Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

</h4>

<h4>DICE’s Top 10 Battlefield Tips for Operation Metro

  1. Stick to your teammates, and remember to spawn on them to stay close to the fight.
  2. Use your kit specific abilities to help your team mates. Assault can hand out med kits, Engineers can repair vehicles, and Support can hand out ammo.
  3. When you arm an M-COM station, defend it to ensure it’s destroyed.
  4. The bombed-out tunnel section in Operation Metro is an excellent place to use a flashlight as one of your weapon attachments. Use it to light the tunnels up – and to blind your enemies!
  5. Attach bipods to your weapon and deploy it automatically by pushing up against cover or laying prone and zooming in – this gives you a huge increase in accuracy and stability.
  6. Use suppressive fire (shoot close to enemies behind cover) to negatively impact the enemy’s fighting capabilities.
  7. Watch out for falling debris — it can hurt you! But you can also hurt your enemies by taking out buildings with the Engineer’s RPG.
  8. Shotguns are excellent for CQC (Close Quarters Combat) in the tighter tunnels sections.
  9. Fire automatic weapons in short bursts for accuracy, or switch to single-fire mode if applicable.
  10. To grab your enemy’s dog tag as a souvenir, perform a stealth knife kill from behind.

Mógłby ktoś przełożyć na PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

</h4>

Mógłby ktoś przełożyć na PL?

Luźne tłumaczenie, treść przekazu zachowana :smile:

1. trzymaj sie blisko kumpli z teamu, spawnuj się przy nich by być blisko akcji

2. używaj zdolności specjalnych swojej klasy by pomóc drużynie, assault rozdaje apteczki, inżynier naprawia pojazdy, support uzupełnia amunicje (a recon wstawia spawn point - przyp. tłum.)

3. kiedy podłożysz ładunek pod m-com, broń tej pozycji by upewnić sie że m-com został zniszczony

4. zniszczony tunel to doskonałe miejsce na uzycie latarki taktycznej, użyj jej by oświetlić sobie drogę i oslepić przeciwników

5. montuj dwójnóg do swojej broni, używaj zbliżając się do osłony lub padając na ziemię i używając zooma; zyskasz na stabilności broni i celności

6. prowadź ogień zaporowy (strzelaj blisko miejsca gdzie ukrywa się nieprzyjaciel), to wpływa negatywnie na jego możliwości bojowe

7. uważaj na sypiące się odłamki i gruz, moga cię zranić. Mogą tez ranić przeciwnika - niszcz budynki granatnikami RPG inżyniera

8. Strzelby sa doskonałe w CQC (walka w pomieszczeniach, bezpośrednia)

9. Broń automatyczna jest celniejsza kiedy strzelasz krótkimi seriami, przełącz się w tryb strzelania pojedynczego jeśli to możliwe

10. by zdobyć niesmiertelnik przeciwnika, zabij go po cichu przy uzyciu noża

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierdolki typu: assualt moze leczyc , mechanik naprawiac ; mozesz oslepic wrogow latarka laserem ; shotgun jest dobry to walk w pomieszczeniach ; z rpg mozesz ranic wrogow za zaslona i takie tam podstawy ,nic ciekawego oglonie.

a ja mam takie pytanie ,dzis przy kolesiu ze skladu byla ikonka sprintu tzn ze jest liderem i ma sq sprint .Bo sie zastanawialem skad mam wiedziec co wybral lider :biggrin:

a te radyjka recona jak dzialaja ?ustawilem sobie raz radyjko .po czym padlem i nie moglem sie respic.Czy trzeba miec cos jeszcze, moze jakas ilosc sekund to dzala ?A za zniszczenie tego gO**** jest 20pkt :biggrin:

Edytowane przez piotrek86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez ten prone (lezenie), nie mozna zrobic T-Bag'a. A wielu snajperow na to zasluguje. :biggrin:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez ten prone (lezenie), nie mozna zrobic T-Bag'a. A wielu snajperow na to zasluguje. :biggrin:

chyba z takim podejściem to Ty najbardziej zasługujesz...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos mi odpowie na pytania me ?

snajperow odrazu rozstrzeliwano na wojnie a nie brano do nie woli :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez ten prone (lezenie), nie mozna zrobic T-Bag'a. A wielu snajperow na to zasluguje. :biggrin:

Lepiej nie pisz takich rzeczy, bo Cię zaraz obrońcy moralności pocisną :D

Edytowane przez Szlachcic*
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez ten prone (lezenie), nie mozna zrobic T-Bag'a. A wielu snajperow na to zasluguje. :biggrin:

Da się ale wolnego :biggrin:, lecz na PC to jest mistrzostwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteśmy frajerami i nie gramy snajperami. :D

Irytują mnie ci snajperzy/kamperzy w BF3 multi

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP: fajny rym i sama prawda :thumbsup:

Co daje specjalizacja flak?

EDIT: a to nie chodzi o to, że jak będziesz miał specjalizację z dopiskiem SQD to rozchodzi się na squad?? bo mi się wydaję, że tak

Edytowane przez szyma45
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteśmy frajerami i nie gramy snajperami. :D

Irytują mnie ci snajperzy/kamperzy w BF3 multi

Tez nie lubie snajperow, ale przez blysk w lunecie az tak szkodliwi to oni nie są :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta testy Battlefield 3 zgromadziły 12 milionów rządnych wirtualnej wojny graczy. Jest to 6 razy więcej osób od analogicznych testów Bad Company 2.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś to już wyjaśnił czy nie ale nie widziałem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie, mianowicie: Od czego to zależy, że raz jak chcę walnąć kosę to ją wyciągam i trzymam w ręku a innym razem od razu po machnięciu nożem zmienia mi się na karabin/pistolet ?

Miałem raz taką sytuację że wkurzył mnie gościu leżący w krzakach, położyłem się po jednej stronie tych krzaków, wyjąłem nóż i trzymałem go bez żadnych tam ceregieli i zabaw za 1 raz już tak się "ustawiło", podpełzałem się do typa i dostał kosę miedzy oczy xD chyba był tak zaabsorbowany patrzeniem w bok czy ktoś nie idzie, że mnie nie zauważył.

Ale innym razem widzę typka w metrze i chcę mu walnąć kosę ale tak podlazłem od boku, i zamiast wyjąć nóż to go tak ciachałem i padł dopiero za 2 ciachnięciem. Pech chciał że akurat chciałem kumplowi pokazać jak "wchodzą" kosy w BF3 i wyszła taka parodia xD

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klikasz R2 na szybkości to macha i wraca do broni, a jak trochę przytrzymasz to zostaje jako broń główna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś to już wyjaśnił czy nie ale nie widziałem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie, mianowicie: Od czego to zależy, że raz jak chcę walnąć kosę to ją wyciągam i trzymam w ręku a innym razem od razu po machnięciu nożem zmienia mi się na karabin/pistolet ?

Miałem raz taką sytuację że wkurzył mnie gościu leżący w krzakach, położyłem się po jednej stronie tych krzaków, wyjąłem nóż i trzymałem go bez żadnych tam ceregieli i zabaw za 1 raz już tak się "ustawiło", podpełzałem się do typa i dostał kosę miedzy oczy xD chyba był tak zaabsorbowany patrzeniem w bok czy ktoś nie idzie, że mnie nie zauważył.

Ale innym razem widzę typka w metrze i chcę mu walnąć kosę ale tak podlazłem od boku, i zamiast wyjąć nóż to go tak ciachałem i padł dopiero za 2 ciachnięciem. Pech chciał że akurat chciałem kumplowi pokazać jak "wchodzą" kosy w BF3 i wyszła taka parodia xD

Gdy przytrzymasz dłużej R2 to nóż zostanie w dłoni,a jeśli tylko tapniesz/naciśniesz R2 to będzie zwykłe "ciach",ot cała filozofia:-)

O kolega wyżej był o parę sekund szybszy :biggrin:

Edytowane przez OddThomasPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteśmy frajerami i nie gramy snajperami. :D

Irytują mnie ci snajperzy/kamperzy w BF3 multi

Powinno być: jesteśmy frajerami i nie potrafimy grać.... Irytują cię? Może pora wykorzystywać kucanie i czołganie oraz zacząć wykorzystywać osłony.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie podobny problem, że jak tworzycie skład ze znajomymi i dołączacie do gry to was rozbija po drużynach? Może coś źle robię

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Macie podobny problem, że jak tworzycie skład ze znajomymi i dołączacie do gry to was rozbija po drużynach? Może coś źle robię

mi nie chciało w ogóle znajomych zaprosić ;] a wie ktoś czy co-op będzie dla 2 graczy czy może więcej ?

Edytowane przez grzys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, są problemy z tym. A ja dziś nie mogłem po prostu grac... przez pol godziny z 20 razy byłem pod mapa, a pare razy ze 2 minuty musialem z niej wychodzic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, są problemy z tym. A ja dziś nie mogłem po prostu grac... przez pol godziny z 20 razy byłem pod mapa, a pare razy ze 2 minuty musialem z niej wychodzic...

Zawsze mozna zrobic suicide jak jestes pod mapa , chyba ze niechcesz sobie ratio psuc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozna zrobic suicide jak jestes pod mapa , chyba ze niechcesz sobie ratio psuc :P

ja mam takie lagi że i tak mam ratio skopane, np wbiegam w metrze do pokoju widze typa strzelam i nagle cofka jestem w drzwiach i on strzela do mnie ;] a 'zakopanie' wychodzi najlepiej pod mcomem b na początku w parku ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy pre-order BF3 można zamówić np: tydzień przed premierą? Z góry dzięki za odpowiedź. Gra mnie kusi, ale beta mnie nieco zniechęciła gdyż uważam ją za beznadziejną głównie przez lagi i stabilność serwerów, jak i małą zniszczalność otoczenia, brak pojazdów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy pre-order BF3 można zamówić np: tydzień przed premierą? Z góry dzięki za odpowiedź. Gra mnie kusi, ale beta mnie nieco zniechęciła gdyż uważam ją za beznadziejną głównie przez lagi i stabilność serwerów, jak i małą zniszczalność otoczenia, brak pojazdów.

ja nie wiem sam nad tym myślałem ale jak zamawiałem fife11 to 3 dni przed przemierą zamówiłem i dostałem 2 dni później ale nie wiem jak z bf'em

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o limitke to zamawiać można do 10 października.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozna zrobic suicide jak jestes pod mapa , chyba ze niechcesz sobie ratio psuc :P

Ratio mi szczerze wisi w becie, bo i tak tego nie sprawdzam, ani nie patrze na tablicę. Gdy nie mam lagów i nie zapdam sie pod ziemie to klasyfikuje się dość wysoko, co mnie dziwi :D pewnie z jakimiś lowami gram, bo nie uważam się za mistrza bf'a, zwłaszcza, że to mój pierwszy battlefield. Po prostu suicide co chwila wkurza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×