Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

troche pogralem i moge powiedziec tylko jedno. TA GRA JEST SLABA!!!

Strasznie, do BC2 nawet sie nie umywa. Sami kamperzy, zero klimatu. Jestem zawiedziony bardzo.

Ja juz gralem 10h i mi sie bardzo podoba. Zalezy od gustu i tyle, wprowadza poprawki i bedzie ok.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz gralem 10h i mi sie bardzo podoba. Zalezy od gustu i tyle, wprowadza poprawki i bedzie ok.

BC2 bylo lepsze pod kazdym wzgledem. Bylo zbalansowane, bylo widac wrogow. Praktycznie nie dalo sie nigdzie ukryc. Tutaj jest dramat, Samo kamperzy. Jak mam sie czolgac pol godziny, to chyba zagram sobie w ARME

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, od którego lvl jest ten robocik dla inżyniera ? Albo ile pkt inżynierem trzeba mieć żeby on sie odblokował ? (nie ogarniam jeszcze o co chodzi w tym menu w BF, bo to mój pierwszy battlefield) Ja mam 13k pkt inżynierem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jest dla mnie to ze jak zaprosze frienda do skladu to on nie gra ze mna w druzynie tylko przeciw ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, od którego lvl jest ten robocik dla inżyniera ? Albo ile pkt inżynierem trzeba mieć żeby on sie odblokował ? (nie ogarniam jeszcze o co chodzi w tym menu w BF, bo to mój pierwszy battlefield) Ja mam 13k pkt inżynierem.

72000 pkt u engineera, jest następny po odblokowaniu Scar h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BC2 bylo lepsze pod kazdym wzgledem. Bylo zbalansowane, bylo widac wrogow. Praktycznie nie dalo sie nigdzie ukryc. Tutaj jest dramat, Samo kamperzy. Jak mam sie czolgac pol godziny, to chyba zagram sobie w ARME

Smutne ale prawdziwe. JA pograłem parę godzin i wróciłem do BC2 i chociaż gra swoje już wysłużyła to bije na łeb na szyję to nowe badziewie :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, od którego lvl jest ten robocik dla inżyniera ? Albo ile pkt inżynierem trzeba mieć żeby on sie odblokował ? (nie ogarniam jeszcze o co chodzi w tym menu w BF, bo to mój pierwszy battlefield) Ja mam 13k pkt inżynierem.

Trzeba 72k pkt.

Wejdź sobie na battlelog.battlefield.com, wejdź w swojego wojaka, później w zakładkę Weapons & Equipment i po prawej stronie będziesz miał tabelkę ile potrzeba do odblokowania punktów lub który trzeba osiągnąć lvl.

Dziwne jest dla mnie to ze jak zaprosze frienda do skladu to on nie gra ze mna w druzynie tylko przeciw ...

Bo squady, zapraszania, dołączanie, voice chat nie działają poprawnie.

Edytowane przez Scley
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki scley. Do tego battleloga to podałem email który podałem przy zakładaniu konta podczas pierwszego urochomienia bety i mi nie działa battlelog. Co robie źle ? (sory za tego nie ogara, ale od czego jest forum i ludzie którzy pomoga ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche pogralem i moge powiedziec tylko jedno. TA GRA JEST SLABA!!!

Strasznie, do BC2 nawet sie nie umywa. Sami kamperzy, zero klimatu. Jestem zawiedziony bardzo.

Dokładnie się z tym zgadzam,po drugie za dużo tego niebieskiego dodatku przypomina mi to MOH-a i mam przeczucie że dwie stówki pójdą się j...ć :whistling:

ewentualnie wymiana na MW3 :laugh: :laugh:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BC2 bylo lepsze pod kazdym wzgledem. Bylo zbalansowane, bylo widac wrogow. Praktycznie nie dalo sie nigdzie ukryc. Tutaj jest dramat, Samo kamperzy. Jak mam sie czolgac pol godziny, to chyba zagram sobie w ARME

No nie jest dobrze. BC2 faktycznie prezentuje się lepiej,ale...może jednak trzeba poczekać na finalną wersję. Choć jestem pozytywnie nastrojony, to przyznaję,że momentami czuję niedosyt...może przez nadmiernie pobudzony apetyt? Poczekajmy,zobaczymy...może "się przegryzie"?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche pogralem i moge powiedziec tylko jedno. TA GRA JEST SLABA!!!

Strasznie, do BC2 nawet sie nie umywa. Sami kamperzy, zero klimatu. Jestem zawiedziony bardzo.

Gra jest slaba poniewaz ty jestes slaby?.. tak tak znam takich placzkow,zabijaja ich i nagle teksty o slabej grafice, o lagach,poprzednia czesc byla lepsza itp.Wracaj grac w BC2,pelno ludzi jeszce w to gra.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobrazcie sobie kolesia latajacego na tym i rzucajacego c4 na czolgi/piechote :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba 72k pkt.

Bo squady, zapraszania, dołączanie, voice chat nie działają poprawnie.

Czyli nawet jak jutro zbirzemy ekipe 12 to i tak nie bedziemy calym timem grali razem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest slaba poniewaz ty jestes slaby?.. tak tak znam takich placzkow,zabijaja ich i nagle teksty o slabej grafice, o lagach,poprzednia czesc byla lepsza itp.Wracaj grac w BC2,pelno ludzi jeszce w to gra.

gowno wiesz o mnie i o BC2, zaledwie liznales ta gre.

Nie podoba mi sie nie dlatego ze gine, tylko dlatego ze gra jest slaba. Z ginieciem nie mam problemu.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gowno wiesz o mnie i o BC2, zaledwie liznales ta gre.

Nie podoba mi sie nie dlatego ze gine, tylko dlatego ze gra jest slaba. Z ginieciem nie mam problemu.

Co w tej grze jest takiego slabego?laugh.gif To jest battlefield 3 po co ty porownujesz go do BC2?

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos pisal co to flash supor otoz dlamnie to najlepszy dodatek z tej grupy a mianowicie tlumik plomienia ( nie widac skąd strzelasz ,nie mam juz akcji ze wale w snajepra i od niego dostaje, albo 2 biegnie zabije jednego to juz drugi to mnie wali bo wie gdzie jestem ,dla mnie miodzio perek) i SUPR to jest zmniejszony odrzut broni czyli nie trzesie tak .MI tez sie bardzo podoba ten termowizyjny celownik super bajer ,ale raczej nie uzywam.

ktos mi odpowie jak to jest z tym liderem bo raz jest w skladzie raz nie mam go, raz koles z nizzsza rango nim jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w tej grze jest takiego slabego?laugh.gif To jest battlefield 3 po co ty porownujesz go do BC2?

rowniez twierdze, ze takie czyste porownania do BC2 nie powinny miec miejsca... juz bardziej do BF2 bo to ta sama rodzina :) "zla kompania" jest tylko spin-offem serii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten celownik termowizyjny w jakiej klasie jest ?

w każdej, jest to dodatek do broni, wystepuje on w prawie każdym modelu, musisz trochę killi nabic daną bronią aby go zdobyc.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.c...h?v=bL0jx62wQMU

ten gość jest dobry, ta seria killi boska :)

@EDIT: Wytlumaczy mi ktos jeszcze jak to jest? Jest swiatelko od przeciwnika (latarka?) i nagle jebudu swiatlo sie zbliza i mnie lapie (RPG?) czasami ktos po prostu swieci i bije... Jak wlaczyc latarke lub ja wylaczyc?

Edytowane przez Dratwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.c...h?v=bL0jx62wQMU

ten gość jest dobry, ta seria killi boska :)

@EDIT: Wytlumaczy mi ktos jeszcze jak to jest? Jest swiatelko od przeciwnika (latarka?) i nagle jebudu swiatlo sie zbliza i mnie lapie (RPG?) czasami ktos po prostu swieci i bije... Jak wlaczyc latarke lub ja wylaczyc?

na krzyżaku (d-pad czy jakoś tak) góra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na krzyżaku (d-pad czy jakoś tak) góra

krzyzyk gorny on off

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×