Skocz do zawartości
Patricko

Paddock

Rekomendowane odpowiedzi

@ Cwir

Współczuje stary...miałem taką sytuację z Falloutem..wiem co czujesz. Teraz

wystarczy x dokupic :)

Ja mam gorzej bo zamowilem w Ultimie...i czekam az oni sie doczekaja (jak wielu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej siąść i założyć ręce, nie ma się co spinać...czy zamówisz u X czy Y i tak dostaniesz grę na 99% w poniedziałek/wtorek.

Co by się nie działo to dostarczenie gry na weekend jest teraz prawie, że niemożliwe już (mam na myśli sklepiki internetowe).

No nic, przynajmniej sobie w Residenta pogram na spokojnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

News z V10 !

Przede wszystkim Codemasters zrezygnowało z prac nad wersją demonstracyjna oraz dodatkami DLC do F1 2010. Cały zespół zajmujący się grą obecnie przygotowuje się do prac nad kolejną odsłoną cyklu, w ciągu najbliższych dni rozpocznie się proces produkcji gry. W F1 2011 zostanie ulepszony tryb multiplayera oraz kampanii, które zdaniem twórców nie są jeszcze takie jakby tego chcieli. W grze ma zostać zawartych kilka nowych pomysłów, które nie znalazły miejsca w tegorocznej edycji. F1 2011 ma być jeszcze lepszym i bardziej dojrzałym produktem, który idealnie odwzoruje realia Formuły 1. Równocześnie Codemasters zapowiedziało, że F1 2010 otrzyma drobne aktualizacje poprawiające ewentualne błędy wykryte przez graczy, ale to wszystko, czego mogą oczekiwać posiadacze F1 2010 - poprawią wtopy i wszyscy bedą zadowoleni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wszystko, czego mogą oczekiwać posiadacze F1 2010 - poprawią wtopy i wszyscy bedą zadowoleni :)

więcej mi nie potrzeba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że to jest stare info jak coś...nie wiem kiedy V10 to zamieściło, ale CM mówiło o tym jeszcze na długo przed GamesCom'em, także to jest takie czcze gadanie...

Dopiero teraz zobaczymy co powiedzą naprawdę jak zobaczą ilość wykrytych błędów w grze. Wtedy pewnie myśleli, że ich produkt jest bezbłędny...oj to się chłopy przemyślały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sie beda musieli wziasc do roboty ... ale tak szczerze mowiac to taka firma jak "mistrzowie" to napewno sobie zdawali sprawe ze pare niedociagniec wyjdzie w praniu i jakas ekipa jest odelegowana do poprawek :) jak w wiekszosci innych gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle że chłopaki z CM sie postarają i poprawią co trzeba, jak bedą chcieli dobrze "sprzedać" F1 2011 to powinni zadbać o swój dopiero co wypuszczony hit, a mysle że o takim tu możemy mówić nie oszukujmy sie nic sensownego nie wyszło na PS3 od początku jej premiery, jedynie ulepszona wersja z PS2 na której sam sie zagrywałem co prawda :) więc ogólnie uważam że F1 2010 jest gra udaną która nie wystrzegła się błędów ale wiecie jaka presja ciążyła na nich i to że robil gre od podstaw też nie jest bez znaczenia chodzi mi głównie o tematyke F1 wiadomo że chłopaki zrobili już pare ścigałek itd... reasumując gra mojej skromnej osobie sie podoba ma klimat mysle że sporo osób którzy juz grają podzieli moje zdanie że gra ta jest niezłą ścigałką a reszta jak juz otrzyma swoje nosniki również nie będzie zawiedziona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. nikt nie mówi, że gra jest zła, sam uważam ją za wspaniałą grę o tematyce F1. Osobiście uważam, że jest to najlepsza F1 jaka została wypuszczona na wszystkie platformy.

Jak jeszcze poprawią te błędy to będzie już zupełnie ekstra.

PS.

Napisałem maila do babki z ultimy. Nudziło mi się to skrobłem jej tam parę zdań, że inni już mają, a oni nie, itd.

No i spytałem kiedy mają ostatnią dostawę i czy jest jeszcze szansa jakaś na dzisiaj. W sumie to dopiero ledwo 15, także czekamy.

Jak odpisze to dam znać od razu.

EDIT:

ULTIMA!

Witam,

wszystkie formuły zostały spakowane i kurier dziś zabiera paczki. Dostawa

zza granicy wjechała na magazyn dziś rano. Niestety nie udało się tego w

żaden sposób przyspieszyć.

Pozdrawiam,

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cwir, współczuję. Nie wiem, co bym zrobił. Taka drobna pomyłeczka...

Info dla Łodzi i okolic. Sklep Game Over ma jeszcze na stanie F1, oczywiście anglik. 172 PLN.

Nie wiem jak ja dzisiaj w robocie wysiedzę... A po, to chyba do rana będę siedział w kokpicie. A tak przy okazji widok z kokpitu nie jest taki tragiczny.

Wspaniały weekend mnie czeka. Ciekawie się GP Singapuru zapowiada, a co lepsze, będę miał co robić czekając na Q i wyścig :D

Pozdrawiam

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez uwazam ze gra bedzie ( czekam na kopie) swietna mimo jakis błędów ktore jak nie za kikanascie godzin to kilkanascie dni zostana zapewne usuniete ( jedni mowiea ze sa drudzy ze nie ... moze ci co maja pirata to jest jakas nie finalna ? i wielkie bugi sa.. ) , naczytalem sie na roznych forach wielu opini.... i sodze ze bedziemy sie dlugo scigac w jessienne i zimowe wieczory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

''Kurier dziś zabiera paczki'' czyli mniej więcej kiedy mamy się go spodziewać? :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cwir, współczuję. Nie wiem, co bym zrobił. Taka drobna pomyłeczka...

Najpierw sie tak wqrwilem ze myslalem ze ich tam przez telefon rozedre. Ale w miedzyczasie odebralem w sklepie Cywilizacje V, co mi na tyle poprawilo humor ze zadzwonilem do tego sklepu od F1 i normalnie zalatwilem sprawe. Przysla mi koperte zwrotna i juz wyslali wersje na PS3 ktora dojdzie w poniedzialek. Co i tak mi nie przeszkadza specjalnie bo moj Wheel Stand Pro przyjdzie do mnie dopiero za tydzien, F1 jest w telewizji w ten weekend a jak odpale Cywilizacje to mnie nie ma na jakies 20 godzin :)

Tak ze luz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to tak:

Ultima:

Powiedzieli mi, że grę dostali już rano i paczki zostały wysłane kurierem. Status na stronie powinien się zmienić po 17:30, także czekamy jeszcze na to.

DPD (kurier):

Zadzwoniłem do nich spytać się czy jest po prostu możliwość odbioru jutro przesyłki, żeby nie czekać na poniedziałek.

Babka powiedziała mi, że nie powinno być problemów jeśli paczka dojdzie, z tym że trzeba mieć ten numer wysyłki, a nie wiem czy ultima go nam daje...

W każdym razie jeszcze skontaktuje się z ultimą w tej sprawie numeru wysyłki, bo raczej to nie jest ten numer zamówienia co mamy na stronie.

W każdym razie dostali te gry i wysłali je, więc nie jest źle...najpóźniej w poniedziałek zagramy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

''Kurier dziś zabiera paczki'' czyli mniej więcej kiedy mamy się go spodziewać? :sweat:

w poniedzialek....

Dobra to tak:

Ultima:

Powiedzieli mi, że grę dostali już rano i paczki zostały wysłane kurierem. Status na stronie powinien się zmienić po 17:30, także czekamy jeszcze na to.

DPD (kurier):

Zadzwoniłem do nich spytać się czy jest po prostu możliwość odbioru jutro przesyłki, żeby nie czekać na poniedziałek.

Babka powiedziała mi, że nie powinno być problemów jeśli paczka dojdzie, z tym że trzeba mieć ten numer wysyłki, a nie wiem czy ultima go nam daje...

W każdym razie jeszcze skontaktuje się z ultimą w tej sprawie numeru wysyłki, bo raczej to nie jest ten numer zamówienia co mamy na stronie.

W każdym razie dostali te gry i wysłali je, więc nie jest źle...najpóźniej w poniedziałek zagramy.

jak ostanio zamawialem jakas gre to przy statusie zamówienia byl zawsze podany numer przesylki ale to tak chyba od niedawna robia , wiec jak Ci zmienia status zamowienia to odrazu bedziesz mial numer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Babka powiedziała mi, że nie powinno być problemów jeśli paczka dojdzie, z tym że trzeba mieć ten numer wysyłki, a nie wiem czy ultima go nam daje...

W każdym razie jeszcze skontaktuje się z ultimą w tej sprawie numeru wysyłki, bo raczej to nie jest ten numer zamówienia co mamy na stronie.

W każdym razie dostali te gry i wysłali je, więc nie jest źle...najpóźniej w poniedziałek zagramy.

Numer przesyłki masz w zakładce moje zamówienia na stronie Ultimy. Można ją śledzić przez internet, wtedy wiesz czy już dojechała do sortowni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze. W każdym razie najważniejsze, że gra została wysłana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera na poziomie Legends trudno jest zrobić założenia zespołu na wyścig :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się nastawiałem, że w weekend już ogram F1 a tu lipa :(

Szczególnie, że od dwóch miesięcy w nic nie grałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocz, dowiedz się o jakimś pobliskim punkcie DPD. Ja tak robię, i będę jutro dzwonił i się dowiadywał czy dostali paczkę.

Jak tak to od razu jadę po nią, a jak nie to mówi się trudno, czekamy do poniedziałku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w WWA jest dosepne już w jakiś sklepach ? gram.pl ? MM ? Saturn ? itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ultima wysłała gry, jest już wszystko potwierdzone na profilu.

Także teraz tylko śledzić paczkę i czekać na grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Osobiście dzisiaj o 12 zrezygnowałem z Ultimy i samą grę kupiłem w Poznaniu na ryneczku na Orła Białego.

Zaoszczędziłem 20 zł i jeszcze dzisiaj zrobię kilka okrążeń :biggrin:

info http://allegro.pl/formula-1-f1-2010-pl-sklep-poznan-nowa-i1238241735.html

Polecam, koleś kumaty i można pogadać, widać że się orientuje.

Pozdrawiam.

ps. w sobotę chyba też ma otwarte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ultima wysłała gry, jest już wszystko potwierdzone na profilu.

Także teraz tylko śledzić paczkę i czekać na grę.

No i pięknie jutro koło 7 powinna być w sortowni w Gdańsku wtedy biorę numer paczki i pędzę odebrać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×