Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

No własnie sadzą mi BS-y :) Ale już niedługo motam Quelag Fury sword i ruszam na nich :)

Ja tam używałem Black Knight Greataxe i większość gości była na 3-4 ciosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko Moonlight greatsword- cudo:)

NIestety w praktyce knight great axe jest lepsze niż moonlight. Tak przynajmniej w statystykach moich starć. Ja używam gorgoyle halberd, czyli najbardziej wypasione cudo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIestety w praktyce knight great axe jest lepsze niż moonlight. Tak przynajmniej w statystykach moich starć. Ja używam gorgoyle halberd, czyli najbardziej wypasione cudo.

niestety sie nie zgodze. Moonlight Sword idealnie pasuje do mojego buildu Berserkera. W sumie kazdy musi dopasowac bron pod siebie i swoj styl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Moonlight Sword to druga najlepsza broń w tej grze. Liczba zabitych przeciwników strzałem dystansowym idzie w setki :) Naprawdę genialna broń jak się nauczy celować z niej na odległość bez zaznaczania przeciwnika - niejeden się zdziwił, że go tym sięgam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem może to ja jestem dziwny, ale grając w tą grę praktycznie nie używałem żadnej magii. Moja postać była typowym mięśniakiem z Black Knight Greataxe, Greatshield Of Artorias, Elite Knight Armor Set, Havel Ring i Cloranty i tak grałem praktycznie cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem może to ja jestem dziwny, ale grając w tą grę praktycznie nie używałem żadnej magii. Moja postać była typowym mięśniakiem z Black Knight Greataxe, Greatshield Of Artorias, Elite Knight Armor Set, Havel Ring i Cloranty i tak grałem praktycznie cały czas.

W pvp też nie używam nigdy magii ale ten strzał z moonlight sword opanowałem do perfekcji i zadaje spore obrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yaro, napisałeś druga najlepsza broń w pvp, a jaka twoim zdaniem najlepsza?

Bo ja się przychylam co do tego że taki build berserkera jaki widziałem u Faightera jest genialny. I wtedy walka moonswordem to coś co pozostawia trwały ślad w psychice tych których zabiłem. Nawet po kilkukrotnym najechani tego samego kolesia dostawałem czasem komunikaty w stylu "Przestań, jak ty to robisz?", "to niemożliwe, że mnie tak szybko zabijasz, przecież ja zabiłem już tak wielu ludzi w pvp?" i generalnie w tym tonie utrzymane. Już niejednokrotnie byłem wyzywany jako oszust, że używam jakiś sztuczek, bo to niemożliwe...

Podobne komentarze otrzymywałem jeszcze grając rapierem i parując lu bs'ująć ludzi. No ale wtedy pełno komuniktaów w stylu : Ty lagstabująca p......, mimo iż nie było lagów. A cóż, BK GA to raczej przeciętna broń, ale jak ktoś lubi i umie ją wykorzystać bywa niebezpieczna.

A co do strzału z moonsworda to yaro gratuluję, bez zaznaczania przeciwnika... Szacuneczek. Sam bym chciał umieć, może spróbujesz opisać jak to robić to potrenuję.

Edytowane przez edri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak zrobic tego Moonsworda?
odcinasz ogon Setha w Dukes Archievs. Potem zrob go na +5 i pakuj statystyki w inteligencje. Przy +50 miecz zadaje prawie 500 obrazen na strzal!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yaro, napisałeś druga najlepsza broń w pvp, a jaka twoim zdaniem najlepsza?

Bo ja się przychylam co do tego że taki build berserkera jaki widziałem u Faightera jest genialny. I wtedy walka moonswordem to coś co pozostawia trwały ślad w psychice tych których zabiłem. Nawet po kilkukrotnym najechani tego samego kolesia dostawałem czasem komunikaty w stylu "Przestań, jak ty to robisz?", "to niemożliwe, że mnie tak szybko zabijasz, przecież ja zabiłem już tak wielu ludzi w pvp?" i generalnie w tym tonie utrzymane. Już niejednokrotnie byłem wyzywany jako oszust, że używam jakiś sztuczek, bo to niemożliwe...

Podobne komentarze otrzymywałem jeszcze grając rapierem i parując lu bs'ująć ludzi. No ale wtedy pełno komuniktaów w stylu : Ty lagstabująca p......, mimo iż nie było lagów. A cóż, BK GA to raczej przeciętna broń, ale jak ktoś lubi i umie ją wykorzystać bywa niebezpieczna.

A co do strzału z moonsworda to yaro gratuluję, bez zaznaczania przeciwnika... Szacuneczek. Sam bym chciał umieć, może spróbujesz opisać jak to robić to potrenuję.

Najlepszą bronią w tej grze oczywiście dla mnie jest Zweihander, który ma potężny dmg jednocześnie potrzebując 16 siły tylko i zrobiony na +5 lightning lub fire jest mega potężny!!! Fakt nie jest najszybszy ale jak się dobrze nim nauczysz posługiwać to mało kto cie pokona. Od dawna nie przegrałem walki 1 vs 1używając zwei, dopiero w przewadze mogą mnie pokonać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracająć do Quellegs Fury sword , Scimitara mam na +5 i dalej moge go tylko w divine zmienic nie ma +6 wtf?

O i aktualnie mam Crystal Great AXE +4 jest już na Risku ale nigdzie nie moge zrobić repaira , da się?

Edytowane przez Aki1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracająć do Quellegs Fury sword , Scimitara mam na +5 i dalej moge go tylko w divine zmienic nie ma +6 wtf?

O i aktualnie mam Crystal Great AXE +4 jest już na Risku ale nigdzie nie moge zrobić repaira , da się?

Musisz mieć Large Ember żeby ulepszyć na +10 a repair jest u każdego kowala! i przy bonfire jak kupisz u Andrei odpowiednie przyrządy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie a jak zaznaczam repair nie wyswietla mi tej broni ani u andreia ani u tego w new londo.No i w ogole to mocna bron , przeciwnikow w nocnym ANOR LONDO na 3-4 Szlagi sie zalatwia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie a jak zaznaczam repair nie wyswietla mi tej broni ani u andreia ani u tego w new londo.No i w ogole to mocna bron , przeciwnikow w nocnym ANOR LONDO na 3-4 Szlagi sie zalatwia

O ile dobrze pamiętam to broni typu crystal nie da sie naprawić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą bronią w tej grze oczywiście dla mnie jest Zweihander, który ma potężny dmg jednocześnie potrzebując 16 siły tylko i zrobiony na +5 lightning lub fire jest mega potężny!!! Fakt nie jest najszybszy ale jak się dobrze nim nauczysz posługiwać to mało kto cie pokona. Od dawna nie przegrałem walki 1 vs 1używając zwei, dopiero w przewadze mogą mnie pokonać.

Zwaihander potrzebuje 24 sily. Claymore tylko 16:)
No własnie a jak zaznaczam repair nie wyswietla mi tej broni ani u andreia ani u tego w new londo.No i w ogole to mocna bron , przeciwnikow w nocnym ANOR LONDO na 3-4 Szlagi sie zalatwia
kup repair powder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ooo dzieki wielkie.A u ktorego mercha moge kupić?m
u pierwszego sprzedawcy w uder bug.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakiś sposób na pokonanie 4 kings?

Byłem tam dziś pierwszy raz i po prostu mnie zniszczyli :)

Iron Flesh jest skuteczne bo słyszałem, że po patchu nie bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę jutro i bardzo chętnie powalczę (ewentualnie pomogę komuś z bossami). Będę od około 7 wieczorem do 9 lub dłużej, zależy kiedy ekipa na bf'a się zjawi.

Postacie

179 paladyn, gwałciciel nieumarłych :P

110 czarodziej, którego na razie nie ogarniam zbyt dobrze.

Jak będzie nas więcej można się pokusić o jakieś nagrody ;) taki mini turniej.

Walki pewnie w burg'u będą.

Co myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwaihander potrzebuje 24 sily. Claymore tylko 16:)

kup repair powder

Tak 24 ale żeby używać w jednej ręce a w dwóch potrzeba 16!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak 24 ale żeby używać w jednej ręce a w dwóch potrzeba 16!!!

Dla mnie tez Zwaihander to najlepsza bron wlasnie dzieki tak malym wymaganiom i niewygorowanej wadze, zasieg, sila, mozliwosc wytracenia z rownowagi przeciwnika, mowi sama za siebie, choc na poczatku ciezkoi idzie opanowac bron przez to ze trzeba trzymac odpowiedni dystans do przeciwnika i liczyc sie ze zbyt wczesne uzycie rowna sie z ciosem w plecy. Pozniej jest wlasnie Moonlight greatsword, jest niewiarygodnie szybki jak na taka bron i taka sile razenia (szczegolnie ataki magiczne bardzo fajnie otweiraja tarczownikow) jedna z broni ktorych nie docenialem na poczatku , a cios z dystansu moze zaskoczyc kazdego. Lubie tez katany (moze to przyzwyczajenie z Demon Souls) ale raczej jako dodatkowa bron tym razem. Chociaz ostatnio mam plan stworzyc postac pod dex wlanie na 2 katanach tak do 40-60 level zobaczymy jak sie bedzie gralo.

A i jeszcze jedno Zwaihander jest to jedna z nielicznych broni dzieki ktorym czuje sie pewnie nawet grajac przeciw 2 przeciwnikom.

Edytowane przez caspion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×