Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z tym co twierdzi DICE, kompy maja ustawiona rozdzielczosc tekstur i na low i nie da sie tego zmienic wiec przyhamujcie z porownaniami i narzekaniami az do premiery.

NA low nie tylko mają wysokie detale a ultra dojdą w finalnej wersji. Juz o tym pisałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U3 czy BF3?

Ja przejde singla w U3 i puszcze z powrotem na allegro bo multi mnie jakos nie kreci w tej grze i pozniej kupie bf3

Mniejszy rozrzut.

Z każda przegraną godziną, gra podoba mi się coraz bardziej :)

Chyba sie wczoraj spotkalismy na polu bitwy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nie ma co narzekać, tak jak co poniektórzy to robią, jakby grafa była z gry co najmniej z 2000 roku... No ludzie nie przesadzajmy. Narazie dostaliśmy DARMOWĄ bete, która jest bardzo grywalna i dostarcza nam dużo rozrywki i myśle, że nie zmieni się to do premiery. Czy w trakcie gry, będzie was zastanawiało to, że jeden krzak na 20 lewituje ? albo że ściana to jedna tekstura, a nie każdy oddzielny kafelek ? Ja sie nadal pocieszam tym, może i naiwnie, ale trudno, że w wersji finalnej poprawią lekko grafe i zlikwidują bugi i mają mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No graficznie nie jest tragicznie, ja osobiscie kupuje na PS3, PC by mi pociągnął na Ultra (wczoraj przyszedł nowiutki:), ale na PS3 większość znajmoych gra, do tego Coop. Dice kłamie, nie ma możliwości, żeby BETA byłą na low detalach... Co do U3 i BF3, Ja nie chce tej gry sprzedawać, chce żeby stała sobie grzecznie na półce, i od czasu do czasu pogram przez całą trylogi., multik też mnie średnio interesuje.

Więć wciąż nie wiem o wybrać, BF3 czy U3... Obie gry wychodzą tuz po B:AC, a to już zamówione w preordzerze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie coś na temat patcha? Ściągało Wam się coś, nie mam możliwości odpalić konsoli więc pytam, bo jestem mocno zdziwiony :o

Informacje z konta EA:

"THE BUZZ: EA and DICE have released a set of patch notes containing changes that will be made to the final version of Battlefield 3 as a result of the beta.

This is the first set of notes with more to be released as the beta continues.

  • Fixed occasional client crash when reviving.
  • Fixed killcam showing glitched area under map if your killer is dead.
  • Issue with spawning on dead squad mates fixed.
  • Fixed a bug where shooting at a moving enemy could cause more than the intended amount of damage.
  • Crosshairs for shotguns have been replaced with a new, thinner, art.
  • A subtle low health screen effect has been added.
  • Tweaked scores of Medals and Service Stars.
  • Tweaked the Rank progression.
  • Pushing prone on console will not play the animation twice.
  • Fixed loss of Squad Leader after EOR at some times.
  • Framerate stability fixes.
  • The 3D spotting icons has been tweaked to better match the target’s visibility. Icons will show frequently less on mostly obscured targets.
  • Fixed issue with crosshair disappearing after round transition.
  • Fixed issue with crosshair disappearing after trying to deploy while the countdown timer still active.
  • Squad list now shows specializations chosen, VOIP activity and dead squad mates.
  • Non working options in squad menu fixed: “Private” flag and “Switch Teams”.

These changes will not be made in the beta, only in the final version of the game.

EGM’s TAKE: It’s good to see DICE using the beta effectively and polishing the the game before it goes gold."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam małe pytanie, pewnie już było ale czasu dziś mało ;P Wam też tak laguje BF3 beta? Na necie 10mb mi laguje konkretnie, ale da się ugrać jak ktoś chce ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam małe pytanie, pewnie już było ale czasu dziś mało ;P Wam też tak laguje BF3 beta? Na necie 10mb mi laguje konkretnie, ale da się ugrać jak ktoś chce ;]

Mi laguje jak gram w Bf na pc, na ps3 bardzo rzadko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie coś na temat patcha? Ściągało Wam się coś, nie mam możliwości odpalić konsoli więc pytam, bo jestem mocno zdziwiony :o

Informacje z konta EA:

"THE BUZZ: EA and DICE have released a set of patch notes containing changes that will be made to the final version of Battlefield 3 as a result of the beta.

This is the first set of notes with more to be released as the beta continues.

  • Fixed occasional client crash when reviving.
  • Fixed killcam showing glitched area under map if your killer is dead.
  • Issue with spawning on dead squad mates fixed.
  • Fixed a bug where shooting at a moving enemy could cause more than the intended amount of damage.
  • Crosshairs for shotguns have been replaced with a new, thinner, art.
  • A subtle low health screen effect has been added.
  • Tweaked scores of Medals and Service Stars.
  • Tweaked the Rank progression.
  • Pushing prone on console will not play the animation twice.
  • Fixed loss of Squad Leader after EOR at some times.
  • Framerate stability fixes.
  • The 3D spotting icons has been tweaked to better match the target’s visibility. Icons will show frequently less on mostly obscured targets.
  • Fixed issue with crosshair disappearing after round transition.
  • Fixed issue with crosshair disappearing after trying to deploy while the countdown timer still active.
  • Squad list now shows specializations chosen, VOIP activity and dead squad mates.
  • Non working options in squad menu fixed: “Private” flag and “Switch Teams”.

These changes will not be made in the beta, only in the final version of the game.

EGM’s TAKE: It’s good to see DICE using the beta effectively and polishing the the game before it goes gold."

Przecież jest napisane, że te zmiany będą w ostatecznej wersji a nie w becie. Więc co miało się nam ściągać?

Edytowane przez coffee88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Coffee, te poprawki będą dopiero w pełnej wersji, co do lagów, ja takowych wogóle nie miałem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi laguje jak gram w Bf na pc, na ps3 bardzo rzadko.

ja mam właśnie na odwrót na pc nic a na ps3 bardziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam coś od siebie.

Pograłem wczoraj około 2,3 godzin.

To co zauważyłem:

- tekstury postaci (spójrzcie sobie na twarze, zegarki, na rękach, etc.) woła o pomstę do nieba - jest to poziom Red Orchestra bez modów, ewentualnie pierwszego Call of Duty.

Trawa drzewa i inne mnie nie interesują, służa do maskowanie a nie oglądania

- wizualne efekty specjalne (strzały, dym, etc) - nie są najgorsze (pewnie będą jeszcze lepsze)

- dźwięk - miodzio na 5.1 już od samego początku pracują intensywnie moje tylne satelity (w innych grach popierdują od czasu do czasu)

- latarka, latarka, latarka - kto wpadł na pomysł aby to gówno zaimplementować w grze. Trafił mi się inteligent z mojej drużyny, który przez kilkanaście minut biegał obok mnie i świecił mi w oczy, czym skutecznie mnie wyautowywał (rozbić ją jemu nie sposób . Druga rzecz na pierwszej planszy metra na samej górze (na powierzchni), przeciwnik z około 50 metrów świeci mi latarka po oczach i zamiast niego widze białą plamę. Proponuje programistom z Dice w dzień np. na parkingu włączyć długie na bixenonie w aucie odejść od frontu auta o 20-50 metrów i zobaczyć, że światła rażą niemiłosiernie, ale nie zakrywają bryły auta (a co dopiero taka mała latarka - zresztą vide filmik latarka vs słońce)

- czołganie - dawno temu zastanwiałem się czemu go w dużej części gier FPP go brak - kto był w wojsku i poobdzierał sobie łokcie czołgając się przez setki metrów, miał pozorowane walki na poligonie rozumie jego niezbędność - tak więc duży plus gry

- błędy - zdarzyło mi się w ciągu tych 2 godzin z hakiem zrespawnować się dwa razy w ścianie, złapać lagi, zrespawnować sie jako nic nie mogący duch, wylecieć z gry i zawiesić grę (To wszystko przez 20 ostatnich minut grania)

- bronie - wypróbowałem kilka i zauważylem jedną rzecz - mamy w podstawie dwie snajperki - jedną z celownikiem krzyżowym (bodajże SWD) i drugą z celownikiem z "daszków" z tej drugiej mam duży problem z trafieniem (kwestia lagów, czy wy też macie taki problem). Zdarzyło mi się zrespawnować z inną bronią niż ta którą zacząłem walkę (nie zmieniając oczywiście klasy postaci). Odblokowałem w jednej postaci celownik optyczny. Po respawnach też już go nie miałem.

- balans drużyn - to może nie tylko problem gry, tylko ludzi olewających m-comyi, grając wczoraj bylem jedynym który rzucał apteczki i amunicję i jednym z niewielu rzucających się na m-com (w celu uzbrojenia i rozbrojenia).

Generalnie po dwóch wyjadaczy na m-com w podziemiach, z czego jeden to medyk, a drugi amunicyjny i mogą być do nie do zdobycia.

Na koniec pytanko - obiło mi się o uszy, że oprócz metra jest jeszcze jedna plansza, zahasłowana or smth. To urban legeng, funkcjonalność na PC, czy jestem po prostu ślepy i nie widzę możliwości jej odblokowania?

Preordera nie anuluje, bo czarnula służy mi praktycznie tylko do multiplayera fpp, a na bezrybiu i rak ryba (nie licząc crapów, jakie wyszły ostatnio i których nawet nie instalowałem)

Edytowane przez zioolko
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi Ci dokladnie o "granice Kaspijska" i jest to mapa tylko dla PC w becie :) i tylko znajac odpowiednie haslo mozna sie na takie serwery dostac :) to nie jest urban legend

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caspian Border jest tylko na PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem

Także postanowiłem opisać moje wrażenia z bety Battlefielda 3.

- graficznie jest ok, widać popup , ale nie zdarzyło mi się biec w bezkształtnej masie. Nie jest to aż tak rażące. Ofc brak AA. Jednak zapowiedzi mówiące o porównywalnym poziome do PC, to od początku można było traktować tak :teehee: Dlatego nie jestem rozczarowany obecnym poziomem. Mam nadzieję, że gotowa wersja będzie miała jeszcze jakieś usprawnienia (triki) w tej kwestii. Nie widziałem tych niesławnych pasków , nie zauważyłem spadków poniżej 30 klatek. Zresztą grafika to sprawa drugorzędna. PLAY4FUN

- opcja mute byłaby dla mnie pożądana w BECIE - turek puszczający muzykę jest jednak wnerwiający. Własnych myśli nie słyszę !

- fajny arsenał (ale argument ) i ilość dodatków

- mapa metro ma sporo dróg dojścia do celu - to na +

- czołganie - NARESZCIE !!

- szkoda ,że nie ma mapki gdzie jest chociaż LAV i BMD/BMP (nie wiem co ma występować w finalnej wersji):sweat:

- nie ma może tak rozbudowanej makrodestrukcji (ala seria BC) , ale ta mikro jest przyjemna. Rozpadające się kafelki , czy dziury w ścianach

- dopiero dzisiaj uświadczyłem freezy przy odradzaniu

- masa bugów (opisane wcześniej) , ale nie trafiłem jeszcze na kolesi strzelających spod ziemi.

- granaty i ich fizyka są rodem z Medal of Honor

- hitboxy są niby poprawione. Spotkałem już całą masę terminatorów , pancernych itp. Oczywiście działa to w drugą stronę leżę po 1 strzale

- (nie)działanie noża to momentami kpina

- latarka w otwartym terenie świeci jak reflektor :down: i do tego oślepia ! Pomijam fakt moich kompanów, którzy oślepiają mnie w pomieszczeniach. Z kolei ciekawe rozwiązanie dotyczy lunet snajperskich

- ilość hp jest dla mnie w porządku. Nie za dużo, nie za mało. Optimum. W końcu to SYMULATOR WOJNY :rolleyes:

- balans teamów - czasem nie działa jak powinien (w myśl zasady balansu).

- tworzenie własnego plutonu to też wyzwanie. Rozsiewa po drużynach jak szalone.

Na koniec powiem ,że gdyby to co widzę miało mnie przekonać do kupna , to jednak wstrzymałbym się. Z dnia na dzień wręcz mnie odrzuca od tej bety. Można to tłumaczyć właśnie,że to BETA i wersja sprzed 4 miesięcy. Aż mi się wierzyć nie chcę, że można tak promować swoją grę na miesiąc przed premierą. Nie wiem czy to nacisk EA czy community . Zresztą coś takiego organizować teraz :fool:. Dało się przy BC 2? Dało.

Może powtórzy się scenariusz Crysisa 2 ?

Pozdrawiam i przepraszam za ewentualne błędy

Edytowane przez Compaq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co oni chcieli tym metrem pokazać. Zawsze myślałem, że potęga Battlefielda to właśnie pojazdy. Więc się pytam czemu dają mapę-rzeź zamiast czegoś co pokaże duszę gry?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,pomozcie.

W zyciu nie gralem w Battlefield,sciagnalem beta i nie moge odpalic gry,wchodze w multi potem quickmatch, find game i wyskakuje "matchmaking failed" "Could not find a server to join".

Zresetowalem plejaka i wciaz to samo ,zalozylem konto uzywajac laptopa do tego.W zakladce battle feed jest komunikat "your battle feed is empty.Get some friends and start playing"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież jest napisane, że te zmiany będą w ostatecznej wersji a nie w becie. Więc co miało się nam ściągać?

Faktycznie, mój błąd, przeoczyłem tą linijkę w swojej wypowiedzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wczoraj następujący błąd w grze. Jak latałem z optyką, to przy celowaniu widziałem tylko jakieś fioletowo-różowe rzygi. Trwało to przez 2 czy 3 życia. Pomogła zmiana klasy/broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ indianin666 Ja mam... ale takie przebłyski rożówego... np. Zaczyna się mapa , stoisz w miejscu... i odwracaj się.... gdzięś będziesz miał RÓŻ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie strasznie irytuje melee w tej becie - już łatwiej zabić rzucając granat pod nogi. Wy też macie problem z tym? Na >5 prób tylko raz mi się udało. W KZ3 jest dużo łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema wszystkim,mam taki mały problem,nie mogę się zalogować na battlelog,a mam założone konto na EA i ten sam e-mail i hasło wpisuje na baatlelog i lipa.Jeśli ktoś mógł by poratować informają wielkie dzięki.pozdro

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po ok 8 h grania w bete mimo iz juz wczesniej sie wypowiadalem na jej temat mowie ponownie ze nie jest zle, tylko niech poprawia te bugi itd bo to juz jest wkurzajace jak sie zakradasz do przeciwnika i nagle w teksturowa dziure wpadasz ...

Nie wiem czy u was tez jest ale wkurzajacy jest migajacy ekran. Rozowy, niebieski, od czasu do czasu miga takimi kolorami ..

Bylo jeszcze zapytanie jakich broni uzywacie - moim faworytem jest ump-45. W bc2 szczerbinka/musza byla dla mnie fatalna i nic nie bylo przez nia widac. Natomiast w bf3 jest podobna do muszki scarla z bc2, wiec jest 100x lepiej, i powiem wam ze ump ma moc. Bez zadnych bajerow typu x4 biegam z ta bronia (mam tylko latarke, ktora uzywam w metrze by oslepiac i kosic przeciwnikow), wymiata sie z ta bronia niemilosiernie. Na dalekie jak i krotkie dystanse jest swietna, rozrzut pociskow nie jest taki wielki, i ma 3 tryby strzelania. Ciagly, podwojny i pojedynczy. Jedyny problem jest taki ze nie ma dwojnoga ;/ Polecam tego guna for all. Scarl mnie zawiodl, a w bc2 byla to moja ulubiona bron inzyniera ..

Jeszcze brakuje 30 tys pktow do odblokowania robocika heh, nie moge sie doczekac posmigania tym gowienkiem i palenia kamperow w krzakach ^^

PS. Jeszcze jest jeden bug ktorego nie ogarneli. A mianowicie rpg na plecach inzyniera. W bc2 w lapie mial rpg a na plecach gustawa. Tu jest tak samo ..

Edytowane przez Skiba94
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem,że po graniu w betę powiem "WOW",jednak ilość niedoróbek jest straszna i cały czas noszę się z zamiarem odwołania "pre".

Masakrą dla mnie jest to,że nie mogę wyłączyć jakiegoś palanta(w ekipie) który puszcza muzykę w tle i jeszcze sobie podśpiewuje,kolejna masakra to rzut granatem gdy przed sobą masz JEDEN listek drzewa lub trawy-granacik odbija się i wpada nam prosto w gacie!!!! Nie mam pewności bo dawno nie grałem,ale chyba w BC można trzymać granat ile się chce natomiast tu odrazu następuje rzut.

Odróżnienie wroga od swoich jest sztuką,no i super efekt gdy leżymy w "nieodpowiednim"miejscu i nie możemy spokojnie celować bo postać nasza drga jak wibrator.

Sporo tego,ale mino wszystko mam nadzieję na to,że poprawa wersji ostatecznej nastąpi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh moja ulu broń to M4A1 plus 1 celownik dwójnóg i laser.

Co do tych co nie umieją odróżnic przeciwnika, przeciwnik nie jest oznaczony napisem, chyba że nacelujemy na niego...

A ludzi też lubię tak wkurzac że puszczę muzykę przez ps eye i sobie śpiewam... Przeważnie puszczam Vavamuffin: Amazonian Recall

Więc jak jest coś innego to nie ja :teehee: :tongue: (rotfl żart)

Edytowane przez szyma45
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×