Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

No ale bylo unpacking limitki na youtubie, i gościio żadnego kodu nie miał. Więc jak to jest?

.

Podaj mi link do tego unboxingu. Może to tylko wyjątek a na innych filmikach jest. Nie wnioskuj po jednym filmie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na innych filmikach? To można linka podać? Co do linku tamtego, nie chce mi sie szukać, na ps3site jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak zrobimy mecz na same robociki <_<!? Wally, NO!!!!!!!

Myślę, że to kwestia czasu kiedy dodadzą tą opcje, już słyszę ten flame, który ich zasypie.

prywatne będą dawały punkty rankingowe? w końcu jakość trzeba te robociki odblokować by zrobić taką ustawke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem cos czego mowic nie chcialem, ale przy calej milosci do Battlefielda musze stwierdzic, ze w kategorii traktowania graczy, w tym sezonie zdecydowanie wygrywa Activision/Infinity Ward. Niczego nie obiecywali, nie pieprzyli glupot na temat grafiki, dodatkow itp. Nie oszukiwali graczy. W sumie praktycznie nie mowili nic. I oddadza swoja gre napewno w rewelacyjnej jakosci, jak zwykle. DICE natomiast przez pol roku naopowiadalo nam bajek, po czym okazalo sie ze zadna nie byla prawdziwa, a na dodatke jeszcze paru istotnych rzeczy nie bedzie, albo beda potem. Szkoda, bo oprocz FUNu z gry, liczy sie tez wrazenie jakie robi developer. Niestety w wojnie na traktowanie graczy w tym roku 1:0 dla Acti.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem cos czego mowic nie chcialem, ale przy calej milosci do Battlefielda musze stwierdzic, ze w kategorii traktowania graczy, w tym sezonie zdecydowanie wygrywa Activision/Infinity Ward. Niczego nie obiecywali, nie pieprzyli glupot na temat grafiki, dodatkow itp. Nie oszukiwali graczy. W sumie praktycznie nie mowili nic. I oddadza swoja gre napewno w rewelacyjnej jakosci, jak zwykle. DICE natomiast przez pol roku naopowiadalo nam bajek, po czym okazalo sie ze zadna nie byla prawdziwa, a na dodatke jeszcze paru istotnych rzeczy nie bedzie, albo beda potem. Szkoda, bo oprocz FUNu z gry, liczy sie tez wrazenie jakie robi developer. Niestety w wojnie na traktowanie graczy w tym roku 1:0 dla Acti.

Co Ci takiego naobiecywali, że czujesz się oszukany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snosch

Twórcy MW3 nie mają się czym pochwalić bo każdy materiał video na tle Battlefield 3 pogrąża MW3.Jeśli chodzi o traktowanie graczy to masz trochę racji.Osobiście zdecydowałem się na złożenie Pre-Ordera w chwili gdy dowiedziałem się,że będzie dodawany,,Battlefield 1943'' jak się później okazało gra nie będzie dodawana...Przed anulowaniem Pre-Ordera zatrzymał mnie ten Dodatek,,Powrót do Karkand'' i dla tych co złożyli Pre-Ordera jest to pocieszenie.Dice powiedziało,że wersja na konsole będzie wyglądać dobrze i tak wygląda!Czy oni mówili,że grafika będzie identyczna jak na PC? Nawet jestem miło zaskoczony poziomem grafiki na konsole bo wygląda super.Nie wiem jak wy,ale po za tym gratisem w postaci Battlefield 1943 ja nie czuje się wydymany przez DICE.I dziękuje im,że w ogóle będe mógł zagrać w Battlefield 3 na konsoli.

Edytowane przez RossoNero
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snosch

Twórcy MW3 nie mają się czym pochwalić bo każdy materiał video na tle Battlefield 3 pogrąża MW3.Jeśli chodzi o traktowanie graczy to masz trochę racji.Osobiście zdecydowałem się na złożenie Pre-Ordera w chwili gdy dowiedziałem się,że będzie dodawany,,Battlefield 1943'' jak się później okazało gra nie będzie dodawana...Przed anulowaniem Pre-Ordera zatrzymał mnie ten Dodatek,,Powrót do Karkand'' i dla tych co złożyli Pre-Ordera jest to pocieszenie.Dice powiedziało,że wersja na konsole będzie wyglądać dobrze i tak wygląda!Czy oni mówili,że grafika będzie identyczna jak na PC? Nawet jestem miło zaskoczony poziomem grafiki na konsole bo wygląda super.Nie wiem jak wy,ale po za tym gratisem w postaci Battlefield 1943 ja nie czuje się wydymany przez DICE.I dziękuje im,że w ogóle będe mógł zagrać w Battlefield 3 na konsoli.

Za co mam dziękować Dice że wydali bf3 na konsole ? jak by tego nie zrobili to by mieli tylko marny zarobek z wersji PC

Edytowane przez afrikan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się w połowie Snosch,o ile Dice już mnie denerwuje ze swoimi zapowiedziami i przechwałkami jacy są fajni i lepsi od acti co jednak trochę pokrywa się z prawdą bo Acti tak szczerze nie ma czym się chwalić wydają to samo po raz któryś więc ja bym siedział cicho na ich miejscu,np w mw3 na pc będą dedyki ale co z tego skoro nie będzie można na nich wbijać leveli ani innych głupot,jedyne co mnie przyciąga do tej gry to kampania choć ma durną fabułę gra się przyjemnie,czego nie mogę powiedzieć o multi,gdyby nie było by tych durnych ks...

Tylko jakie 2kody skoro ja już mam 3,czyli zostaje tylko na karkand.

Edytowane przez sev-pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za co mam dziękować Dice że wydali bf3 na konsole ? jak by tego nie zrobili to by mieli tylko marny zarobek z wersji PC

Twórcy chyba nie chcą żebyśmy im za cokolwiek dziękowali;) No chyba że dawaliby grę za darmo.

Edytowane przez truszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem cos czego mowic nie chcialem, ale przy calej milosci do Battlefielda musze stwierdzic, ze w kategorii traktowania graczy, w tym sezonie zdecydowanie wygrywa Activision/Infinity Ward. Niczego nie obiecywali, nie pieprzyli glupot na temat grafiki, dodatkow itp. Nie oszukiwali graczy. W sumie praktycznie nie mowili nic. I oddadza swoja gre napewno w rewelacyjnej jakosci, jak zwykle. DICE natomiast przez pol roku naopowiadalo nam bajek, po czym okazalo sie ze zadna nie byla prawdziwa, a na dodatke jeszcze paru istotnych rzeczy nie bedzie, albo beda potem. Szkoda, bo oprocz FUNu z gry, liczy sie tez wrazenie jakie robi developer. Niestety w wojnie na traktowanie graczy w tym roku 1:0 dla Acti.

Nie wiem co sądzić po wypowiedzi snosch. Z jedenj strony faktycznie DICE mówiło że wersja PS3/X360 nie będzie znacząco odbiegała od Pecetowej. Jeszcze że kampania na 12h noramlanie byłem w niebie. Ale potem się zaczeło. Brak HD tylko nędzne 704P,kampania na 6h(nie wybacze im tego) i wycofanie dodatku BF 1943. :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale te kody nie są na Powrót do Karkand.

Dobra mniejsza z tym, gra na konsole wygląda ŚWIETNIE, najważniejsze, że lepiej od BC2 i to mi w zupełności wystarczy. Jeszcze 4 dni,a potem U3:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ci takiego naobiecywali, że czujesz się oszukany?

Battlefield 1943 dla preorderow-anulowany

Back to Karkand na wylacznosc przez jakis czas dla preorderowcow-nie ma

W takim razie po cholere ten preorder bylo skladac skoro mozna w tej samej cenie miec wszystko po premierze i w tym samym czasie? Ja zaplacilem 175zl za pre wiec sie oplaca,ale jak ktos wybulil 210 to rownie dobrze mogl kupic zwykla i dodatek po premierze kupic

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.I tak nie będziesz widział różnicy między tą rozdzielczością

2.Który fps jest dłuższy(przypadki są,wiem)

3.rzeczywiście szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że oni i bez wydawania Battlefield 3 na konsole zarobili by sporo i na pewno dobrze by na tym wyszli .Co jak co,ale to gra,która opiera się na Multiplayer więc na piracie sobie nie pograsz a co za tym idzie większy zysk.Oczywiście nie usprawiedliwiam DICE bo gdyby nie rynek to nie nie wiem czy wydaliby grę na konsole.Battlefield 3 to będzie gra nie na jeden a na 2 lata,która będzie wspierana przez dodatki.Myślę,że Battlefield 4 będzie juz robiony z myślą o konsolach nowej generacji albo po prostu wydadzą tylko na PC.

Ps.NFL Do czego nawiązuje ten Dinio na sygnaturce? xD

Edytowane przez RossoNero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ci takiego naobiecywali, że czujesz się oszukany?

bf1943

720p

karkand na wylacznosc

wersja PS3 miala byc perelka, a bedzie gorsza od Xboxowej tak ja kkazda gra multiplatformowa

kampania 12h

teraz sie okazalo ze na razie nie bedzie private matches

itd.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że oni i bez wydawania Battlefield 3 na konsole zarobili by sporo i na pewno dobrze by na tym wyszli .

PC to okolo 10% rynku FPSow sieciowych. Wiec gowno by zarobili.

Tego jeszcze nie wiesz że wersja na x'a będzie lepsza.

na 99%

beta byla duzo lepsza, wiec czemu pelna mialaby nie byc? W sumie kazda gra w ktora gralem na obu platformach byla lepsza na Xie.

Edytowane przez snosch
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz ze mnie drwić, nigdy przecież nie wymądrzałem się za bardzo w temacie dodatku.

Nie ma mowy o drwieniu! Po prostu zapytałem sądząc ze masz dokładniejsze wieści. Taki jest "sztorm" wiadomosci ze sam momentami nie wiem, na co czekam czekając na BF3...na największy "hit" czy "kit" roku....PEACE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 1943 dla preorderow-anulowany

Back to Karkand na wylacznosc przez jakis czas dla preorderowcow-nie ma

W takim razie po cholere ten preorder bylo skladac skoro mozna w tej samej cenie miec wszystko po premierze i w tym samym czasie? Ja zaplacilem 175zl za pre wiec sie oplaca,ale jak ktos wybulil 210 to rownie dobrze mogl kupic zwykla i dodatek po premierze kupic

Zawiedziony z powodu braku BF1943? Info o wycięciu tego spłynęło mi po lewej nogawce... 10 minut z tą grą i po wszystkich ochach i achach... Nie ma co się oszukiwać ta gierka jest najprościej mówiąc słaba i nie ma startu do głównej serii. Może grałoby się inaczej gdyby można było z kumplami pograć dłużej niż jeden mecz, po którym wywalało wszystkich do innych składów, czy przeciwnej drużyny.

Back to Karkand nigdy nie miał być na wyłączność dla preorderowców, zamawiałem swoją kopię gry w czerwcu i już wtedy było wiadomo, że będzie jako dlc w późniejszym terminie. Wtedy mówiono o wydaniu miesiąc po premierze BF3.

Jeszcze nie wiadomo ile wszystkie dodatki razem wzięte będą kosztować więc nie rozumiem oburzenia, że później będziesz mieć wszystko za tą samą cenę co preorder.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×