Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Co racja to racja ale w takim razie powinna być opcja mute i koniec :?

Po newsie przeczytanym w dzisiejszym psx-extreme powiem, że chrapka na tę grę rośnie z każdym nowym screenem.:D Oby było grubo.

I jak kagan trochę szkoda, że tak szybko powstała ta irytująca różnica lv pomiędzy nami:/ Krótko se pograliśmy, może w DS będzie większa różnorodność ??

PS. Bierzesz K3?

Edytowane przez harry-ex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojego doświadczenia powiem, że wprowadzenie pełnej komunikacji tekstowej i głosowej nie jest do końca dobrym pomysłem. Zaczną się wtedy, wybaczcie za stwierdzenie, biegające szczyle, które spędziły o kilkadziesiąt godzin więcej w tej grze od ciebie i wyzywające wszystkich od noobów i cieniasów. Brak komunikacji to brak chamstwa. Tego mi nie potrzeba w tej grze. Dobrze było w DS. Ta zdawkowość buduje klimat gry.

Niestety komunikacja głosowa zawsze niesie wypaczenia, a uniknięcie ich jest bardzo trudne. Już sobie wyobrażam jaką salwą obdarzą mnie osoby, które będę w najgorszym dla nich momencie najeżdżał jako bp. Pozatym niektórzy prowadzą normalne życie przy mikrofonie, co oznacza płacz dziecka, stękanie, jęki dziewczyny i bóg wie co jeszcze. Nie muszę nikomu wspominać, że takie rzeczy psują klimat każdej rozgrywki. Mniejmy wobec tego nadzieję, że będzie opcja mute z możliwością wyboru graczy. Chociaż jak już kolega wspomniał obeszłoby się bez komunikacji głosowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego w DS powinno się grać zgraną ekipą, a nie z przypadkowymi graczami. Nie mam żadnych wątpliwości, że tutaj taką uzbieramy. Śmiem twierdzić, że temat o DS był jednym z najlepszych pod względem merytorycznym i klimatu ze wszystkich tematów o grach jakie powstały na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer jest niesamowity !

Klimat i design świata zachowany !

To będzie mega killer już się nie mogę doczekać .

Miesiąc ps3 nie odpalałem ale chyba kupie DS PAL i zrobię drugą platynę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że teraz nie będziemy musieli czekać prawie 2 lata na premierę europejską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad tą grą. Cały czas mam wątpliwości.

Po tym co zrobił ze mną pierwszy playthrough Demon's Souls to nie wiem, czy chcę przez to ponownie przechodzić :D W dodatku to ma być trudniejsze.

Klimat bardzo fajny, lubię mrok i te sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na zawartość edycji kolekcjonerskiej raczej odpuszczę bo nic tam ciekawe dla mnie niema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy w Dark Souls również, tak jak w Demon's będzie wykorzystany patent zmiany tendencji świata i bohatera....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy w Dark Souls również, tak jak w Demon's będzie wykorzystany patent zmiany tendencji świata i bohatera....

http://niezgrani.pl/2011/02/01/dark-souls-zamiast-demons-souls-2/#more-17410 drugi punkt od dołu.

Ja się akurat cieszę z wywalenia tendencji bo za dużo było z tym zgrzytów, szczególnie jak ktoś grał online i offline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam żadnych problemów nie miałem a grałem zawsze online .

Moim zdaniem world tendency i character tendency to były świetne patenty nadające głębi tej grze .

Było to o tyle ważne że w DS miał dosyć mały świat gry ale dzieki WT i CT przechodziło sie te levele po kilkanaście razy na róznych "tendencjach" w poszukiwaniu sekretów itd .

Jeśli świat gry bedzie w dark souls wystarczająco duży to dla mnie nie ma problemu .

Czekam na jakieś gameplaye bo trailer był niesamowicie klimatyczny .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gamersyde.com/news_dark_souls_screens_and_date-11050_en.html

http://gamenyusu.com/component/content/article/8-all-news/473-dark-souls-screenshots.html

Niektóre skriny hipnotyzują klimatem. Ja też się ciesze, że nie będzie tendency, zastanawiam się tylko czy to

Porzucono koncepcję pięciu światów połączonych centralną lokacją. Zamiast tego dostaniemy jednolitą przestrzeń gry

oznacza konstrukcje świata na wzór np. serii TES czy może lokacje będą oddzielone loadingami i będą przedłużeniem jedne drugich tworząc spójną całość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hmm nówka kosztuje 199zł ,a kolekcjonerka 199zł oj ci dylemat :/ Tak na serio, bardzo cieszę się z podniesionego poziomu trudności, lecz ubolewam nad brakiem tendency, ponieważ zawsze zwiększający się poziom trudności na pure black dawał troszkę frajdy. Mam nadzieję, że wyjdą z założenia by nie oddzielać od siebie graczy z różnych rejonów świata. Pozdr.

Edytowane przez harry-ex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zobaczymy co zaprezentują na E3. Dark Souls to obecnie najbardziej wyczekiwany przeze mnie tytuł. Mogliby podać trochę więcej info na temat multi. Jedynka miała niepowtarzalne hardkorowe online, ale nie obraziłbym się na możliwość tworzenia prywatnych gier i wprowadzenie czatu głosowego, bo chętnie pograłbym w grupie z innymi weteranami DS'a z tego forum. Niestety amerykańska i europejska społeczność graczy pozostawiała wiele do życzenia i nie raz w czasie gry gdy kłaniałem się przed duelem (co było regularnością na serwerach japońskich [afaik]) dostawałem w czerep.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hmm nówka kosztuje 199zł ,a kolekcjonerka 199zł oj ci dylemat :/ Tak na serio, bardzo cieszę się z podniesionego poziomu trudności, lecz ubolewam nad brakiem tendency, ponieważ zawsze zwiększający się poziom trudności na pure black dawał troszkę frajdy. Mam nadzieję, że wyjdą z założenia by nie oddzielać od siebie graczy z różnych rejonów świata. Pozdr.

Eeee, nie pierdziel, dla mnie brak tendency to +, nigdy nie lubialem sie w to babrac, pamietasz jakie katorgi z tym byly kiedy sie do platyny przymierzalismy ?

Mimo wszystko, chcialbym wlasnie aby byla mozliwosc chatu glosowego, bo nie chce mi sie podpinac klawiatury i pisac jak za "starych dobrych czasow" ;)

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Eeee, nie pierdziel, dla mnie brak tendency to +, nigdy nie lubialem sie w to babrac, pamietasz jakie katorgi z tym byly kiedy sie do platyny przymierzalismy ?

Mimo wszystko, chcialbym wlasnie aby byla mozliwosc chatu glosowego, bo nie chce mi sie podpinac klawiatury i pisac jak za "starych dobrych czasow" ;)

No niech ci będzie :rolleyes:

Racja chat voice byłby wielkim zbawieniem, ponieważ te nasze wypisywanie literek na text chacie był no cóż troszkę żenujące. :/ LoL

Do dziś pamiętam jakie ku..y szły gdy pure bladestone wpadł, ah te czasy :D

Liczę także na zwiększenie party do 4 graczy, brak ograniczeń lv-owych oraz split-screena( tak wiem marzenia).

Ale znowu zabraknie mi życia by ograć się z każdym znajomym hunterem demonów :D

Pozdr. Hrabio !!! :D

Edytowane przez harry-ex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę zaczynam się bać tej gry. W kontekście mojego życia małżeńskiego. Boję się... Separacja... Mieszkanie w garażu... trudno, będzie trzeba się poświęcić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP: Nie ma czego się bać. 1-2 dni po premierze prawdopodobnie pojawi się tu swoisty poradnik dotyczący owej gry. :D PS: Skoro piszą, że 30-40h gameplay-u tu trza liczyć mniej więcej 20h. Demon Soul's też miał być na 30h, a po wbiciu się na servy z chłopakami padała po 10-5h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze podejście robiłem koło 50h w DS, ale badałem wszystko ginąłem od cholery. NG+ też się trochę męczyłem a dalej to praktycznie spokojnie można całą grę rozbić w 1 dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×