tej pożałowania godnej ligi i wróci wam cudowna atmosfera. Zwłaszcza po wprowadzeniu punktu regulaminu, na mocy którego nie wolno nic pisać o stylu gry innych osób. Co z oczu to z serca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej edycji nie było problemów żeby ktoś miał pretensje że ktoś inny grał tym czy innym klubem. Wszystko odbyło się pokojowo a teraz kilka osób wpisało chęc gry zespołami które były akurat wolne wtedy.

Więc są uzasadnione przesłanki że z tym nie będzie problemu.

Widac że najbardziej wypowiadają się osoby które nie chcą grac w następnej edycji. To jest zwykła złośliwość którą należy omijać szerokim łukiem.

Szukanie problemów w momencie kiedy szukamy porozumień a nie podziałów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×