Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra lepiej mówcie o której godzinie w czwartek będzie można pobierać BF'a z PSN ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie rozumiesz że w każdym battlefieldzie oprócz bad company 1,2 zabija się tak szybko?Mi to wisi czy to kupisz czy nie napisałeś jakąś tam swoją dziwną opinią no i spoko,mam ją w d....

Pewnie po 14 już będzie.

Edytowane przez sev-pl
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siux przestań ludziom psuć nastroje.Nie podoba ci się grafika to zawsze możesz grać na PC,ale nie psuj humorów naszych bo jest tu dużo ludzi,którzy przychodzą do domu wchodzą w ten wątek żeby przeczytać opinie ludzi,którzy już grali w Betę.A jak się czyta twoje komentarze to aż się odechciewa czekać na tę Betę.

Edytowane przez RossoNero
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak zawsze muce na trybie hardcore. Po prostu nie lubie zabijać ludzi waląc w nich pół magazynka. Dla mnie to żadna ujma, wręcz przeciwnie dodaje to realizmu rozgrywce.

Siux przestań ludzia psuć nastroje.Nie podoba ci się grafika to zawsze możesz grać na PC,ale nie psuj humorów naszych bo jest tu duzo ludzi,którzy przychodzą do domu i wchodza w ten wątek żeby przeczytac opinie ludzie,którzy już grali.A tu jak się czyta twoje komentarze to aż się odechciewa czekac na tę Betę.

Masz rację. :) Ale zauważ, że większości się podoba, więc 1 delikwent na forum nic nie zmieni :). Mimo wszystko szanuję każdego zdanie. Bo każdy ma prawo do własnej opinii. Siux błagam już nie pisz nic złego :( Jak już to przekonamy się na własnej skórze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero w czwartek zagram w betę, więc zazdroszczę tym co już grali. I mam pytanie czy faktycznie na dole i górze ekranu są czarne pasy. Nie rozumiem dlaczego wszyscy porównują grę graficznie do PC. Ogólnie ta mapa na zewnątrz na PC też fenomenalnie się nie prezentuje będą inne mapy to zobaczymy. Beta jest po to by wykrywać błędy i sprawdzać obciążenia na serwerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poki co zostaje jeszcze Bad Company 2 :)

Dopiero w czwartek zagram w betę, więc zazdroszczę tym co już grali. I mam pytanie czy faktycznie na dole i górze ekranu są czarne pasy. Nie rozumiem dlaczego wszyscy porównują grę graficznie do PC. Ogólnie ta mapa na zewnątrz na PC też fenomenalnie się nie prezentuje będą inne mapy to zobaczymy. Beta jest po to by wykrywać błędy i sprawdzać obciążenia na serwerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież BF jest ładniejszy na PS3 :P

ktory? bo napewno nie BC2.

Co do destrukcji, to nie tyle ja oslabili, co chyba zabili calkowicie. Ogladalem przed chwila filmik z bety, i koles z 10 metrow strzelil z RPG do metalowego plotka ustawionego na chodniku, a plotek nawet nie drgnal.....

Cos jest nie tak.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy to zniszczenia są "synonimem tej serii"? W BF2, czyli w grze 50 razy lepszej od BC2, żadnych zniszczeń nie było- były za to spore, rozległe mapki (a nie to co jakieś korytarzowe arica harbor na CQ lub każda mapa na rushu). Niestety boje sie, że ten ostatni syndrom moze być i tu- mapy podłużne, flagi jedna za drugą. Wierzcie, mapa nie musi być przesadnie wielka, czytaj Harvest- wystarczy ją dobrze zaplanować. (Gulf of Oman, Karkand, Sharqi i inne mapy. mówie tu o rozmiarze na 16 graczy)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beta juz jest dostepna na PSS tylko nie da sie jej pobrac, wiec w czwartek powinno dac rade od razu po polnocy jak mnie mam ja pobrac, chyba ze dostep do niej odblokuja w godzinach funkcjonowania narmalnych ludzi czyli przed poludniem

dzis sprawdzalem i byla juz kolo 11tej przed poludniem, ale nie mozna jej bylo sciagnac, Tylko Ci wybrani mogli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza baza broniących jest rajem dla kamperów. Z nimi będzie jeszcze większy problem niż w BC2.

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy to zniszczenia są "synonimem tej serii"? W BF2, czyli w grze 50 razy lepszej od BC2, żadnych zniszczeń nie było- były za to spore, rozległe mapki (a nie to co jakieś korytarzowe arica harbor na CQ lub każda mapa na rushu). Niestety boje sie, że ten ostatni syndrom moze być i tu- mapy podłużne, flagi jedna za drugą. Wierzcie, mapa nie musi być przesadnie wielka, czytaj Harvest- wystarczy ją dobrze zaplanować. (Gulf of Oman, Karkand, Sharqi i inne mapy. mówie tu o rozmiarze na 16 graczy)

nie sa synonimem serii, bo w latach w ktorych powstawal bf2 zniszczen nie dalo sie zrobic technicznie, to chyba logiczne i oczywiste.

Za to zniszczenia sa wisienka na torcie silnika Frostbyte 2. I zniszczeniami glownie byl reklamowany BF3 od samego poczatku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna grafika+duże zniszczenia jest to nie do osiągnięcia na konsoli

Mi wystarczy że będzie takie jak w bc2,najwyżej jak będzie mi się chciało poniszczyć otoczenie to włączę wersje na pc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za chwilę odpalam i będę bezlitosny - zarówno na polu bitwy jak i w ocenie wykonania tu na forum. biggrin.gif

IMG_20110927_183529.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika to tylko moj najwiekszy zawod (na to sie nie da patrzec po prostu, ona bardziej przeszkadza niz pomaga w zabiciu wroga ktorego mozemy w ogole nie zauwazyc lub pomylic ze zdeformowanym koszem na smieci), pomijajac ja, zgadzam sie gameplay jest najwaznieszy, ale jak juz wspominalem zabija sie szybciej niz w call of duty, i synonim tej serii, czyli zniszczenia zostal wykastrowany, wiec gameplay rowniez dal moim zdaniem dupy kolosalnie. Na prawde wracajac jeszcze do grafiki na chwile, nie przesadze jesli napisze ze Black Ops na X360 wyglada zdecydowanie ladniej/wyrazniej <- moze to da do myslenia komus, a teraz znikam, nie walcze juz z nikim, za 2 dni sie sami wszyscy przekonacie.

Co do PCa, nie martw sie, spokojnie dzwignie :)

@sev

Jak widac nie potrafisz czytac ze zrozumieniem, lub czytac w ogole niektorych wyrazow skoro sadzisz ze tylko o grafice nawijam.

Zabija sie szybko ? Jak wywalisz w kolesia z bliska seryjkę trzymając R1 to tak. Z ciekawości zeby to sprawdzić włączyłem ogień pojedyńczy i strzelałem do kolesia z około 50M padł na 10 strzałów w tułów, natomiast w głowę jakieś 2-3. ( zależy jak celujemy ) Graficznie jest lepiej od BC2, na bardzo dalekie odległości można było dostrzec szum ekranu a w BF3 jest to wszystko przejrzyste. Największą wadą moim zdaniem jest słabe lub brak AA, na doczytujące się tekstury nie zwracam uwagi jak wypatruje wroga, ale fakt faktem, takie zjawisko występuje. Nie wiem, gdzie widziałeś kwadraty i trójkąty czy jak to nazwałeś. Tekstury słabiej wyglądają na otwartej przestrzeni w dzień, a w metrze całkiem przyzwoicie. Co do rozgrywki, na początku była jedna wielka kampa, ale jak wszyscy sie rozegrali to grało się świetnie. Dużo lepiej z balansowano mapę w porównaniu do Alphy na PC, teraz praktycznie zawsze przechodzimy do następnego etapu. A wszystko to dzięki wyeliminowaniu kilku osłon i czołgu, który niszczył rozgrywkę.

A światło też jest super, najmocniejsza cześć tej gry, szkoda tylko, że niektóre efekty potrafią sie rozmyć. ( Iskry, ogień, laser jest kanciaty ^^ )

Edytowane przez monobloss
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wyglądają zniszczenia na tym bloku o którym mówiłem:

http://imageshack.us/photo/my-images/220/zdjcie0045n.jpg/

Sorry za tragiczną jakość ale robione komórką i jeszcze jak na złość, jak już miałem pstrykać zdjęcie, to ktoś mnie zabijał xD

Na tym budynku jest to oskryptowane (tak to się nazywa?) bo ten pas (mur) pomiędzy obiema dziurami jest niezniszczalny. Ale ogólnie "na żywo" ten zniszczony budynek wygląda fajnie, z dołu miałem wrażenie, że część podłogi również oderwało. Strzelając w ścianę dodatkowo zabiłem jakiegoś typka w środku.

No i ogólnie animacja zawalania się ściany wygląda lepiej niż w BC2 Imho. Tumany kurzu itd w Bad Company 2 tego nie było.

Oczywiście nie wstawiam tego, żeby zjechać tych co piszą że zniszczenia są słabe etc, pokazuje co udało mi się zrobić w ciągu minutki.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych ktorym sie powyzszy filmik nie podoba: czy on wedlug was nie jest zabawny czy moze jest to dla was jakis atak na wersje gry na PS3? :) Bo jak pierwsza opcja to rozumiem ze sa rozne poczucia humoru, ale jak druga to brak mi slow... :)

repyu.jpg

Cwir czemu tylko ty masz podglad na to kto minusuje (chodzi i moderatorow).

By sie w koncu pobanowalo te osoby co bezpodstawnie daja minusy ..

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wyglądają zniszczenia na tym bloku o którym mówiłem:

http://imageshack.us...djcie0045n.jpg/

To jest największy zniszczalny element na tej mapie ;D

http://videos.pcgame...box-360-und-PS3

Porównanie

DICE's Johan Andersson confirmed on Twitter that the beta build does not contain everything that the final build does. ( może dostaniemy AA ;D )

Edytowane przez monobloss
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie idzie burza do mnie! Zaraz tu będzie...Co do Bety to zbliża się wieczór i ludzie mają mieszane uczucia,ale na szczęście albo nie szczęsćie tylko do grafiki.Nie wiem co ci ludzie oczekiwali,ale zobaczcie sobie filmiki z Bety na PC jak ludzie ponagrywali.Na sprzętach,które ma średni gracz na świecie wygląda podobnie do wersji konsolowej tyle,że jest wyższa rozdzielczość.A po za tym system zniszczeń przynajmniej na tej mapce co jest w Becie wygląda bardzo podobnie na wszystkich platformach.Gra nie będzie wyglądać jak na zwiastunach od Dice.Ludzie Wake Up!

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie idzie burza do mnie! Zaraz tu będzie...Co do Bety to zbliża się wieczór i ludzie mają mieszane uczucia,ale na szczęście albo nie szczęsćie tylko do grafiki.Nie wiem co ci ludzie oczekiwali,ale zobaczcie sobie filmiki z Bety na PC jak ludzie ponagrywali.Na sprzętach,które ma średni gracz na świecie wygląda podobnie do wersji konsolowej tyle,że jest wyższa rozdzielczość.A po za tym system zniszczeń przynajmniej na tej mapce co jest w Becie wygląda bardzo podobnie na wszystkich platformach.Gra nie będzie wyglądać jak na zwiastunach od Dice.Ludzie Wake Up!

Przecież niektórzy już o tym dawno trąbili, a fanboje zaprzeczali :D(właśnie dostałeś od kogoś minusa- od fanboja DICE[battlefield religią] ale dałem Ci plusa[bo minus był nie słuszny])

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pas pomiędzy tymi 2 dziurami, który mówiłem że jest niezniszczalny, jednak jest zniszczalny ;)

http://imageshack.us/photo/my-images/707/zdjcie00452.jpg/

Tu jeszcze jest kawałek

http://imageshack.us/photo/my-images/190/zdjcie0046cs.jpg/

A tu już nie.

Hehe mikrofalówką nie ale mam kiepski aparat w komórce + ciemno w pokoju, a nie chciało mi się zapalać światła ^^ Nie czepiaj się, bardzo piękne zdjęcia :P Dobrze że mam HDMI bo SD wyglądałoby jeszcze lepiej przy zdjęciu moim telefonem ;)

Edytowane przez Scooby-Doo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym robiłeś zdjęcie? Mikrofalówką? :D Nie ma opcji Screen z gry? Ok,już grzmi u mnie więc ja się chowam do bunkra i wychodzę 29.09.11 na Betę.Do zobaczenia na polu bitwy żołnierze!:thumbsup: Moje zdanie na temat bety,,Wygląda i brzmi rewelacyjnie(jak na konsole)''

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screeny z PS3 w 1080P,

screeny w 1080p z gry ktora chodzi w 720p?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

screeny w 1080p z gry ktora chodzi w 720p?

Dlatego to jest tak rozmyte ... zoom do 1080p z 720p

Na TV wygląda tak jak w małych okienkach bez powiększania

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc oglądając te porównanie:

http://videos.pcgames.de/hdvideo/4958/Battlefield-3-Grafikvergleich-zwischen-PC-Xbox-360-und-PS3

zupelnie nie wiem jakie wy macie problemy. Grafika w moim przekonaniu jest

zajeb****, zadnych tekstur nie zauwazylem, zniszczenia tez nie sa na

najgorszym

poziomie. Na moje oka grafika wyglada identycznie na wszystkich 3

platformach,

na jednej jest w jednym momencie jasniej na drugiej ciemnej, a

to chyba nie

pzreszkadza o.O. Detale według mnie sa na bardzo wysokim

poziomie, chociazaby

woda krora poruszala sie ,, jakby z kierunkiem wiania

wiatru ,, :) Bije na glowe

BC 2 gdzie na Atacama Desert patrzac dalej na

pustynie, mamy normalnie pokaz

slajdow.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×