Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Mądralo? Nie chcę się z Tobą kłócić. Skąd miałem wiedzieć, że chodzi ci o campy skoro zacytowałeś cały post? Nie ważne.

Goście strasznie dużo w tego Bfa chyba grają bo widziałem kilka 25 lvli. Zaczynam się martwić o ilość czasu potrzebnego do wbicia 50 lvla. Mówili że będzie to trwało dłużej niż w BC2. Zobaczymy w produkcie finalnym :thumbsup:

Sorki za nazwanie cię "mądralą". Ale tak już mam, że "-.-" mnie strasznie irytuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Snafu Spoko :thumbsup:

43? :shok: No to gość nieźle cisnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W becie levele szybciej się nabijają. W finalnym ma być już "normalnie". Chyba (poprawcie mnie jeśli się mylę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem pecha bo trafiłem raz w meczu na jakiegos wariata,który miał 41 level i kosił cały skład.Był na Respie przy obronie i obrabiał dupy....Nie wiem dlaczego tak jest,ale przy pierwszej bazie m-coom był jeszcze jeden punkt do obrony i nie wiedzieć czemu nagle gra się skonczyła i było YOUR TEAM WIN :unsure: o co kaman? Czy w trybie Rush nie chodzi o to aby zająć wszystkie m-comy broniących się? Może czegoś nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem gościa co chyba ma już ostatni zamiast cyferek to taki pucharek miał. O ile się nie myle to miał nicj JackBauer :). Naparza nieżle dużo punktów bił i staty miał b.dobre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie głupie pytanie. Jak się wychodzi z serwera? Do tej pory wyłączałem grę, bo nie widziałem takiej opcji w wyborze klasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem pecha bo trafiłem raz w meczu na jakiegos wariata,który miał 41 level i kosił cały skład.Był na Respie przy obronie i obrabiał dupy....Nie wiem dlaczego tak jest,ale przy pierwszej bazie m-coom był jeszcze jeden punkt do obrony i nie wiedzieć czemu nagle gra się skonczyła i było YOUR TEAM WIN :unsure: o co kaman? Czy w trybie Rush nie chodzi o to aby zająć wszystkie m-

comy broniących się? Może czegoś nie wiem...

Masz ograniczona liczbę tiketow ,jeden tiket jedno życie

Pewnie wszystkie zmarnowaliscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Respisz sie dajesz start i quit :). Nie wiem czemu ale jak nie żyjesz to start nie działa

Edytowane przez kosmala96
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, dzięki za pomoc. Tak samo opcje dźwięku itp. Strasznie to denerwujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W becie levele szybciej się nabijają. W finalnym ma być już "normalnie". Chyba (poprawcie mnie jeśli się mylę).

specjalnie tak jest samo DICE mowilo ze levele szybciej sie nabijaja zeby pokazac gre jak najwiecej

maszynek do zabawy nie brakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luneta termowizyjna to jest to :P mozna sie bardziej swobodnie poczuc na mapie ;)

Ile jest leveli w becie bo mam juz 23 chyba ? Srednio wchodzi mi jeden lvl na pol godziny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to błąd ale na battlelogu widziałem gościa z 51 levelem na ps3 i 185 na PC. Pewnie to jakiś błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sciągnąłem betę w dniu premiery, pograłem i odłożyłem. Wogóle nie przypadła mi do gustu. Po przeczytaniu pozytywnych opini na forum i że trzeba się przystosować, dałem tytułowi jeszcze jedną szansę, i wiem, że zrobiłem doskonale:) Cały wieczór przesiedziałem na becie, zacząłem gdzieś o 6, ani się obejrzałem a już była 10:) Mam już 5 lvl, strasznie trudno się dostosować, po tym, jak przesiadłeś się z Cod'a na to CUDO! Grafika na PS3 nie jest zła, oczywiście DICE mogło zrobić to lepiej, ale mnie już mają w kieszeni...

PS. Jak się włącza latarkę?

PS2. Mam dylemat, co wybrać, U3 czy B3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj gram w BF3 i od 3 dni w BC2 na padzie. Ile czasu zajęło wam ogarnięcie pada do tych fpsow? na razie jestem cienki, kiedy ktos biegnie to nie udaje mi sie go trafiac.

Czy powinno sie wylaczyc opcje "Auto Aim" czy cos takiego? To niby polepsza trafianie ? Jak to dziala?

Edytowane przez Dratwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzające, ja też ich powkurzam:D Chłopie, 2 dni to nic, żeby władać padem tak dobrze jak myszą to musisz poświęcić co najmniej tydzień:D Pamiętam jak kupiłem PS3 i grałem w Quantum Of Solace, na Easy nie mogłem w gości trafić:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, chyba nie da się władać padem tak jak myszą. A na pewno nie w tydzień, no chyba ze bedziesz grał 24/7 lub jesteś geniuszem :] pewnie znajdą sie tacy co powiedza, ze wyłączą aim assist i mają większego cela po dwoch dniach gry niż na myszce, ale ja w to nie uwierze. Latarki jak i laserki mnie wkurzają xD

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się da, analog jest precyzyjny, to tylko kwestia nauki:) Ja na padzie pobiłbym tych wszystkich PCFanów... Co do AutoAima, to gdy naciskasz L1, to wtedy automatycznie nakierowuje ci na przeciwnika, ale gdy on się ruszy to już sam musisz zrobić:D to co wybrać, U3 czy BF3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×