Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wygląda Chat? Czy słyszmy całą drużynę czy można ustawić,że tylko swój skład itd? Było kilka stron wcześniej wzmianka o tym,ale nie wiem jak to wygląda w praktyce.

Ok,rozumiem.Dzięki za odp.

Edytowane przez RossoNero
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda Chat? Czy słyszmy całą drużynę czy można ustawić,że tylko swój skład itd? Było kilka stron wcześniej wzmianka o tym,ale nie wiem jak to wygląda w praktyce.

Voip jest na caly team i na squad. Jak sie ustawi na team to moze byc niec niezly burdel komunikacyjny

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy gra się ze 'swoimi' czy jakiś random mix ^^

Edytowane przez gumeko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś jakimś cudem dzisiaj już dostanie BF3 to proszę o podzielenie się informacją na temat zmiany ścieżki dźwiękowej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy gra się ze 'swoimi' czy jakiś random mix ^^

To nie ma znaczenia. Komunikacja w obrebie skladu trwa caly czas a wysilanie sie by uslyszec swojego to nie jest fajna zabawa. Trzeba to w praniu przetestowac. Gdyby dalo sie wyciszyc poszczegolne osoby a zostawic dowodcow poszczegolnych oddzialow to by bylo pieknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ma znaczenia. Komunikacja w obrebie skladu trwa caly czas a wysilanie sie by uslyszec swojego to nie jest fajna zabawa. Trzeba to w praniu przetestowac. Gdyby dalo sie wyciszyc poszczegolne osoby a zostawic dowodcow poszczegolnych oddzialow to by bylo pieknie.

Mute musi być, nie ma innej opcji. W motorstormie to jak gram z wyłączonym headsetem i słyszę jak ktoś robi pranie/ma imprezę/gotuje obiad ,od razu włączam headset żeby tylko go nie słyszeć w głośnikach ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy mozna wlaczyc voip na team,zostawic jedynie swoj sklad i dowodcow pozostalych skladow. Komunikacja nie bedzie bardzo utrudniona bo dojda jedynie 2 osoby z innych skladow. Tak to mozna grac klanowki :biggrin: Niech tylko private matches szybko dadza bo brak tej opcji juz nam plany popsul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to sprawa pierwszych "patch'y" i będzie gotowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Edytowane przez kakaroto-songo
: trzy dni przerwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powinno byc juz gotowe. Nie wiem jak bylo w BC2 bo zaczalem grac jakis rok po premierze,ale to jest glowny ficzer biorac pod uwage to,ze DICE stawia na clan wars.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie będziemy ustawiać się na mecze? Najlepiej by było gdybyśmy wymieszali się w składzie bo zapewne jest tu dużo weteranów jak i Rookie xD

Edytowane przez kakaroto-songo
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie będziemy ustawiać się na mecze? Najlepiej by było gdybyśmy wymieszali się w składzie bo zapewne jest tu dużo weteranów jak i Rookie xD

Ps.Ultima już wysyła :) Mam już nadany nr paczki i jutro w południe będzie gra!:teehee:

Zaryzykuje stwierdzenie,ze wekszosc weteranow poszla sobie na inne forum juz dawno temu i tam sie przygotowujemy na turnieje. Macie temat o ustawkach i tam wszystko organizujecie. Pierwsze na bank beda dziwne bo trzeba ogarnac mase rzeczy,ale za drugim lub trzecim razem bedzie ok a gwarantuje wam,ze private game z ogarnieta komunikacyjnie ekipa to OGIEN Z SZOPY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na inne forum? Ja nie chcę grać w żadnych turniejach bo wiem jakie to odpowiedzialne.Grałem 4 lata w zawodowej lidze Pro Evolution Soccer.Mnie zależy na tym żeby dobrze się bawić z wami i grać dla przyjemności bez spinania się o wynik meczu itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam tez nikt sie nie spina. Jest grupa okolo 100 osob,w wiekszosci bylych uzytkownikow tego forum. Ludzie chcacy sie dobrze bawic,sami znajomi. Teraz po polaczeniu sil z PS3Liga mamy takie community,ze na brak meczy narzekac nie mozna. Do tego moj klan zapisany juz jest na rozgrywki consolegaming i to bedzie prawdziwe wyzwanie bo tam juz nie ma zartow i przyjacielskich meczy. Dlatego boli brak private na starcie tytulu

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykuje stwierdzenie,ze wekszosc weteranow poszla sobie na inne forum juz dawno temu i tam sie przygotowujemy na turnieje. Macie temat o ustawkach i tam wszystko organizujecie. Pierwsze na bank beda dziwne bo trzeba ogarnac mase rzeczy,ale za drugim lub trzecim razem bedzie ok a gwarantuje wam,ze private game z ogarnieta komunikacyjnie ekipa to OGIEN Z SZOPY.

Gwarantuje, że "Stara Gwardia" też tu zagląda ;).

Co do samych ustawek, myślę, że długo czekać nie będzie trzeba, oczywiście jeśli dodadzą Private :turned:. Poza tym, wystarczy dołączyć do znajomego i po jakimś czasie serwer jest w dużej części polski :thumbsup:.

@Moderatorzy

Trochę więcej luzu, jest tuż przed premierą, dostanie gry to kwestia kilkudziesięciu godzin, ludzie czekali bardzo długo, więc wszyscy siedzą teraz jak na szpilkach ;).

Na chamstwo pozwolić nie można, jednak warto spojrzeć w obecnej sytuacji łagodniejszym okiem, albo mniej strzępić język.

Edytowane przez bzykacz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc turnieje przychodzi mi na myśl ciężkie mecze na poważnie.Ps Site Pluton powstał chyba z myślą o tym abyśmy razem mogli grac prawda? To mi chyba wystarczy jak na razie.Im węższa grupa znajomych tym szybciej się poznamy i polubimy mam nadzieję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wez pod uwage ze sa to opinie dzieci do lat 14 gora 15,nie maja pojecia o niczym,sam przytoczyles jeden z cytatow ze spodziewal sie ktos grafiki na poziomie high z komputerow,pisza ze gameplay nie powala bo co? Bo kampanie skonczyli w 6h a multi nie moga liznac nawet ;) na tego typu forach zawsze jest placz,nie spotkalem sie nigdy z opinia pozytywna na pirackim forum,tylko tyle im pozostaje i tak pograc nie pograja bo maja piraty,o tak jak mowilem sa to osoby niedowartosciowane ktore chca jakos zwrocic na siebie uwage,a jak bys obserwowal temat to w przeciagu ostatnich paru stron pojawila sie juz pierwsza recka z ocena 9,5ogrywana na xboxie,autor stwierdzil ze jest to jedna z najlepiej wygladajacych gier na obecne konsole poziom crysis 2,pojawil sie tez gameplay z pierwszych 10 minut na xboxie zadna kamerka ustawiona na wprost tv,i mozna zobaczyc tam naprawde ladna grafike no i co tu daleko szukac,u gory tej lub poprzedniej strony jest probka polskiego dubingu,gra odpalona jest na xboxie,tez uwazam ze wyglada swietnie.Beta byla ciut ladniejsza na xboxa bo nie bylo efektu rozmazania w oddali przez co gra byla bardziej przejrzysta na chwile obecna jedyna zauwazalna roznica miedzy obiema wersjami to taka ze ma ps3 jest lepsze oswietlenie,zarowki daja wrazenie ze sa zrodlem swiatla,gdzie w przypadku xboxa wyglada to bardziej jak rozjasniona textura

hej hej hej, te komentarze nie pochodza z pirackiej strony, pochodza z jakiegos officiala xbox 360 pl cos tam, po pierwsze a po drugie ludzie instalowali te tekstury, i mimo to narzekaja, wiec sie pytam bo co chwila slysze jakies sprzeczne komentarze, np dzisiaj ps3 site twierdzi że obydwie wersje będą identyczne, jeszcze wczoraj pisali o uchybieniach grafiki na niekorzyść Microsoftu, ... co do samego gameplaya z youtuba, człowieku mozesz sobie go wsadzić, jak pokazywali bete porównanie x ps3 i pc to ciężko było znaleźć różnicę między tymi trzema, dodam że widziałem bete na ultra na pc, to uwierz mi jakbyś postawił te dwa tytuły obok siebie to wyglądają jak Snake z MGS2 i jak Snake z MGS4, różnica była kolosalna.

Oceny bardzo dobre, ale szału niema ... a nie zapominajcie że są to z platformy która dostała najbardziej dopracowany produkkt, ... więc o grze roku raczej można zapomnieć, nie mniej jednak pre order u mnie ok piątku :D

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam szczerą nadzieję, że Ci fani Battlefielda (3) którzy na wszystkich portalach krytykowali CoDa za skrypty, króciutką kampanię, debilne AI, nierealną fabułę i tanie efekciarstwo posypią teraz głowy popiołem :)

I proszę nie wyjeżdżać mi tu teraz z tekstami typu "ta gra to multi" bo CoD to również multi, tylko że zupełnie inne. Pozdrawiam.

Edytowane przez jimmyyy8
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej hej hej, te komentarze nie pochodza z pirackiej strony, pochodza z jakiegos officiala xbox 360 pl cos tam, po pierwsze a po drugie ludzie instalowali te tekstury, i mimo to narzekaja, wiec sie pytam bo co chwila slysze jakies sprzeczne komentarze, np dzisiaj ps3 site twierdzi że obydwie wersje będą identyczne, jeszcze wczoraj pisali o uchybieniach grafiki na niekorzyść Microsoftu, ... co do samego gameplaya z youtuba, człowieku mozesz sobie go wsadzić, jak pokazywali bete porównanie x ps3 i pc to ciężko było znaleźć różnicę między tymi trzema, dodam że widziałem bete na ultra na pc, to uwierz mi jakbyś postawił te dwa tytuły obok siebie to wyglądają jak Snake z MGS2 i jak Snake z MGS4, różnica była kolosalna.

Oceny bardzo dobre, ale szału niema ... a nie zapominajcie że są to z platformy która dostała najbardziej dopracowany produkkt, ... więc o grze roku raczej można zapomnieć, nie mniej jednak pre order u mnie ok piątku :D

dziwne,bo według opini beta nawet w ultra na pc nie różniła się zbytnio od tej z konsol ;) głownie rozdzielczość....i wiem że nie można porównywać filmików z youtuba itd,no ale na pewne szczegóły uwagę można zwrócić i uwierz mi że wiem co mówie,ale spierać się nie będę,poczekamy na nieco profesjonalniejsze porównania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba w BF3 jednak zrezygnuje z Dubbingu a na rzecz kombo ENG ścieżka PL napisy. Bo jakoś wojenny język brzmi lepiej po angielsku. :biggrin:

A co do meczy. Szkoda że DICE nia dało private bo czasami lepiej zagrać z samymi Polakami,pogadać w przerwie meczów miła atmosfera.

PS

Nie wiecie gdzie można sie zapisać na jakieś turnieje gier FPS na PS3 albo jakieś ligi? Bo bardzo bym chciał w czymś takim grać tylko nie wiem gdzie pytać :confused:

EDIT

Widać że sklepy nieźle krzyczą za cene Edycji Limitowanej BF3. BF3 Edycja Limitowana to jak chleb na wojnie. Ciężko go znaleść,towar deficytowy :biggrin:

Edytowane przez Messi123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lionel, to staraj się dostać do jakiegoś klanu. Oni na pewno grają w ligach ; ) więc nie ma problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy w zwykłej wersji będzie tak jak w BF:BC2 Vip Code na dodatkowe mapy?

Pozdrawiam. wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×