Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze podejście robiłem koło 50h w DS, ale badałem wszystko ginąłem od cholery. NG+ też się trochę męczyłem a dalej to praktycznie spokojnie można całą grę rozbić w 1 dzień.

Mój rekord to dosłownie kilka godzin z pomocą kolegów z netu. Spodziewam się, że możnaby zrobić speedruna i przejść całą grę w nie więcej niż ok. 2 godziny.

Osobiście ubolewam nad brakiem tendencji w drugiej odsłonie, gdyż to one nadawały odpowiedni ton rozgrywce (pozatym były eventy typu czarny haloween). Moim zdaniem kluczem do rozwoju gry były właśnie tendencje i bardzo żałuję, że zabraknie ich w nowej odsłonie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

2h to dość dużo :D :/ Mój rekord to osobiście 53min na NG+ ale best czas na świecie to około 43min bez NG. Wątpię w 43in bez NG. :/

Edytowane przez harry-ex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3site.pl/ponad-11-minut-z-dark-souls-prosto-z-dubaju/74313

10 minut gameplayu :-) [ciekawe kiedy skasują filmik z YT]

Co najważniejsze - mechanika rozgrywki, hud itp pozostało identyczne jak w Demon's Souls. To chyba wielki plus i gwarancja, że nic nie zostało spartaczone :-)

W oczy rzuca się bardziej skontrastowana paleta barw, mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda super .

Moim zdaniem DS to pewniak można składać preordera w ciemno to musi się udać .

Mechanika gry ideantyko do tego ciekawsze i większe lokacje chociaż mam nadzieję że małych ciasnych korytarzy budujących klimacik nie zabraknie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieje, że na tym gameplayu postać jest trochę przepakowana na potrzeby prezentacji bo coś mało mu energii schodzi jak obrywa i z tego co widać gra wybacza zbyt dużo błędów. Jak będzie tak w retailu to co niektórzy będą zawiedzeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to niepotrzebnie oglądałem ten filmik, ponieważ jeszcze bardziej się podjarałem :D Gra cudo tylko dziwiły mnie te jego ataki Clymorem( trąby dymne szły jak machał :D ), pierwszy spell fajniejszy niż firestorm( oby tak dalej), a ten boss na moście :D w końcu nie będzie przygotowań przed walką :D Co do poziomu to na pewno była to ściema na potrzeby filmiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że znowu nie doczekamy się lokalizacji (napisy). Tak czy inaczej tytuł must have!

Właśnie zaczynam przygodę z Demon's Souls, także mam parę miesięcy na ogarnięcie tytułu przed premierą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP: Khmm to będzie najlepszy ARPG na PS3, a także i na świecie.

Sama gra zabija klimatem, dobija muzyką i ścina łeb bossami. :D

Czemuż to jeszcze 4 miechy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra miażdży. Po tym trailerze szczena opada, ja już chce walczyć z tymi bossami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakończenie trailer'a 'prepare to die' stanowi najlepszą reklamę lub antyreklamę gry. Ja traktuję to jako ostrzeżenie i już kupuję zapas relanium, nie ma miękkiej gry. A trailer faktycznie powala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakończenie trailer'a 'prepare to die' stanowi najlepszą reklamę lub antyreklamę gry. Ja traktuję to jako ostrzeżenie i już kupuję zapas relanium, nie ma miękkiej gry. A trailer faktycznie powala.

Dla mnie to jest mega reklama , ja oczekuje wyzwania ma być więcej ładniej lepiej trudniej .

Bo chociaż pamiętam jak kląłem DS na początku przy pierwszym podejściu i (zwłaszcza) NG+ to własnie te momenty najlepiej wspominam .

!00 % koncetracja i eksplorowanie lokacji po centymetrze w strachu przed przeciwnikiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem obejrzałem ten trailer z 10 razy i cały czas miałem ciarki. Zajebiści bossowie, ten piekielny klimat z "jedynki", a na koniec "Prepare to die" z tym charakterystycznym bassem. JARAM SIĘ NIEZIEMSKO :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie komentuje nowych gameplayów ?

Generalnie wyglądają bardzo dobrze martwi mnie troche tylko fakt że nie widać na nich za bardzo jakichś małych ciasnych ciemnych lokacji takich jak 3 i 5 świat w DS od którego aż ciary przechodziły .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja musze skomentowac - dla mnie tragedia ale na serio zrobili z tego sieczke, obejrzalem dokładnei te filmy i uważam że albo cos jest nie tak z tym demem albo zniszczyli system walki

- chodzi o stamine i obrażenia: zobaczcie jak szybko sie odradza stamina nie ma efektu zmeczenia małe obrażenia, postać wydaje sie wymaksowana od poczatku lekko

- goscie lataja i walcza z kilkoma przeciwnikami naraz w DS nawet na maksie nie pozwalalem sobie na to - stamina wraca znowu szybciutko a obrazenia sa leciutkie

- czarny rycerz biega i sprintuje i walczy jakby nie miał zbroi, tamten z toporkiem obrabia duzego rycerza bez problemu - stamina na wypasie

ogólnie widze ogromne uproszczenia chyba dla amerykanskich matołow od xboksa czyli bieganie jatka soczek życia i tak wkółko od ogniska do ogniska

jestem rozczarowany bardzo ( troche przesadzam ale uważam że zle sie dzieje ) !!! że nie wspomne o tym gdzie jest mana ?

Edytowane przez domel9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo przesadzasz a nie troche :D. Paski ciut inaczej się zachowują ale nie ma tragedii. Nie pamiętam pokazów gameplayu gdzie by gineli tyle razy, choć z drugiej strony goście bardzo lamili. Sposób na opancerzonego dzika? Wsadzić mu żelazo w rzyć :D. Faktycznie dziwnie z tą maną, używali czaru leczącego a paska many

brak.

Poza tym co tu pisać, to będzie Demon Souls z nowymi lokacjami, przeciwnikami i troche lepszą grafiką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wybrzedzam jak będzie tak dobry jak poprzednik to biorę w ciemno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP:

Co do gameplayu to powiem krótko, widzę powtórkę z DS's gdzie na pierwszym gameplayu gościu był wręcz nieśmiertelny :/ Możliwe, że obniżyli poziom by była bardziej przystępna( co by mnie totalnie wkurwiło), lecz może z drugiej strony planują jakiś myk z kilkukrotnie zwiększonymi obrażeniami na NG+ ( bo umówmy się każdy kolejny NG+ w DS's był coraz prostszy :/ ) Ja na razie nie komentuję poczekam na swoją kopię i wtedy zdam obszerną recenzję owej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle ma być ng+ w Dark Souls?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle ma być ng+ w Dark Souls?

Na to zapytanie to ciezko nawet adekwatny facepalm znalezc.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyzby wszedobylskie uproszczenia wkradly sie nawet do DS'a? Mam nadzieje, ze to tylko demo przygotowane na potrzeby e3, a w pelniaku wszystko wroci do (hardkorowej) normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka filmików i na paru raczej nie widzę, żeby ludzie byli nieśmiertelni :)

Nie ma co gdybać... mam nadzieję, że będzie ogień jak w pierwszej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez paniki.

Sami twórcy kilka tygodni temu zapowiedzieli, że poziom trudności będzie cechą charakterystyczną gry, tak jak w pierwowzorze.

W filmie, w którym knight poluje na świniaka jakoś niespecjalnie widać, żeby był nieśmiertelny.

Swoją drogą nie jest to pokaz w 100% ukończonego gameplayu.

Nie dziwi mnie brak paska many, czy inne "kwiatki". Nie zdziwiłoby mnie nawet to, że hiroł sterowany przez prezentującego grę jest całkowicie pozbawiony jakichkolwiek pasków [nieśmiertelność].

Na targach twórcy chcą pokazać zarys gameplayu, a nie slajdy "YOU DIED" :-)

Będzie hicior.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×