Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Ulepszyłem swój Drake Sword do +5.Dalej już się nie da czy można jeszcze w niego coś zapakować,np żeby zadawał obrażenia fire lub lighting.Widziałem jak goście latają z podobnym mieczem tylko że cały się palił?I jak to jest z tym uprg broni,kiedy wiem że na przykład broń jest wymaksowana na maxa?Myślałem że Drake wymaksowałem ale nie wpadło trophy za uprg broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za upg Ci nie wpadnie ale mieczyk przyda się do innego trofeum tak jak inne ogonki zresztą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za upg Ci nie wpadnie ale mieczyk przyda się do innego trofeum tak jak inne ogonki zresztą :)

do którego?A da się jeszcze z tego miecza coś zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy kiepsko te staty są rozłożone? Właśnie nim rozpocząłem drugą grę i jest całkiem fajnie. Dużo punktów w DEX na starcie, dodaje sie jeden albo dwa i można używać najlepszego łuku w grze. I katany....

Generalnie mam nim level 61, staty (z pamięci ) mniej więcej tak

STR 16

DEX 16

VIT 34

END 34

INT 15

reszta bez zmian. Latam w średniej zbroi z założonym Dark wood ringiem, więc raczej nastawiony na uniki jestem. Strzała przeżyję, ale na NG+ to już raczej nie :)

Przy okazji się pochwalę: po 3 godzinach wypadł mi w końcu titanite SLAB z darkwraithsów. Radość była nieziemska. Teraz potrzebuję jeszcze jakieś 7 slabów i jestem ustawiony :P

Wszystko zależy jakiego builda ma się w głowie. Jeśli ktoś chce iść w END/DEX/VIT zdecydowanie Wanderer przebija Thiefa. Moim zdaniem Thief najbardziej pasuje pod END/INT/DEX, ale tym się w cholerę trudno gra na początku. Generalnie w DS z każdej początkowej klasy da się zrobić cokolwiek najwyżej kosztem 2-6 SL. Swoją drogą ciekawy build Endar, bez maksowania DEX'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do którego?A da się jeszcze z tego miecza coś zrobić?

Do Knight's Honor jest potrzebny powodzenia życzę:)

A mieczyk pójdzie na max +5 nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mozna zdobyc taka "kolczasta" zbroje z trailera Bartholomew??? Wlasnie ogladam dodatki na DVD z limitki i tam kilka razy ja widac. Zdobyl ja juz ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mozna zdobyc taka "kolczasta" zbroje z trailera Bartholomew??? Wlasnie ogladam dodatki na DVD z limitki i tam kilka razy ja widac. Zdobyl ja juz ktos?

Daj jakiegoś linka jak ten strój wygląda to ci powiem.

Już chyba wiem o co ci chodzi.The Dukes Archives/Crystal Cave.To w tej lokacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj jakiegoś linka jak ten strój wygląda to ci powiem.

Już chyba wiem o co ci chodzi.The Dukes Archives/Crystal Cave.To w tej lokacji

A gdzie dokladnie? I jak ten set sie nazywa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz spojże do poradnika bo kupiłem ostatnio prosto z uk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mozna zdobyc taka "kolczasta" zbroje z trailera Bartholomew??? Wlasnie ogladam dodatki na DVD z limitki i tam kilka razy ja widac. Zdobyl ja juz ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mapie jest pokazany że leży blisko wejścia do Crystal cave.Na takiej dosyć dużej przestrzeni to znaczy się lokacji i nazywa się Crystalline Armor Set.Chyba o to ci chodziło?Oczywiście The dukes archives,jeszcze tam nie byłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jest jedna zbroja z kolcami.Nazywa się Set Of Thorns.Napisane jest że znajduje sie w Blighttown/Quelaag's Domain ale jest obok tej nazwy gwiazdka i pisze 'Adds an Attack value of 20 when rolling into an enemy'Patrzyłem na mapę i nie ma zaznaczonego jej położenia więc nie wiem gdzie dokładnie leży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mapie jest pokazany że leży blisko wejścia do Crystal cave.Na takiej dosyć dużej przestrzeni to znaczy się lokacji i nazywa się Crystalline Armor Set.Chyba o to ci chodziło?Oczywiście The dukes archives,jeszcze tam nie byłem.

Chyba nie. Chodzilo mi o ta zbroje z filmiku powyzej;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włanie o tej zbroi teraz pisałem.Lokacja tak jak wyżej napisałem

Dziwne że nie ma na mapie położenia dokładnego tej zbroi.A z tego co przejżałem to nikt jej nie dropi.Więc to dziwne trochę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włanie o tej zbroi teraz pisałem.Lokacja tak jak wyżej napisałem

A to sorry;) myslalem, ze o innej piszesz:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.Nazywa się Set Of Thorns. znajduje sie w Blighttown/Quelaag's Domain,ale dokładnego położenia nie ma na mapie,nie wiem dlaczego.A z tego co wiem to nikt jej nie dropi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiem. Po trzykrotnym zabiciu Kirka idźcie do pomieszczenia w którym można zawrzeć pakt Chaos Servant. Od wejścia cały czas na wprost aż traficie na ścianę a przy ścianie jest trupek z właśnie ta zbroją - zadaje niewielkie obrażenia jak zaatakuje się przeciwnika "rolując" się na niego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiem. Po trzykrotnym zabiciu Kirka idźcie do pomieszczenia w którym można zawrzeć pakt Chaos Servant. Od wejścia cały czas na wprost aż traficie na ścianę a przy ścianie jest trupek z właśnie ta zbroją - zadaje niewielkie obrażenia jak zaatakuje się przeciwnika "rolując" się na niego :P

A co trzeba zrobic, zeby sie pojawial?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co trzeba zrobic, zeby sie pojawial?

Kirk pojawia się w 3 miejscach : w kanałach, w Demon's Ruins i Lost Izalith. Żeby się pojawił musisz grać jako człowiek oraz głowny boss danej planszy (np Gaping Dragon w kanałach) nie może być zabity. Jeśli uda Ci się go 3 razy zabić, to zbroja będzie leżeć przy Daughter of Chaos, na końcu korytarza.

do którego?A da się jeszcze z tego miecza coś zrobić?

Z Drake Sword +5 już nic nie zrobisz. Ale ta broń jest potrzebna bodajże do trofeum za zdobycie wszystkich rzadkich broni.

Edytowane przez Kontal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kirk pojawia się w 3 miejscach : w kanałach, w Demon's Ruins i Lost Izalith. Żeby się pojawił musisz grać jako człowiek oraz głowny boss danej planszy (np Gaping Dragon w kanałach) nie może być zabity. Jeśli uda Ci się go 3 razy zabić, to zbroja będzie leżeć przy Daughter of Chaos, na końcu korytarza.

Z Drake Sword +5 już nic nie zrobisz. Ale ta broń jest potrzebna bodajże do trofeum za zdobycie wszystkich rzadkich broni.

no to dupa bo w kanałach grałem jako zoombie i gapina killim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd wziąść klucz do wieży w Garden tam gdzie była hydra?

Gdzie mogę znależć klucz w lokacji Uderburg do drzwi w wieży gdzie kościotrup zrzucał płonącą kule,przed bossem?Jest tam ponoć jakiś czarny rycerz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd wziąść klucz do wieży w Garden tam gdzie była hydra?

Gdzie mogę znależć klucz w lokacji Uderburg do drzwi w wieży gdzie kościotrup zrzucał płonącą kule,przed bossem?Jest tam ponoć jakiś czarny rycerz.

Musisz pokonać Moonlight Butterfly w Darkroot Garden, po pokonaniu go masz wieże obok, tam będzie ten klucz (Watchtower Basement Key)

Co do drugiej części, potrzebujesz tego samego klucza, otwiera on

skrót pomiędzy Undead Burg a Darkroot Basin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Drake Sword +5 już nic nie zrobisz. Ale ta broń jest potrzebna bodajże do trofeum za zdobycie wszystkich rzadkich broni.

Też już zrobiłem Drake +5.

Jaką broń polecacie dla Pyromancera (miecz, topór) bo nie wiem w co pakować kamyki. Mam jeszcze wszystkie dusze z bossów nie wykorzystane.

Pomoże ktoś z dwoma bossami w Andor Lando? Wczoraj widziałem 3 białe znaki, grałem jako człowiek i nikogo nie udało mi się przywołać. (level 47)

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi pasowala katana z dodatkiem blyskawic +5. Od ognia nie ma sensu bo grasz pyro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×