Skocz do zawartości
andryush

Problemy Z Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy tez tak macie, ale czasem mi zmienia kolorystyke Layouta na stronie glownej.

Edytowane przez kaynt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tez tak macie, ale czasem mi zmienia kolorystyke Layouta na stronie glownej.

Ja tak mam tylko jak usune historie, pliki cookie itp. w przeglądarce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona nie działa na przeglądarkach Opera mini i domyślnej na Androidzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona nie działa na przeglądarkach Opera mini i domyślnej na Androidzie :(

Na domyślnej na HTC Desire działa, ale na Operze Mobile nie - niepoprawne przekierowanie, czy jakoś tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wprowadzaj ludzi w błąd, na operze mobile działa jak zmienisz w ustawieniach turbo na Off

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem, ale z forum ps3site.

Mianowicie lubię używać funkcji "Oznacz forum jako przeczytane". No i wchodzę na forum, w nowych zakładkach otwieram sobie to co chcę przeczytać, po czym na dole strony naciskam ów link i forum mi odpowiada błędem, że nie mam uprawnień do wykonania tej czynności):

[#20312] Nie posiadasz uprawnień do korzystania z tej funkcji. Jeśli nie jesteś zalogowany, możesz użyć poniższego formularza.

Jestem zalogowany, wszystko przecież jest ok. Gdy kliknę link na górze strony do głównej strony forum "PS3 Forum Polska - ... o PLAYSTATION3 wiemy wszystko!" to potem przycisk na dole już działa poprawnie i oznacza mi całe forum jako przeczytane.

Denerwuje mnie już klikanie tak w kółko góra/dół by oznaczyć forum jako przeczytane.

Pzdr

PS Używam chrome w najnowszej wersji.

Edytowane przez Khazar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem, ale z forum ps3site.

Mianowicie lubię używać funkcji "Oznacz forum jako przeczytane". No i wchodzę na forum, w nowych zakładkach otwieram sobie to co chcę przeczytać, po czym na dole strony naciskam ów link i forum mi odpowiada błędem, że nie mam uprawnień do wykonania tej czynności (kurczę, nie skopiowałem treści a teraz nie chce się pojawić ten błąd....jak mi wyskoczy to wrzucę dokładną treść)

Jestem zalogowany, wszystko przecież jest ok. Gdy kliknę link na górze strony do głównej strony forum "PS3 Forum Polska - ... o PLAYSTATION3 wiemy wszystko!" to potem przycisk na dole już działa poprawnie i oznacza mi całe forum jako przeczytane.

Denerwuje mnie już klikanie tak w kółko góra/dół by oznaczyć forum jako przeczytane.

Pzdr

Używasz Firefox'a 4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie się cyrki na tym forum dzieją z Firefox'em 4. I myślałem, że jest to spowodowane jego niedopracowaniem jeszcze.

Bo jak używam Opery nie mam żadnych problemów.

Ale nasuwa mi się jedna myśl. Używając opery mam ustawione, żeby za każdym razem ładowało zawartość strony od nowa, a nie zapamiętywało ją.

I tutaj może być problem, ponieważ w FF i Chromie jest takie coś, że to co Ci się załadowało masz już w pamięci przeglądarki.

Dlatego musisz za każdym razem odświeżać stronę, żeby jakaś akcja została wykonana.

Mam ten sam problem jak używam FF'a i chcę coś zmodyfikować, itd. Pojawia mi się info, że mój klucz weryfikacyjny się nie zgadza, itd.

Muszę cofnąć stronę, odświeżyć i dopiero potem zaskakuje, ale nie zawsze.

Jak na razie Opera wydaje mi się być najbardziej dopracowaną przeglądarką, dlatego jak coś robię na forum to używam właśnie jej, a do całej reszty FF'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za %^$*!! się bawi tym forum ??

Teraz to dopiero do dupy wygląda...

Oddawać czarny kolor tła !! :fool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się stało czemu forum jest białe?

forumtu.jpg

To na pewno ANONYMOUS! :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A fujjjjjj. To gorsze niż niedziałający PSN. Ja chcę mieć z powrotem moje czarne PS3 site forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A fujjjjjj. To gorsze niż niedziałający PSN. Ja chcę mieć z powrotem moje czarne PS3 site forum.

Nie grzesz :tongue:, bo nie ma nic gorszego niż niedziałające PSN. :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od niedziałającego PSN gorsze jest niedziałające PS3. Ale jak siedzę w pracy teraz to biały kolor tła na forum to mój największy problem.

Chyba ktoś chcę uszczęśliwić nas na siłę. To nie ważne jaki kolor jest lepszy,ładniej się komponuje itp Ja się do tamtego przyzwyczaiłem i chcę czarny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na siłę chcecie ten styl to może być ale dajcie możliwość zmiany na czerń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pomyśleliście, że mogą być jakieś problemy z forum?

Dajcie sobie na wstrzymanie z wszelkimi komentarzami i poczekajcie na rozwój sytuacji lub ewentualnie info od admina, jeśli uzna że jest sens się wypowiadać na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komus sie zachcialo upodabniac nasze forum do forum psx extreme :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O losie - ilu łosi przyjdzie się jeszcze w tym temacie poskarżyć? Chwilowe problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem, że została dodana nowa funkcja: wybór motywu, a ten biały jest domyślnym. Poczekam na rozwój sytuacji bo nie wydaje mi sie, aby admini mieli taki gust.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×