Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Operation FiRestorm w 720p. Rewelacja... Jak narazie najgorzej, wedlug mnie, prezentuje sie mapa Noshahr Canals (lotniskowiec, zurwawie, przystan, doki). Pusto, sterylnie, biednie pod wzgledem designu. Bardzo kontrastuje z pozostalymi, swietnie wygladajacymi mapami.

Edytowane przez kabotyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlazłem na forum xkloca żeby poczytać o grafice, i strasznie dużo ludzi już gra dużo już skończyło, piraty tak ... no ale ogólnie to płacz jeżeli chodzi o grafikę, mam być spokojny o grafikę na PS3/? macie kilka tekstów ...

"Tekstury HD o wielkości 1.5 gb zainstalowane i muszę niestety stwierdzić, że jeśli tak wygląda z teksturami hd, to współczuję tym co będą grać bez zainstalowanych tekstur."

"Gdzie do ciula jest krew ?:f

"Zabici pięknie znikają na naszych oczach ciach u nie ma. Nawet strzelić się nie da . To napewno jest pegi 18 ?

Cywile to tylko tekstura bez żadnych hitboxów.

Różnorodność wrogów powala . Akcja gdy wali do Ciebie 3 takich samych typków nie jest za ciekawa .

Miały być akcje typu wyciąganie rannych poza pole walki , czy walka wręcz . Ściema to tylko słabe qte."

"Jak na razie po 40 min grania jestem lekko rozczarowany singlem w szczególności grafą, na X-a nie postarali się."

"Dla mnie kampania to porażka. Nudna i przewidywalna. Gra niczym nie zaskakuje. Grafika nawet po zainstalowaniu Hd packa niczym nie odbiega na plus od BF2: BC czy nawet od Black Ops"

"

Ja również mam mieszane uczucia. Po co DICE nam mydliło oczy tymi filmikami na highPC i mówili, że tak samo będzie na konsolach :/ Niby grafika nie jest zła, ale każdy oczekiwał czegoś więcej. Sama rozgrywka szału nie robi, jest tylko dobrze."

jesteście pewni że na PS3 grafika ma być lepsza? w Becie na X była lepsza, z tego co ludzie tutaj na forum mówili, a tekstury instalują się na obu konsolach, co nie ...

p.s chyba jeden kandydat do gry roku nam właśnie odpadł :D ... przynajmniej na konsole Microsoftu

Ha ja nie wiem kiedy Dice nam obiecywało że grafika będzie taka sama jak na wypasionych komputerach,a naprawde jeśli ktoś tak myślał to musiał być skończonym debilem wierzącym ze Dice zrobi nie wiadomo co na 6 letnim sprzęcie.Całe szczęście ja wiedziałem że graficznie BF3 nie będzie oszałamiaj na konsolach i jestem pełni zadowolony z tego co dostaniemy bo gra prezentuje się świetnie jak na standardy ps3/xbox 360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://twitter.com/...479457962409984

Z oficjalnego twittera:

The Limited Edition will not come with BF1942, but with the Back to Karkand expansion. Czyli ci, którzy czekają na BF1943, prawdopodobnie go dostaną.

Edytowane przez Kuba_K_2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=qtMaJf45mQ8&feature=channel_video_title

Cudo, naprawdę grafika zapierdziela... Oczywiście gdyby zrobić stop i się przyjrzeć to zobaczymy co jest grane, jednak w ruchu, mistrzostwo :thumbsup:!!!

@Snosch

Poczekaj cierpliwie aż dostaniesz w swoje łapki i dopiero zacznij marudzić na grafikę... Myślę, że gra tak Cię pochłonie, że będzie Ci szkoda odejść od TV, żeby coś nam na forum napisać. Obojętnie czy będziesz grał w wersje PS3, czy 360 ;)!

ale ja nigdzie nie napisalem ze mnie nie pochlonie. Wykazalem jedynie roznice pomiedzy stanem faktycznym, a obietnicami.

A grac bede w obie wersje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak od paru dni czytam wasze posty i oglądam gameplaye z BF3 i powiem wam że gra w ogóle mnie nie martwi jeżeli chodzi o grywalność i grafikę. 4-letnia konsola daję rade nie ma co ukrywać!

Jedyne czego się boję to dzieci z hs i ciągłych narzekań! Dajcie odpocząć swoim umysłom idźcie do szkoły do pracy i poczekajcie spokojnie na swoje płyty z grą i wtedy napiszcie coś popartego argumentami i rozsądnie napisane pełnymi zdaniami wypowiedzi :)

to taka moja prośba :)

do zobaczenia w ferworze walki :P

(sorki klawa mi nawala i po dwa razy mi spacje liczy i litery nie raz)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak Ultima, na razie zero info na maila, ale jestem dobrej myśli, że jutro gra wyląduje u mnie w napędzie :)

No wlasnie kurde, wszyscy tak zachwalali ultime, ze zawsze tak szybciutko dostarczaja przed premiera, a tu cisza jak makiem zasial, a ps3site.pl i gram.pl wysylaja i na jutro bedzie : o

Edit: A z ciekawostek: jeszcze za czasow bety sciagnalem rowniez z ciekawosci wersje na PC i musze powiedziec, ze bylem w szoku. Mimo, ze kompa mam nie z najwyzszej polki (miedzy innymi dlatego gram na konsoli), to doznalem szoku, bo naprawde roznica w jakosci jest ogromna. Oczywiscie nie chce tutaj niczego prorokowac, ani tymbardziej twierdzic, ze PC rulez, ale jesli bedziecie mieli taka mozliwosc, to zobaczcie chociaz z ciekawosci jak to wyglada na piecu. Ja bylem wstrzasniety ;)

Edytowane przez danatiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://twitter.com/...479457962409984

Z oficjalnego twittera:

The Limited Edition will not come with BF1942, but with the Back to Karkand expansion. Czyli ci, którzy tak napalili się na BF1943, prawdopodobnie go dostaną.

Przecież tu chodzi o pecetowego BF42, nie konsolowego BF43.

Z tymi kanałami gry to zrobili jak się spodziewałem, bo nic nie mówili, że cały team naraz będzie mógł gadać, tylko będą kanały i są :P

_______________________

Jednak jest wybór rozmów między kanałami i całą drużyna :)

teamsv.png

Edytowane przez Jechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież tu chodzi o pecetowego BF42, nie konsolowego BF43.

W pytaniu padło PS3 i 1943, więc 1942 z odpowiedzi to przejęzyczenie. Jednym słowem jest szansa na dodatkowy bonus dla preorderowców.

Wyszukiwarka serwerów na PS3 w akcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie-newbie;p czy w battlelogu zakladajac konto mozna np zmieniac nicki widoczne w grze?czy bedziemy miec caly czas widoczne swoje psn id:) bede wdzieczny za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie-newbie;p czy w battlelogu zakladajac konto mozna np zmieniac nicki widoczne w grze?czy bedziemy miec caly czas widoczne swoje psn id:) bede wdzieczny za odp

psnID

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie-newbie;p czy w battlelogu zakladajac konto mozna np zmieniac nicki widoczne w grze?czy bedziemy miec caly czas widoczne swoje psn id:) bede wdzieczny za odp

Nie zmienisz, nawet na PC gra jest przypisanego do danego profilu i można mieć tylko 1 wojaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra inne pytanie od ultimy dostalem 3 kody.

do czego one sa? 1 do czego 2 i 3?

zamawialem preordera 4 lutego wiec jak pisali jestem jednym z pierwszych w kolejce do wyslania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodatki do gry Battlefield 3 (Pakiet uzbrojenia specjalnego, zestaw nieśmiertelników oraz ekwipunek specact

Edytowane przez INKOGNITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weźcie na luz! Nie idźcie na piwo z kumplami, wyślijcie dziewczynę do kina, żonę na zakupy! Ròbcie co tylko chcecie tylko plisss; nie umoralniajcie jedni drugich i piszczcie o rzeczach związanych z BF3 ...

Licznik skasowanych postów: 17

... żadne dzwonienie, pisaine maili, W NICZYM TO NIE POMOŻE, MOŻE TYLKO WAS JESZCZE BARDZIEJ ZESTRESOWAĆ!

§ II - Warny-Ostrzeżenia

------------------------------

Pod groźbą otrzymania ostrzeżenia, użytkownikom nie wolno:

5. Pisać z naruszeniem polskiej pisowni. Zabronione jest pisanie z włączonym "CAPS LOCKIEM" oraz stosowanie dużych czcionek, nadmierne kolorowanie postów bez znaczącego powodu.

Ostrzeżenie słowne (pierwsze i ostatnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze oceny

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy już kolejną notę dla BF3 tym razem od IGN -

IGN - 9.0

(Press Score - 9.5;

Reader Score 10.)

Presentation= 8.5

Graphics= 10

Sound= 9.5

Gameplay=8.5

Lasting apeal= 9.5

Oczywiście na razie wersja PC.

Dziwne, że "niby" tylko 9.0. Chociaż biorąc pod uwagę, że ten serwis bardziej "lubi" CoDa, to nie jest źle. Tylko trochę irytacyji, będzie gdyż pewnie MW3 za samą nazwe otrzyma ze 9.3-9.5. Ogólnie to już się przyzwyczaiłem, jeśli chodzi o IGN i CoDy.

Edytowane przez Znany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podawanie samych ocen z PC jest bez sensu. To że gra będzie wyglądać świetnie na blaszaku to wiemy od ponad pół roku.

Czekam na oceny z PS3 oraz ciekawi mnie porównanie ocen z PC w tych samych serwisach o ile recenzenci grali w te obie platformy.

Zresztą ocenianie B3 przed startem publicznego multi jest nie na miejscu. Ocena singla interesuje mnie średnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że 9 to źle... Tylko np. BC2 też miało 9, a tu chyba poczyniono znaczne postępy (?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanko do ludzi co zamawiali na allegro w GameOutlet nie tylko BF3 teraz a inne gry jak tam u nich z wysyłkami jest w miarę szybko itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi odrzutowcami, jak już namierzymy cel to sami musimy odpalić rakiety czy same startują ? Żeby go namierzyć to rozumiem wystarczy mu usiąść na ogonie ? : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jutro, najdłuższa doba mego życia :D

Poczekaj, jak Twoja Kobieta pójdzie rodzić! Ale co fakt, to fakt...trochę się dłuży. Dobrze że dziś mam zapierdziel w pracy, to wiele nie mysle!

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcus juz nie moge sie doczekac jak razem bedziemy orac battlefield ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×