Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo na ilu graczy będzie co-op ? Mniej więcej jaki poziom będzie reprezentował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo na ilu graczy będzie co-op ? Mniej więcej jaki poziom będzie reprezentował?

Na prezentacjach pokazywali 2 graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Symulator fajny, ale ten program to jedna wielka naiwna papka marketingowa i sposób nachalnego wyreżyserowania tego materiału to po prostu kpina z inteligencji widza.

Wiadomo, ze te programy to jedna wielka reżyserka, ale wiele potrafi to robić z szacunkiem do widza, jak np. Pogromcy mitów. Natomiast ten program chyba celuje w dzieciaków, bo poziom kitów ciskanych z ekranu przekracza normy ;/

EA musiało sypnąć niezłą sumką.

Parsknąłem śmiechem przy tym niezwykle dyskretnym wspomnieniu o Call of Duty (który oczywiście nie nadaje się do tego symulatora tak jak wspaniały, cudowny BF) ;)

Edytowane przez Kazioo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze sie przyznali ze shackowali kamerke od xboxa pod pcta. Oby mirosoft ich nie dopadl i im nie nastukal :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze przeczytalem gdzies info od dice o wyeliminowanych bledach i poprawkach po becie i jedno mi sie rzucilo w oczy: oslabienie mojej ulubionej broni z bety czyli PP-2000 , trzeba bedzie znowu szukac jakiejs fajnej pukawki dla medyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia....gra jak dla mnie jest zajebista.......poziom grafiki jest dobry ale brakuje duzo do PC-towskiej ......i ta muzyczka włączająca sie podczas misji ...normalnie .... love it....... odebrałem dzisiaj i zaraz spać muszę bo rano do roboty....mieszkam w USA jakby co ....lol....pozdrawiam i życzę przyjemnego grania... :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gadżecie to faktycznie trochę polecieli. Scenki z trailera które były pokazywane 2 miechy temu. No i to czego się najbardziej spodziewałem duuuże opóźnienie w ruchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.......poziom grafiki jest dobry ale brakuje duzo do PC-towskiej ......

Zaczyna się!

"Odebrałem moją wymarzoną Toyotę z salonu! Dobre auto i jestem bardzo zadowolony ale....dużo jej brakuje do Rolls-Royca jednak!!!" Kochani ulitujcie się! Ci którzy jeszcze nie wiedzą,że różnice w wersji PC i PS3 są mocno ZAUWAŻALNE - wystąp!

Edytowane przez Marqus_Pirx
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komus juz wlazl kurier przez komin do domu ? ;) Na stronie DPD widze ze moja przesyleczka jest juz w moim miescie,wiec mam nadzieje ze szybko do mnie kurier zawita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak wyszlo bfbc2 i te jeki ludzi " gdzie jest pl ? tylko my psowcy zostalismy wydymani " a teraz jak jest pl to znowu zle ... My chyba tak mamy i to sie nie zmieni ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się!

"Odebrałem moją wymarzoną Toyotę z salonu! Dobre auto i jestem bardzo zadowolony ale....dużo jej brakuje do Rolls-Royca jednak!!!" Kochani ulitujcie się! Ci którzy jeszcze nie wiedzą,że różnice w wersji PC i PS3 są mocno ZAUWAŻALNE - wystąp!

No nie do końca bo mowa jest o tym samym aucie a nie innym <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście dubbing w tej grze jest nieuzasadzniony. Jedyna sensowna wersja to napisy. Dlaczego? Bo teoretycznie gra ma PEGI16 więc w tym wieku czytanie już każdy raczej "ogarnia", zdubbingować "języka Wojny" raczej się nie da (wychodzi śmiesznie i nienaturalnie), więc PO CO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogoś to interesowało to na start jest patch 1.01 i waży 229mb :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodem jest prawdopodobnie to, że polscy wydawcy zakładają, i pewnie w dużej części mają rację, że większości się czytać nie chce, a poziom znajomości języka angielskiego jest znikomy, a przez to przeciętny gracz nie zrozumie co do niego mówią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak wyszlo bfbc2 i te jeki ludzi " gdzie jest pl ? tylko my psowcy zostalismy wydymani " a teraz jak jest pl to znowu zle ... My chyba tak mamy i to sie nie zmieni ...

mądre słowa, tak mamy MY Polacy, pozostałość po po porzednim systemie, dziesiątki obrazonych na EA forumowiczów wylewało swoje żale na ten temat, haha a teraz odwrotnie, no, ale zawsze jest wytłumaczenie, ze spolszczenie tak, jednak nie w takiej lichej jakości :thumbsup:

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy: „Polacy nie gęsi, i swój język mają”, cytując Reja. Cieszmy się, że gra jest w polskim języku. I tak mamy nadmiar obcojęzycznych zwrotów, które zewsząd Nas otaczają. A dubing, skoro można wyłączyć, gdyż wtedy można się lepiej wczuć w realia wojny to tylko plus dla wydawcy.

Pozdrawiam i do zobaczenia podczas gry wieloosobowej w bf3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jechu gratuluję xD U mnie będzie o 12.00,13.00.

Ps.Będzie możliwość włączenia oryginalnego dubbingu z Polskimi napisami wiec w czym problem? Nawet kilka dni temu ktoś napisał,że nie lubi grać z Polskimi napisami więc mam dla ciebie dobrą wiadomość...Można również wyłączyć napisy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×