Skocz do zawartości
andryush

Problemy Z Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dokładnie taki sam problem co kolega powyżej, ale na FF właśnie. Nie mogę robić akapitów, otwierać spoilerów, okno odpowiedzi zmieniło się na czarne i pojawiły się jakieś dziwne kody

</br> a także kody emotikonek zamiast ich obrazków. Kiedy próbuję korzystać z forum niezalogowany, próba przejścia poza stronę główną kończy się błędem SQL. Zaktualizowałem FF do wersji 8, usunąłem ciasteczka, wyłączyłem wszystkie dodatki. Dalej to samo. Na IE wszystko działa normalnie ale IE to śmieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wszelkie problemy, gdzie w jednej przeglądarce działa a w innej nie, ZAWSZE pomaga:

- wyczyszczenie cache w danej przeglądarce

- wywalenie ciasteczek z domeny ps3site.pl

- po wykonaniu powyższych kroków, restart przeglądarki

i dopiero ponowne wejście na forum. Używamy dość agresywnych metod cacheowania treści, coby wszystkim forum działało szybko i sprawnie i nie zamierzamy tego zmieniać.

błędy sql proszę zgłaszać do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A taki problem jak mogę rozwiązać?

"SQL Error .An error occured with the SQL server: This is not a problem with IP.Board but rather with your SQL server. Please contact your host and copy the message shown above"

Dodam, że błąd pojawią się tylko na FF przy próbie wejścia na forum... :confused:

Edytowane przez PlayMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A taki problem jak mogę rozwiązać?

"SQL Error .An error occured with the SQL server: This is not a problem with IP.Board but rather with your SQL server. Please contact your host and copy the message shown above"

Dodam, że błąd pojawią się tylko na FF przy próbie wejścia na forum... :confused:

Wyczyszczenie cache.

Jeszcze raz zaznaczę: jeżeli na jednej przeglądarce, problemu nie ma - a na innej jest, znaczy że wina cache przeglądarki = czyścimy cache + ciasteczka z domeny ps3site.pl

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczyszczenie cache.

Jeszcze raz zaznaczę: jeżeli na jednej przeglądarce, problemu nie ma - a na innej jest, znaczy że wina cache przeglądarki = czyścimy cache + ciasteczka z domeny ps3site.pl

Wyczyściłaem cache, ciasteczka + restart przeglądarki = i dalej to samo :confused: Pozostanie chyba tylko IE ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczyszczenie cache.

Jeszcze raz zaznaczę: jeżeli na jednej przeglądarce, problemu nie ma - a na innej jest, znaczy że wina cache przeglądarki = czyścimy cache + ciasteczka z domeny ps3site.pl

Dziękuję za pomoc. U mnie podziałało. Jeśli po jakimś czasie znowu to wystąpi to polecam zaznaczyć opcję "usuwaj dane przeglądarki (cache + cookie) wraz z jej zamknięciem" ///////////////////////Sorry ale znowu coś się rypło. Tym razem na obydwu przeglądarkach. napisałem jednego posta bez problemów, wyszedłem na chwile, wracam po krótkim czasie i znowu to samo. tym razem żadne czyszczenie nic nie pomaga. Mam już dosyć użerania się z tym. Bede po prostu pisał i mam w dupie czy to będzie ładnie wyglądało czy nie, bez akapitów i oddzielania linijek. W dodatku zaczął się pojawiać ten sam błąd SQL jak kolega wyżej wspomniał.

Edytowane przez SmoQ_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^This

Niestety chyba wyczyszczenie cache'a i takich tam nie zawsze pomaga. Przed chwilką zrobiłem czyściutką instalkę FF włącznie z ciastkami i innymi prywatnymi danymi, bo coś mi ogólnie zamulał. Dalej to samo. Nie mam pojęcia co się stało, żadnych aktualizacji po drodze, wtyczek czy dodatków, nie wiem dlaczego zupełnie nagle FF się obraził a IE nie. Na szczęście znalazłem dodatek do FF który jednym kliknięciem otwiera mi bieżącą stronę w IE, akurat na napisanie poprawnie sformatowanego posta.

Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, wydaje mi się, że wszystkie problemy z SQL zostały rozwiązane.

W przypadku gdyby problem nadal występował, proszę o kontakt.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakież było moje zdziwienie gdy dzisiaj wlazłem na swój ulubiony portal a tu mnie na forum przekierowało:D

Czyżby przygotowania do wprowadzenia konieczności rejestracji ?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakież było moje zdziwienie gdy dzisiaj wlazłem na swój ulubiony portal a tu mnie na forum przekierowało:D

Czyżby przygotowania do wprowadzenia konieczności rejestracji ?

Pozdrawiam.

Lub forum całkowicie odłączyło się od strony. Nawet i lepiej, bo takiego syfu jak na PS3Site.pl nie było nigdzie indziej. Zero kultury w komentarzach, zadufani w sobie redaktorzy itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Musiolik

zadufani w sobie redaktorzy itd...

Dzięki za miłe słowa.

Strona po prostu przechodzi prace konserwacyjne (jakoś zbiegło się z Sony). Żadnych zmian na razie nikt nie przewiduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak prowadzone są prace konserwacyjne to dodajcie w koncu wersje mobilna dla ps3site.pl. Przeglądanie strony w smartfonie to jakaś porażka. Kiedyś przez chwile było, działało ale jak Wam strona padła bo była jakaś awaria to opcja mobilna zniknęła... Szkoda

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak prowadzone są prace konserwacyjne to dodajcie w koncu wersje mobilna dla ps3site.pl. Przeglądanie strony w smartfonie to jakaś porażka. Kiedyś przez chwile było, działało ale jak Wam strona padła bo była jakaś awaria to opcja mobilna zniknęła... Szkoda

Pozdro

Kolego Wersja mobilna działa doskonale. (na androidach). Żeby Twoja uwaga miała jakikolwiek sens powinieneś podać chociaż informację dot. tego jakim mobilnym OSem się posługujesz.

zadufani w sobie redaktorzy itd...

Wszystkich jak rozumiem znasz osobiście ?:> Daj spokój nie wszyscy mają za zadanie "głaskać" swoich czytelników.

Fakt, że są pewne rzeczy które na przestrzeni miesięcy się na ps3site.pl zmieniły na gorsze ale jak sądzę na to nie mają wpływu redaktorzy tylko "ktoś" kto zarabia na portalu pieniądze. A ten ktoś niestety nie słucha tego co mówią mu ludzie. (moim zdaniem).

Wielka szkoda, że jeszcze nie pora na rejestracje... Jeśli zbyt dużo osób opuści portal to już nie będzie komu się rejestrować.

Edytowane przez Vallhalen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzięki za miłe słowa.

Strona po prostu przechodzi prace konserwacyjne (jakoś zbiegło się z Sony). Żadnych zmian na razie nikt nie przewiduje.

No przepraszam, ale ja odnoszę takie wrażenia po odpowiedziach redaktorów na niektóre uwagi. Tyle się do Was mówi co jest źle, ktoś się o coś pyta itd. a wy albo w ogóle nie odpowiadacie albo odpowiedź jest taka że szkoda gadać. Nie przyjmujecie do wiadomości że w Waszych tekstach może być błąd.

@up

Nie, nie znam osobiście ale takie odnoszę wrażenie.

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego, że w tekstach pojawiają się dość często śmieszne błędy to rzeczywiście fakt. Aż dziw, że Panowie mają odwagę dodać wpis bez wcześniejszego kilkukrotnego sprawdzenia go :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak prowadzone są prace konserwacyjne to dodajcie w koncu wersje mobilna dla ps3site.pl. Przeglądanie strony w smartfonie to jakaś porażka. Kiedyś przez chwile było, działało ale jak Wam strona padła bo była jakaś awaria to opcja mobilna zniknęła... Szkoda

Pozdro

Mówisz, masz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze dodaj multilogowanie i będzie pięknie. To jest jedyne forum które tego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jako, że często korzystam z internetu w telefonie komórkowym (android) to często wchodzę na forum ps3site. Z przeglądaniem nie ma raczej problemu, w sumie tylko to można wchodząc na ps3site forum :). Próbowałem odpalić forum przez tapatalk/forum runner żadna aplikacja nie znajduje PS3Site... Teraz pytanie do programistów, webmasterów, ekipy PS3site. Da radę zrobić jakąś prostą aplikacje na androida, czy tez zmodyfikowana strone na telefony komórkowe która pozwoli na odpowiadanie, logowanie się, przeglądanie profilu, edycje postów etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczesny ranek... Zerkam sobie co tam na forum nowego, aż tu nagle na gg jakaś dziewczyna pisze że ma problem z forum. Jaki ? Zerknijcie na screen.

pomocforum.png

Tak więc Panie Adminie, nie nawal bo będzie na mnie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@arab

dlaczego robicie testy na zywym organizmie ? nie lepiej jakis serwer produkcyjny lub inny sposob na migracje baz ?

teraz nawet nie widze ktory temat ma nowe posty wszystkie w tym samym kolorze :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A może to nie testy, może postawiono nas przed faktem dokonanym.

I co Oni mają z tym Hot? Na głównej Hot newsy, tutaj Hot tematy.

Edytowane przez Darayavahus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem jedno jest gorzej ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nas też postawiono przed faktem dokonanym. Dziura w IPB zmusiła nas do szybkiego upgrade. Niestety.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka jest kolej rzeczy, świat pędzi do przodu, więc zmienili layout na bardziej nowoczesny - kwestia przyzwyczajenia - jest bardzo customizacyjny ;) I fajnie, że nie ma minusów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×