Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Bedzie online pass

To że będzie / ma być było już mówione , ale pytanie czy do konta czy do systemu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos wczesniej wspomnial ze Empik bedzie sprzedawal edycje limitowane.

To nie do konca prawda. CHodzi tu o te edycje preorderowe ktore byly w Empiku, MM i jeszcze gdzies. Te w czarnych steelboxach. One tez nazywaja sie limitowane, ale nie zawieraja Karkand. Jedynie uzbrojenie specjalne. Stad to info o sprzedazy limitek w Empiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam tez nikt sie nie spina. Jest grupa okolo 100 osob,w wiekszosci bylych uzytkownikow tego forum. Ludzie chcacy sie dobrze bawic,sami znajomi. Teraz po polaczeniu sil z PS3Liga mamy takie community,ze na brak meczy narzekac nie mozna. Do tego moj klan zapisany juz jest na rozgrywki consolegaming i to bedzie prawdziwe wyzwanie bo tam juz nie ma zartow i przyjacielskich meczy. Dlatego boli brak private na starcie tytulu

Zapisz jeszcze swoj klan do tego - http://virgingaming.com/tournaments/worldwide-conquest/

1.6 mln $ do wygrania :thumbsup: Turniej rozpoczyna sie w 2012 i bedzie tylko na platformach ps3 i xklocka.

Klan w ktorym jestem raczej sie zapisze jesli bedziemy mieli dobrych graczy w teamie :)

Na consolegaming moze tez sie spotkamy :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie gdzie można sie zapisać na jakieś turnieje gier FPS na PS3 albo jakieś ligi? Bo bardzo bym chciał w czymś takim grać tylko nie wiem gdzie pytać :confused:

Messi zapraszamy do nas - teamflawless.dbv.pl

Mamy zamiar grac w cup, lidze, na consolegaming oraz oczywiscie sparingi i klanowki. Wiec nudy nie bedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przy każdym zamówieniu tak miałem,też myślę że do 21 już wszystko będzie thumbsup.gif,czy te dodatki będzie można normalnie odblokować w grze?bo jeśli tak to wole ich nie wpisywać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://ebm.em.ea.com/c/tag/hBOpZc6B7ui$JB8eCJPDwmODHg-/doc.html?t_params=I_DOWNLOAD%3D03%26I_HEADER%3D03%26I_PREORDER%3D03%26I_UNSUB_PL%3D1%26EMAIL%3Dszyma45%2540wp.pl

Ooo sprawdźcie emaile wreszcie coś po polsku:D A ten headshot który miał 900 metrów był na caspian a ten 600 na operation metro :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapisz jeszcze swoj klan do tego - <a href='http://virgingaming.com/tournaments/worldwide-conquest/'http://virgingaming....dwide-conquest/1.6 mln $ do wygrania Turniej rozpoczyna sie w 2012 i bedzie tylko na platformach ps3 i xklocka.Klan w ktorym jestem raczej sie zapisze jesli bedziemy mieli dobrych graczy w teamie

Akurat mamy zamiar grać ale kilku graczy nie wiem czy tylko 2 nie zagra np. ja poniewaz 18 stu nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie ogladam te unboxingi na yt limitek. I trafiaja sie tacy, ktorzy nie zaslaniaja online passa. A wystarczy sobie filmik zastopowac i spisac (chyba ze juz uzyty :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przejdzie to napewno :D albo na pewno juz ktos tak robil chcialbym zobaczyc mine kiedy ten by pozniej wpisywal a tu LIPA ;D hahha

ps. obym ja tak nie mial ;p jutro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek,mam nadzieję że jutro nie będzie takiego napływu bezsensownych postów,bo każdy pewnie będzie grał,w końcu można by rzec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądałem odcinek Gadget Show o symulatorze FPS z BF3 którego trailer tu wrzucaliście. Powiem tylko, że jest to po prostu masakra. Na prawdę polecam zobaczyć fanom programu, Battlefielda 3 czy symulatorów. thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądałem odcinek Gadget Show o symulatorze FPS z BF3 którego trailer tu wrzucaliście. Powiem tylko, że jest to po prostu masakra. Na prawdę polecam zobaczyć fanom programu, Battlefielda 3 czy symulatorów. thumbsup.gif

na jakim programie lecialo albo gdzie mozna to zobaczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam,na pc forach to EA ladnie polecialo w biggrin.gifuja z graczami Pcetowymi,Pisali,ze najwieksza atrakcja na PC bedzie 64 graczy a tu nagle teksty na forach,ze 75% map nie ma supportu dla 64graczy,znaczy mapy sa zbyt male na max 32 graczy cos ala BC2 np Metro,Grand Bazar,Seine Crossing i wiele innych sa podobniej wielkosci.Znowu narzekanie,ze BF powstal dla glupich casuali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra ta maszynę powinno wojsko zakupić jako symulator , akcje w stylu rambo odpadają , inaczej pistolety podłączone z dupy zrobią sito hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare stron temu była mowa o polskim dubbingu. Dostałem info od osoby która już testowała singla i tak jak przypuszczałem: w pełnej polskiej wersji językowej można włączyć oryginalne angielskie dialogi. Kamień z serca.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam,na pc forach to EA ladnie polecialo w biggrin.gifuja z graczami Pcetowymi,Pisali,ze najwieksza atrakcja na PC bedzie 64 graczy a tu nagle teksty na forach,ze 75% map nie ma supportu dla 64graczy,znaczy mapy sa zbyt male na max 32 graczy cos ala BC2 np Metro,Grand Bazar,Seine Crossing i wiele innych sa podobniej wielkosci.Znowu narzekanie,ze BF powstal dla glupich casuali.

to ci gracze PC-towi równie nie doczytani jak ci którzy uważali że grafa na PS3 dorówna tej na PC :) ... DICE informowała już kiedyś że rozgrywki dla 64 graczy będą jako dodatek nie podstawa, czyli dostępne tylko na kilku wybranych mapach [i/lub trybach] (caspian boarder, operation firestorm, może jeszcze jakaś) a nie na wszystkich :) ...

PS. te narzekania to właśnie teksty tych "głupich casuali" którzy nie doczytali :P

Edytowane przez nathrent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare stron temu była mowa o polskim dubbingu. Dostałem info od osoby która już testowała singla i tak jak przypuszczałem: w pełnej polskiej wersji językowej można włączyć oryginalne angielskie dialogi. Kamień z serca.

Wkoncu jakis dobry news :P

Nie wyobrazam sobie grania w ta gre z PL dubbingiem , ktos juz wrzucal w tym temacie probke jak to po polski brzmi i to jest tragedia wg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkoncu jakis dobry news :P

Nie wyobrazam sobie grania w ta gre z PL dubbingiem , ktos juz wrzucal w tym temacie probke jak to po polski brzmi i to jest tragedia wg mnie.

ja osobiscie nigdy nie rozumialem polityki wymuszania na graczach dubbingu. Nigdy nie lubilem go w filmach, a w grach to juz calkiem dramat. Rozumiem ze jest potrzebny, ze sa gracze ktorzy nie znaja angielskiego i mogliby nie zrozumiec gier. I niech sobie bedzie, ale tylko i wylacznie jako opcja. Jedynym jezykiem ktory potrafi stworzyc klimat jest angielski. Choc rosyjski w grach wojennych tez brzmi kozacko ;)

Podsumowujac: wersja kinowa TAK. Dubbing jako mus... stanowcze NIE ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to będzie z misjami specjalnymi tylko dwóch graczy ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to będzie z misjami specjalnymi tylko dwóch graczy ?

Gdzies wyczytalem,ze jak przejdziesz CO-OP to dostaniesz bronie do multiplayera,te pukawki dostaniesz tylko za ukonczenie co-op,nie da sie ich zdobyc w normlanym multi

Dla mnie swietna sprawa,pewnie bez tych nagrod ten tryb kazdy by mial gdziesthumbsup.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×