Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

He he nom boss ciekawy , Dollie pamietaj żeby zachować jedną duszę firekipper bo ja w anor londo ulepszyłem sobie estusy z wszystkich dusz jakie miałem i ognisko nie dla mnie było do końca gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej w ogóle nic nie ulepszać, nawet jak mamy kilka dusz, bo w Firelink Shrine trzeba ofiarować odpowiednią, aby móc wskrzesić Anastacię. Nie wystarczy mieć jakąkolwiek duszę, lecz tą konkretną otrzymywaną po zabiciu Lautrec'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek kosztuje 14,99$ w sklepie amerykańskim.

I niestety Namco dało dupy, bo nie dość że i u nas cena jest wysoka (13€) to w dodatku DLC nie posiada trofeów w ogóle. NIe mówię że mi to do szczęścia potrzebne w wypadku Dark Souls, ale za 5 dych (o kilkumiesięcznym poślizgu w stosunku do wersji PC nie wspominając) to jednak mogli się wysilić.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dadzą jakiegoś patcha z trofikami tak jak było to z MGS'em...tylko że szybciej xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to działa. W sklepie dodatku nie ma za to jest update gry jak ją uruchomimy. Waży jakieś 370 MB. Byłem w Anor Londo i jest tam ten golem, ale jak go zabiłem to nie wypadł ten Pendant z niego. Możliwe, że trzeba grać od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie trzeba najpierw ubić Hydry?

edit

Tak, najpierw trzeba pogadać z Dusk of Oolacile i "przyjąć od niej questa".

Sam dopiero zasysam aktualizację więc nie wiem jak to działa.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że sam update faktycznie dodaje zawartość DLC do gry, ale sam klucz do odblokowania będzie trzeba już kupić. Heh, no nic, zawiodłem się mimo wszystko, bo skoro nawet nie dają trofeów, to mogli to wrzucić za darmo (albo o połowę taniej) - zwłaszcza że na PC to była już integralna część gry.

Ok nic z tego - Dusk w ogóle nie porusza rzeczonego tematu, ergo nie ma możliwości rozpoczęcia questa.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam fabularnych szczegółów, ale...

Dopiero po pokonaniu Hydry w Darkroot i rozmowie z Dusk of Oolacile, można w Duke's Archives w Anor LOndo zabić Golema, który zostawi naszyjnik. Jeśli zaniesie się go do miejsca, gdzie uwolniliśmy Dusk spod postaci złotego golema, to przeniesiemy się do terenów z DLC

A DLC nie ma do kupienia nadal - jest tylko aktualizacja gry, która najprawdopodobniej dodaje już nową (ale zablokowaną dla wszystkich) zawartość.

Sklepik ssie teraz - nie można nawet własnoręcznie wpisać tytułu w wyszukiwarkę, tylko korzysta się z gotowej listy, bzdura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś będzie znał rozwiązanie to proszę o wrzucenie odpowiedzi tutaj. Jak wspomniałem wcześniej widziałem golema, zabiłem go, ale Pendant nie wypadł. Jutro zrobię nową postać i zobaczę jak to działa chyba, że ktoś wcześniej da znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie trzeba będzie grać od początku bo specjalnie kilka tygodni temu zrobiłem sobie nową postać pod DLC na 60 slv :P

Zabiłem hydrę, złotego golema, oddałem lord vessel, teraz tylko nowy złoty golem ma się pojawić w DA i powinien się uruchomić DLC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co masz na myśli - bo jeśli nie kupiłeś dodatku (jest już w sklepie za 47PLN, chociaż błąd wyskakuje jeszcze przy próbie kupna), to nie pograsz ;) Golem w grze będzie, ale wisiorka nie zostawi.

Natomiast kwestia tego, czy należy zacząć grę od nowa, powinna zostać potwierdzona już dziś, gdy ludzie kupią dodatek.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nie ma jeszcze DLC w sklepie, aczkolwiek patch się ściągnął - 371 mb

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC jest widoczne po wybraniu zakładki GRY, a następnie DODATKI. Chyba że już usunęli :P

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC jest widoczne po wybraniu zakładki GRY, a następnie DODATKI. Chyba że już usunęli :P

U mnie nie ma. Ani w podanej lokacji ani w wyszukiwarce. W ogóle niewiele stuffu z update'u jest w sklepie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie przez ten nowy layout coś im się pierdzieli - we wszystkich krajach EU na to narzekają. Trzeba czekać, ja konto i tak dopiero jutro doładuję, a pogram nie wiem kiedy - zachciało mi się wracać na studia ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, nie "tylko" - w końcu pobrało się wcześniej 350mb aktualizacji. Czyli jest dokładnie tak, jak mówiłem.

Przy okazji - masz możliwość sprawdzenia, czy da się aktywować nową zawartość na stworzonej wcześniej postaci? Wystarczy iść do Dusk of Oolacile, która siedzi w miejscu walki z Hydrą i zobaczyć, czy pojawiły się nowe monologi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×