Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

I tak będzie z tym czasem, zobaczycie że produkt finalny będzie BARDZO się różnił od bety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pan jest dla mnie "niewiarygodny". :sleep: On nigdy nie gral w Bad Company 2, tak wiec jego komentarze moge schowac do kieszeni. Teksty typu ".... kazda bron inaczej zabija, trzeba strzelac burstem , grac zepolowo... kapitalny motyw z odblokowywaniem gadzetow, mocny recoil itd...", no to juz gdzies bylo. Panie Marcinie, co pan w bunkrze atomowym spal, kiedy wszyscy bawili sie dokonale w BFBC2. :cool:

Gra z tego co widze zbiera ciegi, bo nie wyglada tak dobrze , i nie gra sie tak dobrze jak w BFBc2. :biggrin:

Bo nie grałem w BFBC2 to nie jestem wiarygodny heheheh. Rozwaliło mnie to. Oceniłem to co dostałem a nie to czego powinno być kopią. Poza tym czego oczekiwałeś po wersji na konsolę. Wyobraź sobie że masz kompa z przed 6 lat i chcesz odpalić na nim BF3 . A z tym graniem zespołowo, strzelaniem burstem i odblokowaniami coś też Ci nie pasuje. Według mnie to połączenie BFBC2 z czymś nowym a nie kopia gry z przed 3 lat

Mióóóóóóóóódddd !!!!!! ja to się nie mogę doczekać aż wrócę z pracy i znów odpalę piwo i bete bf3 i będzie pięknie/

Aaaaaaaamen bracie :biggrin:

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ta gra jest ZAJEBISTA nie miałem bugów ani lagów pograłem dłużej więc mówię, czasami wywala z serwa ale spx

inżynier najfajniejszy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wtrącam się w waszą dyskusję,ale Yoshi nie rozśmieszaj mnie porównując 6 letni komputer do 6 letniej konsoli...To nie tak działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak customizuje się bronie? Np. wybiera latarkę czy lufę?

Edytowane przez PlayMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy wyboru respa dajesz kwadrat :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wtrącam się w waszą dyskusję,ale Yoshi nie rozśmieszaj mnie porównując 6 letni komputer do 6 letniej konsoli...To nie tak działa.

Przepraszam a Twoja konsola upgraduje się sprzętowo. Jeżeli tak to przepraszam. W konsolo nie ma magicznych ludzików którzy ją poprawiają .To bebechy z komputera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziala Wam HS, bo mi nie wiedziec dlaczego nie dziala. Tylko w BF3 beta mam ten klopot. Niektorym slysze, ze dziala i pytanie, czy jest gdzies opcja MUTE, bo albo jej nie ma albo jestem slepy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie grałem w BFBC2 to nie jestem wiarygodny heheheh. Rozwaliło mnie to. Oceniłem to co dostałem a nie to czego powinno być kopią. Poza tym czego oczekiwałeś po wersji na konsolę. Wyobraź sobie że masz kompa z przed 6 lat i chcesz odpalić na nim BF3 . A z tym graniem zespołowo, strzelaniem burstem i odblokowaniami coś też Ci nie pasuje. Według mnie to połączenie BFBC2 z czymś nowym a nie kopia gry z przed 3 lat

Aaaaaaaamen bracie :biggrin:

O jezu, no przeciez w cudzyslow dalem slowo niewiarygodny. <_< Ludzie grajacy intensywnie w BFBc2, czy chca tego czy nie, patrza na bete przez pryzmat owego Bad Company 2. Dla ciebie te wszytskie nowinki, jakie przytoczyles w filmiku, sa dla ciebie swoistym novum, czyms zupelnie nowym. I dlatego rozumiem twoj entuzjazm. Mnie to bawilo przez ponad 1000hrs (PC i Ps3). Ja tylko chcialem zaznaczyc, dla osob niegrajacych jeszcze w bete BF3 (jutro pykne, czasu nie mam), a bedacych weteranami BC2, twoje komentarze absolutnie niczego nie wnosza. Co nie znaczy, ze sa zle. Peace!

Daruj sobie porowania konsoli do 6 letniego kompa. To tak jakbys porownal proces produkcyjny Nissana Primery, do procesu produkcyjnego ciagnika. Poza tym, co jest szybsze? Scigacz z 300 konnym silnikiem, czy czolg majacy na pokladzie 1000 koni? To sa dwie rozne maszynki, na ktorych zupelnie inaczej sie tworzy gry.

A czego oczekiwalem po grafice w Bf3?. Ze bedzie lepsza, niz w Bad Company 2. A z tego co czytam jest inaczej,a nawet gorzej. A przeciez poprzednia odslona jakos nie powalala. Liczylem, ze chlopaki z DICe wezma sie za siebie, i wycisnla z konsoli wiecej. Widac cala para poszla w PC maszynki, a posiadacze konsoli maja kod alpha. No tak, ale gameplay sie liczy, co tam wokol pikselze oraz kwadratowe cienie. Przy odrobinie fantazji mozemy wyobrazic sobie lepsze tekstury. :biggrin:

Przepraszam a Twoja konsola upgraduje się sprzętowo. Jeżeli tak to przepraszam. W konsolo nie ma magicznych ludzików którzy ją poprawiają .To bebechy z komputera

No tak. Tyle ze bebechy na PC zazwyczaj potrzebuja dwa razy wicej mocy, aby pociagnac konsolowa gre. :whistling:

Edytowane przez kabotyn
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem kupic BF3 na obie konsole, bo pomimo lepszej technicznie i gameplayowo strony Xboxa, mialem duza ochote powalczyc u boku wielkich tej gry.... bzykacza, Dizzyego, Marqusa, Christophpoland'a i wielu wielu innych u boku ktorych nie raz ginalem ;)

Ale ta beta poprostu mnie do tego nie zacheca.

Cieplej się na serduchu robi hehe, szczerze to właśnie dzięki znajomym gry multi zyskują 85% atrakcyjności, nie wyobrażam sobie gry bez znajomków :biggrin:. Mam to teraz i co chwilę łapię się na tym jak tu wykombinować, żeby pograć z kimś, pogadać. Także ludzie grajcie razem ;)!

Co do bety to trudno powiedzieć. Jest masa rzeczy, które są świetne: leżenie, animacje naszego wojaka (naprawdę czuć, że gramy żołnierzem, a nie robocopem), pływający celownik w snajperce, customizacja, jednak grę zabija ogromne kłopoty by zagrać wspólnie ze znajomymi, a dla mnie to zupełna podstawa do dobrej zabawy. Masa bugów, hitboxy, które mają humory, i brak AA, pomijam grafikę, bo mi ona osobiście pasuje, nigdy w grach specjalnie nie zależało mi na nie wiadomo jakiej, jednak brak AA sprawia, że czasami trudno wypatrzeć niektóre rzeczy i negatywnie wpływa na gameplay <_<.

Moje zdanie jest takie: gierka ma WIELKI POTENCJAŁ jednak chłopaki z DICE muszą jeszcze sporo podłubać i oszlifować, by gra zasługiwała na miano Battlefield ;).

Fun jest przedni, świetnie się bawię po prostu biegając i rzucając się na ziemie gdy jestem pod ostrzałem. Tak bardzo podobają mi się interakcje żołnierza z otoczeniem i na ostrzał :thumbsup:.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szyma45, sorry, ale masz straszne wahania nastrojów :smile: Raz masz orgaźmik, a raz płaczesz że wszystko jest nie tak.

Pograłem dzisiaj kilka rund, z tym wyrzucaniem paczek medyka itp wydaje mi się dobry pomysł, w końcu nie wylatują ot tak jak kozie spod ogona, podobnie z kosami, zajmuje trochę czasu żeby wbić a nie jakieś hokus pokus :) Na pierwszej bazie zaszedłem dzisiaj grupkę 4 gości i zaszlachtowałem ich jednego po drugim, kiedy pozostali gapili się przez lunetki lol :whistling:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, gram właśnie na Ps3. Generalnie grafika jest gorsza, ale i tak jest dobrze.

Śmieszna sytuacja. PO becie na pc nie kupiłbym bf3, ale jak tak gram na ps3, chyba nawet zamówie sobie bf3. BARDZO dobrze że jest mniej graczy na konsoli. Na PC jest takie camperstwo, i taka masówa że szkoda gadać. Także na pc nie czuć w ogóle się że do kogoś strzela, na ps3 bardziej to czuć imo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś buga z bipodem? Jaką broń nie wezmą i go jako dodatek to czy leże czy jestem przy osłonie to jeszcze nie udało mi się go rozstawić :/

Co do perków udało mi się odblokować - sprint, ulepszone wybuchy, kamizelka (przeciw wybuchom), większy ogień zaporowy, zmniejszenie skutków ognia zaporowego, więcej ammo, dodatkowe środki wybuchowe (2x i możliwe że nie tylko, np do rpg7 też :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żal zacząłem rozbrajac mcoma a tu jebummmm i lost myślałem że sięczas zatrzymuje jak zaczynamy rozbrajac mcoma

Nie wprowadzaj ludzi w blad bo ta opcja dziala. W ostatniej chwili podbieglem i rzucilem sie na glebe rozbrajajc mcoma i nie wybuchl (a juz dzwiek ciagly byl). Moze byles slepy i nie widziales pasku stanu rozbrajania lub dusiles przycisk pare razy.

Ten pan jest dla mnie "niewiarygodny". :sleep: On nigdy nie gral w Bad Company 2, tak wiec jego komentarze moge schowac do kieszeni.

Ty sie sam schowaj do kieszeni

Nie wiem czy wiesz, ale samo dice mowilo ze to nie jest BAD COMPANY 3 tylko BATTLEFIELD 3, kontynuacja bfa 2. Wiec nie ma co tak bardzo porownywac tej gry do bc2 ..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś buga z bipodem? Jaką broń nie wezmą i go jako dodatek to czy leże czy jestem przy osłonie to jeszcze nie udało mi się go rozstawić :/

Co do perków udało mi się odblokować - sprint, ulepszone wybuchy, kamizelka (przeciw wybuchom), większy ogień zaporowy, zmniejszenie skutków ognia zaporowego, więcej ammo, dodatkowe środki wybuchowe (2x i możliwe że nie tylko, np do rpg7 też :))

Nie możesz się ruszać, poczekaj z 1 sekunda jak się położy wtedy naciskasz przycisk celowania (czy jakkolwiek to się nazywa) i się rozkłada.

Ale wg mnie powinien być jakiś osobny dedykowany przycisk do tego bo czasami też mi się nie udaję jego rozłożyć, zwłaszcza gdy jestem pod ostrzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla bety podłączyłem sobie internet pod konsolę. I opłacało się!

Gra jest bombowa, mnóstwo akcji, dużo odblokowywajek, szkoda że nie ma do przetestowania pojazdów, no ale cóż...

Boli mnie brak cienia postaci. Można się dowolnie obracać ale cienia swojego nie zobaczyć. Bolą mnie też doczytujące/niedoczytujące tekstury, np. jak ktoś mnie zabije to dopiero po chwili ładują się takie elementy jak szkło w lunecie, okulary itp...

Jednakże grę kupię na 100%. Strasznie mi się spodobała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×