Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Widzieliscie tą mape? to jest wersja z ps3 z pojazdow tylko czolg tu wystepuje i wracajac do zniszczen to za wiele ich nie ma. Mapa wedlug mnie prezentuje sie calkiem dobrze. Teraz niech zapodaja operacje firestorm i caspian border na ps3 zobaczymy jak bardzo te mapy zmniejszyli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygrał strzał z M136AT4 z quada na Arice w Heli :)

a tu znaleźiony filmik z MAVem recona, nie ma już dodatkowych karabinków ale jaki widać C4ka działa :)

http://www.youtube.c...feature=related

TOp 5 akcji z BF3 beta

-3:40 mam nadzieje, ze w full wersji tez mozna bedzie tak uprzykrzyc zycie reckon'owi :)

http://www.youtube.com/watch?v=7a_Pq1aNTBc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem takiego samego zdania.

Sklepy podają pełną polską lokalizację, jednak wiadomo, że sklepy robią różne lapsusy, a jeśli się zgadza, to czy będzie możliwość zmiany języka w dialogach? Jeśli ktoś ma jakiś info. niech da znać.

Dlaczego od razu jesteście nastawieni na nie? A może akurat EA sie postara i zatrudnią prawdziwych mężczyzn,którzy będą potrafili zrobić klimat żargonu żołnierskiego.Będą latały po polu wulgarne słowa czy też teksty.Nie sądzę żeby EA dało głosy aktorów z bajki,, Kubuś Puchatek i przyjaciele'' tylko się postarają i dadzą poważnych gości dla,których praca przy dubbingu będzie przyjemnością i będą się przy tym dobrze bawić, czego nie można powiedzieć o dubbingu w większości polonizowanych gier.Zaznaczam,że jeśli będzie to mocny męski dubbing bez cenzury to jestem za.Opcja wyboru byłaby dla każdego wygodniejsza i nie byłoby z tym problemu.Zobaczymy jak będzie,ale jedno jest pewne,Dubbing Polski będzie w grze.

Ps.Bardzo lubię Rosyjski język w grach bo nadaje klimatu.Głosy Ruskich i Polaków byłoby dla mnie idealne :thumbsup:

Polski Dubbing oficjalnie potwierdzony!

Edit:Tym razem jednak EA nie skorzysta ze znanych masom nazwisk, jak w przypadku Bad Company 2, i postawi na dubbignowych weteranów, którzy już głosy w niejednej grze podkładali. Na chwilę obecną nie znamy żadnych konkretów, ale przedstawiciel wydawcy zdradził nam, że będą to znane z lokalizacji i lubiane przez graczy wokale. Firma stara się też, żeby wybór wersji językowej był możliwy na każdej platformie sprzętowej.

żródło: Gram.pl

Edytowane przez RossoNero
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, beta juz jest niedostepna?;/ nie moge sobie pograc w BF :( kiedy wchodze w opcje multiplayer wyskakuje komunikat ze polaczenie z serwerami EA zostalo stracone, wczesniej wszystko bylo ok :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, beta juz jest niedostepna?;/ nie moge sobie pograc w BF :( kiedy wchodze w opcje multiplayer wyskakuje komunikat ze polaczenie z serwerami EA zostalo stracone, wczesniej wszystko bylo ok :/

Kolega chyba przysnął xD Beta zakończyła się 10 Października.Jeśli masz plusa to pykaj w betę Uncharted 3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego od razu jesteście nastawieni na nie? A może akurat EA sie postara i zatrudnią prawdziwych mężczyzn,którzy będą potrafili zrobić klimat żargonu żołnierskiego.Będą latały po polu wulgarne słowa czy też teksty.Nie sądzę żeby EA dało głosy aktorów z bajki,, Kubuś Puchatek i przyjaciele'' tylko się postarają i dadzą poważnych gości dla,których praca przy dubbingu będzie przyjemnością i będą się przy tym dobrze bawić, czego nie można powiedzieć o dubbingu w większości polonizowanych gier.Zaznaczam,że jeśli będzie to mocny męski dubbing bez cenzury to jestem za.Opcja wyboru byłaby dla każdego wygodniejsza i nie byłoby z tym problemu.Zobaczymy jak będzie,ale jedno jest pewne,Dubbing Polski będzie w grze.

Ps.Bardzo lubię Rosyjski język w grach bo nadaje klimatu.Głosy Ruskich i Polaków byłoby dla mnie idealne :thumbsup:

Polski Dubbing oficjalnie potwierdzony!

Edit:Tym razem jednak EA nie skorzysta ze znanych masom nazwisk, jak w przypadku Bad Company 2, i postawi na dubbignowych weteranów, którzy już głosy w niejednej grze podkładali. Na chwilę obecną nie znamy żadnych konkretów, ale przedstawiciel wydawcy zdradził nam, że będą to znane z lokalizacji i lubiane przez graczy wokale. Firma stara się też, żeby wybór wersji językowej był możliwy na każdej platformie sprzętowej.

żródło: Gram.pl

Łap plusa za dobrą robotę w szukaniu informacji ;) .

Jeżeli zaś chodzi o polonizację to jestem zdecydowanie na tak, polonizacja Uncharted pokazała, że się da dobrze to zrobić, powiem więcej, bardzo dobrze. Bulletstorm pokazał ,że przekleństwa są miejscami wskazane i potrafią nadać klimat. Stalker to projekt polonizacyjny, który pokazał, że da się nie zniszczyć klimatu oryginału (rosyjska mowa) i jednocześnie wstawić polski głos do gry. Jednak na parę lokalizacyjnych perełek przypada całe garście niedoróbek, czy polonizacji których wstyd słuchać (Killzone w którym jedno słowo przekreśliło cały wysiłek - CHOLERA!, czy z innego podwórka MW2 i Black Ops, gdzie tłumacze powinni po prostu się wstydzić). Dlatego najlepsza opcją jest WYBÓR (masło maślane hehe :laugh:), a wystarczą dwa, lokalizacja i oryginał, wtedy producent szczęśliwy i klienci cali ;).

Poza tym wiedząc, że gram Amerykanami to ni chce, żeby mi krzyczeli w multi po polsku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,,Poza tym wiedząc, że gram Amerykanami to ni chce, żeby mi krzyczeli w multi po polsku!''

Bzykacz,ale zrobię ci moda i będziesz miał Polaków ok? :D poprzyklejam flagi Polski na mundury i pojazdy i masz Polskie wojsko xD a tak serio to ja nie widzę problemu.Mam już aż nadto konfliktów Amerykanów z Ruskimi w grach więc troszkę się tym przejadłem..Najważniejsze żeby gra spełniła nasze oczekiwania a Dubbing to kwestia drugorzędna :thumbsup:

Edytowane przez RossoNero
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TOp 5 akcji z BF3 beta

-3:40 mam nadzieje, ze w full wersji tez mozna bedzie tak uprzykrzyc zycie reckon'owi :)

http://www.youtube.com/watch?v=7a_Pq1aNTBc

No co Ty? Czytałem o tym, lipa na całego, widziałem opisy gdzie gracze pisali że po respie swoich na nim kiedy leżeli schowani też przesuwało ich o parę metrów do przodu, i teraz wyobraźmy sobie że gdzieś się przyczaiłeś, za Tobą pustka, nagle pojawia się na Tobie kompan a Ciebie spycha prosto pod ostrzał wroga i BOOM! Leżysz martwy! Super ...

... Najważniejsze żeby gra spełniła nasze oczekiwania a Dubbing to kwestia drugorzędna :thumbsup:

Racja! Jak pykam w Multi ze znajomymi i wszyscy mamy HS to jest taki młyn komunikacyjny że w kancie d**y mam to po jakiemu krzyczą w samej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet na helpie EA nie wiedza czy bedzie jezyk do wyboru czy z gory narzucony :laugh::laugh::laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek zastygł :) Ludzie już nie mają za bardzo o czym pisać.Teraz jest czas dla moderatora aby wyselekcjonował wszystkie posty,które wnoszą coś do tematu a te,które nic nie wnoszą niech zostaną usunięte :whistling:

Dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek zastygł :) Ludzie już nie mają za bardzo o czym pisać.Teraz jest czas dla moderatora aby wyselekcjonował wszystkie posty,które wnoszą coś do tematu a te,które nic nie wnoszą niech zostaną usunięte :whistling:

Dobranoc

A zaczna od Twojego

Edytowane przez NFL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie posty wnoszą coś do tematu. Mnie korciło rozkręcić wątek "fabuły" (np. w kontekscie World Karate Championship, Ninja, czy Miecze Valdgira ;) - ale wstrzymałem się, temat rzeka.

Ja tylko mam nadzieje, że BF3 bedzie choć w połowie tak grywalny jak zapowiadali. Beta mnie nie zachwycila, a liczyłem że mnie wgniecie w glebę. Miałem prawo, po zapowiedziach. Pewnie kupię, ale juz nie w preorderze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA Online connection panowie czy też macie z tym problem ? ? ? bo nie umiem się z tym poradzić :/

Edytowane przez juza_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA Online connection panowie czy też macie z tym problem ? ? ? bo nie umiem się z tym poradzić :/

Nie no co ty. Ja śmigam w BF3 cały czas.

:angry: człowieku beta skończyła się 3 dni temu, nie łaska poszukać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Teraz jest czas dla moderatora aby wyselekcjonował wszystkie posty,które wnoszą coś do tematu a te,które nic nie wnoszą niech zostaną usunięte :whistling:

Dobranoc

Nie ma takiej opcji, w dniu premiery cały ten temat zostanie zarchiwizowany a w jego miejsce (analogicznie do BC2) powstanie nowy do zweryfikowania przypuszczeń, domysłów i innych wróżb podejmowanych przez Was z czasów bety. Nie mam chęci i czasu na przedzieranie się przez Wasze pyskówki. Po prostu każdego kolejnego awanturnika wyproszę za drzwi :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ;p Tak tylko sobie zażartowałem delikatnie.Moje żarty biorą się z tego,że inspiruję mnie Karol Sztrasznyburger z Familiady i kocham jego żarty xD

Ps.Jakieś nabory do redakcji są? Z chęcią bym pomógł na tym forum jeśli spełniam wymagania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Ciach]

Fakt, beta BF3 może nie powala jeśli ktoś miał wcześniej kontakt z Bad Company 2, ale to i tak świetny kawał kodu, poza tym w pełnej wersji może być tylko lepiej. Jak dla mnie to nadal MUST-HAVE.

Jedyny mój żal do DICE to hype jaki zrobili przed pokazaniem czegokolwiek z wersji konsolowych (nie oszukujmy się - jest bardzo ładnie ale przełomu na konsolach nie ma), oraz cholernie niekulturalne zagrywki wobec Acti*ision (tego słowa też lepiej nie używajcie w tym wątku) - które czego bym się nie spodziewał nie wdało się w to. Śmieszy mnie też trochę sprawa z DLC które są już zapowiadane PRZED PREMIERĄ, nikt tutaj specjalnie nie narzeka jakie to EA jest beee (większość nawet wybaczyła już online pass'a xD)... a już "złowieszczy wydawca konkurencyjnej serii" jest mieszany z błotem za wydanie 4 paczek DLC po 50 parę zł. Jakby podsumować DLC wydane przez DICE to wątpię żeby całość zmieściła się w tych 200 zł - ok, dostaliśmy genialny Vietnam za rozsądną cene (to nie był jedyny dodatek przecież), ale i tak wkurza mnie niekonsekwentność w opiniach :blink: Damn.... chyba znowu będzie warn :woot:

[Ciach]

Edytowane przez Tomo
Zbędna prowokacja (kolejna) Pytania na PW ...
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest właśnie wspaniałe,że ludzie mają różne poglądy i gusta.W świecie muzyki,sportu czy też branży Gier zdania są podzielone i każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie.Gdyby był tylko jeden lider wśród gier wojennych nastawionych na multi to byłoby nudno i twórcy nie rywalizowali by ze sobą a co za tym idzie gry stałyby w miejscu.Tylko jeśli ktoś robi prowokacje w wątkach o MW3 czy BF3 to tylko dlatego,że chcę bronić swojej gry,ale jakie ma to dla niego znaczenie? Jeśli kocha swoją serie Call Of Duty to będzie dalej w nią grał a przecież może kupić BF3.Oczywiście są też takie trole,które poprostu lubią siać prowokacje i po ciężkim dniu w gimnazjum chcą komuś dokopać za monitorem.Fakt Dice czasami przesadza ze swoimi wypowiedziami i wszyscy już mamy chyba dość tych ochów i achów na temat tej gry.Gdy każdy dostanie grę i pogra kilka godzin to sam sobie wyrobi zdanie na temat gry i odpowie sobie na pytanie czy gra spełnia jego oczekiwania i czy ten cały hype był nie bez powodu.Jeśli chodzi o kwestie DLC to jak najbardziej,ale tylko wtedy kiedy będzie to naprawdę coś w co warto zainwestować kasę.Nie potrzebuje nowych ubranek dla żołnierzy bo to nie ,,The Sims.''Jeśli pojawi się dodatek do Battlefield 3 to chciałbym w nim zobaczyć nowe mapy w klimacie Wietnamu albo podobnych z całym ekwipunkiem,pojazdami itp z tamtych czasów.

DLC w przyszłości w Unwersum kosmosu? Co o tym sądzicie? Super pukawki,super statki kosmiczne i wielkie pole bitwy w kosmosie.Mapki to różne planety,a dwie strony konfliktu to ludzie i obcy xD

Edytowane przez RossoNero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest właśnie wspaniałe,że ludzie mają różne poglądy i gusta

True. Tylko niech niektorzy sie ogarna i przestana hejtowac,ale mysle,ze dzien bez hejterow nadejdzie... no wlasnie. When? Nawolywalem kiedys,jak byli moi starzy znajomi tutaj,do spokoju w temacie. Teraz by sie przydalo zeby ludzie (w szczegolnosci pan porownujacy grafike Crysisa z PSS do bety BF3) sie ogarneli i nie tworzyli niepotrzebnych spin bo to wyglada jak bitwy stadionowe.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym DLC chodzi Ci o "Back to Karkland" dodawany za darmo do preodera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko widzisz RossoNero, mój pogląd jest bardzo neutralny ponieważ lubię obie serie i śmieszą mnie te wojenki. Śmieszy mnie fakt, że ludzie traktują BF3 jak jakiegoś mesjasza który wybawi ich od "plujęcego" jadem COD'a - to jest całkiem zabawne. Jeszcze zabawniejszą rzeczą jest to, że te same osoby po jakimś czasie i tak sprawdzą COD'a :D No i sam stosunek do wydawców też jest co najmniej komiczny - "Activision to ci źli którzy zabierają pieniądze, a EA dają cudowne dodatki prawie, że za darmo". Gdybym studiował psychologie - w sumie to miałem 1,5 h tyg. na pierwszym roku - to chyba bym się pokusił o pracę na ten temat :laugh:

Z tym DLC chodzi Ci o "Back to Karkland" dodawany za darmo do preodera?

Też (w przypadku kupienia gry np. miesiąc po premierze). Zobacz ile dodatków zostało wydanych do BC2, nie liczyłbym, że z BF3 będzie inaczej. Chyba, że będą to dodatki typu Vietnam to jestem jak najbardziej za :biggrin:

Edytowane przez MasterHamster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego przynajmniej trzy razy dziennie będę czytał sobie skrupulatnie ten temat i każdego trolla czy hejtera publicznie powieszę za jaja na jego własnym poście. Skończcie z wzajemnym umoralnianiem się i pozostańmy przy rzeczowej dyskusji; oczekiwania, newsy, wrażenia z bety itp ...

... Też (w przypadku kupienia gry np. miesiąc po premierze). Zobacz ile dodatków zostało wydanych do BC2, nie liczyłbym, że z BF3 będzie inaczej. Chyba, że będą to dodatki typu Vietnam to jestem jak najbardziej za :biggrin:

Specact

Onslaught

Vietnam

Plus mapy do vipa ...

LAL na jednej ręce można zliczyć ;) Mam nadzieje że w BF3 będzie stanowczo więcej :thumbsup: Zresztą nikt nie kazał nikomu kupować Speca czy durnego w moim odczuciu trybu onslaught ... bez nich można było pełną gębą śmigać w multi. Vietnam traktuje niemal jako odmienną grę chociaż go nie kupiłem. A mapy to już inna bajka ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też (w przypadku kupienia gry np. miesiąc po premierze). Zobacz ile dodatków zostało wydanych do BC2, nie liczyłbym, że z BF3 będzie inaczej. Chyba, że będą to dodatki typu Vietnam to jestem jak najbardziej za :biggrin:

Specact,unlocki,vietnam,onslaught i vip code. Pominalem cos? Jesli nie, to wcale nie zostalo wydanych tak wiele dodatkow. Pomijajac oplacalnosc onslaught (totalna kicha. sluzyl mi jedynie do nauki latania heli) to reszta jest dla mnie ok. Vietnam-cudo. Specacty i unlocki dla leniwych-nabijanie kasy. Biznes sie kreci. To,ze daja dodatki przed premiera to czysty marketing. Nic innego

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kacper chyba nadajemy na tych samych falach :whistling:

...To,ze daja dodatki przed premiera to czysty marketing. Nic innego

Albo zapowiedź w stylu; kupcie ten produkt a my będziemy dalej go rozwijać aby za szybko Wam się nie znudził, w każdym przypadku chodzi przede wszystkim o kasę dla wydawcy i przedłużenie żywotności samej grze (co też w sumie przekłada się na kasę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×