Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Punktacja w multi:

Kills-------------------- Kill 100 • Headshot Bonus 10 • Knife Kill 300 • Avenger Bonus 10 • Savior Bonus 20 • Eliminate Enemy Squad 10 • Comeback 60

Assists -----------------Kill Assist 10-99 • Squad Kill Assist 10-99 • Spot Assist 10 • Squad Spot Assist 20 • Supressive Fire Kill Assist 10

M-COM------------------ M-COM Arm 100 • M-COM Disarm 100 • M-COM Destroyed 200 • M-COM Damage • M-COM Attack Bonus 20 • M-COM Defend Bonus 20

Support------------------ Revive 100 • Squad Revive 20 • Heal • Squad Heal • Resupply • Squad Resupply • Repair 20 • Squad Repair 30 • Squad Spawn on Player 10

Vehicles------------------ Destroy Vehicle 200 • Disable Vehicle 100 • Destroy Vehicle Assist • Squad Destroy Vehicle Assist ?

Ribbons ------------------Various 200-500

Weapon------------------ Stars Bronze • Silver • Gold

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kill points:

  • Kill enemy: 100 points
  • Knife kill: 300 points
  • Comeback kill: 60 points
  • Headshot bonus: +10 points
  • Eliminate enemy squad: +10 points
  • Savior bonus: +20 points
  • Avenger bonus: +10 points
  • Destroy vehicle: 200 points
  • Disable vehicle: 100 points

Assist points:
  • Kill assist: from 10 to 60 points
  • Spot assist: 10 points
  • Squad kill assist: from 10 to 60 points
  • Squad spot assist: 20 points
  • Suppressive fire assist: +10 points
  • Squad spawn on you: +10 points

M-COM objective points:

  • M-COM arm: 100 points
  • M-COM disarm: 100 points
  • M-COM destroy: 200 points
  • M-COM attack bonus: +20 points
  • M-COM defend bonus: +20 points

Support
  • Revive teammate: 100 points
  • Squad revive: +20 points
  • Squad Spawn on you: 10 points
  • Repair: +20 points
  • Squad repair: +30 points
    nie wiem czy aktualne ale to z blogu bf3
    Mam takie pytanie : od czego zalezy bycie sq liderem ?raz jest koloes z nizsza rango raz w ogole nie ma

Edytowane przez piotrek86
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miga jeszcze białym kolorem... o.O

Widzieliście fimik z bf3 bety... z Jezusem ?? Dziś przez lunetę zauważyłem ten sam bug w tym samym miejscu :D Aż się uśmiałem xD

Nóż raz działa... raz nie...

A co dziwniejsze... KILKA razy wybrało mnie leaderem ;D

I co z tego? W becie żadnych opcji nie miałem ;((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauwazylem tylko, ze normalnie nie moge wydawac rozkazu ataku/obrony mcoma dopoki gra nie wyznaczy mnie sq leaderem :) ale jak to jest wyznaczane i czy cos jeszcze mozna jako "lider" robic to nie wiem

Edytowane przez thegrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wydaje sie rozkazy bedac leaderem?

celujesz w mcoma i naciskasz "select" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni po becie,a ja dziś zastanowiłem się dlaczego nie możemy przeciągać naszych kolegów? Gram Assasult i często reanimuje ludzi poświęcając swoje życie.Czasami robię to pod ostrzałem ,ale gdyby można było przeciągnąć kolegę kawałek to uratowałoby to mi i jemu życie...A po za tym było by to bardzie realistyczne.Szkoda,że tego nie ma w Multi.Widać Dice skupiło się na czyms innym i nie pomyśleli o tak fajnym pomyśle.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwesti formalnej.

Na battlelog`u mam odblokowano M1911, wersja podstawowa i z tłumikiem, acz niestety w grze go nie mam. Czyżby kolejny babol?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka uwag po kilku godzinach gry:

- gra się całkiem fajnie, co prawda mam wrażenie, że gram w COD-a... może to ten brak pojazdów....

- szkoda że nie działa jeszcze komunikacja głosowa dobrze, z tego co pamiętam na Port Valdez w B2C nie było takiego problemu

- latarki są wkurzające, walą po oczach ze 100 metrów ;)

- żołnierz dużo wolniej reaguje niż w B2C, trzeba brać sporą poprawkę kiedy chce się wstać i podskoczyć aby ominąć nadlatujące kule :)

- z czołganiem nie jest źle, to spora nowość i na razie nieźle działa

- nóż fajny, szczególnie od tyłu

- na razie trudno połapać się w różnych dodatkach do broni i klasy są nieźle przemiszane np assault ma apteczkę i defibylator

- mam wrażenie, że bardziej w tej części waga jest położona na współpracę w squadzie bo jak squad zginie to cholernie daleko trzeba zasuwać..alo to na plus

- snajperka na poczatek kiepska, M24 w B2C bardziej wymiatało,

generalnie na duży plus ale czekam na pojazdy!!!! Do zobaczenia na polu bitwy!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 uwagi:

- Strzelba zbyt dobrze wali...

-Szkoda że nie można zapisywać zestawów... z szybką możliwością zmiany... ;)

- Myślicie że opis dodatków będzie po polsku w pełnej wersji? ;d Niby rozumiem dużo... ale na chama czasami...

Co to jest ten supressor ?? Ciszej strzelamy i odblask jest mniejszy... ale mniejsze obrażenia są na dalsze odległości??

A ta termowizja... W CoD było czarno - szaro - białe...

Ale tu ciepło mi się bardziej podoba ;D Taki szok jak to założyłem... tylko że za małe przybliżenie... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Beta jest coraz lepsza, odblokowujesz więcej broni, nowe gadżety...

Kilka Pytań:

1. Czy Engineer to najlepsza klasa? Jaką wy uważacie za najbardziej użyteczną?

2. Można jakoś dostosowywać dodatki do broni, tzn. gdzie trzeba wejść?

3. Po raz kolejny, PYTANIE CO WYBRAĆ UNCHARTED 3 CZY BF3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Beta jest coraz lepsza, odblokowujesz więcej broni, nowe gadżety...

Kilka Pytań:

1. Czy Engineer to najlepsza klasa? Jaką wy uważacie za najbardziej użyteczną?

2. Można jakoś dostosowywać dodatki do broni, tzn. gdzie trzeba wejść?

3. Po raz kolejny, PYTANIE CO WYBRAĆ UNCHARTED 3 CZY BF3?

1. dla mnie nowy assault jest najlepszy :) rzucam pelno apteczek + probuje uratowac graczy z kazdego sensownego miejsca :) tylko taka gra nim ma sens :)

2. podaczas respa mozesz kliknac kwadrat i tam wszystko dostosowac

3. to zalezy czy chcesz multi czy bardziej singiel :) U3 jest pewniakiem tego roku, BF3 na konsolach juz nie tak bardzo :) poczekaj az beda pierwsze recki BF3, ocen mapki, grafike i gameplay i wtedy wybierzesz :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Chcę się zalogować do battleloga ale wyskakuje mi ten komunikat "Your account is not allowed to login". Czy tylko konta z PC mogą się logować jak narazie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Chcę się zalogować do battleloga ale wyskakuje mi ten komunikat "Your account is not allowed to login". Czy tylko konta z PC mogą się logować jak narazie?

wiekszosc z nas nie ma takiego problemu a gramy raczej na PS3... totalnie nie wiem z czego to moze wynikac :/ moze stworz nowe konto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaloguj się na swoje konto ea i sprawdz czy masz wszystko w danych kontach pouzupełniane, czy adres mail masz verified :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Beta jest coraz lepsza, odblokowujesz więcej broni, nowe gadżety...

Kilka Pytań:

1. Czy Engineer to najlepsza klasa? Jaką wy uważacie za najbardziej użyteczną?

2. Można jakoś dostosowywać dodatki do broni, tzn. gdzie trzeba wejść?

3. Po raz kolejny, PYTANIE CO WYBRAĆ UNCHARTED 3 CZY BF3?

Ad1. Dla mnie potęga Inżyniera wychodzi przy pojazdach. W betę gram Szturmanem, na razie.

Ad2. Przed rozpoczęciem gry lub po zgonie wybierasz <KWADRAT> masz menu broni itp.

Ad3. Ja wziął bym pół litra, zawsze po tym nie ma dylematów co wybrać. Chyba że jesteś nieletni.

Pytania z podobnego cyklu <schabowy czy bigos, Lech czy Tyskie itp> są strasznie zabawne.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, spróbuje, na początku grałem cały czas Engineerem, tera spróbuję Medykiem:D

Może i racja, poczeka na recki... I tak będę miał w co grać, chcę Batmana Arkham City na 100kę przejść:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaloguj się na swoje konto ea i sprawdz czy masz wszystko w danych kontach pouzupełniane, czy adres mail masz verified :)

Adres mam zweryfikowany ale przy osobowości konsolowej mam napisane brak tożsamości konsolowej....?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też zacząłem assaultem i mam już red dota więc łatwiej kosić, apteczka i defibrylator rządzi ale widzę, że sporo graczy zaczyna korzystać z inżyniera i walić w Mcoma z daleka jak próbujesz rozbroić, cholernie to wkurzające :) szczególnie na ostatniej bazie w budynku gdzie osłanianie z 1wszego piętra z przeciwnego budynu sieje niezłe spustoszenie!

1. dla mnie nowy assault jest najlepszy :) rzucam pelno apteczek + probuje uratowac graczy z kazdego sensownego miejsca :) tylko taka gra nim ma sens :)

2. podaczas respa mozesz kliknac kwadrat i tam wszystko dostosowac

3. to zalezy czy chcesz multi czy bardziej singiel :) U3 jest pewniakiem tego roku, BF3 na konsolach juz nie tak bardzo :) poczekaj az beda pierwsze recki BF3, ocen mapki, grafike i gameplay i wtedy wybierzesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam do Was pytanie... Wiem, że już była o tym rozkminka gdzieś wcześniej, ale odkąd beta jest dostępna to dziennie dochodzi po 10+ stron w tym temacie i szukać ciężko... Jak połączyć PS3 z tym battlelogiem? Trzeba najpierw zrobić konto na tym Origin czy jak ? Jak wygląda rejestracja?

Z góry dzięki za odp. Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy miec konto w ea jak nie masz to tu rejestracja https://profile.ea.com/acctcreate.do W ustawieniach podajesz psn id i juz mozesz sie logowac do battlelogu

Mam lamerskie pytanie :P jak "poprosic" o amunicje bo czasem slysze jak ludziom sie konczy a ich postac krzyczy " i need ammo" czy to z automatu czy mozna wlasnie samemu to wywolac

Edytowane przez RaFaLiK37
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Beta jest coraz lepsza, odblokowujesz więcej broni, nowe gadżety...

Kilka Pytań:

1. Czy Engineer to najlepsza klasa? Jaką wy uważacie za najbardziej użyteczną?

2. Można jakoś dostosowywać dodatki do broni, tzn. gdzie trzeba wejść?

3. Po raz kolejny, PYTANIE CO WYBRAĆ UNCHARTED 3 CZY BF3?

1.Szeczrze mówiąc to gram szturmowcem. Moc Engineera dochodzi wtedy gdy są pojazdy, więc na Operation Metro nie wyciągniesz z niego full mocy :).

2.W momencie gdy masz się zrespować WCISKASZ KWADRAT i masz tam Primary weapon itp itd. No tam to już chyba sobie sam poradzisz :)

3. No wiesz... Te gry mają tyle ze sobą wspólnego co 3 na końcu tytułu. Są to dwie inne gry. Jak kolega wyżej wspomniał U3 to będzie pewniak - nie ma chyba ładniej wyglądającej gry na konsole, świetna fabuła i zapewne świetny singiel. Multi to zależy od gustu, mi się średnio widzi, a nie wiem czy grałeś w betę U3 czy pogrywałeś w multi w U2, więc sam wyciągniesz wnioski. Mi osobiście beta Bf3 się podoba i swój pre order złożyłem, tym bardziej, że dostanę wtedy o 50% więcej mapek(Powrót do Karkand) niż pozostali, którzy zamówią po premierze. U3 pewnie też kupie bo to świetny ex na PS3, ale w późniejszym terminie. Po prostu zadecyduj, czy wolisz zarywać godziny w całkiem niezły multi (moim zdaniem BF3), czy podziwiać świetny singiel i grafikę(U3).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×