Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.ultima.pl...ution_pl/i9733/ - masz tu link jak nie wierzysz :) Komentarz gościa o nicku BOSKI.

To nie o to chodzi, ze komuś nei wierzę, tylko nie chciałbym żeby zaszła sytuacja że większość już by grała a ja dalej czekałbym na dostawę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlachcic. Ultima.pl i gram.pl to 2 najlepsze polskie strony z grami. Dla przykładu ja składałem pre order GTA IV, potem GTA z tymi 2 dodatkami, Gothica, GOW'a i BC2. Każdą z tych gier dostałem przed premierą... Więc nie ma szans żeby przy takim hicie jak BF3 zrobili wtopę i nie miałbyś gry GÓRA w dniu premiery. Dodam, że mieszkam jeszcze na drugim końcu Polski (od siedziby Ultimy). Poza tym zobacz jak im musi tam schodzić ta gra jak pierwszy raz w życiu widzę dopisek przy jakiejś grze, że dana osoba może zamówić max 5 sztuk ze związku z ogromnym zainteresowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ultima.pl...ution_pl/i9733/ - masz tu link jak nie wierzysz :) Komentarz gościa o nicku BOSKI.

Deus przyszedł 2 dni wcześniej a Battlefield 3 może przyjść w dniu premiery wieczorem.Jeśli zamawiam gry to tylko z Ultimy.Zamawiałem kiedyś Pes 2010 i przyszło mi dzien przed premierą.Mam nadzieję,że Ultima zaskoczy mnie pozytywnie i z Battlefield 3 będzie podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deus przyszedł 2 dni wcześniej a Battlefield 3 może przyjść w dniu premiery wieczorem.Jeśli zamawiam gry to tylko z Ultimy.Zamawiałem kiedyś Pes 2010 i przyszło mi dzien przed premierą.Mam nadzieję,że Ultima zaskoczy mnie pozytywnie i z Battlefield 3 będzie podobnie.

Rosso, ale to mówie, że na szybkiego, kliknąłem pierwszy lepszy :P Zamawiam z ultimy od lat, więc mogę ją polecić każdemu. Poplądruj komentarze, każdej głośniejszej gry i sam się przekonasz, że ten Deus to tylko jeden z wielu, wielu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko czekać aż ktoś na forum napisze 20 Października,że gra już w Battlefielda 3 bo mu Wujek z Ameryki przywiózł xD Dzien przed premierą i będe Happy.I tak najpierw obadam Kampanie,a potem dopiero ruszam na Multi :) i na deser jest jeszcze CO-OP Ho ho coś czuję,że te 200 zł nie pożałuje na te grę.Jedynie raz się zawiodłem na pewnej grze,ale wziąłem w ciemno GT 5 i do dziś je mam na półce jak nowe.Pograłem kilka godzin i podziękowałem.Sprzedam jak ktoś chce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Pewnie nie tylko ty :)

Zostawię sobie singla na czas jakby PSN znowu przestało działać :)

Z BFBC2 miałem podobną historię więc single się na coś przydał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rosso wstrzymaj sie ze sprzedaza, pod koniec pazdziernika bedzie GT5 SPEC2, moze sie wiele zmienic.

A co do bfa, to nie rozumiem narzekan.. Bugi sa i beda w becie, w pelnej ja zlikwiduja. Jest to pierwsze multi ktore mnie tak na maksa wciagnelo, no moze oprocz csa 1.6 w ktorego smigalem bardzo duzo, ale zadne inne bad company 2, medale, brinki i inne cody (tak w trofeach ich nie mam, smigalem na kompie).. Multi tutaj jest miodne! Nawet smaczek z padaniem jest super! Owszem rozumiem osoby ktore maja po 200-300 godzin albo i wiecej w bad company 2, bo gra sie troche inaczej ale to kwestia przyzwyczajenia do nowego czasopochlaniacza. Jesli naprawia te bledy z bety, no i ta cholerna kose co trwa zabicie pol godziny i to nie zawsze, bo czasem nie zadziala to bedzi miazga. Tak wiec, zycze coponiektorym zmiane nastawienia i zrobienie podejscia na spokojnie. A grafika? Nie jest zla, nie popadajmy w przesade i porownywanie do pcta, bo ilu z nas ma pcta takiego by pociagnac na ultra detalach? Ja mam grafike 1gb i nawet nie chce mi sie wlaczac bety by sie rozczarowac, ze moj niegdys bardzo drogi komputer meczy sie z takim battlefieldem.. Preorder zlozony, musze ograc wszystko inne co mam na chacie bo od 28 pazdziernika przepadne.. Choc i teraz odpalam tylko bete :/

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz bezprzewodowo to zresetuj połączenie sieci, też tak miałem i zadziałało

Niestety nie dziala :/ a chcialem sprawdzic bete przed zakupem pre-ordera :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naciśnij i przytrzymaj X, mi tak czasami wyskakuje ale zaraz się przebija do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrońcy mają kałachy a atakujący m4a1? Trochę dziwnie (jak w csie), i do tego do każdego odblokowywania z osobna. No ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak obrońcy mają M4A1 uwielbiam grac tą bronią! Chociaż kampa jest większa na atakujących :confused:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest zajebista,tylko denerwuje mnie jedno,jak koles siedzi pod mapa i strzela,to jest taki bezsens,ze bania mala.Musza to naprawic w pelnej wersji.Dali jedna mape na bete,to jeszce nawet jej nie dopracowalibiggrin.gif.Wie ktos w dodatku Karkand,to bedzie nowe mapki tylko? czy Usa vs Powstancy/MEC jak w bf2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest zajebista,tylko denerwuje mnie jedno,jak koles siedzi pod mapa i strzela,to jest taki bezsens,ze bania mala.Musza to naprawic w pelnej wersji.Dali jedna mape na bete,to jeszce nawet jej nie dopracowalibiggrin.gif.Wie ktos w dodatku Karkand,to bedzie nowe mapki tylko? czy Usa vs Powstancy/MEC jak w bf2?

Nowe stare mapy z BF2. Logiczne?

No i to beta jest... a kod tej mapy stary napewno jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest zajebista,tylko denerwuje mnie jedno,jak koles siedzi pod mapa i strzela,to jest taki bezsens,ze bania mala.Musza to naprawic w pelnej wersji.Dali jedna mape na bete,to jeszce nawet jej nie dopracowalibiggrin.gif.Wie ktos w dodatku Karkand,to bedzie nowe mapki tylko? czy Usa vs Powstancy/MEC jak w bf2?

Zdarzyło mi się parę razy wpaśc pod mapę i próbowałem strzelać do przeciwników - bez efektu, nawet najmniejszych obrażeń nie zadawałem.

Może są jakieś specjalne miejsca w których da się to zrobić, ale tak jak mówię w moim przypadku było to niemożliwe.

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest ten forgrip , to jakiś nabój ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba uchwyt. I chyba zwiększa celność. Tak mi się zdaje.

Tak, to jest chwyt taktyczny. Zmniejsza rozrzut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po takich bugach to widac,ze kod ma miecha lub wiecej,teraz kolo A,zapadasz sie pod ziemie,i nie mozesz wyjscbiggrin.gif.Koles mial staty 30-1,nikt go nie widzial on wszystkich zabijal.. i jak tu sie nie wkur...pardon.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest chwyt taktyczny. Zmniejsza rozrzut.

Za czym idzie poprawa celności, więc dobrze napisałem ;)

Po takich bugach to widac,ze kod ma miecha lub wiecej,teraz kolo A,zapadasz sie pod ziemie,i nie mozesz wyjscbiggrin.gif.Koles mial staty 30-1,nikt go nie widzial on wszystkich zabijal.. i jak tu sie nie wkur...pardon.gif

No i trafi sie taki fragowiec i nabija kille w becie niewiadomo po co, psując wszystkim zabawe... W takim wypadku "suicide" i nic innego... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i trafi sie taki fragowiec i nabija kille w becie niewiadomo po co, psując wszystkim zabawe... W takim wypadku "suicide" i nic innego... ;/

a jak sie zabic jak granat spada pod ciebie w nicosc???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×