Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Zyj czlowieku .. w tym samym dziale masz temat z plutonem ps3site, i dzisiaj bedziemy grac na probe o 20.

Właśnie żyję, to pewnie dlatego nie czytałem :P

Poza tym jak zauważyłeś, nie stworzyłem Plutonu ps3site tylko zupełnie inny, więc po jaką cholerę miałbym to tam napisać ?

Edytowane przez eldery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps.Jak się zarejestrować na tym Głupim Origin? Podaje swój adres i piszę,,Niedostępny adres poczty elektronicznej'' Na battlelog chcę się zarejestrowac i lipa.

też mam ten problem. pomoże ktoś.? rolleyes.gif

Edytowane przez bagilks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo mam nadzieje ze w tym plutonie beda ci z forum, wiecej ludzi i wspolnej gry. Teraz ty zrobisz swoj, potem ktos inny i takze napisze jak ty post w temacie. Po co ? Zrobic jeden, pododawac sie wspolnie i grac razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo mam nadzieje ze w tym plutonie beda ci z forum, wiecej ludzi i wspolnej gry. Teraz ty zrobisz swoj, potem ktos inny i takze napisze jak ty post w temacie. Po co ? Zrobic jeden, pododawac sie wspolnie i grac razem.

no super, ale jak ja nie chce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mam ten problem. pomoże ktoś.? rolleyes.gif

Wystarczy miec konto w ea jak nie masz to tu rejestracja https://profile.ea.com/acctcreate.do W ustawieniach podajesz psn id i juz mozesz sie logowac do battlelogu

Chyba ze macie problem z poczta to najlepiej zalozyc na gmailu i powinno byc wszystko ok

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, Bf3 bardzo mi sie spodobał, mam pytanie, czy w finalnej wersji będzie tryb bez pojazdów? Bo jednak tempo rozgrywki będzie raczej wolniejsze ..

Do którego będzie beta?

#down

Mam nadzieje że masz na myśli Team deathmatch :x

Edytowane przez Guzux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, Bf3 bardzo mi sie spodobał, mam pytanie, czy w finalnej wersji będzie tryb bez pojazdów? Bo jednak tempo rozgrywki będzie raczej wolniejsze ..

Bedzie deathmatch bez pojazdow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, że nie tylko ja mialem kulminacje czarnych dziur :/, no strasznie to wnerwia, musiałem dzisiaj z 10 razy samobójstwo popełniać. Wcześniej nie miałem takich atrakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam,że jak zobaczyłem staty na Battlelog to się trochę zniechęciłem...Każda śmierć wprawia mnie w zły nastrój.

Rozegrane mam w Becie 12 h 49 min i tak:

Kill:526

Dead:572

Jak dla mnie to jest porażka.

Wiem,że powoli ogarniam to wszystko,ale nadal często jest tak,że nie wiem w pewnym momencie co się dzieje,skad strzelają i często mylę naszych z wrogami...Może pojazdy coś zmienią,ale na razie to jest jeden wielki chaos i strasznie noobie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o to chodzi że nie można biggrin.gif. Na ea.com się loguje normalnie a na battlelog to już nie można verymad.gif

A zastosowales sie do mojego posta w 100% ? tzn czy w ustawieniach konta ea podales psn id bo dam sobie reke obciac ze tu lezy problem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie ten filmik z dużą ilością rpg?

No to hakerzy... stworzyli nawet serwy ze 128 graczami... ale lagi niemiłosierne ;)

A Wy narzekacie na nasze konsolowe 24... ogarnijcie się , będzie dobrze, ale preordery anulujcie - więcej potem zapłacicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam,że jak zobaczyłem staty na Battlelog to się trochę zniechęciłem...Każda śmierć wprawia mnie w zły nastrój.

Rozegrane mam w Becie 12 h 49 min i tak:

Kill:526

Dead:572

Jak dla mnie to jest porażka.

Wiem,że powoli ogarniam to wszystko,ale nadal często jest tak,że nie wiem w pewnym momencie co się dzieje,skad strzelają i często mylę naszych z wrogami...Może pojazdy coś zmienią,ale na razie to jest jeden wielki chaos i strasznie noobie...

To nie ma znaczenia jakie masz k/d mozesz miec na minusie,ale jesli pomagasz druzynie dajesz ammo(apteczki),spotujesz przeciwnikow,podkladasz mcomy,jestes supportem i masz kd 0/45 to masz i tak zajebisty udzial w druzynie,bo bez twojego wsparcia,twoja druzyna bo tygo nie dokonala. Jestes lepszy od typa co ma 45/4 i gra jak w codzie,o dawaniu apteczek nie slyszal,a o podkladaniu mcmow tym bardziej.smile.gif k/d w bf to glupota

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jak się używa tych gadżetów typu apteczki, paczki amunicji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ma znaczenia jakie masz k/d mozesz miec na minusie,ale jesli pomagasz druzynie dajesz ammo(apteczki),spotujesz przeciwnikow,podkladasz mcomy,jestes supportem i masz kd 0/45 to masz i tak zajebisty udzial w druzynie,bo bez twojego wsparcia,twoja druzyna bo tygo nie dokonala. Jestes lepszy od typa co ma 45/4 i gra jak w codzie

Jak ktos ma takie k/d to czesciej widzi ekran spawnu niz mape i jest totalnie nieprzydatny dla druzyny wiec Twoje porowania sa bezsensowne

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos ma takie k/d to czesciej widzi ekran spawnu niz mape i jest totalnie nieprzydatny dla druzyny wiec Twoje porowania sa bezsensowne

to byl tylko przyklad inteligencie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ma znaczenia jakie masz k/d mozesz miec na minusie,ale jesli pomagasz druzynie dajesz ammo(apteczki),spotujesz przeciwnikow,podkladasz mcomy,jestes supportem i masz kd 0/45 to masz i tak zajebisty udzial w druzynie,bo bez twojego wsparcia,twoja druzyna bo tygo nie dokonala. Jestes lepszy od typa co ma 45/4 i gra jak w codzie,o dawaniu apteczek nie slyszal,a o podkladaniu mcmow tym bardziej.smile.gif k/d w bf to glupota

Troszke glupoty piszesz K/D ratio jest bez znaczenia tylko jak sie bronisz w rush (nieograniczone tickety) bo co z tego, ze rzucasz ammo i apteczki skoro padasz jak kawka i rozrtwaniarz 1/4 ticketow (Twoj przyklad z 0 do 45).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K/D na minusie nie oznacza że padasz szybko i prawie cię nie ma na mapie tylko, że padasz więcej jak zabijasz. Gdyby był licznik śmierci na minutę to można by pogadać o przydatności takiej osoby. Możesz przez 10 minut pomagać drużynie, podnosić, leczyć, nie zabijając przy tym nikogo i w końcu paść. Nie oznacza to, że w tym czasie było się bezużytecznym.

Edytowane przez truszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to byl tylko przyklad inteligencie

No i o co sie juz spinasz? Nie zgodzilem sie z teoria i trzeba podpinke strzelac? Gany dobrze pisze, ratio na minusie nie pomaga,ale skoro inni chca tlumaczyc tak swoja slabosc to ich sprawa.

@truszek-przezyc 10 minut w battlefieldzie bez zgona jest dosc ciezko, na rushu tym bardziej. Chyba tylko mega kampa tak potrafi. No,ale to byl tylko przyklad dla "inteligenta"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz pewnie wiecie że złamali bete:

http://gry.onet.pl/w...29,artykul.html

I dla ludzi dobrych z anglika:

http://bf3blog.com/2...dware-big-time/

Powiedzcie o co chodzi w tym linku wyzej,jestem slaby z anglika,troszke skumalem,przepuscilem tez przez translator,ale tam jest to malo zrozumiale,nieczytelne praktycznie,i bzdury są.

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz pewnie wiecie że złamali bete:

http://gry.onet.pl/w...29,artykul.html

I dla ludzi dobrych z anglika:

http://bf3blog.com/2...dware-big-time/

Powiedzcie o co w tym linku wyzej,jestem slaby z anglika,troszke skumalem,przepuscilem tez przez translator,ale tam jest to malo zrozumiale,nieczytelne praktycznie,i bzdury są.

Typ mowi,ze maja "performance budget" czyli ilosc kasy przeznaczona na efekty specjalne,mapy,destrukcje i inne takie. Twierdzi tez,ze wyciskaja z konsoli tyle ile moga i jest bardzo zadowolony z efektu jaki osagneli na PS3

Edytowane przez NFL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czyli standard,z konsoli wyciągają co się da.Już pewnie większość przywykła do takiej gadki.

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czyli standard,z konsoli wyciągają co się da.Już pewnie większość do tego przywykła.

Kolejny marketingowy belkot. Niczego wiecej nie powiedza a i tak wszyscy rozlicza ich po premierze. Cudow sie nie spodziewam bo to multiplatforma,ale uwazam,ze mozemy liczyc na bardzo porzadna grafike. Nie ta papke graficzna z bety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×