Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Może.... jak w BF 2 !

:teehee: :teehee: :teehee:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto nie ma? Po tym co pokazała ta beta to się popłakać można. Jestem ciekaw gdzie te super zniszczenia. Od czasu do czasu się drzewo zawali lub ściana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gram.pl/n...ciagniecia.html - Nadzieja umiera ostatnia. Przeczytajcie wywiad z Patrickiem Bachem, co sądzi o swojej grze. Jak tu być dobrej myśli?

http://www.gram.pl/n...ciagniecia.html - Nadzieja umiera ostatnia. Przeczytajcie wywiad z Patrickiem Bachem, co sądzi o swojej grze. Jak tu być dobrej myśli?

po 1 zdublowała ci się wypowiedź.

po 2 to było wczoraj (albo przedwczoraj) na ps3 site (news)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To opóźnienie nazywa się "deley" czy jakoś tak. Podobna sytuacja była w Killzone 3. Grafika, niestety "jaj nie urywa" jak chciało nam DICE wmówić, a ten nowy silnik to śmiech... Nie dość że ograniczona destrukcja to jeszcze ta grafika). Mimo wszystko jednak, gra się wybornie!

Gdzie widzisz tą ograniczoną destrukcję ? To nie bc2, że masz 2, 3 wzory budynków na krzyż i tylko się powtarzają co 5 metrów. Murki, ściany w metrze, dziury w ziemi itd rozwalają się/ tworzą prawidłowo. Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że oczekiwałeś możliwości zawalenia metra czy też zrównania z ziemią kilku piętrowych bloków :pardon:. A grafika nie jest taka straszna jak ją malujecie, trzyma dobry poziom.

Edytowane przez Scley
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gram.pl/news_8A7rGuq6_Patrick_Bach_z_DICE_w_swoich_grach_widzi_tylko_niedociagniecia.html - Nadzieja umiera ostatnia. Przeczytajcie wywiad z Patrickiem Bachem, co sądzi o swojej grze. Jak tu być dobrej myśli?

http://www.gram.pl/news_8A7rGuq6_Patrick_Bach_z_DICE_w_swoich_grach_widzi_tylko_niedociagniecia.html - Nadzieja umiera ostatnia. Przeczytajcie wywiad z Patrickiem Bachem, co sądzi o swojej grze. Jak tu być dobrej myśli?

Przeczytałem i koleś jest przedstawiony jako taki, który nie lubi tego co robi, albo jest cholernym pesymistą :D Ja się ciesze z tego, że mam darmową betę dobrej gry, a wersja finalna no po prostu musi być lepsza. Jedyne co mi się nie podoba to pare bugów, a najbardziej mnie wkurza, jak podchodze do bramek w metrze tych szklanych na tak bliską odległość, że pół broni mi przez nią przechodzi. Oraz to co ktoś opisywał, czyli - nóż, sekunda - dźwięk wybicia szyby - wybijająca sie szyba. No porażka, nie wyszedł im nóż kompletnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ja myślałem że będzie możliwośc walenia kilkupiętrowych budynków...

Tak to było niedawno reklamowane...

Namierzasz snajpera w budynku i posyłasz go razem z całym budynkiem w piach...

:pardon: :sweat:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie widzisz tą ograniczoną destrukcję ? To nie bc2, że masz 2, 3 wzory budynków na krzyż i tylko się powtarzają co 5 metrów. Murki, ściany w metrze, dziury w ziemi itd rozwalają się/ tworzą prawidłowo. Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że oczekiwałeś możliwości zawalenia metra czy też zrównania z ziemią kilko piętrowych bloków :pardon:. A grafika nie jest taka straszna jak ją malujecie, trzyma dobry poziom.

Drzewa się walą, łooo :D. Miało być chyba coś więcej, no, ale może to wina mapy, chociaż nie, gdy rzucam granatem w ścianę w metrze, jej nawet nie pękną kafelki :P Grafika jest dobra, owszem, ale obiecywano czegoś więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej pozostaje nam czekać na wersję finalną, bo teraz możemy sobie gdybać, ale gdybanie nic tu nie da. Na pewno będziemy zaskoczeni - pozytywnie, bo będzie poprawione to, czego nie ma w becie, lub negatywnie, bo jest to to samo co beta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo, strzelam do kolumny w metrze z dosłownie 1 cm to dopiera po ok. sekundzie rozwalają się kafelki, spróbujcie! :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drzewa się walą, łooo :D. Miało być chyba coś więcej, no, ale może to wina mapy, chociaż nie, gdy rzucam granatem w ścianę w metrze, jej nawet nie pękną kafelki :P Grafika jest dobra, owszem, ale obiecywano czegoś więcej

Reagują też na fale uderzeniową np granata. Nie jest to poziom nieoskryptowanego zawalenia się WTC, jednak sprawia dobre wrażenie. Kafelki odpadają tylko na słupach i granat sobie z tym radzi. Jednak do rozwalenia ścian (niektórych) tylko rpg/c4.

I to jest głownie wina mapy. Mapa miejska, dużo wielkich budynków, połowa mapy to pomieszczenie zamknięte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, jest odrzut ale nie ma pocisków... Ale to beta! Tak to sobie wszyscy tłumaczą :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że snajperki są jakoś dziwnie słabe i do tego, mają mały zasięg.

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę snajpera tylko do tego żeby obok mcoma postawic radio beacon i niech się dzieje co chce, później tylko inżynier i spawnpoint "click"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokował już ktoś nalot dla snajpera? Jestem ciekaw czy działa w metrze. :pardon:

I o co chodzi z tą drugą wyrzutnią dla inżyniera? Czemu ona nie strzela?

Nie i nikt nie odblokuje. Kilka rzeczy jest niedostępnych w becie tak jak np mortar 60mm dla supporta. Nawet jak zdobędziesz odpowiednią ilość punktów, przywita Cie napis NOT IN BETA.

Ta druga wyrzutnia, to stringer. Działa tylko na pojazdy latające, nie piechotę.

Edytowane przez Scley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę snajpera tylko do tego żeby obok mcoma postawic radio beacon i niech się dzieje co chce, później tylko inżynier i spawnpoint "click"

W moim przypadku, snajper to ta "główna" postać. Bardzo lubię nimi grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie i nikt nie odblokuje. Kilka rzeczy jest niedostępnych w becie tak jak np mortar 60mm dla supporta. Nawet jak zdobędziesz odpowiednią ilość punktów, przywita Cie napis NOT IN BETA.

Da druga wyrzutnia, to stringer. Działa tylko na pojazdy latające, nie piechotę.

To w sumie na tej wyrzutni też mogli dać "not in beta". Zobaczymy po premierze jak z tym nalotem, bo bardzo mnie to ciekawi :pardon: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno, czy sa jakies problemy zeby dolaczyc do serwa znajomych ?Np graja 3 osoby z mojej listny znajomych, wbijam w menu, wciskam start i JOIN na wybranym userze i nic sie nie dzieje. Serwery sa full czy po prostu sie nie da ?

Najprawdopodobniej są serwery pełne. Też tak czasem mam a czasem bez problemu wbija :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem taki mały detal. Kosa po wbiciu w przeciwnika nie jest zakrwawiona na animacji. A kwiatki wyglądają obleeeśnie. Tak wiem, to beta i wypisałem detale.

Nadal zastanawiam się nad preorderem. Chętnie bym zamówił ale odstraszają mnie ci camperzy, czołganie się, radio beacon i kilka innych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem taki mały detal. Kosa po wbiciu w przeciwnika nie jest zakrwawiona na animacji. A kwiatki wyglądają obleeeśnie. Tak wiem, to beta i wypisałem detale.

Nadal zastanawiam się nad preorderem. Chętnie bym zamówił ale odstraszają mnie ci camperzy, czołganie się, radio beacon i kilka innych rzeczy.

THIS IS REAL WAR, BABE!

Co do lewitujących krzaczków, to sprawiają wrażenie bardzo niedopracowanych.

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, bo w na prawdziwej wojnie jest coś takiego, że biegnie sobie gość rambo dookoła mapy, rzuca małe "radyjko" na ziemie za bazą wroga i tam "teleportuje" się armia -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, bo w na prawdziwej wojnie jest coś takiego, że biegnie sobie gość rambo dookoła mapy, rzuca małe "radyjko" na ziemie za bazą wroga i tam "teleportuje" się armia -.-

Chodziło mi o camperów, mądralo...

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mądralo? Nie chcę się z Tobą kłócić. Skąd miałem wiedzieć, że chodzi ci o campy skoro zacytowałeś cały post? Nie ważne.

Goście strasznie dużo w tego Bfa chyba grają bo widziałem kilka 25 lvli. Zaczynam się martwić o ilość czasu potrzebnego do wbicia 50 lvla. Mówili że będzie to trwało dłużej niż w BC2. Zobaczymy w produkcie finalnym :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×