Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra rzeź była wczoraj.

raccoon-burns-approves-12816.jpg

na koncu juz za bardzo spity bylem;) hehe dodaj moj 2 profil: DarkFighter_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałbym taką małą prośbe dałby ktoś nachwile potrzymac jakąś broń Divine +10 lub miałby na zbyciu White Titanite Slab tylko tej broni mi brakuje to Platyny a niechce mi się iśc do kolejnego NG, sam też moge coś dać .

PSNid:Levy_PL_

Level 133

Dostałeś co chciałeś? Jeżeli nie to chętnie wspomogę.

Wreszcie mi się udało. Moja pierwsza platyna :banana:

Gratulacje kolego.

Mi już niewiele brakuje do tego osiągnięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[

[Dostałeś co chciałeś? Jeżeli nie to chętnie wspomogę.

Już nie trzeba Fighter mi pomógł

Podzękowania dla niego za pomoc.

Edytowane przez Levy_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie mi się udało. Moja pierwsza platyna
gratuluje;)
[

Już nie trzeba Fighter mi pomógł

Podzękowania dla niego za pomoc.

nie ma problemu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stworzylem dzis nowy profil- specjalnie dla dsa. Chce zrobic kolejna platynke dla swojej satysfakcji oraz dla pvp. Gralismy dzis z kumplem caly dzien w unded bug. Jakies 3/4 walk wygranych. To moj nowy build. 110 poise i prawie niesmiertelnosc;) jak ktos chce pograc to dodajcie moj drugi profil do listy znajomych. DarkFighter_PL

post-17239-1,332E+9_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fighter a masz może na starym bulidzie cud za duszę Lorda Gwyn "Sunlight Spear" do potrzymania przez chwilę,tylko tego mi brak aby zaliczyć trophy Prayer of a Maiden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fighter a masz może na starym bulidzie cud za duszę Lorda Gwyn "Sunlight Spear" do potrzymania przez chwilę,tylko tego mi brak aby zaliczyć trophy Prayer of a Maiden
mam tu i tu. chcesz? To ci dam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tu i tu. chcesz? To ci dam.

pożyczę tylko na chwilkę :) i oddam,a Ty potrzebujesz może czegoś?

Za jakiś czas odpale gierkę to Ciebie znajdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie może dać Ci cudu, tylko da Ci duszę gwyna.

Sam musisz ją oddać ołtarzowi słońca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie może dać Ci cudu, tylko da Ci duszę gwyna.

Sam musisz ją oddać ołtarzowi słońca :)

No widzisz EndarSeth,nawet nie wiedziałem o braku możliwości podarowania drugiej osobie cudu czy czaru. Dzięki za uświadomienie :biggrin:

To trzeba będzie smoka na moście ubić :confused: i dozbierać słonecznych medali :down:

Męczę teraz Bed of chaos i normalnie mnie ku...ca bierze :crazy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Repair powder nie naprawia crystal weapons:( Czy opłaca się z zweia+10 zmienic go na great sword of astoris i dopiero tego drugiego upować?

No i co polecacie do Silver Knight sworda tj drogę upowania go.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uda Ci się z niego zrobić cokolwiek innego niż +1,2,3,4,5 to stawiam Ci wódkę.

Te medaliki strasznie szybko wpadają. Smoka, o dziwo, łatwiej ubić mieczem niż łukiem. Satysfakcja też większa :)

Edytowane przez EndarSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Repair powder nie naprawia crystal weapons:( Czy opłaca się z zweia+10 zmienic go na great sword of astoris i dopiero tego drugiego upować?

No i co polecacie do Silver Knight sworda tj drogę upowania go.

Pozdr

Broń z kryształu można naprawić jedynie ulepszając ją. Jeśli na najwyższym poziomie ci się zepsuje to możesz cofnąć ulepszenie do zero i ulepszać od nowa. Innej opcji nie ma. Tylko skąd brać na to wszystko kamyki...? Greatsword Of Artorias jest kiepskim mieczem. Szkoda sobie nim zawracać głowę. Silver Knight jest kiepski...obierz inną drogę rozwoju postaci. Ja wybrałem Elite Knight Set, który po ulepszeniu na +10 jest w połowie lepszy od Havel'a, a połowę lżejszy. Owszem dużo materiałów się na to zużywa, ale warto. Do tego Black Knight Greataxe i jedziesz z koksem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stworzylem dzis nowy profil- specjalnie dla dsa. Chce zrobic kolejna platynke dla swojej satysfakcji oraz dla pvp. Gralismy dzis z kumplem caly dzien w unded bug. Jakies 3/4 walk wygranych. To moj nowy build. 110 poise i prawie niesmiertelnosc;) jak ktos chce pograc to dodajcie moj drugi profil do listy znajomych. DarkFighter_PL

wygląd niezły bardzo fajne połączenie, a mogę zapytać na którym levelu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te medaliki strasznie szybko wpadają. Smoka, o dziwo, łatwiej ubić mieczem niż łukiem. Satysfakcja też większa :)

Przy pierwszym przejściu gry jakoś bez problemu go ubiłem. Natomiast za drugim podejściem za cholerę nie byłem w stanie skopać mu tyłka,co chwilę regenerował zdrowie. Olałem więc go i przebiegłem po moście do tego ołtarza,a smok po chwili odleciał w nieznane :laugh:

====================================================================================

Stało się!!!

Lord Gwyn gryzie piach [*] :biggrin: o dziwo myślałem że będzie bardziej wymagający,a padł za pierwszym razem ;)

PLATYNA osiągnięta!!! :banana:

Szczególne podziękowania dla "Fightera" za pomoc w potrzebie. :thanks: :drinks:

Jednym słowem opiszę DkS - "wybitna"

Teraz czas po prawie dwumiesięcznym maratonie na coś lżejszego,może "Demon's Soul's" :paladin:

Edytowane przez berendt83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląd niezły bardzo fajne połączenie, a mogę zapytać na którym levelu ?

128 chyba. Gra mi sie tym wysmienicie:)

Przy pierwszym przejściu gry jakoś bez problemu go ubiłem. Natomiast za drugim podejściem za cholerę nie byłem w stanie skopać mu tyłka,co chwilę regenerował zdrowie. Olałem więc go i przebiegłem po moście do tego ołtarza,a smok po chwili odleciał w nieznane

====================================================================================

Stało się!!!

Lord Gwyn gryzie piach [*] o dziwo myślałem że będzie bardziej wymagający,a padł za pierwszym razem

PLATYNA osiągnięta!!!

Szczególne podziękowania dla "Fightera" za pomoc w potrzebie.

Jednym słowem opiszę DkS - "wybitna"

Teraz czas po prawie dwumiesięcznym maratonie na coś lżejszego,może "Demon's Soul's"

nie ma problemu:D i gratuluje platynki. PS. Szkoda,ze dluzej nie powalczylismy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma problemu:D i gratuluje platynki. PS. Szkoda,ze dluzej nie powalczylismy

Myślę że będzie jeszcze okazja,bo w PvP jeszcze trochę poćwiczę i przetestuję parę broni.

Edytowane przez berendt83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stworzylem dzis nowy profil- specjalnie dla dsa. Chce zrobic kolejna platynke dla swojej satysfakcji oraz dla pvp. Gralismy dzis z kumplem caly dzien w unded bug. Jakies 3/4 walk wygranych. To moj nowy build. 110 poise i prawie niesmiertelnosc;) jak ktos chce pograc to dodajcie moj drugi profil do listy znajomych. DarkFighter_PL

Mógłbyś mi opisać zbroje tego Twojego wojownika? Fajnie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi gdzie można zdobyc/kupic jakies swiecidełko bo w Giants Tomb bówno widać:/

I gdzie można zdobyc Black Knight Great Axe? :)

Edytowane przez Aki1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi gdzie można zdobyc/kupic jakies swiecidełko bo w Giants Tomb bówno widać:/

Skull Lattern - (czy jakoś tak) możesz zdobyć w Catacumbach,wypada z Nekromanty.

Cast Light - możesz kupić od kapłanki "Dusk of Oolacille" po zabiciu Hydry,będziesz mógł ją spotkać.

Sunnlight Maggot - wypada z robaków w Demon's Ruins lub Lost Izalith

Black Knight Great Axe - ja zdobyłem dopiero przed ostatnim bossem w "Kiln of the First Flame"

Edytowane przez berendt83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mógłbyś mi opisać zbroje tego Twojego wojownika? Fajnie wygląda.
rekawice i dol Havela, giant helm i wanderer coat. Do tego moja ulubiona bron moonlight greatsword:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich:)

gram obecnie na ng+ i jestem w Demon Ruins szukam chętnych graczy do pomocy (polaków)

proszę, chętnych o PSN ID i dodam was do znajomych dziś ok godz 20

mój slv. 95

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skull Lattern - (czy jakoś tak) możesz zdobyć w Catacumbach,wypada z Nekromanty.

Cast Light - możesz kupić od kapłanki "Dusk of Oolacille" po zabiciu Hydry,będziesz mógł ją spotkać.

Sunnlight Maggot - wypada z robaków w Demon's Ruins lub Lost Izalith

Black Knight Great Axe - ja zdobyłem dopiero przed ostatnim bossem w "Kiln of the First Flame"

Sunlight Maggot to najlepsza opcja. Skull Lattern jest cieniutki, ani się tym nie obronisz ani nic z tym nie zrobisz pożytecznego. Cast Light...szkoda slota na to bo po jakimś czasie gaśnie i trzeba użyć ponownie. Maggot jest najlepszy bo to działa na zasadzie zwykłego hełmu i świecie nieustannie.

Co do Black Knight Greataxe...tak teraz patrzę i myślę, że przydałaby mi się jakaś lżejsza broń...coś zaczne szukać i dobierać z wiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×