Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega twórcy coda nie mówili że szykuje się rewolucja w tej marce.

Można jakoś zmienić strone ? Szczerze gra "aliantami" to dla mnie udręka.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracając do tematu grafiki ps3 vs Xbox360 to więc jest tak - na Xboxie jest gorsza grafika (textury) i gorsze oświetlenie - lampy nie wyglądają jak by świeciły ale jest za to ciut mniejszy tearing i ogólnie gra nie jest tak "rozmyta" przebywając na zewnątrz jest się w stanie zobaczyć przeciwnika ze znacznie dalsza niż ma to miejsce na PS3.Tak wynika z lensoftruth i z własnych obserwacji bo posiadam obie konsole.

Edytowane przez eX4cT_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem.

BF3 mi się podoba. Finalna wersja + parę patchy = OK :) . Co do grafy , moim zdaniem jest OK. Wybrałem wersję PS3 ponieważ nie będę kupował W7 a mam W XP. Pożyjemy , zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie to że gdy zginiemy to trzeba patrzeć przez pare sekund na morde "agresora". Idiotyzm imo. Wolałbym ten czas spędzić na zmianie

broni, czy klasy.

Generalnie gra się zajebiście. Gra już zamówiona.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie,

co Wy na propozycję aby załozyć naszego PS3Site Pluton na Battlelog? Razem zawsze przyjemniej.

Również jestem za, integrujmy się, kupujmy BF3 i twórzmy polskie drużyny, które staną naprzeciw innym nacjom! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za, integrujmy się, kupujmy BF3 i twórzmy polskie drużyny, które staną naprzeciw innym nacjom! :D

Jestem jak najbardziej za. To jak tworzymy? Ja mogę stworzyć bo akurat jestem tera zalogowany na Battlelogu. Tworzyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie,

co Wy na propozycję aby załozyć naszego PS3Site Pluton na Battlelog? Razem zawsze przyjemniej.

Dobry pomysł narazie w becie zablokowane jest dodawanie fredow z ps3

Ja się pisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie, ten balans jest naprawde żałosny. Przed chwilą skończyłem gre, która od początku do końca zajęła może mi 10 minut. Jako agresor. Wcześniej jako obrońca nie dalismy im wyjść ze spawna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że DICE dało d**y i nie mówicie że jest inaczej, a uzasadniam to tym że znowu nowy BF nic nie zmieniony w rozgrywce, wygląda jak poprzedniczka tylko zmienione sterowanie, grafika nadal pozostawia wiele do życzenie, niestety BF znowu nie da rady CoD

niestety DICE mogło dać siebie więcej oprócz nowych map

Ty chyba gry pomyliles albo nie grales w żaden tytuł jaki wymieniles

Edytowane przez Cygan831

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To porównywanie w ogóle jest dziwne... Niedługo będziemy porównywać okładki, bo któraś musi być lepsza...

Cóż, ja z zakupem BF'a się najprawdopodobniej wstrzymam do premiery CoD: MW3. Chociaż kto wie ;P

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie, ten balans jest naprawde żałosny. Przed chwilą skończyłem gre, która od początku do końca zajęła może mi 10 minut. Jako agresor. Wcześniej jako obrońca nie dalismy im wyjść ze spawna...

Jesli masz zamiar kupic BF'a to sie przyzwyczajaj. Czesto sie zdarzaja takie mecze,szczegolnie na najlepszych mapach. Gdyby ten matchmaking mial jakis sensowny algorytm,ktory dobiera ludzi pod wzgledem ratio i SPM to by bylo calkiem inaczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A lot of what you are seeing in the BETA doesn't exist in the main game already. 1st Party submissions mean we couldn't give a version of the latest code in the BETA but the retail game is well ahead of what you are seeing now with a lot more bug fixes already in place.

http://www.tweetdeck.com/twitter/zh1nt0/~bVAeO

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za. To jak tworzymy? Ja mogę stworzyć bo akurat jestem tera zalogowany na Battlelogu. Tworzyć?

Jeśli jest jak mówi kolega pod Tobą i nie będzie można dołączyć jak rozumiem, to trzeba poczekać. Tak czy tak musimy takie coś zrobić, ale najwyżej wtedy, gdy powstanie battlelog skierowany do pełnej wersji gry, ale spróbuj i podziel się z nami szczegółami. :)

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra sprawa ten battlelog , porownujac do elite lepiej podoba mi sie Btg

Edytowane przez Cygan831
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra sprawa ten battlelog , porownujac do elite lepiej podoba mi sie Btg

Yup, wszelkie statystyki aktualizują się błyskawicznie, co dla mnie jest nie do przecenienia, gdyż do tej pory moim jedynym shooterem na PS3, był Homefront, gdzie wgląd do wszelkich statystyk był nieaktywny, a lubię wiedzieć jak gram itd. do tego dodatkowe opcje, jednym słowem - konkret. :)

Często własnie dostaje się do tego teamu gdzie dominują lvl 20 - 30, lecz gra jest potwornie nudna. Przeciwnik nie może wyjśc ze spawna..

Dziś rano zagrałem w teamie, w którym może nie było tak "wypoziomowanych" gości, ale każdy był mega ogarnięty. Ci z wyższymi lvl-ami broni tych gorących, którzy rushowali poszczególne punkty. Gra była błyskawiczna - 5 minut. Szok, dobrze zogranizowany team, może miażdżyć ostro.

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja zauważyłem ze nie ma tych czarnych pasków o ktorych była mowa ??

nie ma paskow heheh a to psikuspardon.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że DICE dało d**y i nie mówicie że jest inaczej,

Czy aby na pewno? Cóż podyskutujmy!

...a uzasadniam to tym że znowu nowy BF nic nie zmieniony w rozgrywce...

Uzasadnienie zaiste ciekawe, acz obarczone poważnym błędem.

BF2 nigdy nie grałem na PS3 - nigdy nie grałem także na PC ale to nie ważne - gdyż ta gra na konsole nie wyszła.

Ergo: twierdzenie że nic nie zostało zmienione względem poprzedniczki jest już w założeniu błędne skoro poprzedniczki , TEORETYCZNIE, nie było.

Oczywiście masz na myśli BC2 i doskonale to rozumem, ale postanowiłem zasygnalizować ci pewne podstawowe bledy w twoim rozumowaniu.

...wygląda jak poprzedniczka tylko zmienione sterowanie...

Tak więc porównajmy BF3 z BC2, pod względem grafiki oczywiście. I podstawowa sprawę czyli wygląd broni. Wybierzmy takie UMP – wykonanie tej broni w BF3 to cudo, porównajcie przyrządy celownice w BC2 i BF3, różnica jest kolosalna.

Podobnie w przypadku M16 i M416.

Różnicę widać gołym okiem. Tak więc kolego jeśli ty różnicy nie dostrzegasz to może najwyższy czas udać się do takiego „doktora od oczu”.

Hola, hola mocium panie – usłyszę głosy – to tylko jeden niewielki element całej gry.

Bene – acz jednak coś zmienione zostało.

Na lepsze czy na gorsze, zależy jak komu leży.

...grafika nadal pozostawia wiele do życzenie...

Oh zapewniam Cię, iż zawsze będą tacy których grafika zadowalać nie będzie. Zawsze można narzekać że nowy BF nie wygląda na PS3 jak na high end-owym PieCu. Mając high end-owego PieCa można narzekać że na sprzęt za taką kasę gra powinna wyglądać jeszcze lepiej.

Dla niektórych szklanka jest zawsze do połowy pusta.

...niestety BF znowu nie da rady CoD...

I tego się trzymaj. Buźka!

...niestety DICE mogło dać siebie więcej oprócz nowych map.

Na razie DICE dało nam tylko jedna mapę i fakt, poważnie niedorobioną. Acz – wsadzając kij w mrowisko –IW/Acti nie dało nam żadnej do testowania :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe rozumiem. Początkowe lvl wpadają strasznie wolno, a teraz lvl leci strasznie szybko. 1 gra 10 lvl, następna 11.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którą klase polecacie?Gram narazie (chyba) assaultem,tym z takim znakiem plus,lecz patrze,że większość gra gra mechanikiem albo tą 3 klasą gdzie jako znak są 3 naboje.Co polecicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którą klase polecacie?Gram narazie (chyba) assaultem,tym z takim znakiem plus,lecz patrze,że większość gra gra mechanikiem albo tą 3 klasą gdzie jako znak są 3 naboje.Co polecicie?

wzsystkimi klasami po trochu

kazda klasa ma cos dobrego ja bym nie przezyl jak by mial grac jedna klasa glownie patrz jakie koledzy maja klasy w teamu zeby nie bylo tak jak nieraz ze na pieciu graczy pieci snajperow heheh

jeszcze godzina i bede lupał do rana hehebiggrin.gif

Edytowane przez Cygan831

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×