Skocz do zawartości
Patricko

Paddock

Rekomendowane odpowiedzi

No to sie zdiwisz ,bo mam wrażenie że te mapy z karkandu w 99% przypominają te z bf 1943 :verymad: a to co sie tam wyprawiało wczoraj to brak słów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sie zdiwisz ,bo mam wrażenie że te mapy z karkandu w 99% przypominają te z bf 1943 :verymad: a to co sie tam wyprawiało wczoraj to brak słów

No te 4 mapy są z bf2 przeniesione żywcem, ale mam nadzieję, że to taki jednorazowy wybryk i że zaczną używać wyobraźni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No te 4 mapy są z bf2 przeniesione żywcem, ale mam nadzieję, że to taki jednorazowy wybryk i że zaczną używać wyobraźni :)

jak cos to mi sie juz zmierzil bf3 z DLC na konsoli, jak by ktos chcial to na priva... ;)

nie wiem czemu ale jednak na PC lepiej mi sie gra, mimo iz bad company2 na ps3 calkiem przyzwoicie mnie przyciagla, moze dlatego ze nie gralem w nia na starym poczciwym piecu i nie mam porownania:)

Edytowane przez Fuczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro chętny pograć w BT 3.

Jak ktoś chętny pograć w BT3 to jestem chętny o każdej porze

BattleToads 3 ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że gdzieś od 8:00 rano, mogę pograć

O 8 to ja się na drugi bok przewracam :P

Co do ustawek, to masz osobny temat Klaczuś do tego.

I pisze się BF...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ktoś z was miał kiedyś doczynienia z grą na PS3 WRC 2? Jak to wygląda porównując z DIRT3, chodzi mi głównie o model jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateo, a poczytaj może w dziale INNE opinie ludzi o tej grze :)

Tam masz wsio napisane, więc nie ma sensu tutaj przepisywać.

Ja mam WRC, a WRC2 z tego co widzę nie różni się NICZYM poza innym menu i trochę bardziej dopracowanym otoczeniem tras.

Model jazdy jest co najmniej dziwny. Niektórymi autami jeździ się jak czołgami.

Ale na pewno więcej tutaj rajdów niż w D3, zapewniam :P

Osobiście jeśli miałbym wybierać między D3, a WRC to chyba wziąłbym D3. Jednak daje troszkę więcej funu, a i z opanowaniem samochodów nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój brat mówił że WRC 2 jest bardzo fajne i przyjemnie się jeździ, sam osobiście nie grałem. Patricko fizyki jazdy nie widać, trzeba pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki...

Wgrałem sobie wczoraj GTA III na telefon (Android) :D

Śmiga aż miło! Dobre stare lata teraz na telefonie.

Masakra, a kiedyś trzeba było kompa pod GTA III, żeby to szło.

Sterowanie i cała reszta działa bardzo przyzwoicie, wiadomo że to nie pad ani myszka z klawą, ale jest dobrze, myślałem, że będzie dużo gorzej.

Oczywiście z gry nie jest wycięte nic! Stare dobre GTA w pełnej okazałości. Z tego co jedynie zauważyłem to brak świateł hamowania, cofania i przednich.

Ale kto by się takimi pierdołami przejmował.

Jak ktoś ma mocniejszy telefon to polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj GTA III, wyszło akurat jak miałem kompa zmieniać i na starym jeszcze miałem Maks jakieś 10 FPS. Po zmianie kompa wielkie oczy i ooooooo jaka grafika. Ale i tak najlepiej wspominam Vice City, chciałbym jeszcze zobaczyć GTA w tych klimatach. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty gadasz :D Najlepsze było GTA 2 (to od góry).

Tyle ile godzin spędziłem na grze online w tę część, to ja pie... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda tych 17zł, ale z drugiej strony, nigdy nie przeszedłem gta3 :D Liberty city stories na psp, to nie to samo, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie GTA III to legenda. Co prawda Vice City również bardziej podobało mi się ze względu na klimat lat 80tych oraz tą świetną muzykę.

Co nie zmienia faktu, że teraz mamy GTA III w telefonach, co jest dla mnie masakrą, bo jeszcze kilka lat temu w węża jak się grało to był szczyt możliwości.

PS.

NewNick, odezwij się na PW w sprawie tego GTA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, muszę was o coś spytać. Dostałem w swoje łapy GT5. Jestem fanem F1 i niemalże dla tej jednej gry (f1 2011) kupiłem ps3 i kierownicę dfgt, ale ostatnio postanowiłem również spróbować GT5, słysząc, że to pod nią była projektowana moja kiera, oraz czytając wiele pochlebnych opinii na temat samej gry. Pograłem sobie kilka godzin i przyznam, że strasznie się na grze zawiodłem. Auta, w porównaniu do bolidów f1, nawet te najszybsze, się strasznie ślimaczą, model jazdy jest jakiś dziwny i niesatysfakcjonujący (jeżdżę bez asyst), auta AI trzymają sie drogi jakby jeździły na szynach kompletnie nie zważając na moje poczynania, o dynamice jazdy autami z niższej i średniej półki nawet nie wspomnę. Pamiętam, że jazda w gt2 jeszcze na psxie mi się bardzo podobała, ale to czego doświadczyłem tutaj, zwłaszcza w porównaniu do prędkości i dynamiki f1 2011 (gdzie model jazdy bardzo mi odpowiada) okazało się dużym rozczarowaniem. Sądzę, że bardzo szybko pozbędę się płytki z grą opychając ją na allegro czy gdzieś.

A wy jak oceniacie obie gierki stawiając je obok siebie?

Edytowane przez sharent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F1 fajniejsze ale gt5 na dłużej starczy. Ja gt5 pozbylem się w miesiąc (?) nie jak nie miałem co robić bo f1 już rzygalem to trochę zalowalem że sprzedałem bo bym conieco pojezdzil kilka wyścigów. Ale ogólnie wolę f1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F1 bije GT5 na łeb, na szyje nie tylko dynamiką i motoryką, ale i grafiką! Jak dla mnie bez porównania, 1-0 dla F1!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahaahaha, popłakałem się na tym pierwszym filmiku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha.. "kura" w Battlefield 3 i koń wygrywają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no widze że nasza "skromna" liga staje się coraz bardziej popularna :) oby tak dalej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×