Skocz do zawartości
Patricko

Paddock

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra Panowie :) faktycznie w Dreams coś tam jest ta gra, ale mało sztuk zostało bo jakaś Pani przed mną kupiła po 5 z X360 i PS

Sprzedawca narzekał, ze polska wersja jest słaba :D

hmm...ciekawe skąd sprzedawca miał pełną polską wersję gry? Wiadomo, każdy chwali to co ma, a że mają tylko wersję ang po 199zł to to trzeba troszkę przyciąć i zarobić :wink:

P.S. Martwi mnie trochę to jeżdżenie na slickach w deszczu :confused:

Edytowane przez Verbatimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Pan, jej nie miał ale to zachęta do kupienia wersji ang. :D

Kto grał: zagrałem na padzie ale padaka zemnie, wracam do kierownicy,

na easy zrobiłem spina na pierwszym zakręcie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie :) faktycznie w Dreams coś tam jest ta gra, ale mało sztuk zostało bo jakaś Pani przed mną kupiła po 5 z X360 i PS

Sprzedawca narzekał, ze polska wersja jest słaba :D

ja sobie zarezerwowalem jedna sztuke (angielska) i dzis po robocie jade i odbieram :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może i ja podzielę się pierwszymi  wrażeniami z gry co prawda testowałem ją na xbox-ie bo mój egzemplarz na ps3 jeszcze do mnie nie dotarł.

I tak:

Przejechałem koło 20 okrążeń toru w Bahrianie na padzie przy wyłączonych wszystkich pomocach oprócz skrzyni biegów (automat), tryb gry time trial:

Może zacznę od tego co mnie rozczarowało :  praca hamulców na 20 okrążeń tylko kilka razy zdarzyło mi się zablokować koła chociaż starałem się maksymalnie opóźniać hamowanie, co dziwne przy maksymalnym wciśnięciu hamulca koła blokowały się w ostatniej fazie hamowania przy minimalnej już prędkości :( , mimo wyłączonych pomocy i użycia pada z 3-4 razy na dwadzieścia okrążeń udało mi się zaliczyć spina choć też próbowałem w zakrętach otwierać przepustnicę na maksa, ponadto dochodzi kwestia pracy skrzyni biegów na niskich przełożeniach komputer wrzuca biegi (automat) jak moja żona gdy uczyłem ją jeździć - i do tego straszny dźwięk jaki wydobywa się z głośników :( brrr...., plusy to na pewno grafika, plus efekty pogodowe, no i oczywiście zbieranie brudu na opony w przypadku wyjazdu poza tor (sprawdziłem działa),...

W time trialu ciezko jest zablokowac kola i zaliczyc spina, bo masz najlepiej nagumowany tor jak tylko mozna. Wczoraj jak Bahrajn jezdzilem to nawet przy ostrym przegieciu z predkoscia w zakrecie, zawsze dawalo rade wyciagnac z jazdy bokiem.

Przy automatycznej zmianie biegow rzeczywiscie bardzo dlugo trzyma na obrotach zanim zmieni bieg.

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z shopTo.net ale widze ze i dzis bede rozczarowany... Listonosz nic nie mial. Moze van z poczta bedzie jezdzil.... A maila dostalem ze wyslali we wtorek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info dla Łodzi: Sklep Game Over dopiero dzisiaj po 14-tej będzie miał pojęcie kiedy i ile sztuk będą mieli...

Pozdr.

Wielkie dzięki NERVUS za info. Miałem dziś właśnie do nich podjechać.

Dziwne jest to, że zniknęła angielska wersja z oferty u nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych co grali. Oglądając filmiki zauważyłem że jak 'kierowca' urwie przednie skrzydło lub obojętnie jakie aerodynamiczną część to na osiągi to nie wypływa. Niech wypowie się w tej kwestii ktoś kto grał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie ktoś dzwonił do Ultimy i się orientował? Ale jak coś to do tej babki Agnieszki, bo ten gość to mamlas jakiś i nie ma sensu z nim gadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do osób które zamawiały grę w sklepie allgame. Czy macie może świeże informacje odnośnie dzisiejszej wysyłki wersji angielskich gry? Czy już zostały wysłane bo ja nie mogę się do nich dodzwonić dzisiaj, a na gg i maile nie odpowiadają i nie dostałem jeszcze żadnego potwierdzenia z ich strony...

Edytowane przez idziko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do osób które zamawiały grę w sklepie allgame. Czy macie może świeże informacje odnośnie dzisiejszej wysyłki wersji angielskich gry? Czy już zostały wysłane bo ja nie mogę się do nich dodzwonić dzisiaj, a na gg i maile nie odpowiadają i nie dostałem jeszcze żadnego potwierdzenia z ich strony...

Wczoraj jak do mnie kibitka dzwonila to powiedziala, ze dzis z rana beda wysylac. Popołudniu bede probowal sie do nich dodzwonic i podpytac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej !

Idziko ja jestem z Katowic i właśnie mam ten sam problem zero kontaktu rano chwilke ktoś był na gg i cisza może przygotowywują wysyłke sam nie wiem zobaczymy ostatecznie jak nie będzie kontaktu to o 15 kończe prace a że mam do nich niedaleko to obadam sprawe bo i tak miałe odbiór osobisty więć zobaczymy co z tego wyniknie !

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie ktoś dzwonił do Ultimy i się orientował? Ale jak coś to do tej babki Agnieszki, bo ten gość to mamlas jakiś i nie ma sensu z nim gadać.

Patricko dzwoniłem przed chwilą do Ultimy i wciąż czekają na dostawę angielskiej wersji, tzn jeszcze na sklepie nie mają, dowiedziałem się że także że jeśli do godziny 17:30 w statusie zamówienia nadal nie będzie informacji że wysłali to znaczy że prawdopodobnie wyślą w piątek. Ale babka mówiła że spodziewają się dostawy dzisiaj i dzisiaj także planują wysłać. Oby zdążyli przed weekendem :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultima z tego co widzę to dzisiaj nie wyślę tej gry, bo chyba jej nie dostała.

Wczoraj o tej porze był już cyrk ze zmianą statusu i wydaje mi się, że dostają towar z rana i myśleli, że F1 przyszło to od razu zmieniali, a potem się okazało, że nie ma.

Dzisiaj jest cisza i chyba nic nie wskazuje na to, żeby miało być inaczej.

Dzwonić też mi się tam nie chce bo co mi powiedzą...że spodziewają się gry dzisiaj albo jutro...

No cóż...będzie weekend na spokojnie z Singapurem.

EDIT:

No dzięki mac, że zadzwoniłeś. Zobaczymy co będzie.

Ale grę nawet jak wyślą z Warszawy po południu to nie wiem czy nawet kurier się wyrobi na jutro do mnie, a mieszkam w samym południu Polski.

No nic...czekamy na rozwój sytuacji.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Olsztyna tak daleko nie mają z Warszawy więc nawet jak wyślą jutro to mam nadzieje ze i jutro do mnie dotrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Simon999 i DED MIKE

jak będziecie mieli jakieś informacje odnośnie allgame to piszcie na forum. Ja jak tylko się czegoś dowiem to też dam znać. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale grę nawet jak wyślą z Warszawy po południu to nie wiem czy nawet kurier się wyrobi na jutro do mnie, a mieszkam w samym południu Polski.

Ja mieszkam na samej północy i zawsze się wyrabiają. :)

Przeważnie jest tak, że wieczorem do kuriera kurier nocą wiezie paczki i rano rozwożą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, na razie jest bez zmian. Zobaczymy koło południa czy coś się ruszyło czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam gdzies... do jutra jakos musze przetrwac.. ide do pracy na 15 godzin. papa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po 2-godzinnej sesji z grą - wrażenia pozytywne - chociaż po całej tej karuzeli związanej z ciśnieniem przed wydaniem gry moje oczekiwania były chyba zbyt wygórowane.

Gram na max ustawieniach Time Trial bez wspomagaczy na G25 i rzeczywiście w time trial przejechać okrążenie to łatwizna ale zrobić czyste okrążenie zgodne z linią jazdy aby wykręcić dobry czas to już inna bajka - trzeba się napocić.

Liczę głównie na porządną rozgrywkę online, po dość krótkim obcowaniu z grą odnoszę wrażenie że miłośnicy symulacji nie mają czego tutaj szukać. Gra to taki dobry arcade z tym czymś (brak mi słów) po przejechaniu okrążenia i wykręceniu dobrego czasu człowiek chce więcej - jeszcze raz i jeszcze raz - także pozytyw.

P.S.

A co do zawirowań z premierą gry to jeszcze wczoraj latały ku... z moich ust a dziś rano taka niespodzianka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych co grali. Oglądając filmiki zauważyłem że jak 'kierowca' urwie przednie skrzydło lub obojętnie jakie aerodynamiczną część to na osiągi to nie wypływa. Niech wypowie się w tej kwestii ktoś kto grał.

Wiesz to nawet w realu nie ma wplywy na osiagi jak sie urwie przednie skrzydlo, tyle ze bolid jest niesterowny w zakretach. Trzeba duzo wolniej zakrety brac zeby sie zmiescic. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to nawet w realu nie ma wplywy na osiagi jak sie urwie przednie skrzydlo, tyle ze bolid jest niesterowny w zakretach. Trzeba duzo wolniej zakrety brac zeby sie zmiescic.

Jesli ktos zainteresowany wersja PL to tu macie probke od 1:45 inżynier mówi po Polsku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, pozyczylem sobie gre :] na klawiaturze kompletnie nie ma gry:P wieczorem podlacze g25 i zobacze jak lata, choc nie ukrywam ze wole na ps3 i nie siedziec przed 22 a przed 32 calami :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos zainteresowany wersja PL to tu macie probke od 1:45 inżynier mówi po Polsku

dramat, dobrze, że zamówiłem angielską wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to nawet w realu nie ma wplywy na osiagi jak sie urwie przednie skrzydlo, tyle ze bolid jest niesterowny w zakretach. Trzeba duzo wolniej zakrety brac zeby sie zmiescic.

kowi powiedz mi jak jest ze startem w wyścigu ,jak sie startuje ,czy można go zepsuć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×