Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

BC 2 było ładniejsze na konsoli od Sony.

raczysz sobie zartowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komuś też przy wyjściu do menu głównego cały czas wisi loading? :P

Raz sie zdarzyło - musiałem wyłączyc grę spod XMB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo ktoś jest ślepy albo głupi jak mówi ze grafika jest zła bbc2 zamiata po stół tak samo jak bo moh hf błędów jest od huja najgorsze dziury nie można wyjść masakra dopiero będzie jak dostaniemy krążki pozdro

moze warto najpierw przeczytac pare ksiazek, zeby potem piszac, byc chocby odrobine zrozumialym dla ogolu forumowiczow?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec...

Pograłem +/- 2h, na początku słabe menu, wybieranie broni.. itd

Odpalam grę no i graficznie myślę nie jest źle, po wypowiedziach kolegów z forum spodziewałem się armagedonu który powoduje odruch wymiotny - na pocieszenie, przynajmniej moje, tak nie jest.

Grafika nie powala w każdą ze stron, ani nie gniecie jajek ani nie powoduje w/w.

Bieganie trochę przyciężkawe, paczki ammo i apteki ważą po 1450kg każda - to pewnie dla tego to bieganie jest trochę z dupy.

Grywalność według mnie powoduje zwichniecie palców, i motylki w majtkach - dla mnie miód !!!

Mapa na jakiej przyszło nam ogrywać bętę nie jest zła, Bardzo duży teren, zajebisty klimat z metrem, fajnie chodzi się po kamienicach.... ale żeby nie było tak fajnie to powiem że to jakieś kamper party albo coś w ten deseń, jeszcze do tego ta "dziwna" kwadratowa pucha która posiada recon to już porażka, co chwile ktoś zachodzi tyły i zostawia respa.

Dźwięk w grze jest bardzo fajny, ze zniszczeniami też nie ma takiej mega tragedii jak to niektórzy opisują.

Bugów jest masa, nie będę opisywał bo bez wątpienia to zostanie usunięte.

Więcej nic nie komentuję bo chciał bym pograć na mapie z heli, jetami, czołgami itd..

Preorder złożyłem, zapłaciłem i nie żałuję.

Czekam na finalny produkt iiiiiiiiiii

SEE YOU ON THE FIELD SOLDIER !!

Edytowane przez INKOGNITO
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

99% multiplatform wyglada lepiej na klocku bo jest latwiejszy w programowaniu. To nie podlega dyskusji w ogole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

99% multiplatform wyglada lepiej na klocku bo jest latwiejszy w programowaniu. To nie podlega dyskusji w ogole.

no wlasnie o tym ciagle mowie. Kupilem Xa jak padl PSN i szybko przekonalem sie o tych roznicach w oprawie gier. Oczywiscie nie w kazdej tak samo. Niektore malo sie roznia, ale sa gry ktore dzieli przepasc miedzyplatformowa, np. Mafia II, Crysis 2 czy np RDR.

Dlatego dziwia mnie zapewnienia DICE ze BF3 bedzie ladniejszy na PS3, bo od poczatku bylo wiadomo ze tak nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przejrzałem porównanie na Lens of Truth obu wersji konsolowych. Imo jedyna różnica to ta dziwna poświata, która momentami rzeczywiście jest zbyt zauważalna.

Fajne są te porównania na screenach z suwakiem.

http://www.lensoftru...-beta-analysis/

BTW. Zauważyłem że czasem nie załącza się sprint, trzeba na moment puścić gałkę i dopiero wtedy zaskakuje.

Edytowane przez Kuba_K_2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snosch już nie przesadzaj z tą "przepaścią"... Bo to rbzmi jakby nie wiadomo jak inne były. Akurat miałem okazję porówynywać RDR z xa i ps'a i poza szybciej ładującymi się teksturami na xie i wygładzonymi krawędziami niczym się nie różniły. No i + to co zawsze tu ciemniejsze/tu jaśniejsze kolory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się nie podoba. Grafika mi nie przeszkadza ale wszystko inne owszem. Po pierwsze wypuszczenie czegoś takiego to jest kpina, mapa mała, nie ma pojazdów, bugów od zarąbania. Nie zauważyłem nic z rzeczy które Dice obiecało. W sumie mnie to tylko zniechęciło do zakupu tej gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snosch już nie przesadzaj z tą "przepaścią"... Bo to rbzmi jakby nie wiadomo jak inne były. Akurat miałem okazję porówynywać RDR z xa i ps'a i poza szybciej ładującymi się teksturami na xie i wygładzonymi krawędziami niczym się nie różniły. No i + to co zawsze tu ciemniejsze/tu jaśniejsze kolory.

i roznicy miedzy 576p a 720p tez nie widziales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie ogrywam betę i mam mieszane uczucia niby ps3 najbliżej pc a wcale tak nie jest , ale czego można się spodziewac po EA zakłamnie i kupywanie ocen

może w finalnym produkcie będzie lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są różnice gdzie trzeba dosłownie poszczególnie ujęcia porównywać z lupą... Przesadzasz troszkę i robisz ps3 przy xie dosłownie crapa. A według mnie jest kompletnie na odwrót. Może ma poszczególne tytuły ładniejsz, ale nie, nie wiadomo jak. Miałem okazję posiadać ten "sprzęt" i jak przy 90% xów po 1,5 roku użytkowania dowidzenia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przejrzałem porównanie na Lens of Truth obu wersji konsolowych. Imo jedyna różnica to ta dziwna poświata, która momentami rzeczywiście jest zbyt zauważalna.

Fajne są te porównania na screenach z suwakiem.

http://www.lensoftru...-beta-analysis/

Ta dziwna poswiata, to zrodlo swiatla bijace z wirtulanych jarzeniowek. Jarzeniowki na x360- mam takie wrazenie- w ogole nie sa zrodlem swiatla. Programisci pewnie lekko rozswietlili tekstury wokol nich, aby bylo wrazenie ze swieca . Na ps3 nie ma z tym problemu, lampki sa realnym zrodlem swiata. Mam nadzieje, ze na mapach z pustynnymi sceneriami swiatlo na maszynce Sony pokaze klase. Oby. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i roznicy miedzy 576p a 720p tez nie widziales?

Jezu człowieku jak ci się gry na klocku bardziej podobają to po cholerę na forum ps3site się produkujesz. Znajdź sobie takie o xboxie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są różnice gdzie trzeba dosłownie poszczególnie ujęcia porównywać z lupą... Przesadzasz troszkę i robisz ps3 przy xie dosłownie crapa. A według mnie jest kompletnie na odwrót. Może ma poszczególne tytuły ładniejsz, ale nie, nie wiadomo jak. Miałem okazję posiadać ten "sprzęt" i jak przy 90% xów po 1,5 roku użytkowania dowidzenia.

sorry ale nie rozumiem tego co napisales.

Jeszcze cos.

Nie chcialbym zeby ktos myslal ze stalem sie jakims fanboyem Xa. Ze oczerniam PS3 lub cos podobnego. Wcale tak nie jest. Posiadam obie konsole, i to od PS3 zaczynalem ta generacje konsol. To na PS3 rozegralem ponad 600h w BC2, z najwspanialszymi kompanami jacy tylko istnieja w swiecie gier. Nadal uwazam ze PS3 ma o wiele lepsze COMMUNITY. Ale nie mozna tez przejsc obojetnie obok faktu, ze multiplatformy sa duzo lepiej zrobione na Xa. Bycmoze wynika to z tego, ze gry sa robione najpierw na Xa a potem przerabiane na PS3. Nie wiem.

Dlatego drazni mnie opowiadanie pierdol, ze BF3 wyglada na PS3 tak jak wyglada dlatego, ze jest to kres mozliwosci konsol..... BZDURA. Skoro da sie robic takie gry jak Uncharted 2/3 na PS3 i wygladaja one pieknie, to znaczy ze poprostu ktos spier...lil kod BF3 na PS3.

Chcialem kupic BF3 na obie konsole, bo pomimo lepszej technicznie i gameplayowo strony Xboxa, mialem duza ochote powalczyc u boku wielkich tej gry.... bzykacza, Dizzyego, Marqusa, Christophpoland'a i wielu wielu innych u boku ktorych nie raz ginalem ;)

Ale ta beta poprostu mnie do tego nie zacheca.

Nie wiem co robic, bo na Xa biore na 100%, na PS3 chetnie wstrzymalbym sie do premiery i poczytal opinie, ale trace wtedy dodatek Back t Karkand. Jestem w kropce ;)

Jezu człowieku jak ci się gry na klocku bardziej podobają to po cholerę na forum ps3site się produkujesz. Znajdź sobie takie o xboxie.

Bo jak ja tu bylem, to ty robiles siku w pieluche.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

snosch ale widziałem porównanie BFa 3 xbox vs ps3. Niczym się praktycznie nie różnią poza tym co zwykle tu jaśniej/tu ciemniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

snosch ale widziałem porównanie BFa 3 xbox vs ps3. Niczym się praktycznie nie różnią poza tym co zwykle tu jaśniej/tu ciemniej.

ty widziales porownanie na filmiku na YT, ja widzialem to na moim TV. I gralem w obie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty widziales porownanie na filmiku na YT, ja widzialem to na moim TV. I gralem w obie.

Dobra ehh nie ma sensu bo wojna sie zaraz zrobi xbox vs ps3 i gruby Offtopic. Urodziłem się w Koszalinie wiec nie bede sie juz kłócić ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ehh nie ma sensu bo wojna sie zaraz zrobi xbox vs ps3 i gruby Offtopic. Urodziłem się w Koszalinie wiec nie bede sie juz kłócić ;p

nie klocimy sie, ja jedynie wyrazam zal, ze DICE dalo troche dupy krzywdzac graczy z PS3. To nie pierwszy przypadek w tej generacji konsol. To mnie strasznie wkur...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jak ja tu bylem, to ty robiles siku w pieluche.

No to stary dowaliłeś mi teraz naprawdę szacun. Przynajmniej widać teraz na jakim poziomie są twoje wypociny na tym forum wielkie 0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to stary dowaliłeś mi teraz naprawdę szacun. Przynajmniej widać teraz na jakim poziomie są twoje wypociny na tym forum wielkie 0.

Poprostu Twoje wypowiedzi sa dowodem na to, ze kompletnie nie rozumiesz moich intencji. Nie rozumiesz tego o czym ja pisze. Ujalem to kilka postow wyzej, poczytaj sobie.

Skonczmy juz ten offtopic. Jesli komus sie podoba i czuje sie usatysfakcjonowany tym co dostal to ok, jego prawo. Tylko ze moim zdaniem taka postawa dajemy do zrozumienia deweloperom, ze obojetnie jakie gowno nam dadza, to my bedziemy sie cieszyc. Ja nie bede, sorry.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy chcecie od tej skrzynki snaipera, żeby podłożyć tą skrzynkę na respa drużyny przeciwnej trzeba tam się dostać,

Jeżeli przeciwnicy pozwalają aby recon pomykał sobie po całej mapie jak chce, to czas zmienić drużynę.

A w bfbc2 ile razy zostawiało się gościa na tyłach aby można było się respić, a do tego ten gostek mógł strzelać i zmieniać miejsce i nikt nie narzekał.

Fakt może być to zabójcza zabawka taktyczna ale tylko przy nie zgranej drużynie.

Zarąbisty motyw jak przyczajsz takiego snaipera jak podkłada skrzyneczkę, ty rzucasz C4 i czekasz.

Mina gostka po respie na skrzyneczkę ...... bezcenna

w taki sposób miałem triple kill dwa razy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu Twoje wypowiedzi sa dowodem na to, ze kompletnie nie rozumiesz moich intencji. Nie rozumiesz tego o czym ja pisze. Ujalem to kilka postow wyzej, poczytaj sobie.

Skonczmy juz ten offtopic. Jesli komus sie podoba i czuje sie usatysfakcjonowany tym co dostal to ok, jego prawo. Tylko ze moim zdaniem taka postawa dajemy do zrozumienia deweloperom, ze obojetnie jakie gowno nam dadza, to my bedziemy sie cieszyc. Ja nie bede, sorry.

Też grałem na klocku jak i na ps3 i różnic kolosalnych nie uświadczyłem, a pisanie cały czas że ta beta jest na klocku lepsza raczej nikomu nie pomoże bo jak ktoś ma obie konsole to sobie( po ograniu bety) sprawi na którą będzie chciał ale jak ktoś ma tylko playaka no to wybór jest chyba oczywisty. Tak czy siak na obu konsolach beta niestety jest mocno zbugowana, a do premiery już niecały miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem już troszkę (przeszło 6h) i z każdą minutą gra mi się coraz przyjemniej. Graficzne szału nie ma, bo nawet na low na PC wygląda to lepiej. Destrukcja jest naprawdę przyzwoita, sporo ścian idzie rozwalić z C4 itp, ale nie każdą. Jedyna do czego mogę się przyczepić to do tego, że nóż nie zawsze wchodzi jak powinien i nie ma mowy o wbiciu na tyły i krojeniu wroga, bo animacja trwa za długo.

Podsumowując, gierka jest naprawdę przyjemna, chociaż nie jest na miarę nexgena :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super!

Życzę powodzenia. Bo to w końcu nie stary dobry COD robiony na nowym silniku więc zapewne nie poczujesz się oszukany.

Wracając do tematu.

Po przegraniu prawie czterech godzin - 3.55 - i dojściu do 12 rangi gra zaczyna mi się coraz bardziej podobać.

Karabiny szturmana maja naprawdę kopa i na większe odległości tylko krotki burst albo dwójnóg i leżenie :D

Okazuje się że bardziej od leżenia wk...ą mnie latarki i brak komunikacji. I dlaczego do jasnej cholery rozwala składy. Wrrrrrrrrrrrrrrrr.

Ja wiem że IW wałkuje jeden silnik na wszystkie 3 części ale IW nie wciska kitu żę super nowa silnik graficzny co mózgi nam ukręci... zawiodłem sie tym na DICE

po za tym nie oszukujmy sie... seria CoD bije na głowe serie BF... dowodem?(oczywiscie robione przez IW) ile razy IW gry zostały grami roku? Dalej CoD jest badziej wymaga od gracza

Lubie serrie BF ale znowu tym razem BF bedzie na drugim miejscu zaraz za CoD i nie ważne co napiszecie to kwestia gustu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×