Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiście, na PS3 wygląda fenomenalnie.

DICE potwierdziło, żę na PS3 gra wygląda lepiej, więc nie toczcie jakichś debat, które nie mają senu i nie podawajcie bezsensownych argumentów typu, gra multiplatformowa, na PS3 wygląda gorzej, bo to doprowadza do białej gorączki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Marqus

z tym Karkandem w komplecie chodzi chyba o to, ze dostaniesz razem z gra kod, dzieki ktoremu potem sciagniesz Karkand za free. Wiec to taki odpowiednik "zimowek w komplecie" do auta ktore kupujesz na wiosne ;)

Teraz jasne...kumam! Co dalej wydaje mi się ...hmmm...lekko naciągane! Ale dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbka dubbingu PL

Widać ewidentnie,że są napisy polskie i Dubbing.Jeszcze tylko jedna magiczna opcja zmiany Dubbingu na Angielski i włączenie Polskich napisów i będzie gitara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, rzeczywiście, 'znawcy'...

Tak BTW, ile map będzie oryginalnie w multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro pewnie na IGN dadzą ocene. Mają grać od 12-14 LIVE. Potem ocena, oczywiście werjsa PC. Konsole w poźniejszym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten gość recenzował wersję Xboxa, i mówił że wygląda wprost fenomenalnie. Boję się, jaką ocenę dostanie od IGN (chociaż nie zawsze ufam ich ocenom).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załapał już ktoś jak z tym kodem do Karkand? Będzie w pudełku? Zamawiam z ang i ciągle mnie ciekawi ten fakt ; d

bo jak widzę tamten filmik co rozpakowują, to kody tylko na spectat + dog tag'i ,a co z Karkand ; d?

Edytowane przez gumeko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektórzy ludzie po prostu spamują, nabijaja posty. Sorry, ale to jest paranoja jeżeli nie ma mnie 10 minut na forum i powstały już 2 nowe strony tematu...

Co do XBOX V PS3, jest porównanie singleplayer, na PS3 sa ostrzejsze detale, lepsze cienie. Było powiedzone że wersja PS3 wyglada lepiej. na Batlefield EA forum można zobaczyć

Dokladnie a jutro bedzie pier#$%@# ze "ultima juz wyslala" "a mi nie wyslala" "czekam na kuriera biore wolne na tydzien" "liczylem ze dostane gierke we wtorek a bedzie dopiero w srode" itp itd ludzie opanujcie sie troche ja tez czekam na gre ale bez przesady...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wie, w piątek będzie pewniak. Chociaż obstawiam że albo na maila ci prześlą, a lbo w pudełku o pisze na pudle że zawiera dodatek Powrót do Karkand,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny klimat, piękna oprawa!

wersja PS3 - http://youtu.be/UzpISsS6bKg

Szkoda że to bardziej film z pierwszej osoby niż gra, ale i tak sprawia świetne wrażenie nawet na youtube :P

Przydałyby się tak nakręcone sceny w filmach...

jak tak dalej pójdzie to przejdę singla na youtubie, i zostanie już tylko multi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektórzy ludzie po prostu spamują, nabijaja posty. Sorry, ale to jest paranoja jeżeli nie ma mnie 10 minut na forum i powstały już 2 nowe strony tematu...

tak marudzisz, a na ostatnie 10 postow, polowa to Twoje. Moze opanowywanie sie zacznij od Siebie.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten gość recenzował wersję Xboxa, i mówił że wygląda wprost fenomenalnie. Boję się, jaką ocenę dostanie od IGN (chociaż nie zawsze ufam ich ocenom).

Szczerze to akurat note IGN mam w d*pie. Dlaczego? Od dawna wiadomo, że ich oceny są mało wiarygodne (czyt. np. Dragon Age -8.5), że ubóstwiają xboxa i CoDa. Nie spodziewam sie po nich za wiele.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego filmiku z multi to jest ciekawe.

eeeey.jpg

To jest ten chat dla całego teamu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=qtMaJf45mQ8&feature=channel_video_title



Cudo, naprawdę grafika zapierdziela... Oczywiście gdyby zrobić stop i się przyjrzeć to zobaczymy co jest grane, jednak w ruchu, mistrzostwo :thumbsup:!!!

@Snosch

Poczekaj cierpliwie aż dostaniesz w swoje łapki i dopiero zacznij marudzić na grafikę... Myślę, że gra tak Cię pochłonie, że będzie Ci szkoda odejść od TV, żeby coś nam na forum napisać. Obojętnie czy będziesz grał w wersje PS3, czy 360 ;)! Edytowane przez bzykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wykonasz facepalm bo kody wysylane przez ultime daja dostep do plikow wazacych po kilkaset kb. Mapy sa na plycie tam samo jak bylo z vip mapami.

Kurde naprawdę dzisiaj się poczułem jakbym się urwał z choinki. Zajrzałem do maila od Ultimy informującego o kodach dostępnych u nich na stronie w zakładce z zamówieniami. Na końcu maila jest taka uwaga:

UWAGA!

Premiera dodatku Powrót do Karkand nie została jeszcze określona, dlatego darmowy dostęp do Back to Karkand otrzymają Państwo jak tylko zostanie wydany!

Pozdrawiamy,

ULTiMA.PL

:whistling: Latka mi lecą, ale pamięć mam dobrą.

Czyli te trzy kody są na giwery, fatałaszki i biżuterię :smile: Stąd niektórzy mają dwa, a niektórzy trzy kody (mundury były dla zamawiających do końca bety)

Edytowane przez Kuba_K_2
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak prywatni sprzedawcy będą później wysyłać emaile do wszystkich. Zamieszanie będzie. Bigos. Zamiast do pudła schować kod..

Edytowane przez gumeko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlazłem na forum xkloca żeby poczytać o grafice, i strasznie dużo ludzi już gra dużo już skończyło, piraty tak ... no ale ogólnie to płacz jeżeli chodzi o grafikę, mam być spokojny o grafikę na PS3/? macie kilka tekstów ...

"Tekstury HD o wielkości 1.5 gb zainstalowane i muszę niestety stwierdzić, że jeśli tak wygląda z teksturami hd, to współczuję tym co będą grać bez zainstalowanych tekstur."

"Gdzie do ciula jest krew ?:f

"Zabici pięknie znikają na naszych oczach ciach u nie ma. Nawet strzelić się nie da . To napewno jest pegi 18 ?

Cywile to tylko tekstura bez żadnych hitboxów.

Różnorodność wrogów powala . Akcja gdy wali do Ciebie 3 takich samych typków nie jest za ciekawa .

Miały być akcje typu wyciąganie rannych poza pole walki , czy walka wręcz . Ściema to tylko słabe qte."

"Jak na razie po 40 min grania jestem lekko rozczarowany singlem w szczególności grafą, na X-a nie postarali się."

"Dla mnie kampania to porażka. Nudna i przewidywalna. Gra niczym nie zaskakuje. Grafika nawet po zainstalowaniu Hd packa niczym nie odbiega na plus od BF2: BC czy nawet od Black Ops"

"

Ja również mam mieszane uczucia. Po co DICE nam mydliło oczy tymi filmikami na highPC i mówili, że tak samo będzie na konsolach :/ Niby grafika nie jest zła, ale każdy oczekiwał czegoś więcej. Sama rozgrywka szału nie robi, jest tylko dobrze."

jesteście pewni że na PS3 grafika ma być lepsza? w Becie na X była lepsza, z tego co ludzie tutaj na forum mówili, a tekstury instalują się na obu konsolach, co nie ...

p.s chyba jeden kandydat do gry roku nam właśnie odpadł :D ... przynajmniej na konsole Microsoftu

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam nie narzekaj:P Ja czytałem żę ludzie byli oszołomieni grafiką, i podobno piraci nie mają zainstalowanych tekstur, tylko im isę 'niby' pobiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myfonick tylko,że nie zauważyłeś jak kolega wyżej zapytał o to czy bedziemy dopiero mogli zagrac 27.Odpowiedziałem,ale widzę,że kolega edytował post i usunął te pytanie. ;]

Koleżanka nie kolega.

Pytanie usunęłam, ponieważ doczytałam się odpowiedzi w poprzednich wypowiedziach :D pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1319411925[/url]' post='602504']

wlazłem na forum xkloca żeby poczytać o grafice, i strasznie dużo ludzi już gra dużo już skończyło, piraty tak ... no ale ogólnie to płacz jeżeli chodzi o grafikę, mam być spokojny o grafikę na PS3/? macie kilka tekstów ...

"Tekstury HD o wielkości 1.5 gb zainstalowane i muszę niestety stwierdzić, że jeśli tak wygląda z teksturami hd, to współczuję tym co będą grać bez zainstalowanych tekstur."

"Gdzie do ciula jest krew ?:f

"Zabici pięknie znikają na naszych oczach ciach u nie ma. Nawet strzelić się nie da . To napewno jest pegi 18 ?

Cywile to tylko tekstura bez żadnych hitboxów.

Różnorodność wrogów powala . Akcja gdy wali do Ciebie 3 takich samych typków nie jest za ciekawa .

Miały być akcje typu wyciąganie rannych poza pole walki , czy walka wręcz . Ściema to tylko słabe qte."

"Jak na razie po 40 min grania jestem lekko rozczarowany singlem w szczególności grafą, na X-a nie postarali się."

"Dla mnie kampania to porażka. Nudna i przewidywalna. Gra niczym nie zaskakuje. Grafika nawet po zainstalowaniu Hd packa niczym nie odbiega na plus od BF2: BC czy nawet od Black Ops"

"

Ja również mam mieszane uczucia. Po co DICE nam mydliło oczy tymi filmikami na highPC i mówili, że tak samo będzie na konsolach :/ Niby grafika nie jest zła, ale każdy oczekiwał czegoś więcej. Sama rozgrywka szału nie robi, jest tylko dobrze."

jesteście pewni że na PS3 grafika ma być lepsza? w Becie na X była lepsza, z tego co ludzie tutaj na forum mówili, a tekstury instalują się na obu konsolach, co nie ...

p.s chyba jeden kandydat do gry roku nam właśnie odpadł :D ... przynajmniej na konsole Microsoftu

Wez pod uwage ze sa to opinie dzieci do lat 14 gora 15,nie maja pojecia o niczym,sam przytoczyles jeden z cytatow ze spodziewal sie ktos grafiki na poziomie high z komputerow,pisza ze gameplay nie powala bo co? Bo kampanie skonczyli w 6h a multi nie moga liznac nawet ;) na tego typu forach zawsze jest placz,nie spotkalem sie nigdy z opinia pozytywna na pirackim forum,tylko tyle im pozostaje i tak pograc nie pograja bo maja piraty,o tak jak mowilem sa to osoby niedowartosciowane ktore chca jakos zwrocic na siebie uwage,a jak bys obserwowal temat to w przeciagu ostatnich paru stron pojawila sie juz pierwsza recka z ocena 9,5ogrywana na xboxie,autor stwierdzil ze jest to jedna z najlepiej wygladajacych gier na obecne konsole poziom crysis 2,pojawil sie tez gameplay z pierwszych 10 minut na xboxie zadna kamerka ustawiona na wprost tv,i mozna zobaczyc tam naprawde ladna grafike no i co tu daleko szukac,u gory tej lub poprzedniej strony jest probka polskiego dubingu,gra odpalona jest na xboxie,tez uwazam ze wyglada swietnie.Beta byla ciut ladniejsza na xboxa bo nie bylo efektu rozmazania w oddali przez co gra byla bardziej przejrzysta na chwile obecna jedyna zauwazalna roznica miedzy obiema wersjami to taka ze ma ps3 jest lepsze oswietlenie,zarowki daja wrazenie ze sa zrodlem swiatla,gdzie w przypadku xboxa wyglada to bardziej jak rozjasniona textura

Edytowane przez eX4cT_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×